შესყიდვის ობიექტია "რძის პროდუქტები"
Can we win this?
7% — outside our line: this does not look like something we sell.
- Our line of business only 14% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
- Expected competition this category averages 1.6 bidders, 41% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
- Deal size ₾50k–200k: we have won 2 of 12 bids in this range.
- Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
- Category fit 15500000: we have never bid in this category.
- Buyer relationship we have never bid with this buyer.
Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.
| Payment | Source | Year | Quarter | Paid on |
|---|---|---|---|---|
| 6,488.44 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2025 | Q1 | 28.02.2025 |
| 731.13 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2025 | Q1 | 14.03.2025 |
| 6,791.52 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2025 | Q1 | 14.03.2025 |
| 410.00 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2025 | Q1 | 26.03.2025 |
| 3,531.29 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2025 | Q2 | 01.04.2025 |
| 4,504.52 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2025 | Q2 | 01.04.2025 |
| 803.80 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2025 | Q2 | 02.04.2025 |
| 1,166.00 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2025 | Q2 | 02.04.2025 |
| 1,184.26 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2025 | Q2 | 03.04.2025 |
| 185.38 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2025 | Q2 | 15.04.2025 |
| 1,381.32 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2025 | Q2 | 15.04.2025 |
| 2,654.84 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2025 | Q2 | 25.04.2025 |
| 6,501.50 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2025 | Q2 | 15.05.2025 |
| 1,075.82 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2025 | Q2 | 15.05.2025 |
| 907.46 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2025 | Q2 | 15.05.2025 |
| 1,046.90 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2025 | Q2 | 21.05.2025 |
| 2,173.61 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2025 | Q2 | 27.05.2025 |
| 344.00 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2025 | Q2 | 27.05.2025 |
| 356.10 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2025 | Q2 | 27.05.2025 |
| 1,408.64 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2025 | Q2 | 27.05.2025 |
| 4,349.90 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2025 | Q2 | 06.06.2025 |
| 263.88 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2025 | Q2 | 06.06.2025 |
| 242.00 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2025 | Q2 | 06.06.2025 |
| 323.00 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2025 | Q2 | 06.06.2025 |
| 1,864.00 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2025 | Q2 | 25.06.2025 |
| 4,064.00 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2025 | Q2 | 25.06.2025 |
| 1,382.00 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2025 | Q2 | 25.06.2025 |
| 72.00 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2025 | Q2 | 25.06.2025 |
| 1,244.00 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2025 | Q2 | 25.06.2025 |
| 5,495.52 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2025 | Q3 | 16.07.2025 |
| 460.00 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2025 | Q3 | 16.07.2025 |
| 50.00 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2025 | Q3 | 16.07.2025 |
| 2,481.50 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2025 | Q3 | 17.07.2025 |
| 1,663.12 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2025 | Q3 | 21.07.2025 |
| 2,652.25 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2025 | Q3 | 21.07.2025 |
| 1,348.00 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2025 | Q3 | 25.09.2025 |
| 6,056.48 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2025 | Q3 | 25.09.2025 |
| 2,600.00 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2025 | Q3 | 25.09.2025 |
| 1,392.00 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2025 | Q3 | 25.09.2025 |
| 3,232.00 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2025 | Q3 | 25.09.2025 |
| 2,829.98 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2025 | Q4 | 03.10.2025 |
| 3,693.00 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2025 | Q4 | 22.10.2025 |
| 166.00 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2025 | Q4 | 22.10.2025 |
| 401.66 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2025 | Q4 | 22.10.2025 |
