ტსTenderscope
My categories only 15 + 3 orgs
Hiding everything outside your 15 watched categories and 3 followed organisations. Include everything else
HomeTenders › NAT250000816
NAT250000816 NAT · აუქციონის გარეშე contract signed On procurement.gov.ge ↗

ბაინდერების,სწრაფჩამკერების,ჩასანიშნი ფურცლების, ბლოკნოტებისა და ფაილების სახელმწიფო შესყიდვა

4% outside our line

Can we win this?

4% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 10% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 1.6 bidders, 52% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Deal size ₾50k–200k: we have won 2 of 12 bids in this range.
  • Incumbent ფავორიტი სტილი has won 2 of the last 4 awards from this buyer here.
  • Buyer relationship we have bid 1× with this buyer and won 0.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 22800000: we have never bid in this category.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Contract N85 fulfilled Contract PDF ↗
35,260 ₾ contract amount 35,260 ₾ (100%) actually paid 25.02.2025 – 31.01.2026
PaymentSourceYear QuarterPaid on
5,892.60 ₾ სახელმწიფო ბიუჯეტი 2025 Q1 11.03.2025
6,466.72 ₾ სახელმწიფო ბიუჯეტი 2025 Q2 02.06.2025
7,639.04 ₾ სახელმწიფო ბიუჯეტი 2025 Q3 08.08.2025
1,000.00 ₾ სახელმწიფო ბიუჯეტი 2025 Q3 08.08.2025
9,905.04 ₾ სახელმწიფო ბიუჯეტი 2025 Q4 17.11.2025
4,356.60 ₾ სახელმწიფო ბიუჯეტი 2025 Q4 10.12.2025

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT250000816
შესყიდვის სტატუსიხელშეკრულება დადებულია
შემსყიდველისაქართველოს იუსტიციის უმაღლეს საბჭოსთან არსებული სსიპ საერთო სასამართლოების დეპარტამენტი
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია22800000-ქაღალდის ან მუყაოს სარეგისტრაციო ჟურნალები/წიგნები, საბუღალტრო წიგნები, ფორმები და სხვა ნაბეჭდი საკანცელარიო ნივთები
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება62`000.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობასატენდერო დოკუმენტაციის შესაბამისად
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი17.01.2025 17:37
წინადადებების მიღება იწყება27.01.2025 00:09
წინადადებების მიღება მთავრდება29.01.2025 12:00
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი620.00 GEL
გარანტიის ოდენობა620 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადასატენდერო დოკუმენტაციის შესაბამისად
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გათვალისწინებით
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (11)

NAT250000816_ფასების ცხრილი - დაზუსტება-signed.pdf.pdf ნატალია ლიპარტელიანი 03.02.2025 12:07
NAT250000816_ნიმუშის წერილი-signed.pdf.pdf ნატალია ლიპარტელიანი 04.02.2025 09:48
NAT250000816_ფასწარმოქმნა- დასკვნა.pdf.pdf ნატალია ლიპარტელიანი 04.02.2025 14:27
NAT250000816_ოქმი 3.pdf.pdf ნაილი კბილაძე 07.02.2025 15:31
NAT250000816_0816 შპს ვესტა - დასკვნა.pdf.pdf ივანე ადამაშვილი 17.02.2025 11:01
NAT250000816_ნიმუშების წარდგენა -signed.pdf.pdf ივანე ადამაშვილი 17.02.2025 11:14

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
შპს ედესი ჯგუფი 35,208 35,208
NAT250000816_ფასების ცხრილი - 2025-01-29T095225.923-signed.pdf.pdf · NAT250000816_მინდობილობა.pdf.pdf
შპს ვესტა 35,260 35,260 won
NAT250000816_ფასების ცხრილი-signed.pdf.pdf
ბიბლუსი 40,656 40,656
NAT250000816_ფასების ცხრილი NAT250000816 SIGN.pdf.pdf
შპს კომპანია GEOSM 41,414 41,414
NAT250000816_250000816.pdf.pdf
შპს საკანცელარიო სახლი 46,433 46,433
NAT250000816_00816.pdf.pdf

