ტსTenderscope
My categories only 15 + 3 orgs
Hiding everything outside your 15 watched categories and 3 followed organisations. Include everything else
HomeTenders › NAT250001157
NAT250001157 NAT · აუქციონის გარეშე contract signed On procurement.gov.ge ↗

მეეზოვის პარკების შესყიდვა

ა(ა)იპ,,რუსთავსერვის ცენტრი'' 120 tenders 1.9 avg bidders 16 failed 164 CMR deals
10% outside our line

Can we win this?

10% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 12% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 1.8 bidders, 35% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Deal size under ₾10k: we have won 8 of 18 bids in this range.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 19600000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Contract N34 fulfilled Contract PDF ↗
4,306 ₾ contract amount 4,306 ₾ (100%) actually paid 12.02.2025 – 31.12.2025
PaymentSourceYear QuarterPaid on
4,305.82 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2025 Q1 04.03.2025

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT250001157
შესყიდვის სტატუსიხელშეკრულება დადებულია
შემსყიდველია(ა)იპ,,რუსთავსერვის ცენტრი''
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია19600000-ტყავის, ტექსტილის, რეზინისა და პლასტმასის ნარჩენი
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება4`520.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხ.სატენდერო დოკუმენტაცია
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი22.01.2025 17:52
წინადადებების მიღება იწყება28.01.2025 00:01
წინადადებების მიღება მთავრდება30.01.2025 12:30
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი18.00 GEL
გარანტიის ოდენობა45 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადაიხ.სატენდერო დოკუმენტაცია
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გარეშე
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (5)

NAT250001157_ოქმი N2.pdf.pdf ნატო ბერულავა 30.01.2025 18:44
NAT250001157_წერილი ნიმუშზე.pdf.pdf ნატო ბერულავა 30.01.2025 18:44
NAT250001157_რუსთავსერვისცენტრი-signed.pdf.pdf გენადი ტაკიძე 04.02.2025 21:18
NAT250001157_ოქმი#3.pdf.pdf ლია ბარდაველიძე 06.02.2025 18:28
NAT250001157_წერილი 196.pdf.pdf ლია ბარდაველიძე 06.02.2025 18:28

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
შპს ზუგო 4,502 3,649 won
NAT250001157_რუსთავი-signed.pdf.pdf

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 22.01.2025 17:52 Announced
  • 28.01.2025 00:01 Bidding opens
  • 28.01.2025 17:29 First bid placed (1 bidders in total)
  • 28.01.2025 17:30 Last bid activity
  • 30.01.2025 12:30 Bidding closes
  • 30.01.2025 18:44 Buyer published: NAT250001157_ოქმი N2.pdf
  • 30.01.2025 18:44 Buyer published: NAT250001157_წერილი ნიმუშზე.pdf
  • 04.02.2025 21:18 Buyer published: NAT250001157_რუსთავსერვისცენტრი-signed.pdf
  • 06.02.2025 18:28 Buyer published: NAT250001157_ოქმი#3.pdf
  • 06.02.2025 18:28 Buyer published: NAT250001157_წერილი 196.pdf
  • 12.02.2025 00:00 Contract signed: N34 — 4,306 ₾
  • 27.08.2026 04:05 Current status: contract signed

