ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › SPA250000056
SPA250000056 SPA · რევერსული აუქციონი contract signed On procurement.gov.ge ↗

შესყიდვის ობიექტია სსიპ - დაცული ტერიტორიების სააგენტოს ბალანსზე რიცხული სატვირთო ავტომობილის და მასთან დაკავშირებული მოწყობილობების შეკეთება და ტექნიკური მომსახურება თანმდევი საქონლით

დაცული ტერიტორიების სააგენტო 273 tenders 1.5 avg bidders 71 failed 491 CMR deals
7% outside our line

Can we win this?

7% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 19% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 1.4 bidders, 52% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Buyer relationship we have bid 1× with this buyer and won 0.
  • Procedure SPA: 0 wins from 1 bids.
  • Category fit 50100000: we have never bid in this category.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Contract Nეტ-9 running 2 amendments Contract PDF ↗
10,000 ₾ contract amount 8,011 ₾ (80%) actually paid 20.02.2025 – 31.01.2026
PaymentSourceYear QuarterPaid on
1,237.10 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2025 Q2 13.05.2025
1,307.95 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2025 Q3 23.07.2025
2,113.88 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2025 Q3 10.09.2025
2,384.99 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2025 Q4 10.12.2025
966.79 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2025 Q4 30.12.2025

Main details — as published

განცხადების ნომერიSPA250000056
შესყიდვის სტატუსიხელშეკრულება დადებულია
შემსყიდველიდაცული ტერიტორიების სააგენტო
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი(SPA) პრეისკურანტით
შესყიდვის კატეგორია50100000-სატრანსპორტო საშუალებებისა და მათთან დაკავშირებული მოწყობილობების შეკეთება, ტექნიკური მომსახურება და მასთან დაკავშირებული მომსახურებები
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხ. სატენდერო დოკუმენტაცია
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი21.01.2025 15:05
წინადადებების მიღება იწყება31.01.2025 00:05
წინადადებების მიღება მთავრდება03.02.2025 15:00
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი1`116.00 GEL
გარანტიის ოდენობა100 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადახელშეკრულების გაფორმებიდან - 2025 წლის 31 დეკემბრის ჩათვლით, ეტაპობრივად, შემსყიდველის მოთხოვნის შესაბამისად
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გათვალისწინებით
დამატებითი ინფორმაცია
პრეისკურანტის სავარაუდო ღირებულება111`610.87 GEL
შესყიდვის ობიექტის სახელშეკრულებო ღირებულება10`000.00 GEL

Buyer documents & protocols (6)

SPA250000056_მისამართი-signed.pdf.pdf კახაბერ კახაბერი 10.02.2025 15:17

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
შპს ლუქს მოტორსი 99,334 95,000 won
SPA250000056_პრეისკურანტი - გაზ 66-signed.pdf.pdf · SPA250000056_საგარანტიო ვადები-signed.pdf.pdf · SPA250000056_პრეისკურანტი - გაზ 66.xls.xls
არჩილ იმერლიშვილი 111,611 95,000
SPA250000056_ფასების ცხრილი_პრეისკურანტი - გაზ 66 (5)(2).pdf.pdf · SPA250000056_ფასების ცხრილი_პრეისკურანტი - გაზ 66 (5)(2).xls.xls

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 21.01.2025 15:05 Announced
  • 31.01.2025 00:05 Bidding opens
  • 03.02.2025 11:59 First bid placed (2 bidders in total)
  • 03.02.2025 15:00 Bidding closes
  • 03.02.2025 15:20 Last bid activity
  • 05.02.2025 23:34 Buyer published: SPA250000056_ოქმი 2- დაზუსტება და ხარჯთაღრიცხვა SPA250000056.pdf
  • 10.02.2025 14:57 Buyer published: SPA250000056_ხელშეკრულება მომსახურების გაწევაზე-signed +.pdf
  • 10.02.2025 15:07 Buyer published: SPA250000056_დაზუსტებული პრეისკურანტი - გაზ 66-signed.pdf
  • 10.02.2025 15:07 Buyer published: SPA250000056_დაზუსტებული პრეისკურანტი - გაზ 66.xls
  • 10.02.2025 15:17 Buyer published: SPA250000056_მისამართი-signed.pdf
  • 13.02.2025 17:05 Buyer published: SPA250000056_ოქმი 3- მოწვევა (ტექმომსახურება სატვირთო).pdf
  • 20.02.2025 00:00 Contract signed: Nეტ-9 — 10,000 ₾
  • 27.08.2026 04:07 Current status: contract signed

