ქალაქ თელავის ტერიტორიაზე საგზაო მოძრაობის უსაფრთხოების ტექნიკური საშუალებების შუქნიშნების და საგზაო ნიშნების მოვლა-პატრონობის მომსახურების შესყიდვა
Can we win this?
10% — outside our line: this does not look like something we sell.
- Our line of business only 17% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
- Expected competition this category averages 0.9 bidders, 75% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
- Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
- Category fit 50200000: we have never bid in this category.
- Buyer relationship we have never bid with this buyer.
Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.
| Payment | Source | Year | Quarter | Paid on |
|---|---|---|---|---|
| 3,714.88 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q2 | 08.05.2025 |
| 2,032.67 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q3 | 15.09.2025 |
Main details — as published
| განცხადების ნომერი | NAT250001007 |
|---|---|
| შესყიდვის სტატუსი | ხელშეკრულება დადებულია |
| შემსყიდველი | თელავის მუნიციპალიტეტის მერია |
| შესყიდვის ტიპი | ელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT) პრეისკურანტით |
| შესყიდვის კატეგორია | 50200000-თვითმფრინავების, რკინიგზის, საგზაო და საზღვაო მოწყობილობების შეკეთება, ტექნიკური მომსახურება და მათთან დაკავშირებული მომსახურებები |
| კლასიფიკატორის კოდები | — |
| შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა | იხ.სატენდერო დოკუმენტაცია |
| შესყიდვის გამოცხადების თარიღი | 21.01.2025 16:11 |
| წინადადებების მიღება იწყება | 01.02.2025 00:06 |
| წინადადებების მიღება მთავრდება | 04.02.2025 12:30 |
| შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი | 9.34 GEL |
| გარანტიის ოდენობა | 170 GEL |
| გარანტიის მოქმედების ვადა | 160 დღე |
| მოწოდების ვადა | ხელშეკრულების დადებიდან 2025 წლის 25 დეკემბრამდე |
| წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს | დღგ-ს გარეშე |
| დამატებითი ინფორმაცია | — |
| პრეისკურანტის სავარაუდო ღირებულება | 2`334.00 GEL |
| შესყიდვის ობიექტის სახელშეკრულებო ღირებულება | 17`000.00 GEL |
Buyer documents & protocols (3)
Bidders — everyone, including who lost
"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.
History
- 21.01.2025 16:11 Announced
- 01.02.2025 00:06 Bidding opens
- 03.02.2025 12:09 First bid placed (1 bidders in total)
- 03.02.2025 12:09 Last bid activity
- 04.02.2025 12:30 Bidding closes
- 05.02.2025 09:14 Buyer published: NAT250001007_ოქმი 2.pdf
- 05.02.2025 17:24 Buyer published: NAT250001007_მატერიალურ ტექნიკური ბაზა.pdf
- 11.02.2025 12:09 Buyer published: NAT250001007_ოქმი 3.pdf
- 18.02.2025 00:00 Contract signed: N0213 — 17,000 ₾
- 27.08.2026 04:06 Current status: contract signed
Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.
Tender documentation — all 16 sections
The same thing, bought before
ქ. თბილისში, შპს ,,საქართველოს აეროპორტების გაერთიანების“ მფლობელობაში არსებული რკინიგზ…
ხელვაჩაურის მუნიციპალიტეტის ტერიტორიის გარე განათების წერტების (4989) ტექნიკური მომსახუ…
თბილისში არსებული, შპს ,,საქართველოს აეროპორტების გაერთიანების“ რკინიგზის ჩიხის მისასვლ…
ონის მუნიციპალიტეტში გარე განათების ტექნიკური მომსახურება
მი-8 ტიპის შვეულმფრენის მტვრისგან დამცავი მოწყობილობების სარემონტო მომსახურება
Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.
This buyer usually awards to
across all categories
| შპს ელიზი | 29× |
| შპს ლუქს 1 ჯგუფი | 11× |
| შპს ევრო გზა | 8× |
| შპს თელავის მუნიციპალიტეტის კეთილმოწყ… | 7× |
| შპს საგზაო 333 | 7× |