მიმწოდებლის მიერ, შემსყიდველისთვის ინფორმაციული ტექნოლოგიების მიმართულებით მხარდაჭერის, ასევე კომპიუტერთან დაკავშირებული პროფესიონალური მომსახურების გაწევა
Can we win this?
10% — outside our line: this does not look like something we sell.
- Our line of business only 19% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
- Incumbent იუჯითი has won 4 of the last 4 awards from this buyer here.
- Expected competition this category averages 1.2 bidders, 86% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
- Deal size ₾10k–50k: we have won 8 of 15 bids in this range.
- Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
- Category fit 72500000: we have never bid in this category.
- Buyer relationship we have never bid with this buyer.
Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.
| Payment | Source | Year | Quarter | Paid on |
|---|---|---|---|---|
| 5,150.00 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2024 | Q2 | 07.06.2024 |
| 5,150.00 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2024 | Q2 | 02.07.2024 |
| 5,150.00 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2024 | Q3 | 02.08.2024 |
| 5,150.00 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2024 | Q3 | 05.09.2024 |
| 5,150.00 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2024 | Q3 | 02.10.2024 |
| 5,150.00 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2024 | Q4 | 04.11.2024 |
| 5,150.00 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2024 | Q4 | 04.12.2024 |
| 5,150.00 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2025 | Q4 | 08.01.2025 |
Main details — as published
| განცხადების ნომერი | NAT240007221 |
|---|---|
| შესყიდვის სტატუსი | ხელშეკრულება დადებულია |
| შემსყიდველი | სს საქართველოს ენერგეტიკული ბირჟა |
| შესყიდვის ტიპი | ელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT) |
| შესყიდვის კატეგორია | 72500000-კომპიუტერთან დაკავშირებული მომსახურებები |
| კლასიფიკატორის კოდები | — |
| შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება | 46`400.00 GEL |
| შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა | გთხოვთ, იხილოთ სატენდერო დოკუმენტაცია. |
| შესყიდვის გამოცხადების თარიღი | 04.04.2024 17:34 |
| წინადადებების მიღება იწყება | 10.04.2024 00:01 |
| წინადადებების მიღება მთავრდება | 12.04.2024 12:00 |
| შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი | 200.00 GEL |
| გარანტიის ოდენობა | 464 GEL |
| გარანტიის მოქმედების ვადა | 160 დღე |
| მოწოდების ვადა | 2024 წლის 01 მაისიდან, 2024 წლის 31 დეკემბრის ჩათვლით. |
| წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს | დღგ-ს გათვალისწინებით |
| დამატებითი ინფორმაცია | — |
Buyer documents & protocols (2)
Bidders — everyone, including who lost
"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.
History
- 04.04.2024 17:34 Announced
- 10.04.2024 00:01 Bidding opens
- 12.04.2024 11:50 First bid placed (1 bidders in total)
- 12.04.2024 11:50 Last bid activity
- 12.04.2024 12:00 Bidding closes
- 16.04.2024 13:29 Buyer published: NAT240007221_1 ინტერესთა კონფლიქტი.pdf
- 16.04.2024 13:30 Buyer published: NAT240007221_2 ოქმი 2 (გამარჯ_ხელშეკ_მოწვევა).pdf
- 22.04.2024 00:00 Contract signed: N240007221 — 41,200 ₾
- 21.08.2026 16:07 Current status: contract signed
Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.
Tender documentation — all 18 sections
The same thing, bought before
მიმწოდებლის მიერ, შემსყიდველისთვის ინფორმაციული ტექნოლოგიების მიმართულებით მხარდაჭერის,…
ინფორმაციული ტექნოლოგიების მიმართულებით მხარდაჭერის, ასევე კომპიუტერთან დაკავშირებული პ…
ინფორმაციული ტექნოლოგიების მიმართულებით მხარდაჭერის, ასევე კომპიუტერთან დაკავშირებული პ…
ორგანიზაციის ინფორმაციული უსაფრთხოების პოლიტიკების შემუშავება ISO 27001 სტანდარტის მიხე…
ორგანიზაციის ინფორმაციული უსაფრთხოების პოლიტიკების შემუშავება ISO 27001 სტანდარტის მიხე…
Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.
Same buyer, same category — have they bought this before?
ინფორმაციული ტექნოლოგიების მიმართულებით მხარდაჭერის, ასევე კომპიუტერთან დაკავშირებული პ…
ინფორმაციული ტექნოლოგიების მიმართულებით მხარდაჭერის, ასევე კომპიუტერთან დაკავშირებული პ…
მიმწოდებლის მიერ, შემსყიდველისთვის ინფორმაციული ტექნოლოგიების მიმართულებით მხარდაჭერის,…
მიმწოდებლის მიერ შემსყიდველისთვის ინფორმაციული ტექნოლოგიების მიმართულებით მხარდაჭერის, …
This buyer usually awards to
across all categories
| იუჯითი | 5× |
| შ.პ.ს პროსერვისი | 2× |
| შპს ფი ქეი ეფ ჯორჯია | 2× |
| შპს ჯი-თი ჯგუფი | 1× |