ტსTenderscope
My categories only 15 + 3 orgs
Hiding everything outside your 15 watched categories and 3 followed organisations. Include everything else
HomeTenders › NAT250001459
NAT250001459 NAT · აუქციონის გარეშე contract signed On procurement.gov.ge ↗

ბსუ-ს ბალანსზე რიცხული 7 (შვიდი) ერთეული ავტოსატრანსპორტო საშუალების ტექნიკური მომსახურება

8% outside our line

Can we win this?

8% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 19% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 1.4 bidders, 52% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Incumbent შპს ბისი ვოშ has won 2 of the last 3 awards from this buyer here.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 50100000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Contract N41 running 2 amendments Contract PDF ↗
60,000 ₾ contract amount 50,008 ₾ (83%) actually paid 18.02.2025 – 10.02.2026
PaymentSourceYear QuarterPaid on
2,850.73 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2025 Q1 20.03.2025
1,645.88 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2025 Q1 27.03.2025
2,768.51 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2025 Q2 07.04.2025
575.66 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2025 Q2 16.05.2025
3,168.00 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2025 Q2 16.05.2025
1,478.14 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2025 Q2 16.05.2025
295.62 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2025 Q2 04.06.2025
4,321.74 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2025 Q3 08.07.2025
2,868.33 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2025 Q3 18.07.2025
8,829.84 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2025 Q3 26.08.2025
1,448.55 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2025 Q3 29.08.2025
1,126.57 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2025 Q3 05.09.2025
1,673.90 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2025 Q4 29.10.2025
479.38 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2025 Q4 12.11.2025
377.90 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2025 Q4 12.11.2025
5,917.30 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2025 Q4 19.11.2025
603.24 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2025 Q4 28.11.2025
894.86 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2025 Q4 15.12.2025
894.86 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2025 Q4 22.12.2025
1,590.58 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2025 Q4 22.12.2025
1,350.26 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2025 Q4 22.12.2025
110.18 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2025 Q4 22.12.2025
1,785.76 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2025 Q4 22.12.2025
519.35 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2025 Q4 25.12.2025
2,432.94 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2025 Q4 26.12.2025

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT250001459
შესყიდვის სტატუსიხელშეკრულება დადებულია
შემსყიდველიბათუმის შოთა რუსთაველის სახელმწიფო უნივერსიტეტი
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT) პრეისკურანტით
შესყიდვის კატეგორია50100000-სატრანსპორტო საშუალებებისა და მათთან დაკავშირებული მოწყობილობების შეკეთება, ტექნიკური მომსახურება და მასთან დაკავშირებული მომსახურებები
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხ. სატენდერო დოკუმენტაციაში
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი27.01.2025 15:45
წინადადებების მიღება იწყება02.02.2025 00:07
წინადადებების მიღება მთავრდება04.02.2025 15:30
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი5`000.00 GEL
გარანტიის ოდენობა600 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადახელშეკრულების დადებიდან 2025 წლის 25 დეკემბრის ჩათვლით, ეტაპობრივად.
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გათვალისწინებით
დამატებითი ინფორმაცია
პრეისკურანტის სავარაუდო ღირებულება484`063.00 GEL
შესყიდვის ობიექტის სახელშეკრულებო ღირებულება60`000.00 GEL

Buyer documents & protocols (3)

NAT250001459_daskvna.pdf.pdf ნუგზარ ბოლქვაძე 09.02.2025 12:32

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
შპს ბონუსი 280,744 280,744 won
NAT250001459_დანართი №1 - ფასების ცხრილი (პრეისკურანტი) (უნივერსიტეტი)-signed.pdf.pdf · NAT250001459_დანართი №1 - ფასების ცხრილი (პრეისკურანტი) (უნივერსიტეტი).xlsx.xlsx · NAT250001459_გამოცდილება-signed.pdf.pdf · NAT250001459_ინფორმაცია საგარანტიო ვადების შესახებ-signed.pdf.pdf · NAT250001459_იჯარის ხელშეკრულება-signed.PDF.pdf · NAT250001459_იჯარის გაგრძელება-signed.pdf.pdf · NAT250001459_მატერიალური ბაზები-signed.pdf.pdf · NAT250001459_ფოტოები ბონუსი-signed.pdf.pdf · NAT250001459_სამღებრო.pdf.pdf

