ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › NAT250002350
NAT250002350 NAT · აუქციონის გარეშე contract signed On procurement.gov.ge ↗

სსიპ ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის მიერ, ეკონომიკური საქმიანობიდან მიღებული შემოსავლების დაფინანსების ფარგლებში, კვების ობიექტებისათვის ზეთისა (CPV-15421000 - რაფინირებული ზეთი) და მარგარინის (CPV-15431100 - მარგარინი) სახელმწიფო შესყიდვა

85% strong

Can we win this?

85% — strong, helped by expected competition and helped by deal size.

  • Expected competition this category averages 1.5 bidders, 44% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Deal size ₾10k–50k: we have won 8 of 15 bids in this range.
  • Our line of business reads like our own bids (საქმიანობიდან, მიღებული) — 54% match to our bidding history. Closest thing we have bid on: "სსიპ ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის მი".
  • Buyer relationship we have bid 3× with this buyer and won 2.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 15400000: we have never bid in this category.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Contract N150 fulfilled 3 amendments Contract PDF ↗
9,687 ₾ contract amount 8,395 ₾ (87%) actually paid 04.03.2025 – 31.12.2025
PaymentSourceYear QuarterPaid on
1,681.92 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2025 Q2 16.05.2025
1,700.40 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2025 Q2 20.05.2025
1,821.12 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2025 Q2 10.06.2025
1,724.40 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2025 Q3 09.07.2025
1,467.00 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2025 Q3 07.08.2025

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT250002350
შესყიდვის სტატუსიხელშეკრულება დადებულია
შემსყიდველიივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია15400000-ცხოველური ან მცენარეული ზეთები და ცხიმები
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება10`790.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხილეთ სატენდერო დოკუმენტაციაში
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი05.02.2025 16:57
წინადადებების მიღება იწყება12.02.2025 00:08
წინადადებების მიღება მთავრდება14.02.2025 12:00
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი108.00 GEL
გარანტიის ოდენობა108 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადაიხილეთ სატენდერო დოკუმენტაციაში
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გათვალისწინებით
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (4)

NAT250002350_ოქმი 2 - დაზუსტება.pdf.pdf თეონა ჩონიაძე 20.02.2025 18:16
NAT250002350_თსუ 154 ზეთი 2025.pdf.pdf რევაზ სიხარულიძე 20.02.2025 19:37
NAT250002350_თსუ 154 ზეთი 2025 (.xlsx.xlsx რევაზ სიხარულიძე 20.02.2025 19:41
NAT250002350_ოქმი 3 - მოწვევა.pdf.pdf თეონა ჩონიაძე 25.02.2025 12:02

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
შპს რევაისი 10,790 9,705 won
NAT250002350_თსუ 154 ზეთი 2025 (.pdf.pdf · NAT250002350_თსუ 154 ზეთი 2025 (.xlsx.xlsx
შპს გარდენლენდი 9,770 9,770
NAT250002350_ფასების ცხრილი დანართი ზეთი.xlsx.xlsx · NAT250002350_ფასების ცხრილი დანართი ზეთი-signed.pdf.pdf
შპს ბესლეთი 9,870 9,870
NAT250002350_ფასების ცხრილი_ფასების ცხრილი დანართი N1-signed.pdf.pdf

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 05.02.2025 16:57 Announced
  • 12.02.2025 00:08 Bidding opens
  • 12.02.2025 14:53 First bid placed (3 bidders in total)
  • 13.02.2025 23:38 Last bid activity
  • 14.02.2025 12:00 Bidding closes
  • 20.02.2025 18:16 Buyer published: NAT250002350_ოქმი 2 - დაზუსტება.pdf
  • 20.02.2025 19:37 Buyer published: NAT250002350_თსუ 154 ზეთი 2025.pdf
  • 20.02.2025 19:41 Buyer published: NAT250002350_თსუ 154 ზეთი 2025 (.xlsx
  • 25.02.2025 12:02 Buyer published: NAT250002350_ოქმი 3 - მოწვევა.pdf
  • 04.03.2025 00:00 Contract signed: N150 — 9,687 ₾
  • 27.08.2026 04:29 Current status: contract signed

