ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › SPA250000054
SPA250000054 SPA · რევერსული აუქციონი contract signed On procurement.gov.ge ↗

ავტომანქანების შეკეთება და ტექნიკური მომსახურება (სერვისი) გულისხმობს სსიპ რელიგიის სახელმწიფო სააგნეტოს ბალანსზე არსებული ავტომანქანების დროულ და სრულყოფილ შეკეთებას, პროფილაქტიკური და დიაგნოსტიკური სამუშაოების ჩატარებას, ავტომობილის ნაწილების შეკეთებას და/ან გამოცვლას

9% outside our line

Can we win this?

9% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 14% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 1.4 bidders, 52% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Procedure SPA: 0 wins from 1 bids.
  • Category fit 50100000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Contract N10 fulfilled 2 amendments Contract PDF ↗
15,300 ₾ contract amount 15,207 ₾ (99%) actually paid 11.02.2025 – 30.01.2026
PaymentSourceYear QuarterPaid on
9,000.00 ₾ სახელმწიფო ბიუჯეტი 2025 Q2 16.05.2025
1,564.28 ₾ სახელმწიფო ბიუჯეტი 2025 Q3 18.09.2025
990.90 ₾ სახელმწიფო ბიუჯეტი 2025 Q4 23.10.2025
2,702.98 ₾ სახელმწიფო ბიუჯეტი 2025 Q4 02.12.2025
949.24 ₾ სახელმწიფო ბიუჯეტი 2025 Q4 26.12.2025

Main details — as published

განცხადების ნომერიSPA250000054
შესყიდვის სტატუსიხელშეკრულება დადებულია
შემსყიდველირელიგიის საკითხთა სახელმწიფო სააგენტო
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი(SPA) პრეისკურანტით
შესყიდვის კატეგორია50100000-სატრანსპორტო საშუალებებისა და მათთან დაკავშირებული მოწყობილობების შეკეთება, ტექნიკური მომსახურება და მასთან დაკავშირებული მომსახურებები
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხ.ტექ.დავალება
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი21.01.2025 11:39
წინადადებების მიღება იწყება27.01.2025 00:09
წინადადებების მიღება მთავრდება29.01.2025 12:30
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი600.00 GEL
გარანტიის ოდენობა140 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადაიხ.ტექ.დავალება
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გათვალისწინებით
დამატებითი ინფორმაცია
პრეისკურანტის სავარაუდო ღირებულება88`342.00 GEL
შესყიდვის ობიექტის სახელშეკრულებო ღირებულება14`000.00 GEL

Buyer documents & protocols (6)

SPA250000054_ინტერესთა კონფლიქტი.pdf.pdf ლელა ჭიპაშვილი 29.01.2025 16:18
SPA250000054_Copy of პრეისკურანტი 2025 (2).xlsx.xlsx დიმიტრი ინწკირველი 29.01.2025 17:26
SPA250000054_Copy of პრეისკურანტი 2025 (2)-signed.pdf.pdf დიმიტრი ინწკირველი 29.01.2025 17:27

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
შპს იმედი 28,120 27,520 won
SPA250000054_ტექ.ბაზა-signed.pdf.pdf · SPA250000054_Copy of პრეისკურანტი 2025-signed.pdf.pdf · SPA250000054_დანართი N2 პრეისკურანტი 2025-signed.pdf.pdf · SPA250000054_Copy of პრეისკურანტი 2025.xlsx.xlsx · SPA250000054_იჯარის ხელშეკრულება ბენი-იმედი-signed-signed.pdf.pdf · SPA250000054_ხელშეკრულება იმედი - კასკო.pdf.pdf · SPA250000054_16359-signed.pdf.pdf · SPA250000054_15855-signed.pdf.pdf
შპს ლიდერ მოტორსი 45,124 28,110
SPA250000054_Copy of პრეისკურანტი 2025.xlsx.xlsx · SPA250000054_89202492297233168267.pdf.pdf · SPA250000054_NAPEN22293395610-signed.pdf.pdf · SPA250000054_გამოცდილება ლიდერ-signed.pdf.pdf · SPA250000054_იჯარის ხელშეკრულება-signed.pdf.pdf · SPA250000054_გამოცდილება 2024.pdf.pdf
შპს მაქსსერვისი 32,707 29,777
SPA250000054_Copy of პრეისკურანტი 2025 (1) (1) (1).xlsx.xlsx · SPA250000054_Copy of პრეისკურანტი 2025 (1) (1) (1)-signed.pdf.pdf · SPA250000054_ამონაწერი საჯარო რეესტრიდან (7).pdf.pdf · SPA250000054_ინფორმაცი გამოცდილები შესახებ-signed (9).pdf.pdf · SPA250000054_იჯარის ხელშეკრულება ჯეომობილთან-signed-signed (6).pdf.pdf · SPA250000054_მატერიალუტი ტექნიკური ბაზა-signed.pdf.pdf