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 27.01.2025 15:45 Announced
  • 02.02.2025 00:07 Bidding opens
  • 03.02.2025 22:38 First bid placed (1 bidders in total)
  • 03.02.2025 22:38 Last bid activity
  • 04.02.2025 15:30 Bidding closes
  • 06.02.2025 19:24 Buyer published: NAT250001459_შეტყობინება, სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი N2.pdf
  • 09.02.2025 12:32 Buyer published: NAT250001459_daskvna.pdf
  • 12.02.2025 18:52 Buyer published: NAT250001459_შეტყობინება, სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი №3.pdf
  • 18.02.2025 00:00 Contract signed: N41 — 60,000 ₾
  • 27.08.2026 04:03 Current status: contract signed

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 17 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
ბსუ-ს ბალანსზე რიცხული 7 (შვიდი) ერთეული ავტოსატრანსპორტო საშუალების ტექნიკური მომსახურება.
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
1. ავტომანქანის ტექნიკური მომსახურება უნდა განხორცილდეს დანართი №1 - ფასების ცხრილში (პრეისკურანტი) მითითებული შესაბამისი საქონლის და მომსახურების შესაბამისად, მიმწოდებელსა და შემსყიდველ ორგანიზაციას შორის თითოეულ კონკრეტულ შემთხვევაში დეფექტური აქტის შედგენის შემდეგ, რომელშიც მითითებული უნდა იყოს გასაწევი მომსახურების ან/და ასეთი მომსახურებისათვის საჭირო საქონლის (სათადარიგო ნაწილების) ჩამონათვალი. 2. თუ ხელშეკრულების მოქმედების პერიოდში აღმოჩნდება, რომ განფასების ცხრილში (პრეისკურანტში) არ არის გათვალისწინებული იმ მომენტისათვის საჭირო საქონელი (ნაწილები და საცხებ საპოხი მასალები) და მომსახურება, აღნიშნული ერთეულ(ებ)ის ფასი, მისი შესყიდვის აუცილებლობისას, დგინდება მხარეთა შორის შეთანხმებით, საბაზრო ფასის გათვალისწინებით. ასეთ შემთხვევაში პრეისკურანტში საქონლის რომელიმე ერთეულ(ებ)ის არარსებობით გამოწვეული შესყიდვის ხვედრითი წილი არ შეიძლება აღემატებოდეს მიმწოდებლის მიერ ელექტრონული ვაჭრობის შედეგად დაფიქსირებული პრეისკურანტის საბოლოო ჯამური ღირებულების 10%-ს. 3. პრეისკურანტის სავარაუდო ღირებულება განისაზღვრება 484 063 (ოთხას ოთხოცდაოთხი ათას სამოცდასამი) ლარით. 4. ტენდერში გამარჯვებულ პრეტენდენტთან ხელშეკრულება გაფორმდება 60000 (სამოცი ათასი) ლარზე, სატენდერო წინადადების ფასი კი წარმოდგენილი უნდა იყოს სატენდერო დოკუმენტაციის პრეისკურანტში მოცემული საქონლის და მომსახურების ერთეულის ფასების ჯამურ ღირებულების შესაბამისად, მაგრამ არაუმეტეს ტენდერის ჩატარების შესახებ, განცხადებაში მითითებული პრეისკურანტის სავარაუდო ღირებულებისა. 5. პრეტენდენტის მიერ, შესყიდვების ერთიანი ელექტრონული სისტემის მეშვეობით, წარმოდგენილ პრეისკურანტში მითითებული ერთეულის ფას(ებ)ი არ უნდა აღემატებოდეს შემსყიდველის მიერ პრეისკურანტის შესაბამის გრაფაში მითითებულ ერთეულის სავარაუდო ფას(ებ)ს. 6. პრეტენდენტის მიერ, სისტემაში ატვირთული პრეისკურანტის ჯამურ ღირებულებას და ვაჭრობის შედაგად დაფიქსირებულ ფასებს შორის სხვაობის შემთხვევაში, სხვაობა პროპორციულად უნდა გადანაწილდეს პრეისკურანტში მოცემულ ყოველ ცალკეულ პოზიციაზე. ამისათვის, პრეისკურანტის ჯამური ღირებულების დაზუსტებისას, პრეტენდენტმა პროპორციულად (პრეისკურანტის ჯამურ ღირებულებაზე ვაჭრობის შედაგად შემცირებული ჯამური ფასის პროცენტული მაჩვენებლის შესაბამისად) უნდა შეამციროს თითოეული საქონლის და მომსახურების ღირებულება. 