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 16 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
სსიპ ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის მიერ, ეკონომიკური საქმიანობიდან მიღებული შემოსავლების დაფინანსების ფარგლებში, კვების ობიექტებისათვის ზეთისა (CPV-15421000 - რაფინირებული ზეთი) და მარგარინის (CPV-15431100 - მარგარინი) სახელმწიფო შესყიდვა.
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
სატენდერო წინადადების წარმოდგენისას პრეტენდენტმა უნდა გაითვალისწინოს შემდეგი: ფასების ცხრილში მოცემული რაოდენობები წარმოადგენს საორიენტაციო ციფრს, რომლის მიხედვითაც და საჭიროების ფარგლებშიც მოხდება მიმწოდებლისათვის შეკვეთის წარდგენა. შესაბამისად, შემსყიდველი ვალდებული არ არის სრულად აითვისოს ცხრილში მოცემული საქონლის რაოდენობა. მიმწოდებელის მიერ წარმოდგენილ ფასების ცხრილში მითითებული ერთეულის ღირებულება არ უნდა აღემატებოდეს შემსყიდველის მიერ შესაბამის გრაფაში მითითებული ერთეულის სავარაუდო ღირებულებას, წინააღმდეგ შემთხვევაში მოხდება ხარჯთაღრიცხვის დაზუსტება კლებადობის პრინციპით არასწორად განფასებულ პოზიციაზე. შესყიდვის ობიექტის მინიმალური ტექნიკური მახასიათებლები ან "მსგავსი", "ეკვივალენტური" 1. მზესუმზირის ზეთი - 100 ლიტრი • ერთეულის (ლიტრი) ზღვრული უმაღლესი ფასი - 5.10 ლარი . ახალი, უმაღლესი ხარისხის, ქარხნული დამზადების, 100% რაფინირებული, მზესუმზირის . ფერი, სუნი და გემო დამახასიათებელი გარკვეული ნიმუშისთვის . ცხიმიანობა არანაკლებ 99% . არ უნდა შეიცავდეს ადამიანის ორგანიზმისთვის საშიშ და აკრძალულ საკვებ დანამატებს (კონსერვანტების და საღებავების სახით) . მიწოდებული საქონლის დარჩენილი ვარგისიანობის ვადა უნდა იყოს საერთო ვადის არანაკლებ 70% . პროდუქტის უვნებლობა, ხარისხი, ეტიკეტირება, შეფუთვა/ტარა და ტრანსპორტირების პირობები უნდა აკმაყოფილებდეს საქართველოში მოქმედი კანონმდებლობით დადგენილ მოთხოვნებს და მოქმედ სტანდარტებს 2. ფრის ზეთი - 200 ლიტრი • ერთეულის (ლიტრი) ზღვრული უმაღლესი ფასი - 6 ლარი . ახალი, უმაღლესი ხარისხის, ქარხნული დამზადების, 100% რაფინირებული, მცენარეული . ფერი, სუნი და გემო დამახასიათებელი გარკვეული ნიმუშისთვის . არ უნდა შეიცავდეს ადამიანის ორგანიზმისთვის საშიშ და აკრძალულ საკვებ დანამატებს (კონსერვანტების და საღებავების სახით) . მიწოდებული საქონლის დარჩენილი ვარგისიანობის ვადა უნდა იყოს საერთო ვადის არანაკლებ 70%. . პროდუქტის უვნებლობა, ხარისხი, ეტიკეტირება, შეფუთვა/ტარა და ტრანსპორტირების პირობები უნდა აკმაყოფილებდეს საქართველოში მოქმედი კანონმდებლობით დადგენილ მოთხოვნებს და მოქმედ სტანდარტებს. 3. მარგარინი - 400 კგ. • ერთეულის (კგ.) ზღვრული უმაღლესი ფასი - 9.20 ლარი . უმაღლესი ხარისხის. კონსისტენცია - მკვრივი, ელასტიური, ერთგვაროვანი, ადვილად ლღობადი . ორგანოლეპტიკური, ფიზიკო-ქიმიური, მიკრობიოლოგიური და სანიტარულ ჰიგიენური მაჩვენებლებით უნდა შეესაბამებოდეს სახელმწიფოთაშორისო სტანდარტების მოთხოვნებს . ტენიანობა არაუმეტეს 16-17% . ცხიმიანობა არანაკლებ 70% . არ უნდა შეიცავდეს ტექნიკურ ცხიმს, პალმის ცხიმს და ორგანიზმისათვის საშიშ და აკრძალულ საკვებ დანამატებს . დაფასოებული უნდა იყოს ქარხნული წესით (ეტიკეტირებულ ბრიკეტებად), რომელზეც მითითებული უნდა იყოს დამზადების