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 17.01.2025 17:37 Announced
  • 27.01.2025 00:09 Bidding opens
  • 28.01.2025 20:22 First bid placed (5 bidders in total)
  • 29.01.2025 11:09 Last bid activity
  • 29.01.2025 12:00 Bidding closes
  • 30.01.2025 16:59 Buyer published: NAT250000816_ოქმი 2. ინტერესთა კონფლიქტი.pdf
  • 31.01.2025 11:53 Buyer published: NAT250000816_ფასების ცხრილი - 2025 დაზუსტება-signed.pdf (03/02/2025 12:02)
  • 03.02.2025 12:07 Buyer published: NAT250000816_ფასების ცხრილი - დაზუსტება-signed.pdf
  • 04.02.2025 09:48 Buyer published: NAT250000816_ნიმუშის წერილი-signed.pdf
  • 04.02.2025 14:27 Buyer published: NAT250000816_ფასწარმოქმნა- დასკვნა.pdf
  • 07.02.2025 15:31 Buyer published: NAT250000816_ოქმი 3.pdf
  • 12.02.2025 14:31 Buyer published: NAT250000816_ოქმი 4 ინტერესთა კონფლიქტი.pdf
  • 17.02.2025 11:00 Buyer published: NAT250000816_ფასების ცხრილი დაზუსტებული -signed.pdf
  • 17.02.2025 11:01 Buyer published: NAT250000816_0816 შპს ვესტა - დასკვნა.pdf
  • 17.02.2025 11:14 Buyer published: NAT250000816_ნიმუშების წარდგენა -signed.pdf
  • 19.02.2025 18:00 Buyer published: NAT250000816_ოქმი N5. ინტერესთა კონფლიქტი.pdf
  • 25.02.2025 00:00 Contract signed: N85 — 35,260 ₾
  • 27.08.2026 04:08 Current status: contract signed

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 18 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
ბაინდერების,სწრაფჩამკერების,ჩასანიშნი ფურცლების, ბლოკნოტებისა და ფაილების სახელმწიფო შესყიდვა
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
1. ჩასანიშნი ფურცელი-თეთრი,არანაკლებ 500 ფურცლიანი შეკვრა - შეფუთული, ზომა არანაკლებ - 8.5X8.5სმ და არაუმეტეს 9.5X9.5სმ; რაოდენობა - 1700 შეკვრა; 2. ჩასანიშნი ფურცელი წებოვანი-76X76 მმ +/- 5%(არანაკლებ 100 ფურცლიანი); რაოდენობა - 14000 შეკვრა; 3. ჩასანიშნი ფურცელი, ისრის ფორმის - ზომა: 45X12მმ +/- 10%, 5 ფერიანი (არანაკლებ 25 ფურცლიანი თითოეული ფერი); რაოდენობა - 5000 შეკვრა; 4. ფაილი - გამჭვირვალე, არანაკლებ 35 მიკრონიანი, შეკვრაში არანაკლებ 100 ცალი; რაოდენობა - 6000 შეკვრა; 5. ბაინდერი - ა4, სიგანე 7სმ (+/- 5%), ფერების შერჩევით; რაოდენობა - 1500 ცალი; 6. სწრაფჩამკერი - ა4, ცელოფნის, ფერადი, გამჭვირვალე ზედა ყდით; რაოდენობა - 4000 ცალი; 7. ბლოკნოტი ყოველდღიური - ა5,2026 წ,(რიცხვის, დღისა და თვის მითითებით) ქართულ-ინგლისური, ტყავის ან ტყავის შემცვლელი გარეკანით, ფურცლის კუთხეები პერფორირებული; რაოდენობა - 1500 ცალი;
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
საქონლის მიწოდების ვადა: ხელშეკრულების გაფორმებიდან - 2025 წლის 26 დეკემბრის ჩათვლით.
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
საქონლის მიწოდება უნდა განხორციელდეს ხელშეკრულების დადებიდან ეტაპობრივად,შემსყიდველის მიერ კონკრეტული დავალების გადაცემიდან არაუგვიანეს 5 (ხუთი) სამუშაო დღეში.(ძირითადი მოთხოვნა განხოციელდება 4 ეტაპად, საჭიროების შემთხვევაში მოთხოვნა შესაძლებელია განხორციელდეს დამატებით). რაოდენობები და კონკრეტული სახეობები დაფიქსირდება ყოველი მოთხოვნის წარდგენისას. შემსყიდველი მოთხოვნას წარადგენს ეტაპობრივად, 2025 წლის 19 დეკემბრის ჩათვლით. შენიშვნა: ტექნიკური დავალების მე-7 პოზიციით განსაზღვრული შესყიდვის ობიექტის (ბლოკნოტი ყოველდღიური ა5 2026წ) მოთხოვნა განხორციელდება ნოემბრის თვიდან. საქონლის მიწოდების ადგილი: ქ.თბილისი, ძმები ზუბალაშვილების N6 ან ქ. თბილისი, ჭონქაძის 10ა (სსიპ საერთო სასამართლოების დეპარტამენტის საწყობები), შემსყიდველის მოთხოვნის შესაბამისად.
2.1.1 მოთხოვნა შესყიდვის ობიექტის სასაქონლო ნიშანთან, პატენტთან, მოდელთან, წარმოშობის წყაროსთან ან/და მწარმოებელთან დაკავშირებით
მწარმოებელი ან/და სასაქონლო ნიშანი. ! ამ ქვეპუნქტით მოთხოვნილი ინფორმაციის წარმოუდგენლობა დაზუსტებას არ ექვემდებარება და გამოიწვევს პრეტენდენტის დისკვალიფიკაციას.
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