| 318.40 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2025 | Q4 | 22.10.2025 |
| 488.60 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2025 | Q4 | 22.10.2025 |
| 235.56 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2025 | Q4 | 28.10.2025 |
| 4,129.80 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2025 | Q4 | 28.10.2025 |
| 2,666.24 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2025 | Q4 | 28.10.2025 |
| 2,325.64 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2025 | Q4 | 10.11.2025 |
| 5,782.14 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2025 | Q4 | 17.11.2025 |
| 1,070.00 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2025 | Q4 | 17.11.2025 |
| 1,070.00 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2025 | Q4 | 17.11.2025 |
| 380.00 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2025 | Q4 | 20.11.2025 |
| 380.00 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2025 | Q4 | 20.11.2025 |
| 1,368.00 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2025 | Q4 | 20.11.2025 |
| 312.00 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2025 | Q4 | 20.11.2025 |
| 312.00 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2025 | Q4 | 20.11.2025 |
| 1,981.02 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2025 | Q4 | 20.11.2025 |
| 360.00 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2025 | Q4 | 28.11.2025 |
| 720.62 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2025 | Q4 | 28.11.2025 |
| 1,740.00 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2025 | Q4 | 28.11.2025 |
| 23.10 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2025 | Q4 | 01.12.2025 |
| 1,120.00 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2025 | Q4 | 12.12.2025 |
| 3,877.45 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2025 | Q4 | 25.12.2025 |
| 1,680.00 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2025 | Q4 | 25.12.2025 |
Main details — as published
| განცხადების ნომერი | NAT250000941 |
|---|---|
| შესყიდვის სტატუსი | ხელშეკრულება დადებულია |
| შემსყიდველი | ა(ა)იპ კოლეჯი "იკაროსი" |
| შესყიდვის ტიპი | ელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT) |
| შესყიდვის კატეგორია | 15500000-რძის პროდუქტები |
| კლასიფიკატორის კოდები | — |
| შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება | 193`000.00 GEL |
| შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა | იხილეთ სატენდერო დოკუმენტაციაში |
| შესყიდვის გამოცხადების თარიღი | 20.01.2025 19:08 |
| წინადადებების მიღება იწყება | 31.01.2025 00:05 |
| წინადადებების მიღება მთავრდება | 03.02.2025 16:00 |
| შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი | 1`000.00 GEL |
| გარანტიის ოდენობა | 1`930 GEL |
| გარანტიის მოქმედების ვადა | 160 დღე |
| მოწოდების ვადა | ხელშეკრულების გაფორმებიდან 2025 წლის 25 დეკემბრის ჩათვლით |
| წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს | დღგ-ს გათვალისწინებით |
| დამატებითი ინფორმაცია | — |
Buyer documents & protocols (5)
Bidders — everyone, including who lost
| Company | First offer | Final offer | Result |
|---|---|---|---|
| შპს მარკ | 147,385 | 147,385 | won |
| NAT250000941_ფასთა ცხრილი-signed_1.pdf.pdf | |||
"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.
History
- 20.01.2025 19:08 Announced
- 31.01.2025 00:05 Bidding opens
- 02.02.2025 11:15 First bid placed (1 bidders in total)
- 02.02.2025 11:15 Last bid activity
- 03.02.2025 16:00 Bidding closes
- 06.02.2025 20:43 Buyer published: NAT250000941_Scan_20250206_203639 - Copy.pdf
- 06.02.2025 20:44 Buyer published: NAT250000941_Scan_20250206_202931.pdf
- 11.02.2025 15:47 Buyer published: NAT250000941_სერტიფიკატები.pdf
- 11.02.2025 15:48 Buyer published: NAT250000941_დასკვნა-signed.pdf
- 12.02.2025 18:28 Buyer published: NAT250000941_ოქმი N3_155.pdf
- 18.02.2025 00:00 Contract signed: N36 — 124,313 ₾
- 27.08.2026 04:07 Current status: contract signed
Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.
Tender documentation — all 15 sections
The same thing, bought before
შესყიდვის ობიექტია რძის პროდუქტები
შესყიდვის ობიექტია რძის პროდუქტები
შესყიდვის ობიექტია რძის პროდუქტები; კარაქი, ხაჭო, მაწონი, არაჟანი, ყველი
შესყიდვის ობიექტია რძის პროდუქტები; კარაქი, ხაჭო, მაწონი, არაჟანი, ყველი
რძის პროდუქტები
Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.
Same buyer, same category — have they bought this before?
შესყიდვის ობიექტია "რძის პროდუქტები"
რძის პროდუქტების შესყიდვა „ა(ა)იპ პროფესიული უნარების სააგენტოს პროგრამების დამტკიცების…
This buyer usually awards to
across all categories
| შპს მარკ | 9× |
| შპს ემი | 6× |
| შპს სანი 90 | 4× |
| შპს რევაისი | 3× |
| შპს მილანო | 3× |