ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › NAT250001879
NAT250001879 NAT · აუქციონის გარეშე contract signed On procurement.gov.ge ↗

ბორჯომის საზოგადოებრივი ტრანსპორტის ბალანსზე რიცხული ექსკავატორი დამტვირთველი მრავალფუნქციური ტრაქტორის JCB 3CX ტექნიკური მომსახურეობის შესყიდვა

8% outside our line

Can we win this?

8% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 18% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 1.4 bidders, 52% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Incumbent ჯი-თი გრუპ has won 2 of the last 3 awards from this buyer here.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 50100000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Contract N27 running Contract PDF ↗
50,000 ₾ contract amount 44,652 ₾ (89%) actually paid 28.02.2025 – 31.01.2026
PaymentSourceYear QuarterPaid on
2,388.24 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2025 Q2 02.04.2025
562.50 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2025 Q2 29.04.2025
3,223.89 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2025 Q2 19.06.2025
8,717.85 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2025 Q3 05.08.2025
9,853.20 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2025 Q3 15.09.2025
4,803.44 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2025 Q4 16.10.2025
12,027.72 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2025 Q4 03.12.2025
1,875.24 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2025 Q4 09.12.2025
1,200.00 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2025 Q4 10.12.2025

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT250001879
შესყიდვის სტატუსიხელშეკრულება დადებულია
შემსყიდველიბორჯომის საზოგადოებრივი ტრანსპორტი
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT) პრეისკურანტით
შესყიდვის კატეგორია50100000-სატრანსპორტო საშუალებებისა და მათთან დაკავშირებული მოწყობილობების შეკეთება, ტექნიკური მომსახურება და მასთან დაკავშირებული მომსახურებები
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხილეთ სატენდერო დოკუმენტაცია
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი30.01.2025 15:52
წინადადებების მიღება იწყება11.02.2025 00:07
წინადადებების მიღება მთავრდება14.02.2025 12:30
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი650.00 GEL
გარანტიის ოდენობა500 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადახელშეკრულების გაფორმებიდან 2025 წლის 31 დეკემბრის ჩათვლით
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გათვალისწინებით
დამატებითი ინფორმაცია
პრეისკურანტის სავარაუდო ღირებულება158`856.96 GEL
შესყიდვის ობიექტის სახელშეკრულებო ღირებულება50`000.00 GEL

Buyer documents & protocols (4)

NAT250001879_ინტერესთა კომფ.PDF.pdf ხათუნა რაზმაძე 18.02.2025 12:37
NAT250001879_ოქმი 2.PDF.pdf ხათუნა რაზმაძე 18.02.2025 12:37
NAT250001879_დანართი N 3.pdf.pdf ლაშა ლაბარტყავა 18.02.2025 17:12
NAT250001879_ოქმი 3.PDF.pdf ხათუნა რაზმაძე 24.02.2025 08:13

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
თეგეტა მოტორსი 158,857 158,857 won
NAT250001879_პრეისკურანტი (1).XLSX.xlsx · NAT250001879_პრეისკურანტი (1) +.pdf.pdf · NAT250001879_გამოცდილება +.pdf.pdf · NAT250001879_ახალციხე- ხელშეკრულება იჯარა.pdf.pdf · NAT250001879_ახალციხის შეთანხმება განახლებული.pdf.pdf

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 30.01.2025 15:52 Announced
  • 11.02.2025 00:07 Bidding opens
  • 14.02.2025 11:57 First bid placed (1 bidders in total)
  • 14.02.2025 11:57 Last bid activity
  • 14.02.2025 12:30 Bidding closes
  • 18.02.2025 12:37 Buyer published: NAT250001879_ინტერესთა კომფ.PDF
  • 18.02.2025 12:37 Buyer published: NAT250001879_ოქმი 2.PDF
  • 18.02.2025 17:12 Buyer published: NAT250001879_დანართი N 3.pdf
  • 24.02.2025 08:13 Buyer published: NAT250001879_ოქმი 3.PDF
  • 28.02.2025 00:00 Contract signed: N27 — 50,000 ₾
  • 27.08.2026 04:00 Current status: contract signed

