ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › NAT250003021
NAT250003021 NAT · აუქციონის გარეშე contract signed On procurement.gov.ge ↗

1.1.1. შესყიდვის ობიექტია ოზურგეთის მუნიციპალიტეტისათვის საკანცელარიო საქონელის შესყიდვა და მოწოდება, ქ. ოზურგეთში, კოსტავას ქ. N1-ში

ოზურგეთის მუნიციპალიტეტი 181 tenders 2.6 avg bidders 24 failed 608 CMR deals
10% outside our line

Can we win this?

10% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 9% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 1.5 bidders, 47% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Category fit 30100000: 0 wins from 2 bids.
  • Deal size under ₾10k: we have won 8 of 18 bids in this range.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Contract N88 fulfilled Contract PDF ↗
6,141 ₾ contract amount 6,141 ₾ (100%) actually paid 19.03.2025 – 01.06.2025
PaymentSourceYear QuarterPaid on
5,694.30 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2025 Q2 04.04.2025
446.70 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2025 Q2 04.04.2025

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT250003021
შესყიდვის სტატუსიხელშეკრულება დადებულია
შემსყიდველიოზურგეთის მუნიციპალიტეტი
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია30100000-საოფისე მანქანა-დანადგარები, აღჭურვილობა და საკანცელარიო ნივთები, კომპიუტერების, პრინტერებისა და ავეჯის გარდა
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება7`001.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხილეთ სატენდერო დოკუმენტაციაში
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი13.02.2025 12:22
წინადადებების მიღება იწყება22.02.2025 00:01
წინადადებების მიღება მთავრდება24.02.2025 14:30
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი70.00 GEL
გარანტიის ოდენობა70 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადახელშეკრულების გაფორმებიდან 15 კალენდარული დღე
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გათვალისწინებით
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (4)

NAT250003021_ოქმი N2_ინტერესთა კონფლიქტი.pdf.pdf დავით გორდელაძე 05.03.2025 16:45
NAT250003021_ნიმუშის წარდგენა-NAT250003021-07.pdf.pdf არჩილ სადუნიშვილი 07.03.2025 16:39
NAT250003021_250003021-1.pdf.pdf არჩილ სადუნიშვილი 07.03.2025 16:52
NAT250003021_ოქმი N3.pdf.pdf დავით გორდელაძე 13.03.2025 17:18

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
შპს კომპანია GEOSM 6,141 6,141 won
NAT250003021_250003021-1.pdf.pdf · NAT250003021_250003021-2.pdf.pdf
შპს მაიპისი 7,001 6,300
NAT250003021_რეკვიზიტები_REKVIZITEBI.pdf.pdf · NAT250003021_მინდობილობა_მინდობილობა.pdf.pdf · NAT250003021_დოკუმენტაცია_ozurgeti 7001l-signed.pdf.pdf · NAT250003021_მწარმოებელი_დანართი N2 - ინფორმაცია მწარმოებელზე მარკა-მოდელზე - საკანცელარიო 2025 (ოზურგეთი)-signed.pdf.pdf
შპს სთეიშენერი ჰაუს 6,340 6,340
NAT250003021_03021.pdf.pdf
შპს მეგა შოპი 6,805 6,805
NAT250003021_Ozur Kanc 25-signed.pdf.pdf

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 13.02.2025 12:22 Announced
  • 22.02.2025 00:01 Bidding opens
  • 22.02.2025 14:37 First bid placed (4 bidders in total)
  • 24.02.2025 14:09 Last bid activity
  • 24.02.2025 14:30 Bidding closes
  • 05.03.2025 16:45 Buyer published: NAT250003021_ოქმი N2_ინტერესთა კონფლიქტი.pdf
  • 07.03.2025 16:39 Buyer published: NAT250003021_ნიმუშის წარდგენა-NAT250003021-07.pdf
  • 07.03.2025 16:52 Buyer published: NAT250003021_250003021-1.pdf
  • 13.03.2025 17:18 Buyer published: NAT250003021_ოქმი N3.pdf
  • 19.03.2025 00:00 Contract signed: N88 — 6,141 ₾
  • 27.08.2026 04:24 Current status: contract signed