7. პრეტენდენტის მიერ პრეისკურანტის წარმოუდგენლობა გამოიწვევს პრეტენდენტის დისკვალიფიკაციას აღნიშნულ ტენდერში. 8. ხელშეკრულების მოქმედების პერიოდში მიმწოდებლის მიერ მომსახურება უნდა განხორციელდეს სატენდერო წინადადებაში მითითებულ (ერთ კონკრეტულ) მისამართზე მდებარე ავტოსერვისში, თუ მომსახურების გაწევის პროცესში გამოვლინდება შესაკეთებელი ავტოსატრანსპორტო საშუალებ(ებ)ის სხვა სერვისცენტრში სავალდებულო გადაყვანის აუცილებლობა, მიმწოდებელი ვადლებულია აღნიშნულის შესახებ აცნობოს შემსყიდველს. სავალდებულო გადაყვანის ხარჯებს უზრუნველყოფს მიმწოდებელი ორგანიზაცია (საწვავი, ევაკუატორის მომსახურება და ა.შ.). 9. იმ შემთხვევაში თუ შემსყიდველის ბალანსზე რიცხული ავტოსატრანსპორტო საშუალება ტექნიკური გაუმართაობის გამო არატრანსპორტუნარიანია და შეუძლებელია მისი სერვის ცენტრში გადაყვანა, მიმწოდებელი ვალდებულია საკუთარი ხარჯებით უზრუნველყოს მისი ტრანსპორტირება/გადაადგილება მომსახურების სერვის ცენტრში.
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
ხელშეკრულების დადებიდან 2025 წლის 25 დეკემბრის ჩათვლით, ეტაპობრივად, შემსყიდველის მოთხოვნის შესაბამისად; შესყიდვის ობიექტის მიწოდება (მომსახურების გაწევა) უნდა განხორციელდეს რიგგარეშე, ამასთან მომსახურების ვადა თითოეულ შემთხვევაზე არ უნდა აღემატებოდეს - 3 (სამი) კალენდარულ დღეს; იმ შემთხვევაში, თუ საჭირო გახდა ძრავის კაპიტალური რემონტის ჩატარება ან დეფიციტური ნაწილის მიწოდება, შესაძლებელია მომსახურების ვადა განისაზღვროს გონივრულ ვადაში, მაგრამ არაუგვიანეს 20 კალენდარული დღისა.
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
შესყიდვის ობიექტის მიწოდება განხორციელდება მიმწოდებლის მიერ შემოთავაზებულ სერვის ცენტრში, ეტაპობრივად, საჭიროების შესაბამისად.
1.7.1 მოთხოვნა საგარანტიო ვადის შესახებ
ა) მომსახურების ფარგლებში შეცვლილი სათადარიგო ავტონაწილები სავალდებულოა იყოს ახალი/არამეორადი (გარდა პრეისკურანტით განსაზღვრული მეორადი ნაწილებისა) და არ ავლენდეს დეფექტებს; ბ) მიმწოდებლის მიერ შეცვლილ სათადარიგო ნაწილებზე და გაწეულ მომსახურებაზე გარანტია უნდა ვრცელდებოდეს არანაკლებ 6 (ექვსი) თვის განმავლობაში , ამასთან, ძირითად აგრეგატებზე (ძრავი, ხიდი, გადაცემათა კოლოფი) შეცვლილ ახალ სათადარიგო ნაწილებზე გარანტია უნდა ვრცელდებოდეს არანაკლებ 1 (ერთი) წლის განმავლობაში; გ) იმ შემთხვევაში, თუ აღმოჩნდება რომ მიმწოდებლის მიერ არ არის სრულყოფილად გაწეული მომსახურება და/ან შეცვლილი ნაწილი აღმოჩნდა წუნდებული, მიმწოდებელი ვალდებულია აღმოჩენილი ხარვეზი აღმოფხვრას საკუთარი ხარჯებით, შემსყიდველის მხრიდან რაიმე დამატებითი ხარჯების გაწევის გარეშე; დ) მომსახურების გაწევის პროცესში მიმწოდებლის ბრალეულობით ავტოსატრანსპორტო საშუალების დაზიანების შემთხვევაში, ზიანის აღმოფხვრის ხარჯებს სრულად აანაზღაურებს მიმწოდებელი.
2.1.1 მოთხოვნა შესყიდვის ობიექტის სასაქონლო ნიშანთან, პატენტთან, მოდელთან, წარმოშობის წყაროსთან ან/და მწარმოებელთან დაკავშირებით
