ტსTenderscope
My categories only 15 + 3 orgs
Hiding everything outside your 15 watched categories and 3 followed organisations. Include everything else
HomeTenders › NAT250000865
NAT250000865 NAT · აუქციონის გარეშე contract signed On procurement.gov.ge ↗

გასანათებელი მოწყობილობების და ეკო ნათურების შესყიდვა

27% weak

Can we win this?

27% — weak, held back by our line of business and helped by expected competition.

  • Our line of business 30% like our past bids — adjacent to what we sell, not core to it. Nearest of our bids: "ქსელური მოწყობილობები".
  • Expected competition this category averages 1.9 bidders, 43% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Incumbent შპს ზ.ს has won 4 of the last 5 awards from this buyer here.
  • Deal size under ₾10k: we have won 8 of 18 bids in this range.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 31500000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Contract N12 fulfilled Contract PDF ↗
7,700 ₾ contract amount 7,700 ₾ (100%) actually paid 12.02.2025 – 30.04.2025
PaymentSourceYear QuarterPaid on
7,700.00 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2025 Q1 18.02.2025

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT250000865
შესყიდვის სტატუსიხელშეკრულება დადებულია
შემსყიდველივანის კომუნალური გაერთიანება
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია31500000-გასანათებელი მოწყობილობები და ელექტრონათურები
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება7`700.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხილეთ სატენდერო დოკუმენტაცია
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი20.01.2025 12:48
წინადადებების მიღება იწყება26.01.2025 00:08
წინადადებების მიღება მთავრდება28.01.2025 12:30
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი100.00 GEL
გარანტიის ოდენობა77 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადახელშეკრულების გაფორმებიდან 10 კალენდარული დღე
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გათვალისწინებით
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (7)

NAT250000865_ინტერესთა კომფლიქტი.pdf.pdf კონსტანტინე გურგენიძე 28.01.2025 15:09
NAT250000865_ინტერესთა კომფლიქტი.pdf (29/01/2025 06:01) კონსტანტინე გურგენიძე 28.01.2025 15:10
NAT250000865_ოქმი N2.pdf (30/01/2025 12:01) კონსტანტინე გურგენიძე 29.01.2025 18:17
NAT250000865_ოქმი N2.pdf.pdf კონსტანტინე გურგენიძე 30.01.2025 12:03
NAT250000865_წერილი.pdf.pdf კონსტანტინე გურგენიძე 05.02.2025 10:13
NAT250000865_ოქმი N3.pdf.pdf კონსტანტინე გურგენიძე 05.02.2025 10:13

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
EL-GROUP 7,700 7,700 won
NAT250000865_ვანის კომუნალური გაერთიანება – NAT250000865-signed.pdf.pdf

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 20.01.2025 12:48 Announced
  • 26.01.2025 00:08 Bidding opens
  • 27.01.2025 12:27 First bid placed (1 bidders in total)
  • 27.01.2025 12:27 Last bid activity
  • 28.01.2025 12:30 Bidding closes
  • 28.01.2025 15:09 Buyer published: NAT250000865_ინტერესთა კომფლიქტი.pdf
  • 28.01.2025 15:10 Buyer published: NAT250000865_ინტერესთა კომფლიქტი.pdf (29/01/2025 06:01)
  • 29.01.2025 18:17 Buyer published: NAT250000865_ოქმი N2.pdf (30/01/2025 12:01)
  • 30.01.2025 12:03 Buyer published: NAT250000865_ოქმი N2.pdf
  • 04.02.2025 11:39 Buyer published: NAT250000865_ვანის კომუნალური გაერთიანება – NAT250000865-signed.pdf
  • 05.02.2025 10:13 Buyer published: NAT250000865_წერილი.pdf
  • 05.02.2025 10:13 Buyer published: NAT250000865_ოქმი N3.pdf
  • 12.02.2025 00:00 Contract signed: N12 — 7,700 ₾
  • 27.08.2026 04:07 Current status: contract signed