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 19 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
1.1.1. შესყიდვის ობიექტია ოზურგეთის მუნიციპალიტეტისათვის საკანცელარიო საქონელის შესყიდვა და მოწოდება, ქ. ოზურგეთში, კოსტავას ქ. N1-ში.
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
1.2.1. მოსაწოდებელი საქონელი უნდა იყოს ახალი (გამოუყენებელი) კარგ მდგომარეობაში, არ უნდა აღენიშნებოდეს გარეგანი დეფექტი, უნდა ფუნქციონირებდეს დანიშნულების მიხედვით, მოსაწოდებელი საქონელი უნდა იყოს ცხრილში მოცემული მონაცემების მსგავსი ან უკეთესი. 1.2.2. მიმწოდებელი ვალდებულია საკუთარი ხარჯებით უზრუნველყოს კონტროლის (ინსპექტირების) შედეგად გამოვლენილი ყველა დეფექტის ან ნაკლის აღმოფხვრა და განახორციელოს დაზიანებული/ნაკლის მქონე საქონლის შეცვლა ახლით, მოთხოვნიდან არაუგვიანეს 5 სამუშაო დღის ვადაში.
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
1.4.1. საქონლის მოწოდება უნდა განხორციელდეს ხელშეკრულების გაფორმებიდან 15 კალენდარული დღის განმავლობაში.
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
1.5.1. საქონლის მოწოდება უნდა განხორციელდეს ქალაქ ოზურგეთში, კოსტავას ქ. N1-ში, ოზურგეთის მუნიციპალიტეტის ადმინისტრაციულ შენობაში.
1.7.1 მოთხოვნა საგარანტიო ვადის შესახებ
1.7.1.1. მოწოდებული საქონელი უნდა იყოს ხარისხიანი, შეესაბამებოდეს წინამდებარე ტენდერის ტექნიკურ დოკუმენტაციაში აღწერილ პირობებს (ან იყოს უკეთესი პარამეტრების), ასევე ტენდერის მიმდინარეობისას სატენდერო კომისიისათვის წარდგენილ ნიმუშებს. 1.7.1.2. ამ მუხლით გათვალისწინებული საგარანტიო პირობები ვრცელდება საქონლის მოწოდების თარიღიდან 3 (სამი) თვის განმავლობაში.
2.1.1 მოთხოვნა შესყიდვის ობიექტის სასაქონლო ნიშანთან, პატენტთან, მოდელთან, წარმოშობის წყაროსთან ან/და მწარმოებელთან დაკავშირებით
2.1.1.1. ინფორმაცია შევსებული უნდა იყოს თანდართული ცხრილის შესაბამისად:
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
2.9.1. ელექტრონულ ტენდერთან დაკავშირებული დოკუმენტი ან/და ინფორმაცია წარმოდგენილ უნდა იქნეს ქართულ ენაზე. დოკუმენტების ან/და ინფორმაციის უცხოურ ენაზე წარდგენის შემთხვევაში მათ უნდა დაერთოს ნოტარიულად დამოწმებული ქართული თარგმანი. 2.9.2. პრეტენდეტი დისკვლიფიცირებული იქნება ტენდერიდან დაზუსტების გარეშე, თუ მის მიერ არ იქნება ან განუფასებლად იქნება წარმოდგენილი ფასების ცხრილი (დანართი N1), ასევე ინფორმაცია მწარმოებელი ქვეყნის, მწარმოებელის და მარკა/მოდელის შესახებ (დანართი N2).
3.1.1 მოთხოვნა შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის შესახებ
3.1.1.1. პრეტენდენტი ვალდებულია შემსყიდველის მოთხოვნის შემდგომ, წარმოადგინოს შემოთავაზებული საქონლის ნიმუშები ცხრილში მოცემული პოზიციების შესაბამისად. იმ შემთხვევაში თუ წარმოდგენილი ნიმუშები არ იქნება სატენდერო დოკუმენტაციის მოთხოვნების შესაბამისი, განხორციელდება პრეტენდენტის დისკვალიფიკაცია.
3.1.2 შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 3 სამუშაო დღის ვადაში
3.1.3 შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის წარმოდგენის ადგილი
ქ. ოზურგეთი, კოსტავას ქ. N1, ოზურგეთის მუნიციპლაიტეტის ადმინისტრაციული შენობა.
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
4.1.1.1. იმ შემთხვევაში, თუ ტენდერში ყველაზე დაბალი ფასის წინადადების მქონე პრეტენდენტის მიერ სისტემაში დაფიქსირებული საბოლოო ფასი 20%-ით ან მეტით დაბალია შესყიდვის ობიექტის სავარაუდო ღირებულებაზე, შემსყიდველი ორგანიზაცია პრეტენდენტისაგან ითხოვს ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასაბუთებას, რაზეც პრეტენდენტის მიერ წარმოდგენილი უნდა იქნას შესყიდვის ობიექტის მიწოდებასთან დაკავშირებით პრეტენდენტის მიერ გაფორმებული ხელშეკრულება ან/და ანგარიშფაქტურა ან/და ინვოისი, რომლებშიც უნდა დასტურდებოდეს ტენდერში პრეტენდენტის მიერ ატვირთულ საბოლოო ფასების ცხრილში დაფიქსირებული ერთეულის ფასის და ჯამური ღირებულების ადეკვატურობა. ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასაბუთებაზე ვრცელდება სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს თავმჯდომარის 2017 წლის 14 ივნისის N12 ბრძანების მე-18 მუხლის მე-6, მე-7 პუნქტებისა და 28-ე მუხლის პირველი, მე-2, მე-3, მე-5, მე-6 და მე-7 პუნქტებით განსაზღვრული წესები.
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 3 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
7.2.1. ანგარიშსწორება განხორციელდება საქონლის მოწოდების შემდგომ, საქონლის მიღება-ჩაბარების დამადასტურებელი დოკუმენტაციის წარმდგენის საფუძველზე.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
7.3.1. შესაბამისი დოკუმენტაციის წარმოდგენიდან 10 სამუშაო დღის ვადაში.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
დავით ღლონტი, 579100391, oz.sheskidvebi@gmail.com
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
10.1.1. იმ შემთხვევაში თუ სატენდერო დოკუმენტაციაში შესყიდვის ობიექტის ტექნიკური და ხარისხობრივი მაჩვენებლების აღწერისას გამოყენებული იქნება სასაქონლო ნიშანი, მოდელი, პატენტი ან მწარმოებელი კომპანია, ასეთ შემთხვევაში აღნიშნული ტერმინები გამოყენებული არის „მსგავსისა“ და „ექვივალენტურის“ მნიშვნელობით და პრეტენდენტი ვალდებულია წარმოადგინოს ტექნიკური დოკუმენტაციით განსაზღვრული შესყიდვის ობიექტის მსგავსი ან ექვივალენტური მახასიათებლების მქონე საქონელი.
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT260009481 07.05.2026 contract signed same category · 100% title match · same buyer

