საგარეჯოს მუნიციპალიტეტის სოფელ მანავში სკოლამდელი აღსაზრდელების მანავის N1 სკოლამდელი აღზრდის დაწესებულებიდან #2სკოლამდელ დაწესებულებაში ტარნსპორტირების მომსახურების შესყიდვა
Can we win this?
10% — outside our line: this does not look like something we sell.
- Our line of business only 16% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
- Expected competition this category averages 1.0 bidders, 65% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
- Deal size ₾10k–50k: we have won 8 of 15 bids in this range.
- Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
- Category fit 60100000: we have never bid in this category.
- Buyer relationship we have never bid with this buyer.
Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.
| Payment | Source | Year | Quarter | Paid on |
|---|---|---|---|---|
| 1,425.00 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q1 | 06.03.2025 |
| 1,500.00 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q2 | 02.04.2025 |
| 1,425.00 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q2 | 06.05.2025 |
| 1,425.00 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q2 | 03.06.2025 |
| 1,425.00 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q3 | 02.07.2025 |
| 900.00 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q4 | 06.10.2025 |
| 1,650.00 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q4 | 05.11.2025 |
| 1,500.00 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q4 | 03.12.2025 |
| 1,275.00 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q4 | 25.12.2025 |
Main details — as published
| განცხადების ნომერი | NAT250000495 |
|---|---|
| შესყიდვის სტატუსი | ხელშეკრულება დადებულია |
| შემსყიდველი | საგარეჯოს სკოლამდელი აღზრდის დაწესებულებათა გაერთიანება |
| შესყიდვის ტიპი | ელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT) |
| შესყიდვის კატეგორია | 60100000-საავტომობილო ტრანსპორტის მომსახურებები |
| კლასიფიკატორის კოდები | — |
| შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება | 13`875.00 GEL |
| შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა | იხ.სატენდერო დოკუმენტაცია |
| შესყიდვის გამოცხადების თარიღი | 14.01.2025 15:30 |
| წინადადებების მიღება იწყება | 20.01.2025 00:09 |
| წინადადებების მიღება მთავრდება | 22.01.2025 14:00 |
| შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი | 70.00 GEL |
| გარანტიის ოდენობა | 139 GEL |
| გარანტიის მოქმედების ვადა | 160 დღე |
| მოწოდების ვადა | ხელშეკრულების გაფორმებიდან 2025წლის 27 დეკემბრამდე |
| წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს | დღგ-ს გარეშე |
| დამატებითი ინფორმაცია | — |
Buyer documents & protocols (8)
Bidders — everyone, including who lost
"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.
History
- 14.01.2025 15:30 Announced
- 20.01.2025 00:09 Bidding opens
- 22.01.2025 00:21 First bid placed (2 bidders in total)
- 22.01.2025 13:56 Last bid activity
- 22.01.2025 14:00 Bidding closes
- 23.01.2025 16:03 Buyer published: NAT250000495_ინტრ.კონფლიქტი--signed.pdf
- 23.01.2025 16:04 Buyer published: NAT250000495_ოქმი#2----signed.pdf
- 24.01.2025 11:09 Buyer published: NAT250000495_oqmi #3 -----signed-.pdf
- 27.01.2025 14:53 Buyer published: NAT250000495_ავტობუსი Scan-signed (2).pdf
- 27.01.2025 14:53 Buyer published: NAT250000495_დანართი #2 - ფასების ცხრილი-მანავი (2) (2)-signed.pdf
- 28.01.2025 15:07 Buyer published: NAT250000495_ოქმი#4-----signed.pdf
- 29.01.2025 16:20 Buyer published: NAT250000495_ინტერესთა კონფლიქტი--signed.pdf
- 29.01.2025 16:20 Buyer published: NAT250000495_ოქმი#5-signed--.pdf
- 04.02.2025 00:00 Contract signed: N11. — 13,875 ₾
- 27.08.2026 04:10 Current status: contract signed
Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.
Tender documentation — all 15 sections
The same thing, bought before
საგარეჯოს მუნიციპალიტეტის სოფელ მანავში სკოლამდელი აღსაზრდელების მანავის N1 სკოლამდელი …
საგარეჯოს მუნიციპალიტეტის სოფ.ბადიაურიდან --- ბადიაურის სკოლამდელი აღსაზრდელების სოფელ …
საგარეჯოს მუნიციპალიტეტის სოფელ რუსიანიდან სკოლამდელი აღსაზრდელების, სოფელ გომბორის სკო…
საგარეჯოს მუნიციპალიტეტის სოფლებიდან ასკილაურიდან და რუსიანიდან სკოლამდელი აღსაზრდელები…
საგარეჯოს მუნიციპალიტეტის სოფლებიდან (გორანა, სასადილო, ვაშლიანი კოჭბაანი), სკოლამდელი …
Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.
Same buyer, same category — have they bought this before?
საგარეჯოს მუნიციპალიტეტის სოფელ მანავში სკოლამდელი აღსაზრდელების მანავის N1 სკოლამდელი …
საგარეჯოს მუნიციპალიტეტის სოფ.ბადიაურიდან --- ბადიაურის სკოლამდელი აღსაზრდელების სოფელ …
საგარეჯოს მუნიციპალიტეტის სოფლიდან(კაკაბეთი ე.წ.,,კუპატაძიაანთ უბანი") სკოლამდელი აღსაზ…
საგარეჯოს მუნიციპალიტეტის სოფლიდან(კაკაბეთი ე.წ.,,კუპატაძიაანთ უბანი") სკოლამდელი აღსაზ…
საგარეჯოს მუნიციპალიტეტის სოფ.ბადიაურიდან --- ბადიაურის სკოლამდელი აღსაზრდელების სოფელ …
This buyer usually awards to
across all categories
| შპს სახანძრო ტექნიკი | 5× |
| გიორგი კუპატაძე | 4× |
| გია დუჩიძე | 2× |
| ალექსი მამუკაშვილი | 2× |
| თემური რევაზიშვილი | 2× |