ტსTenderscope
My categories only 15 + 3 orgs
Hiding everything outside your 15 watched categories and 3 followed organisations. Include everything else
HomeTenders › NAT250002890
NAT250002890 NAT · აუქციონის გარეშე contract signed On procurement.gov.ge ↗

სსიპ „სახელმწიფო ზრუნვისა და ტრეფიკინგის მსხვერპლთა, დაზარალებულთა დახმარების სააგენტოს“ ცენტრალური აპარატის, სტრუქტურული ერთეულების და ფილიალების საჭიროებისათვის სამეურნეო საქონლის სახელმწიფო შესყიდვა

10% outside our line

Can we win this?

10% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 22% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 1.8 bidders, 39% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Deal size ₾10k–50k: we have won 8 of 15 bids in this range.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 39200000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Contract N118 fulfilled 1 amendment Contract PDF ↗
16,816 ₾ contract amount 16,816 ₾ (100%) actually paid 12.03.2025 – 31.07.2025
PaymentSourceYear QuarterPaid on
16,815.75 ₾ სახელმწიფო ბიუჯეტი 2025 Q2 11.04.2025

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT250002890
შესყიდვის სტატუსიხელშეკრულება დადებულია
შემსყიდველისსიპ სახელმწიფო ზრუნვისა და ტრეფიკინგის მსხვერპლთა, დაზარალებულთა დახმარების სააგენტო
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია39200000-ავეჯის აქსესუარები
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება20`927.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხ. სატენდერო დოკუმენტაციაში
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი11.02.2025 21:04
წინადადებების მიღება იწყება19.02.2025 00:06
წინადადებების მიღება მთავრდება21.02.2025 12:30
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი84.00 GEL
გარანტიის ოდენობა209 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადახელშეკრულების ძლაში შესვლიდან არაუგვიანეს15 კალენდარული დღე.
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გათვალისწინებით
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (6)

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
გოგა ჯაჯანიძე 16,900 16,816 won
NAT250002890_ტრეფ-392-სატენდერო-ასატვირთი ფაილი.xlsx.xlsx
ნანი მელაშვილი 17,701 17,701
NAT250002890_ფასების ცხრილი დანართი N1(5).xlsx.xlsx

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 11.02.2025 21:04 Announced
  • 19.02.2025 00:06 Bidding opens
  • 20.02.2025 20:33 First bid placed (2 bidders in total)
  • 21.02.2025 12:29 Last bid activity
  • 21.02.2025 12:30 Bidding closes
  • 26.02.2025 19:52 Buyer published: NAT250002890_შეტყობინება პრეტენდენტისათვის მოცემულია სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმის „კომისიამ დაადგინა“ ნაწილში. იხილეთ მიმაგრებული ოქმი“ N2.pdf
  • 27.02.2025 21:13 Buyer published: NAT250002890_წერილი საგარანტიო ვადის შესახებ-signed.pdf
  • 27.02.2025 21:22 Buyer published: NAT250002890_ტრეფ-392-სატენდერო-დაზუსტება.xlsx (27/02/2025 09:02)
  • 27.02.2025 21:30 Buyer published: NAT250002890_ტრეფ-392-სატენდერო-დაზუსტება.xlsx (27/02/2025 09:02)
  • 27.02.2025 21:31 Buyer published: NAT250002890_ტრეფ-392-სატენდერო-დაზუსტება1.xlsx
  • 05.03.2025 18:16 Buyer published: NAT250002890_შეტყობინება პრეტენდენტისათვის მოცემულია სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმის „კომისიამ დაადგინა“ ნაწილში. იხილეთ მიმაგრებული ოქმი“ N3.pdf
  • 12.03.2025 00:00 Contract signed: N118 — 16,816 ₾
  • 27.08.2026 04:25 Current status: contract signed