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 17 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
ბორჯომის საზოგადოებრივი ტრანსპორტის ბალანსზე რიცხული ექსკავატორი დამტვირთველი მრავალფუნქციური ტრაქტორის JCB 3CX ტექნიკური მომსახურეობის შესყიდვა
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
პრეტენდენტმა უნდა უზრუნველყოს 1. ექსკავატორი დამტვირთველის მრავალფუნქციური ტრაქორის JCB 3CX14M2WM სახ. ნომერი VV383V -გამოშვების წელი 2019 წ. ექსკავატორ დამტვირთველის ტექნიკური მომსახურება უნდა განხორცილდეს პრეისკურანტში მითითებული შესაბამისი საქონლის და მომსახურების შესაბამისად, მიმწოდებელსა და შემსყიდველ ორგანიზაციას შორის თითოეულ კონკრეტულ შემთხვევაში დეფექტური აქტის შედგენის შემდეგ, რომელშიც მითითებული უნდა იყოს გასაწევი მომსახურების ან/და ასეთი მომსახურებისათვის საჭირო საქონლის (სათადარიგო ნაწილების) ჩამონათვალი.
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
1. მომსახურების გაწევა უნდა განხორციელდეს ხელშეკრულების გაფორმებიდან 2025 წლის 31 დეკემბრამდე, ეტაპობრივად, შემსყიდველის საჭიროების და მოთხოვნის შესაბამისად; 2. სატრანსპორტო საშუალების ტექნიკური დათვალიერების შემდეგ, მიმწოდებელსა და შემსყიდველს შორის თითოეულ კონკრეტულ შემთხვევაში უნდა შედგეს დეფექტური აქტი. რომელშიც მითითებული უნდა იყოს გასაწევი მომსახურების ან/და ასეთი მომსახურებისათვის საჭირო საქონლის/სათადარიგო ნაწილების დეტალური აღწერა, ღირებულება, მომსახურების დაწყებისა და დასრულების ვადები. 3. თუ ხელშეკრულების დადების შემდეგ, ხელშეკრულების მოქმედების პერიოდში აღმოჩნდება, რომ პრეისკურანტში არ არსებობს რომელიმე სახის მომსახურება, აღნიშნული მომსახურების ერთეულის ფასი დადგინდება შემსყიდველი ორგანიზაციისა და მიმწოდებლის შეთანხმებით საბაზრო ფასის გათვალისწინებით. 4. მომსახურების გაწევა უნდა განხორციელდეს დაუყოვნებლივ, რიგგარეშე,. გასაწევი მომსახურება უნდა მოიცავდეს: - ტექნიკურ დათვალიერებას და დიაგნოსტიკას. - ძრავის, სავალი ნაწილის, გადაცემათა კოლოფის აგრეგატების და ელექტრო-სისტემის შეკეთებას. - სათადარიგო ნაწილების შეკეთებას ან/და შეცვლას. - სათუნუქე და სამღებრო სამუშაოს შესრულებას. - თვლების შეყრისა და განშლადობის გასწორებას. - საცხებ-საპოხი მასალების შეცვლას. - იმ შემთხვევაში, თუ საჭირო გახდა ძრავის კაპიტალური რემონტის ჩატარება ან დეფიციტური ნაწილის მიწოდება, შესაძლებელია მომსახურების გაწევის ვადა განისაზღვროს გონივრული ვადით, შემსყიდველთან შეთანხმებით. 5. მობილური ჯგუფის მომსახურების გაწევის ვადა - შემსყიდველის მიერ გამოძახების დაფიქსირებიდან მიმწოდებელი ვალდებულია არაუგვიანეს 2 (ორი) სამუშაო დღეში გამოცხადდეს დანიშნულების ადგილზე.
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
1. მომსახურების გაწევა მიმწოდებელმა უნდა განახორციელოს ქ.ბორჯომში ან მის მიმდებარე ტერიტორიაზე 50 კილომეტრს რადიუსსი მდებარე მიმწოდებლის სერვის ცენტრ(ებ)ში. 2. მობილური ჯგუფის გამოძახების შემთხვევაში, ბორჯომის მუნიციპალიტეტის ტერიტორიაზე, სპეც.ტექნიკის დისლოკაციის ადგილზე.
1.7.1 მოთხოვნა საგარანტიო ვადის შესახებ
1. სწორი ექსპლუატაციის პირობების დაცვის შემთხვევაში (თუ არ აღინიშნება გარეგანი მექანიკური ზემოქმედებით გამოწვეული დაზიანება) მიმწოდებლის მიერ გაწეულ მომსახურებზე, ახალ/არამეორად, შეკეთებულ და მეორად ნაწილებზე უნდა ვრცელდებოდეს არანაკლებ 6 თვიანი გარანტია, გარდა სწრაფ ცვეთადი დეტალებისა. 2. საგარანტიო ვადის პერიოდში, თუ გამოვლინდა, რომ სრულყოფილად არ არის შესრულებული მომსახურება ან/და შეცვლილი სათადარიგო ნაწილები აღმოჩნდა წუნდებული, ტენდერში გამარჯვებული პრეტენდენტი ვალდებულია განახორციელოს აღმოჩენილი ხარვეზის ან/და წუნდებული სათადარიგო ნაწილების შეცვლა ან შეკეთება, შემსყიდველის მხრიდან რაიმე დამატებითი დანახარჯის გაწევის გარეშე.
2.2.1 მოთხოვნა პრეტენდენტის გამოცდილების შესახებ