თარიღი, შენახვის ვადები და პირობები . მიწოდებული საქონლის დარჩენილი ვარგისიანობის ვადა უნდა იყოს საერთო ვადის არანაკლებ 70%. . პროდუქტის უვნებლობა, ხარისხი, ეტიკეტირება, შეფუთვა/ტარა და ტრანსპორტირების პირობები უნდა აკმაყოფილებდეს საქართველოში მოქმედი კანონმდებლობით დადგენილ მოთხოვნებს და მოქმედ სტანდარტებს 4. მარგარინი (ფენოვანი ცომისთვის და ცხობისთვის) - 600 კგ • ერთეულის (კგ.) ზღვრული უმაღლესი ფასი - 9 ლარი . მცენარეული მარგარინი, უმაღლესი ხარისხის. კონსისტენცია - მკვრივი, ელასტიური, ერთგვაროვანი, ადვილად ლღობადი . ორგანოლეპტიკური, ფიზიკო-ქიმიური, მიკრობიოლოგიური და სანიტარულ ჰიგიენური მაჩვენებლებით უნდა შეესაბამებოდეს სახელმწიფოთაშორისო სტანდარტების მოთხოვნებს . შემადგენლობა: ნატურალური მცენარეული ცხიმები (მზესუმზირის, სოიოს, ბამბის და პალმის) მარილი, წყალი; ემულგატორები (სოიოს ლეციტინი, მცენარეული მონო და დიგლიცერიდები); მჟავის რეგულატორი (ლიმონმჟავა); ნატურალური კარაქის არომატით. ტრანსცხიმი არაუმეტეს 0,99 გრ. -100გრ. პროდუქტში. შენახვის ტემპერატურა 200 C-მდე; მცენარეული ცხიმის შემცველობა 60%; . დაფასოებული უნდა იყოს ქარხნული წესით (ეტიკეტირებულ ბრიკეტებად), რომელზეც მითითებული უნდა იყოს დამზადების თარიღი, შენახვის ვადები და პირობები. . მიწოდებული საქონლის დარჩენილი ვარგისიანობის ვადა უნდა იყოს საერთო ვადის არანაკლებ 70%.
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
შესყიდვის ობიექტის მიწოდება განხორციელდება ხელშეკრულების გაფორმებიდან ეტაპობრივად, 2025 წლის 15 ივლისის ჩათვლით. შემსყიდველის მოთხოვნის შესაბამისად, კვირაში ერთხელ, მოთხოვნიდან 1-2 კალენდარული დღის განმავლობაში.
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
1.5.1. შემსყიდველი ხელშეკრულების დანართ N1-ში მითითებულ მისაწოდებელ საქონელზე მოთხოვნას, საქონლის შესაბამისი სახეობებისა და რაოდენობის მითითებით ადგენს და წერილობით, ელექტრონული ფოსტის მეშვეობით გადასცემს/უგზავნის მიმწოდებელს; 1.5.2. საქონლის მიწოდება უნდა განხორციელდეს არაუგვიანეს დღის 12:00 სთ -სა. 1.5.3. მიმწოდებელმა საკუთარი ხარჯებით უნდა უზრუნველყოს შესყიდვის ობიექტის მიწოდება ქ.თბილისი, უნივერსიტეტის ქ. #2 (თსუ მაღლივი კორპუსი) და თბილისი, ჭავჭავაძის გამზ. #1. (თსუ პირველი კორპუსი). 1.5.4. ხელშეკრულების დამდებ არცერთ მხარეს არ აქვს უფლება შეიტანოს გრაფიკში ცვლილებები მეორე მხარესთან შეთანხმების გარეშე.
1.7.1 მოთხოვნა საგარანტიო ვადის შესახებ
1.7.1.1. შემოთავაზებული საქონელი უნდა იყოს მაღალი ხარისხის, ვარგისიანობის ვადების დაცვით. პროდუქტის ტრანსპორტირება უნდა მოხდეს სანიტარულ–ჰიგიენური ნორმებისა და პირობების შესაბამისად. 1.7.1.2. სურსათი უნდა აკმაყოფილებდეს საქართველოს კანონმდებლობით დადგენილ მოთხოვნებს. მათ შორის: ა) სურსათის უვნებლობა, ეტიკეტირება, შეფუთვისა და ტრანსპორტირების პირობები უნდა აკმაყოფილებდეს საქართველოს კანონმდებლობით დადგენილ მოთხოვნებს და მოქმედ სტანდარტებს. ბ) ქარხნული წარმოების თითოეული მოწოდებული პარტია უნდა იყოს სათანადოდ ეტიკეტირებული საქართველოს მთავრობის 2016 წლის 01 ივლისის N301 დადგენილებით დამტკიცებული „მომხმარებლისათვის სურსათის შესახებ ინფორმაციის მიწოდების თაობაზე“ ტექნიკური რეგლამენტის შესაბამისად; გ) პროდუქტი უნდა აკმაყოფილებდეს საქართველოს