3.1.1 მოთხოვნა შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის შესახებ
პრეტენდენტის სატენდერო წინადადებასა და ტენდერის ტექნიკური პირობების/დოკუმენტაციის მოთხოვნებთან შესაბამისობის დადგენის მიზნით, შემსყიდველ ორგანიზაციაში წარმოდგენილი უნდა იქნას შესყიდვის ობიექტის ნიმუშები (ყველა პოზიციაზე), კომპაქტურად ჩაწყობილი პაკეტ(ებ)ით, თითოეული პოზიციის ნომრის აღნიშვნით.
3.1.2 შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 3 სამუშაო დღის ვადაში
3.1.3 შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის წარმოდგენის ადგილი
ქ. თბილისი, ძმ. ზუბალაშვილების ქ. №6; სსიპ საერთო სასამართლოების დეპარტამენტი. არაუგვიანეს 3.1.2 პუნქტით დადგენილ ვადაში 18:00 საათამდე.
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
თუ პრეტენდენტის მიერ დაფიქსირებული წინადადების ბოლო ფასი 20%-ით ან მეტით ნაკლები იქნება შესყიდვის ობიექტის სავარაუდო ღირებულებაზე, ის ვალდებულია დაასაბუთოს ფასწარმოქმნის ადეკვატურობა. ფასწარმოქმნის ადეკვატურობა შესაძლებელია დასაბუთდეს ექსპერტიზის/აუდიტორული/საშემფასებლო დასკვნით (პრეტენდენტის მიერ, დასკვნასთან ერთად, ასევე, წარმოდგენილი უნდა იქნას დასკვნის გამცემი პირის შესაბამისი უფლებამოსილების/აკრედიტაციის დამადასტურებელი დოკუმენტი). ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ით ხელშეკრულებით ნაკისრი ვალდებულებების შესრულების შესაძლებლობა უნდა დასტურდებოდეს როგორც პრეტენდენტის მიერ დაფიქსირებული წინადადების ფასთან (ფასების ცხრილის ჯამურ ღირებულებასთან), ასევე ერთეულებთან მიმართებით.
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 3 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
ანგარიშსწორება განხორციელდება ეტაპობრივად, მხარეთა შორის კონკრეტული მიღება-ჩაბარების აქტის შედგენიდან, ფაქტიურად მიწოდებული საქონლის შესაბამისად.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
არაუმეტეს 10 სამუშაო დღე.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
ნაილი კბილაძე, 577284262, nkbiladze@court.ge
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
10.1.1 სატენდერო დოკუმენტაციით მოთხოვნილი ყველა დოკუმენტი წარმოდგენილ უნდა იქნეს ქართულ ენაზე. დოკუმენტების უცხოურ ენაზე წარდგენის შემთხვევაში მათ უნდა დაერთოს ნოტარიულად დამოწმებული ქართული თარგმანი. 10.1.2 სატენდერო წინადადებაში საერთო და ერთეულის ფასი გამოსახული უნდა იყოს საქართველოს კანონმდებლობით გათვალისწინებული და შესყიდვის ობიექტის მიწოდებასთან დაკავშირებული ყველა ხარჯისა და გადასახადის გათვალისწინებით.ხარჯები, რომელიც სატენდერო წინადადებაში არ არის გათვალისწინებული არ ანაზღაურდება. 10.1.3 სატენდერო დოკუმენტაციის შესახებ დამატებითი ინფორმაციისა და განმარტებების მიღება პრეტენდენტს შეუძლია სისტემის მოდულის-,,კითხვა/პასუხის“ მეშვეობით.
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT260002279 10.02.2026 contract signed same category · 100% title match · same buyer · similar size

ბაინდერების,სწრაფჩამკერების,ჩასანიშნი ფურცლების, ბლოკნოტებისა და ფაილების სახელმწიფო შე…

NAT260012454 17.06.2026 contract signed same category · same buyer · similar size

საქმის ყდების,საქმის წარმოების ჟურნალებისა და სტატისტიკური ბარათების შესყიდვა

NAT250005299 14.03.2025 contract signed same category · same buyer · similar size

საქმის წარმოების ჟურნალების, საქმის ყდების და სააღრიცხვო სტატისტიკური ბარათების შესყიდვა

NAT250019557 04.11.2025 contract signed same category · 35% title match · similar size

სსიპ შემოსავლების სამსახურის მიერ ფაილებისა და ბაინდერების შესყიდვა

NAT250004264 27.02.2025 contract signed same category · 36% title match

საკანცელარიო ნივთების შესყიდვა (ბაინდერები და ბლოკნოტები)

NAT250021603 28.11.2025 contract signed same category · 31% title match

ბლოკნოტების და საქაღალდეების შესყიდვა

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

შპს ვესტა
სილქნეტი
შპს ტექსტილი და უნიფორმა
შპს ჯეო-ტეჩი
შპს "ოფის სერვისი"