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 17 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
შესყიდვის ობიექტია სსიპ - დაცული ტერიტორიების სააგენტოს ბალანსზე რიცხული სატვირთო ავტომობილის და მასთან დაკავშირებული მოწყობილობების შეკეთება და ტექნიკური მომსახურება თანმდევი საქონლით.
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
გასაწევი მომსახურების აღწერილობა (ტექნიკური დავალება) და პირობები: მიმწოდებელმა უნდა უზრუნველყო • სატვირთო ავტოსატრანსპორტო საშუალებების პროფილაქტიკური და დიაგნოსტიკური მომსახურება, მათ შორის სათადარიგო ნაწილების შეკეთება ან/და შეცვლა; • საცხებ–საპოხი მასალების შეცვლა; ავტომანქანის დაზიანებული ნაწილი უნდა შეიცვალოს ახალი/არამეორადი შესაბამისი სტანდარტების მქონე (მაღალი ხარისხის) სათადარიგო ნაწილით (მეორადი ნაწილის გამოყენება შესაძლებელია მხოლოდ შემსყიდველის მოთხოვნის შემთხვევაში, რაზედაც დამატებით გაფორმდება ურთიერთშეთანხმების აქტი). მომსახურების მიწოდების პერიოდში, მიმწოდებლის ბრალეულობით ავტოსატრანსპორტო საშუალების დაზიანების შემთხვევაში, შემსყიდველისათვის მიყენებული ზიანის აღმოფხვრის ხარჯების ანაზღაურება სრულად ეკისრება მიმწოდებელს. მიმწოდებელმა უნდა უზრუნველყოს წინამდებარე ტენდერის სატენდერო პირობებით განსაზღვრული (პრეისკურანტი) ტექნიკური მომსახურების გაწევა მის მიერ ტექნიკური დოკუმენტაციით წარმოდგენილ შესაბამის სერვის-ცენტრებში (ადგილმდებარეობის მიხედვით - მითითებულ მისამართზე). მხოლოდ გამონაკლის შემთხვევაში, სააგენტოს წარმომადგენლის თანხმობის შემდეგ იქნება შესაძლებელი ავტომანქანის შესაკეთებლად მისი სხვა სერვის-ცენტრში გადაყვანა, ისიც მიმწოდებლის ხარჯებით. თუ ხელშეკრულების დადების შემდეგ, ხელშეკრულების მოქმედების პერიოდში აღმოჩნდება, რომ პრეისკურანტში არ არსებობს რომელიმე სახის სათადარიგო ნაწილი/საცხებ-საპოხი მასალა/მომსახურება, აღნიშნული გასაწევი მომსახურების ერთეულის ფასი დადგინდება შემსყიდველი ორგანიზაციისა და მიმწოდებლის შეთანხმებით საბაზრო ფასის გათვალისწინებით. ასეთ შემთხვევაში პრეისკურანტში შესაბამისი მომსახურების ერთეულის არარსებობით გამოწვეული შესყიდვის ხვედრითი წილი არ შეიძლება აღემატებოდეს მიმწოდებლის მიერ ელექტრონული ვაჭრობის შედეგად დაფიქსირებული პრეისკურანტის საბოლოო ჯამური ღირებულების 10%-ს. იმ შემთხვევაში, თუ ფასების ცხრილში მითითებული ნაწილი/მომსახურება ამა თუ იმ ავტოსატრანსპორტო საშუალებას არ გააჩნია, პრეტენდენტმა შესაბამის გრაფაში უნდა გააკეთოს აღნიშვნა „X“ ან "-", ხოლო თუ ხელშეკრულების მოქმედების პერიოდში აღმოჩნდება, რომ ფასების ცხრილის გრაფაში „X“ ან "-" სიმბოლოთი აღნიშნული ნაწილი/მომსახურება არსებობს და დასჭირდება ავტოსატრანსპორტო საშუალებას, გამარჯვებული უსასყიდლოდ განახორციელებს ნაწილის/მომსახურების მიწოდებას. თუკი, ფასების ცხრილში მითითებულ რომელიმე პოზიციაზე პრეტენდენტი საქონელსა და მომსახურებას გვთავაზობს უფასოდ, ერთეულის ფასის შესაბამის გრაფაში უნდა ჩაიწეროს ციფრი „0”. პრეტენდენტის მიერ პრეისკურანტის საერთო ფასის შემცირების შემთხვევაში, ფასის კლება პროცენტულად და პროპორციულად უნდა აისახოს პრეისკურანტების (როგორც საბოლოო ასევე თავდაპირველი) წარმოდგენისას, პრეისკურანტების თითოეულ პოზიციაზე