ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › NAT250000490
NAT250000490 NAT · აუქციონის გარეშე contract signed On procurement.gov.ge ↗

1.1.1. წყალტუბოს მუნიციპალიტეტის საკუთრებად დარეგისტრირების მიზნით, მუნიციპალიტეტის ტერიტორიაზე არსებული მიწის ნაკვეთების, შენობა-ნაგებობების, და მასზე დამაგრებული მიწის ნაკვეთების, ხაზობრივი ნაგებობების საკადასტრო აზომვითი მომსახურების შესყიდვა

წყალტუბოს მუნიციპალიტეტი 144 tenders 1.7 avg bidders 20 failed 0 CMR deals
10% outside our line

Can we win this?

10% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 13% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 1.8 bidders, 30% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Deal size under ₾10k: we have won 8 of 18 bids in this range.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 71300000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Contract N21 fulfilled Contract PDF ↗
3,990 ₾ contract amount 2,870 ₾ (72%) actually paid 29.01.2025 – 28.02.2026
PaymentSourceYear QuarterPaid on
289.36 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2025 Q1 14.02.2025
186.00 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2025 Q2 01.04.2025
93.00 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2025 Q2 15.04.2025
186.00 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2025 Q2 02.06.2025
93.00 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2025 Q2 11.06.2025
186.00 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2025 Q3 11.08.2025
186.00 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2025 Q4 13.11.2025
1,651.00 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2025 Q4 23.12.2025

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT250000490
შესყიდვის სტატუსიხელშეკრულება დადებულია
შემსყიდველიწყალტუბოს მუნიციპალიტეტი
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია71300000-საინჟინრო მომსახურებები
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება4`500.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხილეთ სატენდერო დოკუმენტაციაში.
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი14.01.2025 14:57
წინადადებების მიღება იწყება20.01.2025 00:09
წინადადებების მიღება მთავრდება22.01.2025 18:00
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი90.00 GEL
გარანტიის ოდენობა45 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადახელშეკრულების გაფორმებიდან 2025 წლის 31 დეკემბრის ჩათვლით პერიოდი.
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გათვალისწინებით
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (2)

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
დავითი არაბიძე 3,990 3,990 won
NAT250000490_ფასების ცხრილი.pdf.pdf
დავითი გოგსაძე 4,400 4,400
NAT250000490_წყალტუბო – ფასების ცხრილი - დანართი N1-signed (1).pdf.pdf · NAT250000490_გამოცდილება საკადასტრო-signed.pdf.pdf · NAT250000490_იჯარა – ელექტრო ტაქიომეტრის შესახებ.pdf.pdf · NAT250000490_იჯარა – სტაციონალურ GPS სისტემის შესახებ.pdf.pdf · NAT250000490_ცნობა საჯარო რეესტრის ეროვნული სააგენტოდან.pdf.pdf · NAT250000490_სასაქონლო ზედნადები - სს ელექტროქსელმშენი.pdf.pdf · NAT250000490_შესყიდვის აქტი - ტაიქომეტრი.pdf.pdf
შპს ტოპოგეო 4,500 4,500
NAT250000490_ფასების ცხრილი_წყალტუბო_2025_შპს ტოპოგეო-signed.pdf.pdf

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 14.01.2025 14:57 Announced
  • 20.01.2025 00:09 Bidding opens
  • 20.01.2025 09:31 First bid placed (3 bidders in total)
  • 22.01.2025 14:18 Last bid activity
  • 22.01.2025 18:00 Bidding closes
  • 23.01.2025 17:20 Buyer published: NAT250000490_სხდომის ოქმი N2(13) - ხელშეკრულებაზე დაბარება (დავითი არაბიძე).pdf
  • 23.01.2025 17:20 Buyer published: NAT250000490_ინფორმაცია ინტერესთა კონფლიქტის შესახებ.pdf
  • 29.01.2025 00:00 Contract signed: N21 — 3,990 ₾
  • 27.08.2026 04:10 Current status: contract signed

