ამბროლაურის მუნიციპალიტეტში შემავალი სოფლების ტერიტორიაზე ბორბლიანი ექსკავატორის დაქირავება მძღოლთან ერთად
Can we win this?
10% — outside our line: this does not look like something we sell.
- Our line of business only 12% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
- Expected competition this category averages 1.1 bidders, 57% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
- Deal size under ₾10k: we have won 8 of 18 bids in this range.
- Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
- Category fit 45500000: we have never bid in this category.
- Buyer relationship we have never bid with this buyer.
Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.
| Payment | Source | Year | Quarter | Paid on |
|---|---|---|---|---|
| 772.92 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q2 | 11.04.2025 |
| 1,916.43 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q3 | 22.08.2025 |
| 3,102.28 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q3 | 17.09.2025 |
| 3,028.17 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q4 | 17.10.2025 |
| 179.99 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q4 | 01.12.2025 |
Main details — as published
| განცხადების ნომერი | NAT250002223 |
|---|---|
| შესყიდვის სტატუსი | ხელშეკრულება დადებულია |
| შემსყიდველი | მუნიციპალური წყალმომარაგების ქსელის მოვლა-შენახვის ცენტრი |
| შესყიდვის ტიპი | ელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT) |
| შესყიდვის კატეგორია | 45500000-სამშენებლო და სამოქალაქო მშენებლობის/ინჟინერიის მანქანა-დანადგარებისა და მათი ოპერატორების დაქირავება |
| კლასიფიკატორის კოდები | — |
| შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება | 9`000.00 GEL |
| შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა | სატენდერო დოკუმენტაციის შესაბამისად დანართი#1–ს მიხედვით |
| შესყიდვის გამოცხადების თარიღი | 04.02.2025 15:53 |
| წინადადებების მიღება იწყება | 10.02.2025 00:06 |
| წინადადებების მიღება მთავრდება | 12.02.2025 12:00 |
| შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი | 90.00 GEL |
| გარანტიის ოდენობა | 90 GEL |
| გარანტიის მოქმედების ვადა | 160 დღე |
| მოწოდების ვადა | ეტაპობრივად, შემსყიდველის მოთხოვნის შესაბამისად, ხელშეკრულების გაფორმებიდან 2025 წლის 31დეკემბერის ჩათვლით |
| წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს | დღგ-ს გათვალისწინებით |
| დამატებითი ინფორმაცია | — |
Buyer documents & protocols (4)
Bidders — everyone, including who lost
| Company | First offer | Final offer | Result |
|---|---|---|---|
| შპს ამბროლაურის სერვის ცენტრი | 9,000 | 9,000 | won |
| NAT250002223_ფასების ცხრილი (7)-signed.pdf.pdf | |||
"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.
History
- 04.02.2025 15:53 Announced
- 10.02.2025 00:06 Bidding opens
- 12.02.2025 11:30 First bid placed (1 bidders in total)
- 12.02.2025 11:30 Last bid activity
- 12.02.2025 12:00 Bidding closes
- 13.02.2025 13:14 Buyer published: NAT250002223_ოქმი#2.pdf (13/02/2025 01:02)
- 13.02.2025 13:14 Buyer published: NAT250002223_ინტერესთა კონფლიქტი2025.pdf
- 13.02.2025 13:31 Buyer published: NAT250002223_ოქმი#2.pdf
- 13.02.2025 13:40 Buyer published: NAT250002223_წერილი ტენდერში გამარჯვებულ ელდარი რატიანი.pdf
- 19.02.2025 00:00 Contract signed: N6 — 9,000 ₾
- 27.08.2026 04:30 Current status: contract signed
Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.
Tender documentation — all 14 sections
The same thing, bought before
ამბროლაურის მუნიციპალიტეტში შემავალი სოფლების ტერიტორიაზე ბორბლიანი ექსკავატორის დაქირა…
ექსკავატორ დამტვირთველის დაქირავება მძღოლ-ოპერატორთან ერთად
ექსკავატორ დამტვირთველის დაქირავება მძღოლ-ოპერატორთან ერთად
ექსკავატორ-დამტვირთველის (მრავალფუქნციური ტრაქტორი) მძღოლ-ოპერატორთან ერთად დაქირავება
ტრაქტორის დაქირავება მძღოლ-ოპერატორთან ერთად
Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.
Same buyer, same category — have they bought this before?
ამბროლაურის მუნიციპალიტეტში შემავალი სოფლების ტერიტორიაზე ბორბლიანი ექსკავატორის დაქირა…
ამბროლაურის მუნიციპალიტეტში შემავალი სოფლების ტერიტორიაზე ბორბლიანი ექსკავატორის დაქირა…
This buyer usually awards to
across all categories
| შპს ამბროლაურის სერვის ცენტრი | 3× |
| შპს წყლის სახლი | 1× |
| შპსჰიდროლაინი | 1× |
| შპს ჯი.ემ.ეს ჯგუფი 2024 | 1× |