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 16 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
სსიპ „სახელმწიფო ზრუნვისა და ტრეფიკინგის მსხვერპლთა, დაზარალებულთა დახმარების სააგენტოს“ ცენტრალური აპარატის, სტრუქტურული ერთეულების და ფილიალების საჭიროებისათვის სამეურნეო საქონლის სახელმწიფო შესყიდვა.
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
1.2.1 ოთახის ცოცხი: 1.2.1.1 მასალა: ბუნებრივი ცოცხის ღერო; 1.2.1.2 შეკვრაში ცოცხის ღეროს რაოდენობა: არანაკლებ 23 ცალი 1.2.1.3 შეკრული: კაპრონის ძაფით; 1.2.1.4 გამოყენება: მრავალჯერადი; 1.2.1.5 მოსაგველი პირი გადაგრეხვის შედეგად არ უნდა იმტვრეოდეს. 1.2.1.6 მთლიანი სიგრძე: არანაკლებ 80სმ და არაუმეტეს 90 სმ; 1.2.1.7 მოსაგველი პირის სიგრძე: არანაკლებ 35 სმ და არაუმეტეს 45სმ, 1.2.2 ეზოს ცოცხი: 1.2.2.1 მასალა: მცენარე სარგო ან მსგავსი ბუნებრივი მასალა; 1.2.2.2 უნდა იყოს გამომშრალ; 1.2.2.3 გამოყენება: მრავალჯერადი; 1.2.2.4 ტარის სიგრზე: არანაკლებ 120 სმ. 1.2.3 ტანის დასაბანი ღრუბელი: 1.2.3.1 მასალა: რბილი პოლიურეთანი; 1.2.3.2 ზომები: 1.2.3.2.1 სიგრძე: არანაკლებ 14.5 სმ; 1.2.3.2.2 სიგანე: არანაკლებ 9 სმ; 1.2.3.2.3 სისქე: არანაკლებ 4.5 სმ. 1.2.4 ქვაბის გასახეხი ღრუბელი: 1.2.4.1 უნდა იყოს ორმხრივი, ერთი მხრიდან ღრუბელი, მეორე მხრიდან მავთულხვეული ბურბუშელა; 1.2.4.2 ფორმა: მრგვალი ან ოთხკუთხედი. 1.2.5 ჭურჭლის სარეცხი ღრუბელი: 1.2.5.1 უნდა იყოს ორმხრივი, ერთ მხარეს უხეში ქსოვილით, მეორე მხარეს ღრუბელით; 1.2.5.2 ზომა: არანაკლებ 8X5X4სმ; 1.2.5.3 შეფუთვა: ინდივიდუალური. 1.2.6 აბაზანის საწმენდი ჯაგრისი: 1.2.6.1 ფორმა: „უთოს“ ფორმის; 1.2.6.2 მასალა: მყარი პლასტმასი; 1.2.6.3 სიგრძე: არანაკლებ 14.5 სმ. 1.2.7 უნიტაზის საწმენდი ჯაგრისი: 1.2.7.1 მასალა: მყარი პლასტმასი; 1.2.7.2 სახელური: მაღალი; 1.2.7.3 ჯაგრის უნდა მოყვებოდეს თავისივე დასადგამი რეზერვუარი; 1.2.7.4 საერთო სიგრძე: არანაკლებ 40 სმ. 1.2.8 სანთელი: 1.2.8.1 მასალა: პარაფინი; 1.2.8.2 ფერი: თეთრი; 1.2.8.3 სიგრძე: არანაკლებ 16 სმ; 1.2.8.4 დიამეტრი: არანაკლებ 17მმ; 1.2.9 ასანთი: 1.2.9.1 დაფასოებული: კოლოფში. 1.2.9.2 თითოეულ კოლოფში ღერების რაოდენობა: არანაკლებ 40. 1.2.10 იატაკის საწმენდი ჯოხი: 1.2.10.1 მასალა: მკვრივი ხე, რომელიც უნდა იყოს პოლირებული და დამუშავებული ზედაპირით; 1.2.10.2 ტარის სიგრძე: არანაკლებ 140 სმ. 1.2.11 კონტეინერი: 1.2.11.1 მასალა: პლასტმასი; 1.2.11.2 გამოყენება: ერთჯერადი; 1.2.11.3 მოცულობა: 1 ლიტრი; 1.2.11.4 დანიშნულება: საკვები პროდუქტებისთვის განკუთვნილი. 1.2.12 კონტეინერი: 1.2.12.1 მასალა: პლასტმასი; 1.2.12.2 გამოყენება: ერთჯერადი; 1.2.12.3 მოცულობა: 2 ლიტრი; 1.2.12.4 დანიშნულება: საკვები პროდუქტებისთვის განკუთვნილი. 1.2.13 პლასტმასის ჯაგრისი: 1.2.13.1 დანიშნულება: იატაკის მოსახეხი; 1.2.13.2 ტარის ფორმა: მილისებრი; 1.2.13.3 ტარის მასალა: პლასტმასი ან ლითონი; 1.2.13.4 საერთო სიგრძე: არანაკლებ 120 სმ. 1.2.14 ნაგვის ურნა: 1.2.14.1 ფორმა: ცილინდრისებრი, სათლით და სახელურის გარეშე; 1.2.14.2 მასალა: პლასტმასი; 1.2.14.3 მოცულობა: არანაკლებ 8 ლიტრი; 1.2.14.4 ფერი: შავი ან ნაცრისფერი. 