მთავრობის 2015 წლის 10 ნოემბრის N581 დადგენილებით დამტკიცებული „სურსათის მიკრობიოლოგიური მაჩვენებლების შესახებ“ ტექნიკური რეგლამენტით დადგენილ მოთხოვნებს, ადამიანის სიცოცხლისა და ჯანმრთელობის უზრუნველყოფის მიზნით, სურსათის უვნებლობასთან და მიკრობიოლოგიურ რისკებთან მიმართებაში. დ) პროდუქტი უნდა აკმაყოფილებდეს საქართველოს მთავრობის 2014 წლის 15 იანვრის N72 დადგენილებით დამტკიცებული ,,სურსათთან დაკავშირებული ტარის სანიტარულ-ჰიგიენური ნორმების დამტკიცების წესის შესახებ“ ტექნიკური რეგლამენტით განსაზღვრულ მოთხოვნებს სასურსათო პროდუქტის შესაფუთ მასალებსა და ნაკეთობებში ქიმიურ ნივთიერებათა საკონტროლო მაჩვენებლებისა და მიგრაციის დასაშვებ რაოდენობას, რომელიც ზიანს არ აყენებს სურსათს და უვნებელია ადამიანის ჯანმრთელობისათვის; 1.7.1.3. მიწოდებული საქონლის დარჩენილი ვარგისიანობის ვადა უნდა იყოს საერთო ვადის არანაკლებ 70%.
2.1.1 მოთხოვნა შესყიდვის ობიექტის სასაქონლო ნიშანთან, პატენტთან, მოდელთან, წარმოშობის წყაროსთან ან/და მწარმოებელთან დაკავშირებით
პრეტენდენტმა ფასების ცხრილი, დანართი N1-ის სახით უნდა წარმოადგინოს შემდეგი ინფორმაცია: შესყიდვის ობიექტის დასახელება, აღწერილობა, წარმოშობის ქვეყანა, მწარმოებელი. 1. წარმოშობის ქვეყანა - ქვეყანა სადაც პროდუქტი იწარმოება. 2. მწარმოებელი - მწარმოებელი კომპანია ან/და მწარმოებელი სუბიექტი ან/და ინდ.მეწარმე ან/და ფიზიკური პირი. წარმოშობის ქვეყნის და მწარმოებლის შესახებ ინფორმაციის წარმოუდგენლობა გამოიწვევს პრეტენდენტის დისკვალიფიკაციას ყოველგვარი დაზუსტების გარეშე. წინადადების წარდგენის დროს „ფასების ცხრილი - დანართი N1“ ერთიან ელექტრონულ სისტემაში უნდა ატვირთოს Excel-ის ფორმატის ცხრილის სახით. ამავდროულად, „ელექტრონული ტენდერის ჩატარების წესის დამტკიცების შესახებ“ სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს თავმჯდომარის 2017 წლის 14 ივნისის №12 ბრძანების თანახმად, პრეტენდენტის მიერ Excel-ის ცხრილის სახით წარსადგენი დოკუმენტი არ საჭიროებს ხელმოწერას ან/და ბეჭედს (მათ შორის, ელექტრონულ ხელმოწერას ან/და ელექტრონულ შტამპს).
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
1. სატენდერო წინადადების წარმოდგენისას პრეტენდენტმა უნდა გაითვალისწინოს შემდეგი: ფასების ცხრილში მოცემული რაოდენობები წარმოადგენს საორიენტაციო ციფრს, რომლის მიხედვითაც და საჭიროების ფარგლებშიც მოხდება მიმწოდებლისათვის შეკვეთის წარდგენა. შესაბამისად, შემსყიდველი ვალდებული არ არის სრულად აითვისოს ცხრილში მოცემული საქონლის რაოდენობა. 2. მიმწოდებელის მიერ წარმოდგენილ ფასების ცხრილში მითითებული ერთეულის ღირებულება არ უნდა აღემატებოდეს შემსყიდველის მიერ შესაბამის გრაფაში მითითებული ერთეულის სავარაუდო ღირებულებას, წინააღმდეგ შემთხვევაში მოხდება პრეტენდენტის დისკვალიფიკაცია.
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
