ტსTenderscope
My categories only 15 + 3 orgs
Hiding everything outside your 15 watched categories and 3 followed organisations. Include everything else
HomeTenders › NAT240025715
NAT240025715 NAT · აუქციონის გარეშე contract signed On procurement.gov.ge ↗

ჟურნალ-გაზეთების შესყიდვა

10% outside our line

Can we win this?

10% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 12% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 0.9 bidders, 87% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Deal size ₾10k–50k: we have won 8 of 15 bids in this range.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 22200000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Contract N190 running 4 amendments Contract PDF ↗
6,710 ₾ contract amount 6,710 ₾ (100%) actually paid 15.01.2025 – 31.05.2026
PaymentSourceYear QuarterPaid on
601.00 ₾ სახელმწიფო ბიუჯეტი 2025 Q2 14.04.2025
412.00 ₾ სახელმწიფო ბიუჯეტი 2025 Q2 08.05.2025
425.00 ₾ სახელმწიფო ბიუჯეტი 2025 Q2 04.06.2025
620.00 ₾ სახელმწიფო ბიუჯეტი 2025 Q3 08.07.2025
427.00 ₾ სახელმწიფო ბიუჯეტი 2025 Q3 06.08.2025
385.00 ₾ სახელმწიფო ბიუჯეტი 2025 Q3 10.09.2025
597.00 ₾ სახელმწიფო ბიუჯეტი 2025 Q4 03.10.2025
427.00 ₾ სახელმწიფო ბიუჯეტი 2025 Q4 05.11.2025
384.00 ₾ სახელმწიფო ბიუჯეტი 2025 Q4 10.12.2025
600.00 ₾ სახელმწიფო ბიუჯეტი 2026 Q1 20.01.2026
358.00 ₾ სახელმწიფო ბიუჯეტი 2026 Q1 04.02.2026
376.00 ₾ სახელმწიფო ბიუჯეტი 2026 Q1 09.03.2026
632.00 ₾ სახელმწიფო ბიუჯეტი 2026 Q2 03.04.2026
385.00 ₾ სახელმწიფო ბიუჯეტი 2026 Q2 05.05.2026
81.00 ₾ სახელმწიფო ბიუჯეტი 2026 Q2 22.05.2026

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT240025715
შესყიდვის სტატუსიხელშეკრულება დადებულია
შემსყიდველისაქართველოს შინაგან საქმეთა სამინისტრო
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია22200000-გაზეთები, სამეცნიერო ჟურნალები, პერიოდიკა და ჟურნალები
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება15`390.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხ. სატენდერო დოკუმენტაცია
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი20.12.2024 20:05
წინადადებების მიღება იწყება28.12.2024 00:07
წინადადებების მიღება მთავრდება30.12.2024 12:00
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი150.00 GEL
გარანტიის ოდენობა154 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადაიხ. სატენდერო დოკუმენტაცია
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გათვალისწინებით
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (1)

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
შპს პლანეტა-ფორტე 15,390 15,390 won
NAT240025715_ფასების ცხრილი_ფასების ცხრილი-signed.pdf.pdf

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 20.12.2024 20:05 Announced
  • 28.12.2024 00:07 Bidding opens
  • 29.12.2024 18:05 First bid placed (1 bidders in total)
  • 29.12.2024 18:05 Last bid activity
  • 30.12.2024 12:00 Bidding closes
  • 08.01.2025 13:43 Buyer published: NAT240025715_შეტყობინება პრეტენდენტისათვის მოცემულია სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმის „კომისიამ დაადგინა“ ნაწილში. იხილეთ მიმაგრებული ოქმი“_ოქმი №2 - ინტერესთა კონფლიქტის ხელწერილით.pdf
  • 15.01.2025 00:00 Contract signed: N190 — 6,710 ₾
  • 21.08.2026 15:12 Current status: contract signed