2.2.1.1. პრეტენდენტს 2022 წლის 01 იანვრიდან ელექტრონული ტენდერის გამოცხადებამდე პერიოდში უნდა გააჩნდეს ავტოსატრანსპორტო საშუალებების შეკეთება/ტექნიკური მომსახურების გამოცდილება 120 000 (ასოცი ათასი) ლარის ღირებულების ოდენობით, რომლის შესახებ ინფორმაცია პრეტენდენტმა უნდა წარმოადგინოს დანართი №2-ის სახით. 2.2.1.2. პრეტენდენტის მიერ არასახელმწიფო შესყიდვის შესახებ ინფორმაციის წარმოდგენის შემთხვევაში, უნდა წარმოადგინოს ამ შესყიდვების დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის ასლები (ხელშეკრულებ(ებ)ის, მიღება-ჩაბარების აქტ(ებ)ის, საგადასახადო ანგარიშ-ფაქტურ(ებ)ის ასლები). 2.2.1.3. პრეტენდენტის მიერ სახელმწიფო შესყიდვის შესახებ ინფორმაციის წარმოდგენის შემთხვევაში, საკმარისი იქნება დანართი №2-ის შესაბამის გრაფაში კონკრეტული CMR/SPA/NAT/MEP ნომრების მითითება, რომელთა საშუალებით მოხდება ინფორმაციის გადამოწმება სახელმწიფო შესყიდვების ერთიანი ელექტრონული სისტემის მეშვეობით.
2.3.1 მოთხოვნა პრეტენდენტის მატერიალურ-ტექნიკური ბაზის შესახებ
1. პრეტენდენტს ქ. ბათუმის ტერიტორიაზე (თამარ მეფის გამზირი, თამარის დასახლება, მდინარე მეჯინისწყლამდე და აეროპორტის დასახლების ფარგლებში) უნდა გააჩნდეს ტენდერით გათვალისწიინებული მომსახურების გაწევისათვის საჭირო სერვის ცენტრი, რაზეც პრეტენდენტმა უნდა წარმოადგინოს სერვის ცენტრის საკუთარებაში ან სარგებლობაში არსებობის დამადასტურებელი დოკუმენტი (ამონაწერი საჯარო რეესტრიდან ან ხელშეკრულება ან სხვა სახის დოკუმენტი) რითაც დადასტურდება სერვის ცენტრის საკუთრების ან/და სარგებლობის უფლებით ფლობა არანაკლებ 2024 წლის 25 დეკემბრის ჩათვლით. 2. პრეტენდენტის მიერ მომსახურების გაწევისათვის წარმოდგენილი სერვის ცენტრი აღჭურვილი უნდა იყოს შემდეგი მატერიალური ტექნიკური ბაზითა და მანქანა-დანადგარებით: - არანაკლებ 3 (სამი) სარემონტო სექცია (ე.წ. „ბოქსი“), თითოეული ავტოამწით; - თვლის ნახარის გასასწორებელი აპარატურა; - საბურავების დაშლა/აწყობა/ბალანსირების დანადგარი; - ავტომატურ გადაცემათა კოლოფში ზეთის შესაცვლელი დანადგარი; - ფრეონის დასატუმბი აპარატურა; - ჰიდრავლიკური წნეხი; - სამუხრუჭე დისკების გასაჩარხი დანადგარი; - კომპიუტერული დიაგნოსტიკის აპარატურა; - ფარების გასასწორებელი სტენდი; - მფრქვევანების (ინჟექტორების) შემოწმებისა და საწმენდი აპარატი; - სამუხრუჭე სითხის შესაცვლელი აპარატი; - სამღებრო სამუშაოებისთვის განკუთვნილი სტანციონალური საშრობი ოთახი; - ელექტრო გენერატორი უწყვეტი ელექტრო ენერგიის უზრუნველსაყოფად; ინფორმაცია ტექნიკური შესაძლებლობის შესახებ მოწოდებული უნდა იქნეს ტექსტის სახით, სერვის-ცენტრის მისამართის მითითებით, რასაც უნდა დაერთოს შესაბამისი ფოტოსურათები. 3. ხელშეკრულების მოქმედების პერიოდში მიმწოდებლის მიერ მომსახურება უნდა განხორციელდეს სატენდერო წინადადებაში მითითებულ (ერთ კონკრეტულ) მისამართზე მდებარე ავტოსერვისში, აღნიშნული მოთხოვნის შეუსრულებლობის შემთხვევაში შემსყიდველი იტოვებს უფლებას ცალმხრივად შეწყვიტოს ხელშეკრულება. შენიშვნა: შემსყიდველი იტოვებს უფლებას ადგილზე გადაამოწმოს პრეტენდენტის მატერიალურ-ტენიკური ბაზა და მისი დანადგარების გამართულად ფუნქციონირების შესაძლებლობები.
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
2.9.1. სატენდერო დოკუმენტაციის უცხოურ ენაზე წარმოდგენის შემთხვევაში, მათ უნდა დაერთოს საქართველოს კანონმდებლობით დადგენილი წესით შესრულებული თარგმანები ქართულ ენაზე. 2.9.2. ხელშეკრულების ფორმა და პირობები მოცემულია სატენდერო დოკუმენტაციაში, რომელიც ხელშეკრულების დადების მომენტისათვის დაზუსტდება სატენდერო წინადადების შესაბამისად.