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 21.01.2025 11:39 Announced
  • 27.01.2025 00:09 Bidding opens
  • 28.01.2025 20:08 First bid placed (3 bidders in total)
  • 29.01.2025 12:30 Bidding closes
  • 29.01.2025 12:47 Last bid activity
  • 29.01.2025 16:05 Buyer published: SPA250000054_ოქმი 2 და ინტერესთა კონფლიქტი.pdf
  • 29.01.2025 16:18 Buyer published: SPA250000054_ინტერესთა კონფლიქტი.pdf
  • 29.01.2025 17:26 Buyer published: SPA250000054_Copy of პრეისკურანტი 2025 (2).xlsx
  • 29.01.2025 17:27 Buyer published: SPA250000054_Copy of პრეისკურანტი 2025 (2)-signed.pdf
  • 30.01.2025 17:46 Buyer published: SPA250000054_SPA250000054 შპს იმედი ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასკვნა.pdf
  • 05.02.2025 16:05 Buyer published: SPA250000054_ოქმი 4 ავტოტექმომსახურება5 თებერვალი.docx.pdf
  • 11.02.2025 00:00 Contract signed: N10 — 15,300 ₾
  • 27.08.2026 04:07 Current status: contract signed

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 16 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
ავტომანქანების შეკეთება და ტექნიკური მომსახურება (სერვისი) გულისხმობს სსიპ რელიგიის სახელმწიფო სააგნეტოს ბალანსზე არსებული ავტომანქანების დროულ და სრულყოფილ შეკეთებას, პროფილაქტიკური და დიაგნოსტიკური სამუშაოების ჩატარებას, ავტომობილის ნაწილების შეკეთებას და/ან გამოცვლას.
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
ავტომანქანების ტექნიკური მომსახურება უნდა განხორცილდეს პრეისკურანტში მითითებული შესაბამისი საქონლის და მომსახურების შესაბამისად, მიმწოდებელსა და შემსყიდველ ორგანიზაციას შორის თითოეულ კონკრეტულ შემთხვევაში დეფექტური აქტის შედგენის შემდეგ, რომელშიც მითითებული უნდა იყოს გასაწევი მომსახურების ან/და ასეთი მომსახურებისათვის საჭირო საქონლის (სათადარიგო ნაწილების) ჩამონათვალი. თუ ხელშეკრულების მოქმედების პერიოდში აღმოჩნდება, რომ განფასების ცხრილში (პრეისკურანტში) არ არის გათვალისწინებული იმ მომენტისათვის საჭირო საქონელი (ნაწილები და საცხებ საპოხი) და მომსახურება, აღნიშნული ერთეულ(ებ)ის ფასი, მისი შესყიდვის აუცილებლობისას, დგინდება მხარეთა შორის შეთანხმებით, საბაზრო ფასის გათვალისწინებით. ასეთ შემთხვევაში პრეისკურანტში საქონლის რომელიმე ერთეულ(ებ)ის არარსებობით გამოწვეული შესყიდვის ხვედრითი წილი არ შეიძლება აღემატებოდეს მიმწოდებლის მიერ ელექტრონული ვაჭრობის შედეგად დაფიქსირებული პრეისკურანტის საბოლოო ჯამური ღირებულების 10%-ს. პრეისკურანტის სავარაუდო ღირებულება განისაზღვრება 88362ლარით. ტენდერში გამარჯვებულ პრეტენდენტთან ხელშეკრულება გაფორმდება14000ლარზე, სატენდერო წინადადების ფასი კი წარმოდგენილი უნდა იყოს სატენდერო დოკუმენტაციის პრეისკურანტში მოცემული საქონლის და მომსახურების ერთეულის ფასების ჯამურ ღირებულების შესაბამისად, მაგრამ არაუმეტეს ტენდერის ჩატარების შესახებ, განცხადებაში მითითებული პრეისკურანტის სავარაუდო ღირებულებისა. პრეტენდენტის მიერ, შესყიდვების ერთიანი ელექტრონული სისტემის მეშვეობით, წარმოდგენილ მომსახურების პრეისკურანტში მითითებული ერთეულის ფას(ებ)ი არ უნდა აღემატებოდეს შემსყიდველის მიერ მომსახურების პრეისკურანტის შესაბამის გრაფაში მითითებულ ერთეულის სავარაუდო ფას(ებ)ს. პრეტენდენტის მიერ, „წინადადების მიღება დასრულებულია“ ეტაპზე, სატენდერო დოკუმენტაციის პრეისკურანტის წარმოუდგენლობა ან ერთეულის ფას(ებ)ი აღემატება შემსყიდველის მიერ მომსახურების პრეისკურანტის შესაბამის გრაფაში მითითებულ ერთეულის სავარაუდო ფას(ებ)ს), გამოიწვევს პრეტენდენტის დისკვალიფიკაციას აღნიშნულ ტენდერში; მომსახურების გაწევის პროცესში, შესაკეთებელი ავტოსატრანსპორტო საშუალებ(ებ)ის სხვა სერვისცენტრში სავალდებულო გადაყვანის ხარჯებს უზრუნველყოფს მიმწოდებელი ორგანიზაცია (საწვავი, ევაუკატორის მომსახურება და ა.