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 15 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
ჟურნალ-გაზეთების შესყიდვა.
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
შესასყიდი საქონლის რაოდენობა და ინფორმაცია მიწოდების ადგილების შესახებ იხილეთ ატვირთულ ფაილებში.
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
საქონლის მიწოდების ვადა: ხელშეკრულების გაფორმებიდან 2026 წლის 31 მარტის ჩათვლით ყოველდღიურად, გაზეთის ან/და ჟურნალის ნომრის გამოსვლის დღეს 08:00 საათამდე. არასამუშაო დღეებში გამოცემული პერიოდიკის მიწოდება განხორციელდება მომდევნო სამუშაო დღის 08:30 საათამდე.
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
საქონლის მიწოდების ადგილი: დანართი N2-ის შესაბამისად.
1.7.1 მოთხოვნა საგარანტიო ვადის შესახებ
1.7.1.1. ხელშეკრულების მოქმედების ნებისმიერ ეტაპზე და ასევე მისი მოქმედების დასრულების შემდგომ, აღმოჩენილი ხარვეზის ან/და ნაკლის არსებობის შემთხვევაში, მიმწოდებელი ვალდებულია 1 (ერთი) კალენდარული დღის ვადაში გამოასწოროს იგი ან შეცვალოს ახალი შესყიდვის ობიექტით, შემსყიდველის მხრიდან დამატებითი დანახარჯების გაწევის გარეშე.
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
2.9.1 პრეტენდენტი ვალდებულია საქონლის ერთეულის ფას(ებ)ი დააფიქსიროს (დაამრგვალოს) მეასედის სიზუსტით.
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
4.1.1.1 იმ შემთხვევაში, თუ ტენდერში ყველაზე დაბალი ფასის წინადადების მქონე პრეტენდენტის მიერ სისტემაში დაფიქსირებული საბოლოო ფასი 20%-ით ან მეტით დაბალია შესყიდვის ობიექტის სავარაუდო ღირებულებაზე, შემსყიდველი ორგანიზაცია პრეტენდენტისაგან ითხოვს ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასაბუთებას, რაზეც პრეტენდენტის მიერ წარმოდგენილი უნდა იქნას ექსპერტიზის ან/და აუდიტის მიერ გაცემული შესაბამისი დასკვნა (დასკვნასთან ერთად წარმოდგენილ უნდა იქნას დასკვნის გამცემი პირის უფლებამოსილების დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის ასლი), რომელშიც უნდა დასტურდებოდეს (ტექსტობრივად მკაფიოდ უნდა იკვეთებოდეს) ტენდერში პრეტენდენტის მიერ ატვირთულ საბოლოო ფასების ცხრილში (შესაბამისი ტენდერის უნიკალური ნომრის მითითებით) დაფიქსირებული ერთეულის ფასებით და აგრეთვე ჯამური ღირებულებით ამავე ფასების ცხრილით განსაზღვრული საქონლის მიწოდების შესაძლებლობა. 4.1.1.2 დასკვნის წარმოუდგენლობა ან/და უარყოფითი დასკვნის წარმოდგენა გამოიწვევს შესაბამისი პრეტენდენტის დისკვალიფიკაციას. ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასაბუთებაზე ვრცელდება სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს თავმჯდომარის 2017 წლის 14 ივნისის N12 ბრძანების მე-18 მუხლის მე-6, მე-7 პუნქტებისა და 28-ე მუხლის პირველი, მე-2, მე-3, მე-5, მე-6 და მე-7 პუნქტებით განსაზღვრული წესები.
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 3 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
ანგარიშსწორება მოხდება უნაღდო ანგარიშსწორებით ლარში. სატენდერო წინადადებაში საერთო ფასი გამოსახული უნდა იყოს საქართველოს კანონმდებლობით გათვალისწინებული შესყიდვის ობიექტის მიწოდებასთან დაკავშირებული ყველა გადასახადის გათვალისწინებით.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
