ეტლით ფარიკაობაში 2025 წლის მსოფლიო თასის გათამაშების ფარგლებში (ბრაზილია, სან-პაულო) 3 (სამი) მგზავრისათვის (პარასპორტსმენი) ავიაბილეთის შეძენის მომსახურების შესყიდვა
Can we win this?
10% — outside our line: this does not look like something we sell.
- Our line of business only 11% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
- Incumbent შპს პანორამა ტრაველი has won 6 of the last 6 awards from this buyer here.
- Expected competition this category averages 1.0 bidders, 64% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
- Deal size ₾10k–50k: we have won 8 of 15 bids in this range.
- Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
- Category fit 63500000: we have never bid in this category.
- Buyer relationship we have never bid with this buyer.
Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.
| Payment | Source | Year | Quarter | Paid on |
|---|---|---|---|---|
| 15,705.00 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q1 | 28.01.2025 |
Main details — as published
| განცხადების ნომერი | NAT250000172 |
|---|---|
| შესყიდვის სტატუსი | ხელშეკრულება დადებულია |
| შემსყიდველი | თბილისის პარასპორტის განვითარების ცენტრი |
| შესყიდვის ტიპი | ელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT) |
| შესყიდვის კატეგორია | 63500000-ტურისტული სააგენტოების, ტუროპერატორებისა და ტურისტების დახმარების მომსახურებები |
| კლასიფიკატორის კოდები | — |
| შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება | 15`705.00 GEL |
| შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა | იხ. სატენდერო დოკუმენტაცია |
| შესყიდვის გამოცხადების თარიღი | 06.01.2025 21:55 |
| წინადადებების მიღება იწყება | 13.01.2025 00:09 |
| წინადადებების მიღება მთავრდება | 15.01.2025 14:00 |
| შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი | 150.00 GEL |
| გარანტიის ოდენობა | 157 GEL |
| გარანტიის მოქმედების ვადა | 160 დღე |
| მოწოდების ვადა | ხელშეკრულების გაფორმებიდან არაუგვიანეს 5 (ხუთი) კალენდარულ დღეში |
| წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს | დღგ-ს გათვალისწინებით |
| დამატებითი ინფორმაცია | — |
Buyer documents & protocols (2)
Bidders — everyone, including who lost
| Company | First offer | Final offer | Result |
|---|---|---|---|
| შპს პანორამა ტრაველი | 15,705 | 15,705 | won |
| NAT250000172_ფასების ცხრილი-ავიაბილეთი (სან-პაულო)(2)-signed.pdf.pdf | |||
"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.
History
- 06.01.2025 21:55 Announced
- 13.01.2025 00:09 Bidding opens
- 14.01.2025 12:29 First bid placed (1 bidders in total)
- 14.01.2025 12:29 Last bid activity
- 15.01.2025 14:00 Bidding closes
- 16.01.2025 16:54 Buyer published: NAT250000172_ოქმი#2-ავიაბილეთი (სან-პაულო)-signed-signed-signed-signed.pdf
- 16.01.2025 16:55 Buyer published: NAT250000172_ინტერესთა კონფლიქტი -ავიაბილეთი (სან-პაულო)-signed-signed-signed-signed.pdf
- 22.01.2025 00:00 Contract signed: N15 — 15,705 ₾
- 27.08.2026 04:13 Current status: contract signed
Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.
Tender documentation — all 14 sections
The same thing, bought before
ეტლით ფარიკაობაში, ტაილანდში (ნახონ რაჩასიმა) 2025 წლის მსოფლიო თასის გათამაშების ფარგლ…
ეტლით ფარიკაობაში სპორტულ შეკრებასა და 2025 წლის მსოფლიო თასის გათამაშების ფარგლებში (ი…
პარა ფარიკაობაში კორეაში 2025 წლის მსოფლიო ჩემპიონატის (კორეია, იქსანი), ასევე ინდონეზი…
პარაფარიკაობის გუნდის მსოფლიო ჩემპიონატის წინამოსამზადებელ სპორტულ შეკრების (იტალია) ფა…
წლის ახალგაზრდული თამაშების (თურქეთი, სტამბოლი) ფარგლებში 6 (ექვსი) მგზავრისათვის (პარა…
Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.
Same buyer, same category — have they bought this before?
ეტლით ფარიკაობაში, ტაილანდში (ნახონ რაჩასიმა) 2025 წლის მსოფლიო თასის გათამაშების ფარგლ…
პარა ფარიკაობაში კორეაში 2025 წლის მსოფლიო ჩემპიონატის (კორეია, იქსანი), ასევე ინდონეზი…
პარაფარიკაობის გუნდის მსოფლიო ჩემპიონატის წინამოსამზადებელ სპორტულ შეკრების (იტალია) ფა…
წლის ახალგაზრდული თამაშების (თურქეთი, სტამბოლი) ფარგლებში 6 (ექვსი) მგზავრისათვის (პარა…
ეტლით ფარიკაობაში 2025 წლის მსოფლიო თასის გათამაშების (უნგრეთი, ეგერი) ფარგლებში 3 (სამ…
This buyer usually awards to
across all categories
| შპს პანორამა ტრაველი | 7× |
| შპს საშხაპე - 2018 | 2× |
| შპს ლიდერ მოტორსი | 1× |
| შპს BAHAR | 1× |
| შპს ნილუ | 1× |