1.2.15 აქანდაზი გრძელი ტარით: 1.2.15.1 მასალა: პლასტმასი; 1.2.15.2 ტარის ფორმა: მილისებრი; 1.2.15.3 ტარის მასალა: პლასტმასი ან ლითონი; 1.2.15.4 საერთო სიგრძე: არანაკლებ 95 სმ. 1.2.16 სარეცხის სამაგრი სარჭი, ე.წ. „შპილკა“: 1.2.16.1 მასალა: პლასტმასი ან უჟანგავი ლითონი; 1.2.6.2 სარჭის ზამბარის მასალა: უჟანგავი ლითონი. 1.2.17 სათლი ე.წ. „ვედრო“: 1.2.17.1 თავსახურით ან თავსახურის გარეშე; 1.2.17.2 მასალა: პლასტმასი; 1.2.17.3 უნდა ჰქონდეს მეტალის სახელური, რომელზეც უნდა ჰქონდეს პლასტმასლის მილაკი; 1.2.17.4 მოცულობა: 8-12 ლიტრი; 1.2.18 აბაზანის წყლის ამოსაღები ჩამჩა: 1.2.18.1 მასალა: პლასტმასი; 1.2.18.2 ტარის მასალა: პლასტმასი; 1.2.18.3 მოცულობა: 1000-1500 მლ.
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
ხელშეკრულების ძალაში შესვლიდან არაუგვიანეს 15 კალენდარული დღე.
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
1.5.1 შესყიდვის ობიექტის მიწოდების ადგილი: 1.5.1.1 ქ. გორი, გოგებაშვილის ქ. N34 (თავშესაფარი) და ქ. გორი, ბარნოვის ქ.N9ა (კრიზისული ცენტრი) (გორის ძალადობის მსხვერპლთა მომსახურების დაწესებულება (თავშესაფარი და კრიზისული ცენტრი)); 1.5.1.2 ქ. დუშეთი, ქეთევან წამებულის ქ. N28 (დუშეთის შეზღუდული შესაძლებლობის მქონე პირთა პანსიონატი (ფილიალი)); 1.5.1.3 წალკის მუნიციპალიტეტი, დაბა ბედიანი (ბედიანის შეზღუდული შესაძლებლობის მქონე პირთა პანსიონატი (ფილიალი); 1.5.1.4 ქ. თბილისი, ანაპის 414–ე დივიზიის ქ. N55 (თბილისის ხანდაზმულთა პანსიონატი (ფილიალი)); 1.5.1.5 მცხეთის მუნიციპალიტეტი, სოფ. წილკანი (წილკანის ხანდაზმულთა პანსიონატი (ფილიალი)); 1.5.1.6 ქ. თბილისი, ქინძმარაულის პირველი შესახვევი N1 (თბილისის ადამიანით ვაჭრობის (ტრეფიკინგის) და ძალადობის მსხვერპლთა მომსახურების დაწესებულება (თავშესაფარი)); 1.5.1.7 ქ. თბილისი, ბუდაპეშტის N28 (თბილისის ადამიანით ვაჭრობის (ტრეფიკინგის) და ძალადობის მსხვერპლთა მომსახურების დაწესებულება); 1.5.1.8 სიღნაღის მუნიციპალიტეტი, სოფ. საქობო (სიღნაღის ძალადობის მსხვერპლთა მომსახურების დაწესებულება (თავშესაფარი)); 1.5.1.9ქ. ქუთაისი, სოლომონ II-ის ქ. მე-IV ჩიხი N6 (ქუთაისის ხანდაზმულთა პანსიონატი (ფილიალი)); 1.5.1.10 ქ. ქუთაისი, განჯის I შესახვევი N15/2 და ქ. ქუთაისი, ნ.დუმბაძის ქ N59-61 (ქუთაისის ძალადობის მსხვერპლთა მომსახურების დაწესებულება (თავშესაფარი და კრიზისული ცენტრი)); 1.5.1.11 ქ. თბილისი, გმირი კურსანტების მე-2 შესახვევი N11 (თბილისის ბავშვთა სახლი (ფილიალი)); 1.5.1.12 თერჯოლის მუნიციპალიტეტი, სოფ. ძევრი (ძევრის შეზღუდული შესაძლებლობის მქონე პირთა პანსიონატი (ფილიალი)); 1.5.1.13 ქ. ოზურგეთი, გრიბოედოვის ქ. N21, ბ. N1 (ოზურგეთის ძალადობის მსხვერპლთა მომსახურების კრიზისული ცენტრი); 1.5.1.14 ქ. მარნეული, რუსთაველის ქ. N41, ბ. N48 (მარნეულის ძალადობის მსხვერპლთა მომსახურების კრიზისული ცენტრი); 1.5.1.15 ქ. თელავი, დავით რექტორის ქ. N8 (თელავის ძალადობის მსხვერპლთა მომსახურების კრიზისული ცენტრი); 1.5.1.16 ზუგდიდის მუნიციპალიტეტი, სოფ. ცაიში (ზუგდიდის ძალადობის მსხვერპლთა მომსახურების კრიზისული ცენტრი); 1.5.1.17 ქ. თბილისი მ. ასათიანის N9 (საგენტოს ცენტრალური ოფისი).
1.7.1 მოთხოვნა საგარანტიო ვადის შესახებ