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 16 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
გასანათებელი მოწყობილობების და ეკო ნათურების შესყიდვა
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
"ლედ.ნათურა 26w E27 7500K ± 50K 2860L ±50lm, 50000h IP65 AC85-265V/50Hz ზომები: სიგანე არა ნაკლებ. სიგრძე არა ნაკლებ 80მმ143მმ±5მმ. წონა 140გრ±10გრ. ნათურაზე და ყუთზე ტექნიკური მახასიათებლები უნდა იყოს დატანილი ქარხნულად (არა ნაკლეიკა) " 900 ცალი ე.წ LED BULB ალუმინის გამაგრილებელიანი კორპუსით 12-13 ვატიანი E27, ფერის კოეფიციენტ 4200k, მუშაობა ძაბვის დიაპაზონი AC85-265V,სიკაშკაშე 1300LM, სიგრძე არა უმეტეს 12,5სმ(±2მმ), სიგანე არანაკლებ 7სმ(±2მმ). 100 ცალი
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
ხელშეკრულების გაფორმებიდან 10 კალენდარული დღე
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
1.5.1. საქონლის მიწოდების ადგილია: ქ. ვანი თავისუფლების ქუჩა N65 1.5.2. მომწოდებელმა საქონლის მოწოდება უნდა უზრუნველყოს საკუთარი ხარჯებით
1.7.1 მოთხოვნა საგარანტიო ვადის შესახებ
მომწოდებლის მიერ ლედ ნათურებზე უნდა გავრცელდეს შემდეგი საგარანტიო პირობები: 1. ლედ ნათურებზე უნდა გავრცელდეს გარანტია 1 წლის ვადით, საგარატიო პერიოდში ლედ ნათურის მწყობრიდან გამოსვლის (დაწვის) შემთხვევაში მომწოდებელმა საკუთარი სახსრებით უნდა განახორციელოს მწყობრიდან გამოსული საქონლის ახლით ჩანაცვლება. შეტყობინების მიღებიდან არაუმეტეს 3 სამუშაო დღის ვადაში.
2.1.1 მოთხოვნა შესყიდვის ობიექტის სასაქონლო ნიშანთან, პატენტთან, მოდელთან, წარმოშობის წყაროსთან ან/და მწარმოებელთან დაკავშირებით
პრეტენდენტმა ფასების ცხრილში უნდა მიუთითოს შესყიდვის ობიექტის წარმოშობის ქვეყანა/ მწარმოებელი კომპანიის დასახელება და შესყიდვის ობიექტის მოდელი (ასეთის არსებობის შემთხვევაში). იმ შემთხვევაში თუ საქონელს მოდელი არ გააჩნია უნდა მიეთითოს ინფორმაცია იმის შესახებ, რომ აღნიშნულ საქონელს მოდელი არ გააჩნია. თუ პრეტენდენტის მიერ არ იქნება წარმოდგენილი ზემოაღნიშნული ინფორმაციები, პრეტენდენტი დაექვემდებარება ტენდერიდან დისკვალიფიკაციას სახელმწიფო შესყიდვების კანონმდებლობის შესაბამისად
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
1) თუ ტენდერში, ელექტრონული ვაჭრობის შედეგად, ყველაზე დაბალი ფასის წინადადების მქონე პრეტენდენტის მიერ დაფიქსირებული საბოლოოფასი 20%-ით ან მეტით ნაკლებია შესყიდვის სავარაუდო ღირებულებაზე, პრეტენდენტს, დადგენილ ვადაში, მოეთხოვება ფასწარმოქმნისადეკვატურობის დასაბუთება. ფასწარმოქმნის ადეკვატურობა უნდა დასაბუთდეს ექსპერტიზის ან აუდიტორის დასკვნით ან შესყიდვის ობიექტისმიწოდებასთან დაკავშირებით პრეტენდენტის მიერ გაფორმებული ხელშეკრულებით ან/და ინვოისით ან/და სასაქონლო ზედნადებით ან/დასაგადასახადო ანგარიშფაქტურით, რომელიც დაადასტურებს დაფიქსირებულ ფასად სატენდერო დოკუმენტაციით განსაზღვრული შესყიდვისობიექტის მიწოდების შესაძლებლობას. 2) ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ით შესყიდვის ობიექტის მიწოდების შესაძლებლობა უნდა დასტურდებოდეს,როგორც, პრეტენდენტის მიერ დაფიქსირებული წინადადების ფასთან (ხარჯთაღრიცხვის მთლიან ღირებულებასთან), ასევე, ხარჯთაღრიცხვისერთეულის ფასებთან მიმართებაში.
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 3 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
ანგარიშსწორება მოხდება ,მიწოდებული საქონლის შესაბამისად, წერილობითი მომართვის, მიღება-ჩაბარების აქტის, ანგარიშფაქტურის (სასაქონლო ზედნადების) წარმოდგენიდან 10 სამუშაო დღეში
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
ანგარიშსწორება მოხდება ,მიწოდებული საქონლის შესაბამისად, წერილობითი მომართვის, მიღება-ჩაბარების აქტის, ანგარიშფაქტურის (სასაქონლო ზედნადების) წარმოდგენიდან 10 სამუშაო დღეში
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
კონსტანტინე გურგენიძე, 599694553, vaniskomunaluri@gmail.com კონსტანტინე გურგენიძე, 599694553, vaniskomunaluri@gmail.com ზვიადი აბრამიძე ტელ: 595282856
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT250008542 07.05.2025 contract signed same category · 100% title match · same buyer · similar size

გასანათებელი მოწყობილობების და ეკო ნათურების შესყიდვა

ვანის კომუნალური გაერთიანება 31500000გასანათებელი მოწყობილობები და ელექტრონათურები → შპს ზ.ს 1 bidder 9,500 ₾
NAT250018260 13.10.2025 contract signed same category · 100% title match · same buyer · similar size

გასანათებელი მოწყობილობების და ეკო ნათურების შესყიდვა

ვანის კომუნალური გაერთიანება 31500000გასანათებელი მოწყობილობები და ელექტრონათურები → შპს ზ.ს 1 bidder 10,000 ₾
NAT250018274 13.10.2025 contract signed same category · 88% title match · similar size

გასანათებელი მოწყობილობებისა და ნათურების შესყიდვა

მარტვილის მუნიციპალიტეტის ,,კეთილმოწყ… 31500000გასანათებელი მოწყობილობები და ელექტრონათურები → თორნიკე 4 bidders 10,000 ₾
NAT250016842 15.09.2025 contract signed same category · 76% title match · similar size

გასანათებელი მოწყობილობები და ელექტრონათურების შესყიდვა

ააიპ ,,ხულოს მუნიციპალური სერვისი" 31500000გასანათებელი მოწყობილობები და ელექტრონათურები → შპს საქართველოს სავაჭრო ს… 4 bidders 7,950 ₾

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

შპს ზ.ს
EL-GROUP
საქკაბელი
ლერი ბაჯაძე