შ.) მიღება-ჩაბარების აქტის გაფორმებამდე რაიმე ხარვეზის აღმოჩენის შემთხვევაში (თუ მომსახურება არ არის გაწეული სრულყოფილად) მიმწოდებელი ვალდებულია უზრუნველყოს მისი გამოსწორება (გაწიოს საჭირო მომსახურება და/ან ახალი შესყიდვის ობიექტის მიწოდება) არაუგვიანეს 1 (ერთი) კალენდარული დღის ვადაში და/ან გონივრულ ვადაში. პრეტენდენტის მიერ ფასების ცხრილის მიხედვით წარმოსადგენია: ექსელის ცხრილი (პრეისკურანტი); დანართი 1.pdf ელექტრონული ხელმოწერით დანართი 2.pdf ელექტრონული ხელმოწერით ნაერთი დანართი.xlsx.pdf ელექტრონული ხელმოწერით პრეისკურანტი (1) (1).xlsx ექსელის ფორმატში
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
ერთი ერთული TOYOTA HIGHLANDER და ერთი ერთეული „RENAULT DUSTER“ შეკეთება და ტექნიკური მომსახურების შესყიდვა განხორციელდება, ხელშეკრულების გაფორმებიდან 2025 წლის 25 დეკემბრის ჩათვლით.
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
შესყიდვის ობიექტის მიწოდება განხორციელდება მიმწოდებლის სერვის ცენტრ(ებ)ში ეტაპობრივად.
2.2.1 მოთხოვნა პრეტენდენტის გამოცდილების შესახებ
მიმწოდებელს უნდა გააჩნდეს 1 (ერთი) წლიანი გომოცდილება. აღნიშნულის დასადასტურებლად პრეტენდენტმა ერთიან ელექტრონულ სისტემაში,სატენდერო წინადადებასთან ერთად უნდა ატვირთოს შესაბამისი ხელშეკრულებები და მიღება-ჩაბარების აქტები/ანგარიშ-ფაქტურები, ხოლო თუ პრეტენდენტს ხელშეკრულებ(ები)ა გაფორმებული აქვს სახელმწიფო შემსყიდველ ორგანიზაციასთან, საკმარისია მიუთითოთ შესაბამისი SPa,NAT,CMR.
2.3.1 მოთხოვნა პრეტენდენტის მატერიალურ-ტექნიკური ბაზის შესახებ
მიმწოდებელს ქ. თბილისში სარგებლობაში უნდა გააჩნდეს არანაკლებ 1 (ერთი) სერვის ცენტრი, არანაკლებ 3 (სამი)ე.წ. „ბოქსით“ და ავტომანქანის ამწეთი არანაკლებ 1 (ერთი).
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
იმ შემთხვევაში, თუ ტენდერში ყველაზე დაბალი ფასის წინადადების მქონე პრეტენდენტის მიერ სისტემაში დაფიქსირებული საბოლოო ფასი 20%-ით ან მეტით დაბალია შესყიდვის ობიექტის სავარაუდო ღირებულებაზე, მიმწოდებელი ვალდებულია დაასაბუთოს ფასწარმოქმნის ადეკვატურობა. ფასწარმოქმნის ადეკვატურობა, შესაძლებელია დასაბუთდეს ექსპერტიზის დასკვნით, ან/და შესაბამის სფეროში საქართველოს კანონმდებლობით განსაზღვრული უფლებამოსილების/ აკრედიტაციის მქონე პირის მიერ გაცემული საექსპერტო ან/და აუდიტორული, ან/და საშემფასებლო დასკვნით (პრეტენდენტის მიერ, დასკვნასთან ერთად, ასევე, წარმოდგენილი უნდა იქნას დასკვნის გამცემი პირის შესაბამისი უფლებამოსილების/აკრედიტაციის დამადასტურებელი დოკუმენტი), რომელიც ადასტურებს პრეტენდენტის მიერ დაფიქსირებულ ფასად ხელშეკრულებით ნაკისრი ვალდებულებების შესრულების შესაძლებლობას.
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 2 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
ანგარიშსწორების საფუძველია მხარეების, უფლებამოსილი პირების მიერ, ეტაპობრივად, ფაქტიურად გაწეული მომსახურების შესაბამისად გაფორმებული მიღება-ჩაბარების აქტი
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
მიღება–ჩაბარების აქტის გაფორმებიდან 10 ( ათი) სამუშაო დღეში.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
ლელა ჭიპაშვილი, 577278087, lchipashvili8@gmail.com
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT260000058 07.01.2026 contract signed same category · 100% title match · same buyer · similar size