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
იმ შემთხვევაში, თუ ტენდერში ყველაზე დაბალი ფასის წინადადების მქონე პრეტენდენტის მიერ სისტემაში დაფიქსირებული საბოლოო ფასი 20%-ით ან მეტით დაბალი იქნება შესყიდვის ობიექტის სავარაუდო ღირებულებაზე, პრეტენდენტს მოეთხოვება ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასაბუთება. ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასასაბუთებლად პრეტენდენტის მიერ წარმოდგენილი უნდა იქნას სსიპ "ლევან სამხარაულის ექსპერტიზის ეროვნული ბიუროს" ან/და სხვა აკრედიტირებული პირის ან/და აუდიტის მიერ გაცემული შესაბამისი დასკვნა (დასკვნასთან ერთად წარმოდგენილ უნდა იქნას დასკვნის გამცემი პირის უფლებამოსილების დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის ასლი), რომელშიც უნდა დასტურდებოდეს (ტექსტობრივად მკაფიოდ უნდა იკვეთებოდეს) ტენდერში პრეტენდენტის მიერ ატვირთულ საბოლოო პრეისკურანტში (შესაბამისი ტენდერის უნიკალური ნომრის მითითებით) დაფიქსირებული ერთეულის ფასებით და აგრეთვე ჯამური ღირებულებით ამავე პრეისკურანტით განსაზღვრული შესყიდვის ობიექტის მიწოდების შესაძლებლობა.
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 3 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
ა) ანგარიშსწორების ფორმა - უნაღდო, ვალუტა - ლარი; ბ) ანგარიშსწორება მიმწოდებელთან განხორციელდება, ეტაპობრივად, მიღება-ჩაბარების აქტის გაფორმებისა და შესაბამისი საგადასახადო დოკუმენტის წარმოდგენის შემდეგ.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
ხელშეკრულების შესრულების დამადასტურებელი დოკუმენტის გაფორმებიდან არაუგვიანეს 10 სამუშაო დღე.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
მირზა იაკობაძე, 577218865, bsu.shesyidvebi@gmail.com
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
10.1.1. პრეტენდენტი, რომელიც მონაწილეობას მიიღებს აღნიშნულ ტენდერში, ავტომატურად ეთანხმება სატენდერო დოკუმენტაციით გათვალისწინებულ ყველა მოთხოვნებს. 10.1.2. “სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ფასების ცხრილის/ხარჯთაღრიცხვის Excel-ის ფორმატის სახით განთავსებასთან დაკავშირებით“ სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს 2023 წლის 03 თებერვლის რეკომენდაციის შესაბამისად, პრეტენდენტი ვალდებულია ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ატვირთოს მხოლოდ Excel-ის ფორმატის ცხრილის სახით, რაც არ საჭიროებს ხელმოწერას ან/და ბეჭედს (მათ შორის, ელექტრონულ ხელმოწერას ან/და ელექტრონულ შტამპს). 10.1.3. პრეტენდენტი ვალდებულია სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში წარმოსადგენ მის მიერ შექმნილ დოკუმენტებზე ან/და ინფორმაციაზე (გარდა excel-ის ფორმატის ფასების ცხრილისა) შეასრულოს კვალიფიციური ელექტრონული ხელმოწერა ან/და ეს დოკუმენტ(ებ)ი დაამოწმოს კვალიფიციური ელექტრონული შტამპით, „ელექტრონული დოკუმენტისა და ელექტრონული სანდო მომსახურების შესახებ“ საქართველოს კანონის მე-3 მუხლის მე-3 პუნქტის გათვალისწინებით.
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT260001150 27.01.2026 contract signed same category · 100% title match · same buyer