ფასის კლება უნდა განხორციელდეს, მინიმუმ შესყიდვის სავარაუდო (პრეისკურანტის) ღირებულებასა და პრეტენდენტის მიერ სისტემაში დაფიქსირებულ, პრეისკურანტების საბოლოო ჯამურ ღირებულებას შორის არსებული პროცენტული სხვაობის მიხედვით შესყიდვის სავარაუდო (პრეისკურანტის) ღირებულებასთან მიმართებაში. პრეტენდენტი ვალდებულია, პრეისკურანტებში მითითებული ერთეულის ღირებულებები გამოსახოს და შესაბამისად გაიანგარიშოს ლარის მეასედის - თეთრების სიზუსტით (მძიმის შემდეგ ორი ციფრი). შენიშვნა: ს.ს.ი.პ დაცული ტერიტორიების სააგენტოს სარგებლობაში არსებული ავტომანქანების ჩამონათვალი: გაზ 66 - სახ.N GA 170 PA
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
1) მომსახურების გაწევა უნდა განხორციელდეს ეტაპობრივად ხელშეკრულების გაფორმებიდან - 2025 წლის 31 დეკემბრის ჩათვლით, შემსყიდველის მოთხოვნის შესაბამისად. 2) მომსახურების დაწყება უნდა განხორციელდეს შემსყიდველის სიტყვიერი ან წერილობითი მოთხოვნიდან დაუყოვნებლივ, რიგგარეშე, ამასთან მომსახურების ვადა თითოეულ შემთხვევაზე არ უნდა აღემატებოდეს: სავალი ნაწილებისათვის - არაუმეტეს 2 დღეს; ელექტროობისათვის - 1 დღეს; ძირითდი აგრეგატებისათვის - არაუმეტეს 3 დღეს. იმ შემთხვევაში თუ საჭიროა ძრავის კაპიტალური რემონტის ჩატარება შესაძლებელია მომსახურების ვადა განისაზღვროს შემსყიდველთან შეთანხმებით, მაგრამ არაუმეტეს 10 კალენდარული დღეს, ხოლო თუ ავტოტექმომსახურება ეხება დეფიციტური სათადარიგო ნაწილით უზრუნველყოფას, მომსახურების გაწევის ვადა განისაზღვრება არაუმეტეს 15 (თხუთმეტი) კალენდარული დღით. ამასთან, სათადარიგო ნაწილი არ ჩაითვლება დეფიციტურად თუ საქართველოს ბაზარზე მოიძებნა ერთი მიმწოდებელი მაინც, რომელიც ახორციელებს შესაბამისი სათადარიგო ნაწილის რეალიზაციას.
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
1) მიმწოდებელმა მომსახურების მიწოდება უნდა უზრუნველყოს არანაკლებ 1 სერვის ცენტრის საშუალებით საქართველოს მასშტაბით, მათ შორის: მინიმუმ 1 (ერთი) სერვისცენტრი - ქ. თბილისში ან ახმეტის ან თელავის ან საგარეჯოს ან გურჯანიის ან ყვარელის მინიციპალიტეტში 2) შემსყიდველის წარმომადგენლის მიერ ავტომანქანის მიმწოდებლის სერვისცენტრში (მათ შორის სუბკონტრაქტორის სერვისცენტრში) შეყვანიდან მაქსიმუმ 1 (ერთი) სამუშაო დღის განმავლობაში მიმწოდებელი ვალდებულია შეადგინოს დეფექტური აქტი, რომლის ელექტრონული ვერსია უნდა გაუგზავნოს შემსყიდველის მიერ გამოყოფილ თანამშრომელს ელექტონული ფოსტის მისამართზე შემდგომი შეთანხმებისათვის, მხოლოდ შემსყიდველის სიტყვიერი ან ელექტრონული ფოსტით თანხმობის შემთხვევაში მიმწოდებელმა უნდა დაიწყოს მომსახურების გაწევა. დეფექტურ აქტს „შემსყიდველის“ მხრიდან ხელს აწერს სსიპ ,,დაცული ტერიტორიების სააგენტოს” ის თანამშრომელი (პიროვნება რომელზედაც განპირობებულია ავტომანქანა), რომელიც უშუალოდ მიიყვანს ავტომანქანას სერვისცენტრში, ხოლო „მიმწოდებლის“ მხრიდან მის მიერ უფლებამოსილი პირი.
1.7.1 მოთხოვნა საგარანტიო ვადის შესახებ