იმ შემთხვევაში, თუ ტენდერში ყველაზე დაბალი ფასის წინადადების მქონე პრეტენდენტის მიერ სისტემაში დაფიქსირებული საბოლოო ფასი 20%-ით ან მეტით დაბალია შესყიდვის ობიექტის სავარაუდო ღირებულებაზე, შემსყიდველი ორგანიზაცია პრეტენდენტისაგან ითხოვს ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასაბუთებას, რაზეც პრეტენდენტის მიერ წარმოდგენილი უნდა იქნას ექსპერტიზის ან აუდიტის მიერ გაცემული შესაბამისი დასკვნა/ანგარიში, რომელშიც უნდა დასტურდებოდეს ტენდერში პრეტენდენტის მიერ ატვირთულ საბოლოო ფასების ცხრილში (შესაბამისი ტენდერის უნიკალური ნომრის მითითებით) დაფიქსირებული ერთეულის ფასებით და აგრეთვე ჯამური ღირებულებით ამავე ფასების ცხრილით განსაზღვრული საქონლის მიწოდების შესაძლებლობა. დასკვნასთან ერთად წარმოდგენილ უნდა იქნეს „ბუღალტრული აღრიცხვის, ანგარიშგების და აუდიტის შესახებ“ საქართველოს კანონის შესაბამისად, დასკვნაზე/ანგარიშზე ხელმომწერი პირის, ქონების ან/და ბიზნესის შემფასებლის, მოქმედი სერტიფიკატ(ებ)ის ასლი, რომელიც გაცემული უნდა იყოს სსიპ საქართველოს აკრედიტაციის ეროვნული ორგანოს - აკრედიტაციის ცენტრის მიერ, აკრედიტებულ შემფასებელთა სერტიფიკაციის ორგანოს მიერ.
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 2 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
ანგარიშსწორება მიმწოდებელთან განხორციელდება უნაღდო ანგარიშსწორებით ყოველთვიურად, საანგარიშო თვის განმავლობაში მიწოდებული საქონლის რაოდენობის შესაბამისად, ინსპექტირებაზე უფლებამოსილი პირ(ებ)ი დადებითი დასკვნის და მიმწოდებლის მიერ წარმოდგენილი საქართველოს კანონმდებლობით დადგენილი შესაბამისი დოკუმენტების (სასაქონლო ზედნადები ან/და საგადასახადო ანგარიშფაქტურა) საფუძველზე.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
ანგარიშსწორება იწარმოებს 7.2. პუნქტით გათვალისწინებული დოკუმენტების სრულყოფილად წარმოდგენიდან 10 (ათი) სამუშაო დღის ვადაში.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
თეონა ჩონიაძე, 593407201, teona.choniadze@tsu.ge
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
10.1.1. პრეტენდენტის ელექტრონულ ტენდერში მონაწილეობის მიღებით (წინადადების წარმოდგენა) სრულად ეთანხმება შემსყიდველის ელ. ტენდერის სატენდერო დოკუმენტაციით გათვალისწინებულ მოთხოვნებს. 10.1.2. პრეტენდენტის მიერ ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ატვირთული დოკუმენტაცია გარდა 1.3.პუნქტით გათვალისწინებული Excel-ის ფორმატით წარმოსადგენი ფასების ცხრილი, დანართი N1-სა „ელექტრონული დოკუმენტისა და ელექტრონული სანდო მომსახურების შესახებ“ საქართველოს კანონის მე-3 მუხლის მე-3 და მე-4 პუნქტების საფუძველზე საჭიროებს კვალიფიციურ ელექტრონულ ხელმოწერას ან/და კვალიფიციურ ელექტრონულ შტამპის დასმას. 10.1.3. ტენდერთან დაკავშირებული დოკუმენტების ან/და ინფორმაციის უცხოურ ენაზე წარდგენის შემთხვევაში მათ უნდა დაერთოს ნოტარიულად დამოწმებული ქართული თარგმანი. ტექნიკური დოკუმენტაციის განხილვისას უცხოენოვან დოკუმენტსა და მის ქართულ ენაზე შესრულებულ თარგმანს შორის, პრიორიტეტის მინიჭების საკითხს წყვეტს სატენდერო კომისია. 10.1.4. სატენდერო წინადადებაში ფასი გამოსახული უნდა იყოს საქართველოს კანონმდებლობით გათვალისწინებული და შესყიდვის ობიექტთან დაკავშირებული ყველა ხარჯისა და გადასახადის გათვალისწინებით.ხარჯები, რომელიც სატენდერო წინადადებაში არ არის გათვალისწინებული არ ანაზღაურდება. 10.1.5. სატენდერო დოკუმენტაციის შესახებ დამატებითი ინფორმაციისა და განმარტებების მიღება პრეტენდენტს შეუძლია სისტემის მოდულის-,,კითხვა/პასუხის“ მეშვეობით.
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT250015961 01.09.2025 contract signed same category · 100% title match · same buyer