ბსუ-ს ბალანსზე რიცხული 7 (შვიდი) ერთეული ავტოსატრანსპორტო საშუალების ტექნიკური მომსახურ…

NAT250023484 16.12.2025 contract signed same category · 61% title match · similar size

სსიპ „ნავთობისა და გაზის სახელმწიფო სააგენტოს“ ბალანსზე რიცხული 7 (შვიდი) ერთეული ავტოს…

NAT250022505 05.12.2025 contract signed same category · 62% title match · similar size

სსიპ საფიანსო-ანალიტიკური სამსახურის ბალანსზე რიცხული ავტოსატრანსპორტო საშუალებების ტექ…

NAT260001475 30.01.2026 contract signed same category · 57% title match · similar size

სსიპ - მინერალური რესურსების ეროვნულ სააგენტოს ბალანსზე რიცხული 12 ერთეული ავტოსატრანსპ…

NAT250005449 18.03.2025 contract signed same category · 59% title match · similar size

შპს "ქობულეთის წყალი"-ს ბალანსზე რიცხული ავტოსატრანსპორტო საშუალებების ტექნიკური მომსახ…

NAT250024570 29.12.2025 contract signed same category · 57% title match · similar size

სსიპ - ილიას სახელმწიფო უნივერსიტეტის ბალანსზე რიცხული 8 (რვა) ერთეული ავტოსატრანსპორტო…

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

შპს ჯი-თი-ეს ჯგუფი
შპს ვესტ ლოკი
შპს კომპანია GEOSM
ფავორიტი სტილი
შპს იზი გრუპი