გაწეულ მომსახურებაზე და შეცვლილ სათადარიგო ნაწილებზე ვრცელდება შემდეგი საგარანტიო პირობები: სათადარიგო ნაწილებზე (გარდა სწრაფცვეთადი ნაწილებისა (კერძოდ, გახურების ნათურები, ანთების სანთლები, გახურების სანთლები, დამცველები, სამუხრუჭე ხუნდები, გადაბმულობის ამყოლი და მიმყოლი რგოლები (ფრიქციონები), ზეთის, კონდიციონერის, ჰაერისა და საწვავის ფილტრები, მინის მრეცხავები, ანთების საკონტაქტო ერთეულები და მტვერდამცავები (პილნიკები)) 6 (ექვსი) თვე. ძირითად აგრეგატებზე (ძრავი, გადაცემატა კოლოფი ხიდი, საჭის მექანიზმი (რულავოი კალონკა), ხიდის გამაძლიერებელი (რაზდატკა) 1 (ერთი) წელი, შეკეთებულ სათადარიგო ნაწილებზე გარანტია უნდა ვრცელდებოდეს მინიმუმ 6 (ექვსი) თვის განმავლობაში, აღნიშნული პერიოდის განმავლობაში მიმწოდებელი ვალდებულია დაზიანებისა და წუნის აღმოჩენიდან „10 (ათი)“ სამუშაო დღის ვადაში (განსაკუთრებულ შემთხვევაში გონივრულ ვადაში) ზედმეტი დანახარჯების გარეშე საკუთარი ხარჯებით (ევაკუატორისა და სხვა მომსახურებეი/ნაწილები), აღმოფხვრას აღმოჩენილი წუნი/დაზიანება. საგარანტიო ვადაში წუნის აღმოფხვრისათვის განხორციელებულ მომსახურებაზე ან/და შეცვლილ დეფექტურ სათადარიგო ნაწილზე, მიმწოდებელმა ხელახლა უნდა გაავრცელოს გარანტია, სათადარიგო ნაწილებზე (გარდა სწრაფცვეთადი ნაწილებისა) 6 (ექვსი) თვე. ძირითად აგრეგატებზე (ძრავი, გადაცემატა კოლოფი ხიდი, საჭის მექანიზმი (რულავოი კალონკა), ხიდის გამაძლიერებელი (რაზდატკა) 1 (ერთი) წელი, შეკეთებულ სათადარიგო ნაწილებზე გარანტია უნდა ვრცელდებოდეს მინიმუმ 6 (ექვსი) თვე,
2.3.1 მოთხოვნა პრეტენდენტის მატერიალურ-ტექნიკური ბაზის შესახებ
ინფორმაცია სერვის-ცენტრ(ებ)ის შესახებ მისამართ(ებ)ის, ბოქსების რაოდენობისა და ხელსაწყო/დანადგარების მითითებით. 1.) თბილისის მაშტაბით პრეტენდენტს უნდა გააჩნდეს არანაკლებ 1 სერვის ცენტრი, მათ შორის: მინიმუმ 1 (ერთი) სერვისცენტრი - ქ. თბილისში ან ახმეტის ან თელავის ან საგარეჯოს ან გურჯანიის ან ყვარელის მინიციპალიტეტში 2.) პრეტენდენტის სერვისცენტრი დაკომპლექტებული უნდა იყოს მაღალკვალიფიციური სპეციალისტებით და აღჭურვილი იყოს საჭირო აპარატურითა და დანადგარებით. ამასთან, თუ რომელიმე მომსახურების შესრულებას მიმწოდებელი ვერ განახორციელებს საკუთარი ძალებით, იგი ვალდებულია მიმწოდებლის ავტომანქანა საკუთარი ხარჯებით გადაიყვანოს იმ სერვისცენტრში, რომელშიც შესაძლებელი იქნება აღნიშნული მომსახურების განხორციელება; პრეტენდენტს უნდა გააჩნდეს შესაბამისი ტექნიკით აღჭურვილი მობილური ჯგუფი რათა პრეისკურანტის განსაზღვრული ერთეულის ღირებულების ფარგლებში მომსახურების გაწევა ( გარდა ძირითადი აგრეგატების: - ძრავი, გადაცემათა კოლოფი, გამაძლიერებელი კოლოფი, წინა უკანა შუა ხიდი, საჭის მექანიზმი) შესაძლებელი იყოს საგზაო და საველე პირობებში. შენიშვნა: პრეტენდენტის სერვისცენტრებში დაცული უნდა იყოს ჰიგიენური და შრომის უსაფრთხოების ნორმები. სერვისცენტრის მატერიალურ-ტექნიკურ ბაზასთან განსაზღვრული მოთხოვნების დადასტურებას/შემოწმებას საჭიროების შემთხვევაში განახორციელებენ სსიპ დაცული ტერიტორიების სააგენტოს წარმომადგენლები, ადგილზე მისვლით (დათვალიერებით).
2.8.1 ქვეკონტრაქტორთან დაკავშირებული მოთხოვნები
1. ქვეკონტრაქტორის არსებობის შემთხვევაში პრეტენდენტმა უნდა წარმოადგინოს მასსა და ქვეკონტრაქტორს შორის გაფორმებული შესაბამისი ხელშეკრულება, რომელიც ძალაში უნდა იყოს არანაკლებ 2025 წლის 31 დეკემბრის ჩათვლით (აღნიშნული ვადის გასვლა კონტრაქტორს არ ათავისუფლებს ქვეკონტრაქტორის მიერ გაწეული მომსახურების და მომსახურების დროს გამოყენებული სათადარიგო ნაწილების საგარანტიო ვალდებულებიდან) და რომლის შესყიდვის საგანსაც უნდა წარმოადგენდეს წინამდებარე სატენდერო დოკუმენტაციით გათვალისწინებული ავტომანქანების ტექნიკური მომსახურება.