სსიპ ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის მიერ, ეკონომიკური ს…

ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის… 15400000ცხოველური ან მცენარეული ზეთები და ცხიმები → შპს გარდენლენდი 4 bidders 23,150 ₾
NAT260001239 28.01.2026 contract signed same category · 87% title match · same buyer

სსიპ ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის მიერ, ეკონომიკური ს…

ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის… 15400000ცხოველური ან მცენარეული ზეთები და ცხიმები → შპს რევაისი 1 bidder 22,000 ₾
NAT260000926 23.01.2026 contract signed same division · 69% title match · same buyer · similar size

სსიპ ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის მიერ ეკონომიკური სა…

ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის… 15800000სხვადასხვა საკვები პროდუქტი → შპს ბაკო 3 bidders 11,208 ₾
NAT250001673 28.01.2025 contract signed same division · 69% title match · same buyer · similar size

სსიპ ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის მიერ ეკონომიკური სა…

ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის… 15800000სხვადასხვა საკვები პროდუქტი → შპს რევაისი 1 bidder 15,820 ₾
NAT250001850 30.01.2025 contract signed same division · 73% title match · same buyer

სსიპ ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის მიერ ეკონომიკური სა…

ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის… 15500000რძის პროდუქტები → შპს გარდენლენდი 2 bidders 26,370 ₾
NAT250018755 21.10.2025 contract signed same division · 65% title match · same buyer · similar size

სსიპ ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის მიერ ეკონომიკური სა…

ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის… 15500000რძის პროდუქტები → შპს ბაკო 2 bidders 18,785 ₾

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

პისიშოპ.ჯი 18×
შპს უნივერსალი 16×
"პოლიგრაფი"
შპს გარდენლენდი
შპს სითიტექ