1. პრეტენდენტს, 2022 წლის 01 იანვრიდან ტექნიკური დოკუმეტაციის (მათ შორის დაზუსტებული ტექნიკური დოკუმენტაციის) ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ატვირთვის დღემდე უნდა გააჩნდეს ჯამურად არანაკლებ 150000 (ასორმოცდაათი ათასი) ლარის ღირებულების, ექსკავატორ დამტვირთველების ან/და ბულდოზერების ან/და თვითმცლელის შეკეთება/ტექნიკური მომსახურების გაწევის გამოცდილება. 2. ინფორმაცია გამოცდილების შესახებ წარმოდგენილი უნდა იყოს დანართი N2–ის შესაბამისად. 3. პრეტენდენტი ვალდებულია წარმოადგინოს, საანგარიშო პერიოდში ანალოგიური მომსახურების გაწევის გამოცდილების დამადასტურებელი, მხარეთა მიერ ხელმოწერილი დოკუმენტები: ხელშეკრულებები და მათი შესრულების დამადასტურებელი დოკუმენტები - მიღება-ჩაბარების აქტები ან/ და მომსახურების გაწევის დამადასტურებელი დოკუმენტაცია. 4. სახელმწიფო შესყიდვის შესახებ ხელშეკრულებ(ებ)ის არსებობის შემთხვევაში, თუ მოცემული დოკუმენტები ატვირთულია სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში საკმარისია შესაბამისი განცხადების ნომრ(ებ)ის (SPA, NAT, DAP, CMR და ა.შ.) წარმოდგენა. 5. იმ შემთხვევაში თუ პრეტენდენტი გამოცდილების სახით წარმოადგენს არასახელმწიფო შესყიდვის ხელშეკრულებებსა და მათი შესრულების დამადასტურებელ დოკუმენტაციას, პრეტენდენტი ვალდებულია დამატებით წარმოადგინოს აღნიშნულ მომსახურებაზე დადასტურებული საგადასახადო ანგარიშ-ფაქტურების ასლები;
2.3.1 მოთხოვნა პრეტენდენტის მატერიალურ-ტექნიკური ბაზის შესახებ
1 პრეტენდენტს, მომსახურების გაწევის პერიოდში, ექსპლუატაციაში (საკუთარი ან/და სარგებლობის უფლებით) უნდა გააჩნდეს მოქმედი მინიმუმ ერთი სერვის ცენტრი ქ.ბორჯომში ან მის მიმდებარე ტერიტორიაზე 50 კილომეტრს რადიუსსი მდებარე, რომელიც აღჭურვილი უნდა იყოს მომსახურების გაწევისთვის აუცილებელი თანამედროვე აპარატურითა და დანადგარებით. 2. პრეტენდენტმა უნდა წარმოადგინოს სერვისცენტრის საკუთრების ან/და სარგებლობის დამადასტურებელი დოკუმენტაცია (ამონაწერი საჯარო რეესტრიდან, ხელშეკრულება ან სხვა სახის დოკუმენტი რითაც დადასტურდება სერვის ცენტის საკუთრება ან/და სარგებლობის უფლებით ფლობა).
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
პრეტენდენტის მიერ ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ასატვირთი მონაცემები: 1 პრეტენდენტი ვალდებულია დანართი #1 და პრეისკურანტები ერთიან ელექტრონულ სისტემაში დამატებით წარმოადგინოს აგრეთვე Excel ფაილის სახით. 2. ინფორმაცია მატერიალურ ტექნიკური ბაზის შესახებ დანართი N2-ს შესაბამისად.ან და დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის ასლები (ხელშეკრულება და მიღება-ჩაბარების აქტი ან/და დამკვეთის მიერ დადასტურებული სხვა სახის რაიმე დოკუმენტი რომლითაც დადასტურდება პრეტენდენტის გამოცდილების სატენდერო პირობებთან შესაბამისობა). 3. სერვის ცენტრ(ებ)ის საკუთრების ან/და სარგებლობის დამადასტურებელი დოკუმენტაცია (ამონაწერი საჯარო რეესტრიდან, ხელშეკრულება ან სხვა სახის დოკუმენტი რითაც დადასტურდება სერვის ცენტის საკუთრება ანდა სარგებლობის უფლებით ფლობა).დანართი #3 შესაბამისად.
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
1. ფასწარმოქმნის ადეკვატურობა, შესაძლებელია დასაბუთდეს ექსპერტიზის ან/და შესაბამის სფეროში საქართველოს კანონმდებლობით განსაზღვრული უფლებამოსილების/ აკრედიტაციის მქონე პირის მიერ გაცემული საექსპერტო ან/და აუდიტორული, ან/და საშემფასებლო დასკვნით (პრეტენდენტის მიერ, დასკვნასთან ერთად, ასევე, წარმოდგენილი უნდა იქნას დასკვნის გამცემი პირის შესაბამისი უფლებამოსილების/აკრედიტაციის დამადასტურებელი დოკუმენტი). აღნიშნულის წარმოუდგენლობა ან/და უარყოფითი დასკვნის წარმოდგენა გამოიწვევს შესაბამისი პრეტენდენტის დისკვალიფიკაციას. 2. ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ით ხელშეკრულებით ნაკისრი ვალდებულებების შესრულების შესაძლებლობა უნდა დასტურდებოდეს როგორც პრეტენდენტის მიერ დაფიქსირებული წინადადების ფასთან (პრეისკურანტის ჯამურ ღირებულებასთან), ასევე პრეისკურანტის ერთეულებთან მიმართებით.
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 5 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