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
1. ფასების ცხრილი (დანართი #1-პეისკურანტი) 2. ინფორმაცია სერვის-ცენტრ(ებ)ის შესახებ მისამართ(ებ)ის მითითებით (2.3.1 პუნქტის გათვალისწინებით) 3. ინფორმაცია ქვეკონტრაქტორების შესახებ (არსებობის შემთხვევაში) (2.8.1 პუნქტის გათვალისწინებით)
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
1) იმ შემთხვევაში, თუ ტენდერში ყველაზე დაბალი ფასის წინადადების მქონე პრეტენდენტის მიერ სისტემაში დაფიქსირებული საბოლოო ფასი 20%-ით ან მეტით დაბალია შესყიდვის ობიექტის სავარაუდო ღირებულებაზე, პრეტენდენტი ვალდებულია შემსყიდველის მოთხოვნის შესაბამისად უზრუნველყოს ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასაბუთება (დასაბუთება შესაძლებელია განხორციელდეს სსიპ ლევან სამხარაულის სახელობის სასამართლოს ექსპერტიზის ეროვნული ბიუროს ან დამოუკიდებელი ექსპერტის/აუდიტორის მიერ გაცემული დასკვნით რომელიც ადასტურებს პრეტენდენტის მიერ დაფიქსირებულ ფასად სატენდერო წინადადებით ნაკისრი ვალდებულებების შესრულების შესაძლებლობას). იმ შემთხვევაში, თუ პრეტენდენტის მიერ არ იქნა წარმოდგენილი, ან წარმოდგენილი დასაბუთება შემსყიდველის მიერ არ ჩაითვლება დამაკმაყოფილებლად, მოხდება პრეტენდენტის დისკვალიფიკაცია; პრეტენდენტის მიერ წარდგენილი ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასაბუთება დაზუსტებას არ ექვემდებარება. 2) ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ით, ნაკისრი ვალდებულებების შესრულების შესაძლებლობა უნდა დასტურდებოდეს როგორც პრეტენდენტის მიერ დაფიქსირებული წინადადების ფასთან (ხარჯთაღრიცხვის ჯამურ ღირებულებასთან), ასევე ხარჯთაღრიცხვის ერთეულებთან მიმართებით
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 3 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
1. ანგარიშსწორება მოხდება, უნაღდო ანგარისწორებით ლარებში. 2. ანგარიშსწორება მიმწოდებელთან განხორციელდება ეტაპობრივად, ხელშეკრულების შესაბამისად გაფორმებული მიღება-ჩაბარების აქტის და შესაბამისი ფინანსური დოკუმენტაციის საფუძველზე.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
სატენდერო დოკუმენტაციის 7.2 ველის მე-2 პუნქტში მითითებული დოკუმენტების წარმოდგენიდან არაუგვიანეს 10 (ათი) სამუშო დღის განმავლობაში.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
გიგა მენაბდიშვილი, 577925757, giga.menabdishvili@gmail.com
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
სატენდერო დოკუმენტაციის შესახებ დამატებითი ინფორმაციისა და განმარტებების მიღება პრეტენდენტს შეუძლია „კითხვა-პასუხის“ მოდულის საშუალებით სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს თავმჯდომარის 2017 წლის 14 ივნისის ბრძანება №12-ის მე-8 მუხლის გათვალისწინებით. პრეტენდენტმა ფასების ცხრილის წარმოდგენისას უნდა იხელმძღვანელოს სახელმწიფო შესყიდვების სააგენოს 2018 წლის 27 ნოემბრის #12 ბრძანების შესაბამისად.
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