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 13 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
1.1.1. წყალტუბოს მუნიციპალიტეტის საკუთრებად დარეგისტრირების მიზნით, მუნიციპალიტეტის ტერიტორიაზე არსებული მიწის ნაკვეთების, შენობა-ნაგებობების, და მასზე დამაგრებული მიწის ნაკვეთების, ხაზობრივი ნაგებობების საკადასტრო აზომვითი მომსახურების შესყიდვა.
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
1.2.1. შესყიდვის ობიექტს წარმოადგენს წყალტუბოს მუნიციპალიტეტისთვის საკადასტრო აზომვების მომსახურების შესყიდვა, კერძოდ: შემსყიდველის მოთხოვნის შესაბამისად, შენობ(ებ)ის შიდა აზომვითი ნახაზ(ებ)ის, ხაზოვანი ნაგებობ(ებ)ის საკადასტრო ნახაზ(ებ)ისა და წყალტუბოს მუნიციპალიტეტის საკუთრებად დარეგისტრირების მიზნით, მუნიციპალიტეტის ტერიტორიაზე არსებული თავისუფალი (დაურეგისტრირებელი) მიწის ნაკვეთების აზომვითი ნახაზების დამზადების მომსახურება. 1.2.2. შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა მოცემულია ფასების ცხრილში (დანართი N1).
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
1.4.1. მომსახურების გაწევის ვადა: ხელშეკრულების გაფორმებიდან 2025 წლის 31 დეკემბრის ჩათვლით პერიოდი. 1.4.2. მომსახურება უნდა განხორციელდეს შემსყიდველის მოთხოვნის შესაბამისად, მოთხოვნიდან 15 (თხუთმეტი) კალენდარული დღის ვადაში.
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
1.5.1. შესყიდვის ობიექტის მიწოდების ადგილი: ქალაქი წყალტუბო, რუსთაველის ქუჩის N25. 1.5.2. შესყიდვის ობიექტის მიწოდების ფორმა: ნაბეჭდი სახით 3 (სამი) ეგზემპლარად და ელექტრონული ვერსია ჩაწერილი CD დისკზე 3 (სამი) ეგზემპლარად.
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
4.1.3 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის გაუთვალისწინებლობის დასაბუთება
4.1.3.1. შესყიდვის თავისებურებიდან (მომსახურების სპეციფიკიდან) გამომდინარე, ვინაიდან აღნიშნული შესყიდვის ობიექტი წარმოადგენს ინტელექტუალურ მომსახურებას, ხოლო ინტელექტუალური მომსახურების დანახარჯებს ძირითადად წარმოადგენს ადამიანური რესურსის შრომითი გასამრჯელო, მიმწოდებელს აქვს შესაძლებლობა აღნიშნული ინტელექტუალური მომსახურება განახორციელოს საბაზრო ღირებულებასთან შედარებით დაბალ ფასად. ზემოაღნიშნულიდან გამომდინარე, პრეტენდენტის მიერ სისტემაში შესყიდვის ობიექტის სავარაუდო ღირებულებასთან 20%-ით ან მეტით დაბალი საბოლოო ფასის დაფიქსირების შემთხვევაში, არ წარმოეშვება ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასაბუთების ვალდებულება. სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს თავმჯდომარის 2017 წლის 14 ივნისის N12 ბრძანებით დამტკიცებული „ელექტრონული ტენდერის ჩატარების წესის“ მე-18 მუხლის მე-5 პუნქტის შესაბამისად, შესყიდვის თავისებურებიდან გამომდინარე (ინტელექტუალური მომსახურება) შემსყიდველი ორგანიზაცია არ ითვალისწინებს ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასაბუთების ვალდებულებას.
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
7.2.1. მიმწოდებელთან ანგარიშსწორება განხორციელდება უნაღდო ანგარიშსწორების წესით, ეროვნულ ვალუტაში. 7.2.2. ანგარიშსწორება განხორციელდება ეტაპობრივად, ფაქტობრივად გაწეული მომსახურების შესაბამისად, მხარეთა შორის გაფორმებული მიღება-ჩაბარების აქტ(ებ)ის საფუძველზე. 7.2.3. ანგარიშსწორება იწარმოებს საქათველოს მთავრობის 2020 წლის 31 მარტის N619 განკარგულების შესაბამისად.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
7.3.1. მიმწოდებელთან ანგარიშსწორება განხორციელდება მიღება-ჩაბარების აქტ(ებ)ის გაფორმებიდან არაუგვიანეს 10 (ათი) სამუშაო დღის განმავლობაში.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
ელენე კრავცოვა, 598301390, elenikokravcova@gmail.com სატენდერო დოკუმენტაციასთან დაკავშირებული განმარტებების მიღება პრეტენდენტს შეუძლია სისტემის მოდულის – ,,კითხვა/პასუხის“ მეშვეობით, ან/და სატენდერო კომისიის აპარატში, წერილობითი მომართვის საფუძველზე. მისამართი: ქალაქი წყალტუბო, რუსთაველის ქუჩა N25.
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
10.1.1. სატენდერო წინადადებაში ფასი გამოსახული უნდა იყოს საქართველოს კანონმდებლობით გათვალისწინებული და შესყიდვის ობიექტის მიწოდებასთან დაკავშირებული ყველა გადასახადის გათვალისწინებით. 10.1.2. სატენდერო წინადადების საერთო და ერთეულის ფასის წარმოდგენა დასაშვებია მხოლოდ ლარში. 10.1.3. დოკუმენტების ან/და ინფორმაციის უცხოურ ენაზე წარდგენის შემთხვევაში, მათ უნდა დაერთოს ნოტარიულად დამოწმებული ქართული თარგმანი. 10.1.4. ტექნიკური დოკუმენტაციის განხილვისას, უცხოენოვან დოკუმენტსა და მის ქართულ ენაზე შესრულებულ თარგმანს შორის, პრიორიტეტის მინიჭების საკითხს წყვეტს სატენდერო კომისია. 10.1.5. შემსყიდველ ორგანიზაციაში წარმოსადგენი ყველა დოკუმენტის ნამდვილობაზე პასუხისმგებელია პრეტენდენტი. 10.1.6. სახელმწიფო შესყიდვების შესახებ ხელშეკრულების ფორმა და პირობები მოცემულია სატენდერო დოკუმენტაციაში, რომელიც ხელშეკრულების დადების მომენტისათვის დაზუსტდება სატენდერო წინადადების შესაბამისად. 10.1.7. სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ატვირთული ყველა დოკუმენტი ან/და ინფორმაცია ხელმოწერილი უნდა იყოს ელექტრონულად, უფლებამოსილი პირის მიერ (საჭიროების შემთხვევაში ატვირთული უნდა იქნას მინდობილობა ან რწმუნებულება). 10.1.8. პრეტენდენტს არა აქვს უფლება წარმოადგინოს ალტერნატიული სატენდერო წინადადება.
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT250022043 02.12.2025 contract signed same category · 100% title match · same buyer · similar size