1.7.1.1 შემოთავაზებული საქონელი უნდა იყოს ახალი, ნივთობრივად და უფლებრივად უნაკლო. 1.7.1.2 შენახვის პირობებში შესყიდვის ობიექტის საგარანტიო ვადა უნდა შეადგენდეს მიღება-ჩაბარების აქტის გაფორმებიდან არანაკლებ 1 წელს. 1.7.1.3 შესყიდვის ობიექტის მიერ გამოვლენილი წუნის/ხარვეზის/დეფექტის შემთხვევაში, მიმწოდებელი ვალდებულია შემსყიდველის მოთხოვნიდან არაუგვიანეს 2 (ორი) კალენდარული დღის ვადაში, შემსყიდველის მხრიდან რაიმე დამატებითი დანახარჯების გაწევის გარეშე, წუნის/ხარვეზის/დეფექტის მქონე საქონელი შეცვალოს ახლით. 1.7.1.4 წუნის/ხარვეზის/დეფექტის გამო საქონლის შეცვლის საჭიროების შემთხვევაში საქონლის ტრანსპორტირება უნდა უზრუნველყოს მიმწოდებელმა.
2.1.1 მოთხოვნა შესყიდვის ობიექტის სასაქონლო ნიშანთან, პატენტთან, მოდელთან, წარმოშობის წყაროსთან ან/და მწარმოებელთან დაკავშირებით
2.1.1.1 პრეტენდენტი ვალდებულია ფასების ცხრილში (დანართი N1) მიუთითოს შესყიდვის ობიექტის წარმოშობის წყარო და მწარმოებელი. 2.1.1.2. პრეტენდენტი ვალდებულია ფასების ცხრილში (დანართი N1) წარმოშობის წყაროს და მწარმოებელი მითითებისას დასახელება მიუთითოს სრულად და ზუსტად. 2.1.1.3 პრეტენდენტის მიერ წარმოების ქვეყნისა და მწარმოებლის შესახებ წარდგენილი ინფორმაცია არასრულყოფილია ან შეიცავს უზუსტობებს, თუმცა, მის მიერ სატენდერო წინადადების სახით წარდგენილი დოკუმენტ(ებ)ის/ინფორმაციის ერთობლიობით, მათი შეფასების, ანალიზისა და ურთიერთშეჯერების საფუძველზე შესაძლებელია შესყიდვის ობიექტის წარმოების ქვეყნისა და მწარმოებლის იდენტიფიკაცია, სატენდერო კომისია უფლებამოსილია მიმართოს პრეტენდენტს აღნიშნულის დაზუსტების მოთხოვნით. 2.1.1.4 პრეტენდენტის მიერ 2.1.1.1 პუნქტით გათვალისწინებული ინფორმაციის წარმოუდგენლობა დაზუსტებას არ დაექვემდებარება და გამოიწვევს მის დისკვალიფიკაციას.
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
იმ შემთხვევაში, თუ ტენდერში ყველაზე დაბალი ფასის წინადადების მქონე პრეტენდენტის მიერ სისტემაში დაფიქსირებული საბოლოო ფასი 20%-ით ან მეტით დაბალია შესყიდვის ობიექტის სავარაუდო ღირებულებაზე, შემსყიდველი ორგანიზაცია პრეტენდენტისაგან ითხოვს ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასაბუთებას, რაზეც პრეტენდენტის მიერ წარმოდგენილი უნდა იქნას ექსპერტიზის ან/და აუდიტის ან/და საშემფასებლო დასკვნა (დასკვნასთან ერთად წარმოდგენილ უნდა იქნას დასკვნის გამცემი პირის უფლებამოსილების დამადასტურებელი დოკუმენტის ასლი), რომლებშიც უნდა დასტურდებოდეს (ტექსტობრივად მკაფიოდ უნდა იკვეთებოდეს) ტენდერში პრეტენდენტის მიერ ატვირთულ საბოლოო ფასების ცხრილში (შესაბამისი ტენდერის უნიკალური ნომრის მითითებით) დაფიქსირებული ერთეულის ფასებით და აგრეთვე ჯამური ღირებულებით ამავე ფასების ცხრილით განსაზღვრული შესყიდვის ობიექტის მიწოდების შესაძლებლობა. დასკვნის წარმოუდგენლობა ან/და უარყოფითი დასკვნის წარმოდგენა გამოიწვევს შესაბამისი პრეტენდენტის დისკვალიფიკაციას. ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასაბუთებაზე ვრცელდება სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს თავმჯდომარის 2017 წლის 14 ივნისის N12 ბრძანებით დამტკიცებული წესის მე-18 მუხლის მე-6, მე-7 პუნქტებისა და 28-ე მუხლის პირველი, მე-2, მე-3, მე-5, მე-6 და მე-7 პუნქტებით განსაზღვრული წესები.