SPA250000009 06.01.2025 not held same category · 100% title match · same buyer

შესყიდვის ობიექტია სსიპ - დაცული ტერიტორიების სააგენტოს ბალანსზე რიცხული სატვირთო ავტომ…

NAT250022550 05.12.2025 contract signed same category · 89% title match · same buyer

შესყიდვის ობიექტია სსიპ - დაცული ტერიტორიების სააგენტოს ბალანსზე რიცხული ავტომობილების …

SPA250001362 18.12.2025 not held same category · 89% title match · same buyer

შესყიდვის ობიექტია სსიპ - დაცული ტერიტორიების სააგენტოს ბალანსზე რიცხული ავტომობილების …

SPA260000010 08.01.2026 contract signed same category · 89% title match · same buyer

შესყიდვის ობიექტია სსიპ - დაცული ტერიტორიების სააგენტოს ბალანსზე რიცხული ავტომობილების …

SPA260000687 20.07.2026 contract signed same category · 89% title match · same buyer

შესყიდვის ობიექტია სსიპ - დაცული ტერიტორიების სააგენტოს ბალანსზე რიცხული ავტომობილების …

NAT250023228 12.12.2025 contract signed same category · 51% title match · similar size

შესყიდვის ობიექტია ცენტრის ბალანსზე რიცხული სატრანსპორტო საშუალებებისა და მათთან დაკავშ…

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

შპს ელ შოპი
ფავორიტი სტილი
შპს კომპანია GEOSM
შპს VITA
ელექტრონი