1.1.1. წყალტუბოს მუნიციპალიტეტის საკუთრებად დარეგისტრირების მიზნით, მუნიციპალიტეტის ტერ…

წყალტუბოს მუნიციპალიტეტი 71300000საინჟინრო მომსახურებები → დავითი გოგსაძე 2 bidders 4,000 ₾
NAT260002500 12.02.2026 no result same category · 48% title match · similar size

დედოფლისწყაროს მუნიციპალიტეტში მიწის ნაკვეთების, ხაზობრივი ნაგებობებისა და შენობა-ნაგებ…

დედოფლისწყაროს მუნიციპალიტეტი 71300000საინჟინრო მომსახურებები 1 bidder 6,700 ₾
NAT260004152 02.03.2026 not held same category · 48% title match · similar size

დედოფლისწყაროს მუნიციპალიტეტში მიწის ნაკვეთების, ხაზობრივი ნაგებობებისა და შენობა-ნაგებ…

დედოფლისწყაროს მუნიციპალიტეტი 71300000საინჟინრო მომსახურებები 0 bidders 6,700 ₾
NAT260007023 06.04.2026 not held same category · 48% title match · similar size

დედოფლისწყაროს მუნიციპალიტეტში მიწის ნაკვეთების, ხაზობრივი ნაგებობებისა და შენობა-ნაგებ…

დედოფლისწყაროს მუნიციპალიტეტი 71300000საინჟინრო მომსახურებები 0 bidders 6,700 ₾
NAT260006074 25.03.2026 contract signed same category · 42% title match · similar size

გურჯაანის მუნიციპალიტეტის ტერიტორიაზე არასასოფლო-სამეურნეო და სასოფლო-სამეურნეო მიწის ს…

გურჯაანის მუნიციპალიტეტი 71300000საინჟინრო მომსახურებები → შპს ერისი 1 bidder 4,820 ₾

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

შპს სანი
შპს მიმდემი
შპს ასა მოტორსი
შპს ვაზნარი
შპს არქიტექტი