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 3 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
7.2.1 ანგარიშსწორება მოხდება უნაღდო ანგარიშსწორებით ლარში, 2025 წლის სახელმწიფო ბიუჯეტის სახსრებით (ბიუჯეტის კოდი: 270105). 7.2.2 ანგარიშსწორება განხორციელდება, მიღება-ჩაბარების აქტის და მოქმედი კანონმდებლობით გათვალისწინებული შესაბამისი საგადასახადო დოკუმენტაციის „შემსყიდველისათვის“ წარმოდგენის შემდეგ.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
ფაქტობრივად მიწოდებული შესყიდვის ობიექტის შემდეგ, მიღება–ჩაბარების აქტის გაფორმებიდან და მოქმედი კანონმდებლობით გათვალისწინებული საგადასახადო დოკუმენტაციის „შემსყიდველისათვის“ წარმოდგენის შემდეგ 10 სამუშაო დღის განმავლობაში.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
ჯულიეტა მგელაძე, 571901011, julietamgeladze82@gmail.com
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
10.1.1 ელექტრონულ ტენდერთან დაკავშირებული ყველა დოკუმენტი ან/და ინფორმაცია წარმოდგენილ უნდა იქნეს ქართულ ენაზე. დოკუმენტების ან/და ინფორმაციის უცხოურ ენაზე წარდგენის შემთხვევაში მათ უნდა დაერთოს ნოტარიულად დამოწმებული ქართული თარგმანი. 10.1.2 ტექნიკური დოკუმენტაციის განხილვისას უცხოენოვან დოკუმენტსა და მის ქართულ ენაზე შესრულებულ თარგმანს შორის, პრიორიტეტის მინიჭების საკითხს წყვეტს სატენდერო კომისია. 10.1.3 სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში (შემდგომში – სისტემა) ატვირთული ყველა დოკუმენტი ან/და ინფორმაცია ხელმოწერილი უნდა იყოს უფლებამოსილი პირის მიერ (საჭიროების შემთხვევაში ატვირთულ უნდა იქნას მინდობილობა ან რწმუნებულება). პრეტენდენტის მიერ სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ატვირთული სატენდერო დოკუმენტაციის დანართ N1-ის (ფასების ცხრილი/მომსახურების ხარჯთაღრიცხვა/პრეისკურანტი) შესაბამისი ინფორმაცია წარმოდგენილ უნდა იქნეს MS Excel-ის ფორმატის ფაილის სახით, რომელიც არ საჭიროებს ხელმოწერას ან/და ბეჭედს (მათ შორის, ელექტრონულ ხელმოწერას ან/და ელექტრონულ შტამპს), ხოლო პრეტენდენტის მიერ ტენდერის ფარგლებში შედგენილ სხვა დოკუმენტაციაზე სავალდებულოა კვალიფიციური ელექტრონული ხელმოწერის შესრულება ან კვალიფიციური ელექტრონული შტამპის დასმა. 10.1.4 სატენდერო წინადადებაში საერთო და ერთეულის ფასი გამოსახული უნდა იყოს საქართველოს კანონმდებლობით გათვალისწინებული და შესყიდვის ობიექტის მიწოდებასთან დაკავშირებული ყველა გადასახადის და შესყიდვის ობიექტის მიწოდებასთან დაკავშირებული ხარჯის გათვალისწინებით. სატენდერო წინადადების საერთო და ერთეულის ფასის წარმოდგენა დასაშვებია მხოლოდ ლარში. 10.1.5 პრეტენდენტს არ აქვს უფლება წარმოადგინოს ალტერნატიული სატენდერო წინადადება. 10.1.6 პრეტენდენტის მიერ ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ასატვირთი მონაცემები: 10.1.6.1 ფასების ცხრილი (დანართი N1) MS Excel-ის ფორმატის ფაილის სახით, სატენდერო დოკუმენტაციის 1.7.1 და 2.1.1 პუნქტებით მოთხოვნილი ინფორმაციის გათვალისწინებით.
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT260000166 09.01.2026 no result same category · 93% title match · same buyer · similar size