ანგარიშსწორება მოხდება უნაღდო ანგარიშსწორებით ეროვნულ ვალუტაში - ლარში. მიმწოდებელთან ანგარიშსწორება განხორციელდება ეტაპობრივად მიღება-ჩაბარების აქტისა და შესაბამისი საგადასახდო დოკუმენტაციის საფუძველზე.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
ანგარიშსწორება განხორციელდება ეტაპობრივად გაწეული მომსახურების მიღება- ჩაბარების აქტის გაფორმებიდან 10 სამუშაო დღის განმავლობაში. წინასწარი ანგარიშსწორების განხორციელება არ განიხილება.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
ხათუნა რაზმაძე, 595787776, borjomitransport@gmail.com გიორგი დოიჯაშვილი 595961719
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
1. სატენდერო წინადადების საერთო და ერთეულის ფასი წარმოდგენილ უნდა იყოს მხოლოდ ლარებში; 2.სატენდერო წინადადების ფასი ( პრეისკურანტი) წარმოდგენილი უნდა იქნას მომსახურების გაწევასთან დაკავშირებულ ყველა ხარჯსა და საქართველოს კანონმდებლობით გათვალისწინებულ გადასახადებს (დღგ-ს ჩათვლით). 3.იმ შემთხვევაში თუ პრეტენდენტის მიერ სისტემის მეშვეობით წარმოდგენილი წინადადების საბოლოო ფასი (ერთიან ელექტრონულ სისტემაში დაფიქსირებული საბოლოო ფასი) პრეისკურანტის სავარაუდო ღირებულებაზე ნაკლები იქნება, პრეტენდენტი ვალდებულია, მის მიერ წარმოდგენილ პრეისკურანტში, საქონლისა და მომსახურების ერთეულის ფასების, ზღრულ ფასებთან მიმართებით კლება განახორციელოს, არანაკლებ სატენდერო განცხადებაში მითითებულ პრეისკურანტის ჯამური სავარაუდო ღირებულებასა და მის მიერ ერთიანი ელექტრონული სისტემის მეშვეობით წარმოდგენილი წინადადების საბოლოო ფასს შორის არსებული პროცენტული სხვაობით, რომელიც დამრგვალებული უნდა იყოს მეასედის სიზუსტით. 4. პრეტენდენტს უფლება აქვს წარმოადგინოს მხოლოდ ერთი სატენდერო წინადადება. 5 თუ მომსახურების პროცესში აღმოჩნდება, რომ საჭიროა ისეთი მომსახურების ან/და სათადარიგო ნაწილის მიწოდება, რომლის ფასიც განსაზღვრული არ არის დანართი №1-ით, ასეთ შემთხვევაში მხარეები იხელმძღვანელებენ სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს თავმჯდომარის 2017 წლის 14 ივნისის N12 ბრძანებით დამტკიცებული ,,ელექტრონული ტენდერის ჩატარების წესის“ მე-11 მუხლის მე-5 პუნქტით დადგენილი წესის შესაბამისად 6 სახელმწიფო შესყიდვების შესახებ ხელშეკრულების ფორმა და პირობები მოცემულია სატენდერო დოკუმენტაციაში, რომელიც ხელშეკრულების დადების მომენტისათვის დაზუსტდება სატენდერო წინადადების შესაბამისად. 7.სატენდერო კომისიის მიერ პრეტენდენტი დისკვალიფიცირებული იქნება ტენდერიდან (დაზუსტების გარეშე), თუ არ იქნება წარმოდგენილი ტექნიკური დოკუმენტაციის 1.3 პუნქტით გათვალისწინებული ფასების ცხრილი და პრეისკურანტები. 8.პრეტენდენტი ვალდებულია, მის მიერ შექმნილი, წინადადების სახით წარსადგენი დოკუმენტაცია დაამოწმოს/დაადასტუროს კვალიფიციური ხელმოწერით/კვალიფიციური შტამპით. 9.ხელშეკრულების დადების შემდეგ, პრეისკურანტში სამუშაოს ან მომსახურების რომელიმე ერთეულის არარსებობისას აღნიშნული ერთეულის ფასი, მისი შესყიდვის აუცილებლობისას, დგინდება შემსყიდველი ორგანიზაციისა და მიმწოდებლის შეთანხმებით საბაზრო ფასის გათვალისწინებით. ასეთ შემთხვევაში პრეისკურანტში შესაბამისი სამუშაოს ან მომსახურების ერთეულის არარსებობით გამოწვეული შესყიდვის ხვედრითი წილი არ შეიძლება აღემატებოდეს მიმწოდებლის მიერ ელექტრონული ვაჭრობის შედეგად დაფიქსირებული პრეისკურანტის საბოლოო ჯამური ღირებულების 10%-ს. 10. სატენდერო წინადადება, აგრეთვე ამ წინადადებასთან დაკავშირებული შემსყიდველსა და პრეტენდენტს შორის გაცვლილი მთელი კორესპონდენცია და დოკუმენტაცია წარმოდგენილი უნდა იქნას ქართულ ენაზე. 11. დოკუმენტების უცხოურ ენაზე წარმოდგენის შემთხვევაში, მათ უნდა დაერთოს საქართველოს კანონმდებლობით დადგენილი წესით შესრულებული თარგმანები ქართულ ენაზე. დოკუმენტაციასთან დაკავშირებული სადავო საკითხების გადაწყვეტისას უცხოენოვან დოკუმენტსა და მის ქართულ ენაზე შესრულებულ თარგმანს შორის პრიორიტეტის მინიჭების საკითხს გადაწყვეტს სატენდერო კომისია.
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT250017902 06.10.2025 contract signed same category · 45% title match · same buyer · similar size