ანგარიშსწორება შემსყიდველის მიერ მოხდება ფაქტობრივად მოწოდებული შესყიდვის ობიექტის მიხედვით. მიღება–ჩაბარების აქტისა და შესაბამისი საგადასახადო ანგარიშ-ფაქტურის (კანონმდებლობით დადგენილ შემთხვევაში) შსს შესაბამისი სამსახურის მიერ ეკონომიკურ დეპარტამენტში წარმოდგენის შემდეგ არაუგვიანეს 15 კალენდარული დღის ვადაში. თუ ანგარიშსწორების განხორციელების ვადის ბოლო დღე ემთხვევა არასამუშაო დღეს, მაშინ ანგარიშსწორება განხორციელდება მომდევნო სამუშაო დღეს.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
ირინე დვალი, 577540740, idvali@mia.gov.ge ტექნიკურ საკითხებთან დაკავშირებით დაუკავშირდით ნონა თუნგიას ტელ: 577 92-17-19.
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
10.1.1 სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ატვირთული ყველა დოკუმენტი წარმოდგენილი უნდა იქნას მოქმედი კანონმდებლობის შესაბამისად. 10.1.2 სატენდერო წინადადებაში საერთო და ერთეულის ფასი გამოსახული უნდა იყოს საქართველოს კანონმდებლობით გათვალისწინებული და შესყიდვის ობიექტის მიწოდებასთან დაკავშირებული ყველა გადასახადის და შესყიდვის ობიექტის მიწოდებასთან დაკავშირებული ხარჯის გათვალისწინებით. სატენდერო წინადადების საერთო და ერთეულის ფასის წარმოდგენა დასაშვებია მხოლოდ ლარში. 10.1.3 პრეტენდენტი ვალდებულია საქონლის ერთეულის ფას(ებ)ი დააფიქსიროს (დაამრგვალოს) მეასედის სიზუსტით. 10.1.4 პრეტენდენტს არ აქვს უფლება წარმოადგინოს ალტერნატიული სატენდერო წინადადება. 10.1.5 პრეტენდენტის მიერ სახელმწიფო შესყიდვის განხორციელების ნებისმიერ ეტაპზე, სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ატვირთული ან შემსყიდველისთვის გადაცემული პერსონალური ინფორმაცია, საქართველოს შინაგან საქმეთა სამინისტროს მიერ, „პერსონალურ მონაცემთა დაცვის შესახებ“ საქართველოს კანონის შესაბამისად, შესაძლებელია დამუშავდეს სახელმწიფო შესყიდვის მიზნებისთვის. 10.2 პრეტენდენტის მიერ ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ასატვირთი მონაცემები: 10.2.1 მისაწოდებელი საქონლის ფაების ცხრილი დანართი N1-ის მიხედვით (ფასების ცრილის წარმოუდგენლობა ან/და განუფასებლად წარმოდგენა დაზუსტებას არ დაექვემდებარება და გამოიწვევს პრეტენდენტის დისკვალიფიკაციას).
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT260008141 22.04.2026 contract signed same category · 100% title match · same buyer · similar size

ჟურნალ-გაზეთების შესყიდვა

საქართველოს შინაგან საქმეთა სამინისტრო 22200000გაზეთები, სამეცნიერო ჟურნალები, პერიოდიკა და ჟურნალები → შპს პლანეტა-ფორტე 1 bidder 17,364 ₾
SPA240001588 22.11.2024 contract signed same category · 100% title match · similar size

ჟურნალ-გაზეთების შესყიდვა

საქართველოს სახელმწიფო უსაფრთხოების ს… 22200000გაზეთები, სამეცნიერო ჟურნალები, პერიოდიკა და ჟურნალები → შპს პლანეტა-ფორტე 1 bidder 10,545 ₾

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

ჯი ეს სი 13×
შპს ემ კა ეს 13×
შპს გლობალ თრეიდ გრუპ 11×
შპს გამა-გ 11×
შპს ჩინი 10×