ახალციხის მუნიციპალიტეტის ბალანსზე რიცხული ავტომანქანების შეკეთების ტექნიკური მომსახურების შეძენის უზრუნველყოფა
Can we win this?
10% — outside our line: this does not look like something we sell.
- Our line of business only 18% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
- Expected competition this category averages 1.4 bidders, 52% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
- Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
- Category fit 50100000: we have never bid in this category.
- Buyer relationship we have never bid with this buyer.
Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.
| Payment | Source | Year | Quarter | Paid on |
|---|---|---|---|---|
| 6,465.74 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q1 | 14.03.2025 |
| 2,850.12 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q2 | 14.05.2025 |
| 4,727.23 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q2 | 20.05.2025 |
| 5,913.00 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q2 | 24.06.2025 |
| 1,923.75 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q3 | 04.08.2025 |
| 9,679.50 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q4 | 20.10.2025 |
| 1,718.01 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q4 | 02.12.2025 |
| 4,577.64 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q4 | 18.12.2025 |
| 6,470.28 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q4 | 26.12.2025 |
Main details — as published
| განცხადების ნომერი | NAT250000922 |
|---|---|
| შესყიდვის სტატუსი | ხელშეკრულება დადებულია |
| შემსყიდველი | ახალციხის მუნიციპალიტეტის მერია |
| შესყიდვის ტიპი | ელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT) პრეისკურანტით |
| შესყიდვის კატეგორია | 50100000-სატრანსპორტო საშუალებებისა და მათთან დაკავშირებული მოწყობილობების შეკეთება, ტექნიკური მომსახურება და მასთან დაკავშირებული მომსახურებები |
| კლასიფიკატორის კოდები | — |
| შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა | იხ. სატენდერო დოკუმენტაცია |
| შესყიდვის გამოცხადების თარიღი | 20.01.2025 17:41 |
| წინადადებების მიღება იწყება | 26.01.2025 00:08 |
| წინადადებების მიღება მთავრდება | 28.01.2025 15:00 |
| შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი | 10`900.00 GEL |
| გარანტიის ოდენობა | 535 GEL |
| გარანტიის მოქმედების ვადა | 160 დღე |
| მოწოდების ვადა | ხელშეკრულების გაფორმებიდან 2025 წლის 31 დეკემბრის ჩათვლით |
| წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს | დღგ-ს გათვალისწინებით |
| დამატებითი ინფორმაცია | — |
| პრეისკურანტის სავარაუდო ღირებულება | 1`035`703.00 GEL |
| შესყიდვის ობიექტის სახელშეკრულებო ღირებულება | 53`500.00 GEL |
Buyer documents & protocols (12)
Bidders — everyone, including who lost
"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.
History
- 20.01.2025 17:41 Announced
- 26.01.2025 00:08 Bidding opens
- 27.01.2025 18:06 First bid placed (3 bidders in total)
- 28.01.2025 12:22 Last bid activity
- 28.01.2025 15:00 Bidding closes
- 29.01.2025 18:44 Buyer published: NAT250000922_ინტერესთა კონფლიქტი.pdf
- 29.01.2025 18:44 Buyer published: NAT250000922_ოქმი 2.pdf
- 31.01.2025 12:45 Buyer published: NAT250000922_განფასება +.pdf (31/01/2025 04:01)
- 31.01.2025 12:45 Buyer published: NAT250000922_დანართი N1_1.8 (2) (1).xlsx (31/01/2025 04:01)
- 31.01.2025 12:52 Buyer published: NAT250000922_გამოცდილება N10 .pdf (31/01/2025 04:01)
- 31.01.2025 12:52 Buyer published: NAT250000922_საგარანტიო .pdf
- 31.01.2025 12:53 Buyer published: NAT250000922_სერვისები ++.pdf
- 31.01.2025 16:30 Buyer published: NAT250000922_დანართი N1_1.8 (2) (1) (1).xlsx
- 31.01.2025 16:32 Buyer published: NAT250000922_განფასება ...+.pdf
- 31.01.2025 16:32 Buyer published: NAT250000922_გამოცდილება +.pdf (31/01/2025 06:01)
- 31.01.2025 18:23 Buyer published: NAT250000922_გამოცდილება N10++.pdf
- 04.02.2025 17:36 Buyer published: NAT250000922_ოქმი.pdf
- 10.02.2025 00:00 Contract signed: N25 — 53,500 ₾
- 27.08.2026 04:07 Current status: contract signed
Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.
Tender documentation — all 17 sections
The same thing, bought before
ახალციხის მუნიციპალიტეტის ბალანსზე რიცხული ავტომანქანების შეკეთების ტექნიკური მომსახურე…
მარნეულის მუნიციპალიტეტის ბალანსზე რიცხული ავტომანქანების შეკეთების და ტექნიკური მომსახ…
ბოლნისის მუნიციპალიტეტის ბალანსზე რიცხული ავტომანქანების შეკეთება-ტექნიკური მომსახურები…
ახმეტის მუნიციპალიტეტის ბალანსზე რიცხული ავტოსატრანპორტო საშუალებების ტექნიკური მომსახუ…
ადიგენის მუნიციპალიტეტის მერიის ბალანსზე რიცხული ავტომანქანების შეკეთებისა და ტექნიკური…
Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.
Same buyer, same category — have they bought this before?
ახალციხის მუნიციპალიტეტის ბალანსზე რიცხული ავტომანქანების შეკეთების ტექნიკური მომსახურე…
ახალციხის მუნიციპალიტეტის ბალანსზე რიცხული ავტომანქანების შეკეთების ტექნიკური მომსახურე…
This buyer usually awards to
across all categories
| შპსტატო-მესხეთი | 15× |
| შპს დეკა ბილდინგი | 11× |
| შპს კავკასი | 6× |
| შპს საგზაო სამშენებლო სამმართველო №2 | 6× |
| შპს მშენსერვისი | 6× |