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 19 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
მეეზოვის პარკების შესყიდვა
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
მეეზოვის პარკი - ზომა: 50X72, ფერი: ნარინჯისფერი, მასალა: LDPE, წონა: არანაკლებ 150 გრამი, სისქე: არანაკლებ 50 მიკრონი, გვერდებზე ჩაკეცილი 9-10 სმ, ბრენდირებით, ამოჭრილი სახელურით - 4100 ცალი
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
საქონლის მიწოდება განხორციელდება ხელშეკრულების გაფორმებიდან არაუგვიანეს 20 (ოცი) კალენდარულ დღეში. იმ შემთხვევაში, თუ მიწოდების ბოლო დღე დაემთხვევა არასამუშაო დღეს, მიწოდების ბოლო დღედ განისაზღვრება შემდეგი სამუშაო დღე.
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
ქ.რუსთავში ყაზბეგის ქ. №2-ში.
1.7.1 მოთხოვნა საგარანტიო ვადის შესახებ
1) მიწოდებული საქონელი წარმოდგენილი უნდა იყოს ახალი (ექსპლუატაციაში არ მყოფი) 2) ქარხნული დეფექტის აღმოჩენის შემთხვევაში მიმწოდებელი ვალდებულია შეცვალოს საქონელი ახალი საქონლით 3 სამუშაო დღის განმავლობაში
2.1.1 მოთხოვნა შესყიდვის ობიექტის სასაქონლო ნიშანთან, პატენტთან, მოდელთან, წარმოშობის წყაროსთან ან/და მწარმოებელთან დაკავშირებით
ინფორმაცია შესყიდვის ობიექტის წარმოშობის წყარო (მწარმოებელი ქვეყანა)/მწარმოებელთან დაკავშირებით მითითებული უნდა იყოს ფასების ცხრილში.
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
დამატებითი ტექნიკური მოთხოვნები სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში სატენდერო წინადადების წარდგენით პრეტენდენტი ავტომატურად გამოხატავს თანხმობას სატენდერო დოკუმენტაციაში განსაზღვრულ მოთხოვნებზე • სატენდერო წინადადებაში საერთო და ერთეულის ფასი გამოსახული უნდა იყოს საქართველოს კანონმდებლობით გათვალისწინებული და შესყიდვის ობიექტის მიწოდებასთან დაკავშირებული ყველა გადასახადის გათვალისწინებით. (დღგ-ს გარეშე) • სატენდერო წინადადების ფასი სახელმწიფო შესყიდვების ერთიანი ელექტრონულ სისტემაში მითითებული უნდა იქნას დღგ-ს გარეშე (იმის მიუხედავად არის თუ არა პრეტენდენტი დღგ-ს გადამხდელად რეგისტრირებული). იმ შემთხვევაში თუ გამარჯვებული პრეტენდენტი იქნება დღგ-ს გადამხდელი, ხელშეკრულების დადებისას ხელშეკრულების ღირებულებაში იქნება გათვალისწინებული დღგ-ს ოდენობა.
3.1.1 მოთხოვნა შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის შესახებ
პრეტენდენტმა, შემსყიდველ ორგანიზაციაში, უნდა წარმოადგინოს საქონლის ნიმუში.
3.1.2 შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 3 სამუშაო დღის ვადაში
3.1.3 შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის წარმოდგენის ადგილი
ქ.რუსთავი ალ.ყაზბეგის №2
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
იმ შემთხვევაში, თუ ტენდერში ყველაზე დაბალი ფასის წინადადების მქონე პრეტენდენტის მიერ სისტემაში დაფიქსირებული საბოლოო ფასი 20%-ით ან მეტით დაბალია შესყიდვის ობიექტის სავარაუდო ღირებულებაზე, პრეტენდენტი ვალდებულია უზრუნველყოს ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასაბუთება შემსყიდველის მიერ განსაზღვრულ ვადაში. დასაბუთება შესაძლებელია განხორციელდეს სსიპ - ლევან სამხარაულის სახელობის სასამართლო ექსპერტიზის ეროვნული ბიუროს მიერ გაცემული საექსპერტო დასკვნით ან/და შესაბამისი უფლებამოსილების მქონე აუდიტის მიერ გაცემული აუდიტორული დასკვნით ან/და აკრედიტაციის მქონე პირის მიერ გაცემული საექსპერტო დასკვნით (იმ შემთხვევაში, თუ დასკვნის გამცემი ორგანო არ იქნება სსიპ - ლევან სამხარაულის სახელობის სასამართლო ექსპერტიზის ეროვნული ბიურო, დასკვნასთან ერთად წარმოდგენილ უნდა იქნას დასკვნის გამცემი პირის შესაბამისი უფლებამოსილების/აკრედიტაციის დამადასტურებელი დოკუმენტი) - იმ შემთხვევაში, თუ პრეტენდენტის მიერ არ იქნა წარმოდგენილი ან წარმოდგენილი დასაბუთება შემსყიდველის მიერ არ ჩაითვლება დამაკმაყოფილებლად, მოხდება პრეტენდენტის დისკვალიფიკაცია; - ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ით ხელშეკრულებით ნაკისრი ვალდებულებების შესრულების შესაძლებლობა უნდა დასტურდებოდეს როგორც პრეტენდენტის მიერ დაფიქსირებული წინადადების ფასთან (ფასების ცხრილის ჯამურ ღირებულებასთან), ასევე ფასების ცხრილის ერთეულებთან მიმართებით; - პრეტენდენტის მიერ წარდგენილი ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასაბუთება დაზუსტებას არ ექვემდებარება.
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 3 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
1.ანგარიშსწორება მოხდება უნაღდო ანგარისწორებით ლარში. 2. ანგარიშსწორება განხორცილედება მოწოდებული საქონლის მიღება-ჩაბარების აქტის გაფორმების და შესაბამისი საგადახდო დოკუმენტის მოწოდების შემდეგ.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
ხელშეკრულების შესრულების დამადასტურებელი დოკუმენტის გაფორმებიდან არაუგვიანეს 10 სამუშაო დღე.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
ნატო ბერულავა, 577130280, rsc.sheskidvebi@gmail.com
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში (შემდგომში - სისტემა) შესყიდვის პროცედურები ხორციელდება საქართველოს კანონის „სახელმწიფო შესყიდვების შესახებ“ და „ელექტრონული ტენდერის ჩატარების წესის დამტკიცების შესახებ“ სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს თავმჯდომარის 2017 წლის 14 ივნისის N12 ბრძანების შესაბამისად. • ელექტრონულ ტენდერთან დაკავშირებული ყველა დოკუმენტი ან/და ინფორმაცია წარმოდგენილი უნდა იქნას ქართულ ენაზე. დოკუმენტების ან/და ინფორმაციის უცხოურ ენაზე წარდგენის შემთხვევაში მათ უნდა დაერთოს ნოტარიულად დამოწმებული ქართული თარგმანი. • დავის შემთხვევაში უცხოენოვან დოკუმენტსა და მის ქართულ ენაზე შესრულებულ თარგმანს შორის, პრიორიტეტის მინიჭების საკითხს წყვეტს სატენდერო კომისია. • სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში (შემდგომში - სისტემა) ატვირთული ყველა დოკუმენტი ან/და ინფორმაცია უფლებამოსილი პირის მიერ უნდა იყოს ელექტრონულად ხელმოწერილი • პრეტენდენტი ვალდებულია, სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში სატენდერო წინადადების სახით წარსადგენი, მის მიერ შექმნილი დოკუმენტები დაამოწმოს/დაადასტუროს კვალიფიციური ხელმოწერით/კვალიფიციური შტამპით. • პრეტენდენტს არ აქვს უფლება წარმოადგინოს ალტერნატიული წინადადება. • სატენდერო დოკუმენტაციაში, თუ კი სადმე ნახსენებია ბრენდი ან/და მოდელი იგულისხმება მისი მსგავსი ან იდენტური პარამეტრების მქონე საქონელი.
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

შპს ბუგასი
შპს დილა
შპს Made To Make
შპს Light Time
შპს ეგო