სსიპ „სახელმწიფო ზრუნვისა და ტრეფიკინგის მსხვერპლთა, დაზარალებულთა დახმარების სააგენტოს…

სსიპ სახელმწიფო ზრუნვისა და ტრეფიკინგ… 39200000ავეჯის აქსესუარები 3 bidders 20,893 ₾
NAT260001312 28.01.2026 contract signed same category · 93% title match · same buyer · similar size

სსიპ „სახელმწიფო ზრუნვისა და ტრეფიკინგის მსხვერპლთა, დაზარალებულთა დახმარების სააგენტოს…

სსიპ სახელმწიფო ზრუნვისა და ტრეფიკინგ… 39200000ავეჯის აქსესუარები → შპს ნავიგატორი 2 bidders 20,893 ₾
NAT260007079 06.04.2026 not held same category · 53% title match · same buyer

სსიპ „სახელმწიფო ზრუნვისა და ტრეფიკინგის მსხვერპლთა, დაზარალებულთა დახმარების სააგენტოს…

სსიპ სახელმწიფო ზრუნვისა და ტრეფიკინგ… 39200000ავეჯის აქსესუარები 0 bidders 1,767 ₾
NAT260008013 20.04.2026 not held same category · 53% title match · same buyer

სსიპ „სახელმწიფო ზრუნვისა და ტრეფიკინგის მსხვერპლთა, დაზარალებულთა დახმარების სააგენტოს…

სსიპ სახელმწიფო ზრუნვისა და ტრეფიკინგ… 39200000ავეჯის აქსესუარები 0 bidders 1,767 ₾
NAT260009034 01.05.2026 no result same category · 53% title match · same buyer

სსიპ „სახელმწიფო ზრუნვისა და ტრეფიკინგის მსხვერპლთა, დაზარალებულთა დახმარების სააგენტოს…

სსიპ სახელმწიფო ზრუნვისა და ტრეფიკინგ… 39200000ავეჯის აქსესუარები 1 bidder 1,767 ₾
NAT260010583 20.05.2026 contract signed same category · 53% title match · same buyer

სსიპ „სახელმწიფო ზრუნვისა და ტრეფიკინგის მსხვერპლთა, დაზარალებულთა დახმარების სააგენტოს…

სსიპ სახელმწიფო ზრუნვისა და ტრეფიკინგ… 39200000ავეჯის აქსესუარები → ინდივიდუალური მეწარმე ზურ… 1 bidder 1,767 ₾

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

ჯი აი სი ჯორჯია
შპს გამა-გ
შპსბესტ როუდი
შპს იმპექსფარმი
შპს ჯეო-ტეჩი