1.1.1. შესყიდვის ობიექტია ოზურგეთის მუნიციპალიტეტისათვის საკანცელარიო საქონელის შესყიდვ…

NAT250006638 01.04.2025 contract signed same category · 69% title match · same buyer · similar size

1.1.1. შესყიდვის ობიექტია ოზურგეთის მუნიციპალიტეტისათვის საჭიროებისთვის კარტრიჯების შეს…

NAT260011802 05.06.2026 contract signed same category · 69% title match · same buyer

1.1.1. შესყიდვის ობიექტია ოზურგეთის მუნიციპალიტეტისათვის საჭიროებისთვის კარტრიჯების შეს…

NAT250005069 12.03.2025 contract signed same category · 45% title match · similar size

ყვარლის მუნიციპალიტეტის მერიისათვის საკანცელარიო საქონელის შესყიდვა

NAT250000546 14.01.2025 terminated same category · 45% title match · similar size

ყვარლის მუნიციპალიტეტის მერიისათვის საკანცელარიო საქონელის შესყიდვა

NAT250024536 29.12.2025 contract signed same category · 45% title match · similar size

ყვარლის მუნიციპალიტეტის მერიისათვის საკანცელარიო საქონელის შესყიდვა

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

შპს გურიამშენი 10×
შპს შილა
შპს გეოპროფი
შპს პარვუს ინჟინერინგი
შპს კოხტის ძირი 2010