ბორჯომის საზოგადოებრივი ტრანსპორტის ბალანსზე რიცხული მუხლუხა ტრაქტორის ბულდოზერის ისუზუ…

NAT250024339 25.12.2025 contract signed same category · 45% title match · similar size

შესყიდვის ობიექტია ა(ა)იპ „მრავალფუნქციური საზოგადოებრივი ცენტრი“-ს ბალანსზე რიცხული ავ…

NAT260006398 30.03.2026 contract signed same category · 40% title match · similar size

ადიგენის მუნიციპალიტეტის მერიის ბალანსზე რიცხული ბორბლებიანი ექსკავატორ დამტვირთველის J…

NAT250024574 29.12.2025 contract signed same category · 36% title match · similar size

სააგენტოს ბალანსზე რიცხული ავტო სატრანსპორტო საშუალებების ტექნიკური მომსახურების შესყიდ…

NAT250017285 22.09.2025 not held same category · 45% title match · same buyer

ბორჯომის საზოგადოებრივი ტრანსპორტის ბალანსზე რიცხული მუხლუხა ტრაქტორის ბულდოზერის ისუზუ…

NAT260000138 09.01.2026 contract signed same category · 35% title match · similar size

ბორჯომის მუნიციპალიტეტის გამგეობის ბალანსზე რიცხული ავტომანქანების შეკეთებისა და ტექნიკ…

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

ჯი-თი გრუპ
შპს კავკასუს მოტორსი
თეგეტა მოტორსი
ჟუჟუნა გოგოლაძე
ინდივიდუალური მეწარმეთამაზი ხუციშვილი