ავტომანქანების შეკეთება და ტექნიკური მომსახურება (სერვისი) გულისხმობს სსიპ რელიგიის სახ…

SPA250000913 22.08.2025 contract signed same category · 60% title match · same buyer

ავტომანქანის შეკეთება და ტექნიკური მომსახურება (სერვისი) გულისხმობს სსიპ რელიგიის სახელ…

NAT250006096 25.03.2025 contract signed same category · 70% title match

სახელმწიფო რწმუნებულის ადმინისტრაციის ბალანსზე რიცხული ავტომანქანის შეკეთება და ტექნიკუ…

SPA260000211 27.02.2026 contract signed same category · 51% title match · similar size

ა(ა)იპ „ქალაქ თბილისის მუნიციპალიტეტის მულტიფუნქციური ბიბლიოთეკების გაერთიანების“ ბალან…

NAT250022528 05.12.2025 contract signed same category · 71% title match

სახელმწიფო რწმუნებულის ადმინისტრაციის ბალანსზე რიცხული ავტომანქანების შეკეთება და ტექნი…

NAT260000968 23.01.2026 contract signed same category · 53% title match

მომსახურება (სერვისი) გულისხმობს ა(ა) იპ „გორის მუნიციპალიტეტის კეთილმოწყობის სააგენტო“…

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

ფავორიტი სტილი
შპს რელიანს ინთერნეიშენალ
შპს იმედი
ახალი ამბები
შპს მაქსსერვისი