პროგრამის ახალგაზრდების ინტელექტუალური, კულტურული და კარიერული განვითარების მხარდაჭერის ფარგლებში „თემატური ფორუმები“-ს ორგანიზება
Can we win this?
7% — outside our line: this does not look like something we sell.
- Our line of business only 12% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
- Expected competition this category averages 2.1 bidders, 35% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
- Deal size ₾50k–200k: we have won 2 of 12 bids in this range.
- Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
- Category fit 79900000: we have never bid in this category.
- Buyer relationship we have never bid with this buyer.
Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.
| Payment | Source | Year | Quarter | Paid on |
|---|---|---|---|---|
| 100,061.00 ₾ | ავტონომიური რესპუბლიკის ბიუჯეტი | 2025 | Q2 | 08.05.2025 |
Main details — as published
| განცხადების ნომერი | NAT250002849 |
|---|---|
| შესყიდვის სტატუსი | ხელშეკრულება დადებულია |
| შემსყიდველი | ახალგაზრდობის რეგიონული ცენტრი |
| შესყიდვის ტიპი | ელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT) |
| შესყიდვის კატეგორია | 79900000-სხვადასხვა კომერციული მომსახურება და მასთან დაკავშირებული მომსახურებები |
| კლასიფიკატორის კოდები | — |
| შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება | 120`000.00 GEL |
| შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა | იხილეთ ტექნიკური დოკუმენტაცია |
| შესყიდვის გამოცხადების თარიღი | 11.02.2025 17:42 |
| წინადადებების მიღება იწყება | 21.02.2025 00:09 |
| წინადადებების მიღება მთავრდება | 24.02.2025 14:00 |
| შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი | 550.00 GEL |
| გარანტიის ოდენობა | 1`200 GEL |
| გარანტიის მოქმედების ვადა | 160 დღე |
| მოწოდების ვადა | 2025 წლის მარტი-აპრილი (თარიღები შემსყიდველ ორგანიზაციასთან შეთანხმებით) |
| წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს | დღგ-ს გათვალისწინებით |
| დამატებითი ინფორმაცია | — |
Buyer documents & protocols (21)
Bidders — everyone, including who lost
"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.
History
- 11.02.2025 17:42 Announced
- 21.02.2025 00:09 Bidding opens
- 23.02.2025 19:37 First bid placed (5 bidders in total)
- 24.02.2025 13:24 Last bid activity
- 24.02.2025 14:00 Bidding closes
- 25.02.2025 14:23 Buyer published: NAT250002849_ოქმი დაზუსტების შესახებ - თემატური ფორუმები.pdf
- 04.03.2025 10:54 Buyer published: NAT250002849_ოქმი დისკვალიფიკაციის შესახებ - ფორუმები.pdf
- 04.03.2025 14:59 Buyer published: NAT250002849_ოქმი #4.pdf
- 10.03.2025 14:41 Buyer published: NAT250002849_ოქმი დისკვალიფიკაციის შესახებ N5.pdf
- 10.03.2025 15:38 Buyer published: NAT250002849_ფორუმი 2024.pdf
- 10.03.2025 15:38 Buyer published: NAT250002849_ფორუმი 2023.pdf
- 10.03.2025 15:38 Buyer published: NAT250002849_ევრო ფორუმი.pdf
- 10.03.2025 15:38 Buyer published: NAT250002849_ჯეპრა გასტრო ასოციაცია ხელშ-signed.pdf
- 10.03.2025 15:42 Buyer published: NAT250002849_ცვლილება სახელი გადაწყვეტილება.pdf
- 10.03.2025 15:42 Buyer published: NAT250002849_ცვლილება სახელის-signed.pdf
- 10.03.2025 16:27 Buyer published: NAT250002849_ოქმი დისკვალიფიკაციის შესახებ N6.pdf
- 10.03.2025 16:38 Buyer published: NAT250002849_ოქმი დაზუსტების შესახებ N7.pdf
- 12.03.2025 11:11 Buyer published: NAT250002849_გამოცდილება-signed.pdf
- 12.03.2025 17:07 Buyer published: NAT250002849_ცნობა თამუნა ორაგველიძე (1).pdf
- 12.03.2025 18:34 Buyer published: NAT250002849_ექთანი.pdf
- 13.03.2025 14:01 Buyer published: NAT250002849_ცნობა მიხეილ გაბაიძე.pdf
- 13.03.2025 14:41 Buyer published: NAT250002849_რეკომემდაცია ჯაბა ჭანტურია.PDF
- 13.03.2025 22:42 Buyer published: NAT250002849_ფუტზალისა და საპლაჟო ფეხბურთის ფედერაცია.pdf
- 13.03.2025 22:43 Buyer published: NAT250002849_ქვიშის სპორტის სახეობათა ასოციაცია.pdf
- 13.03.2025 22:44 Buyer published: NAT250002849_საფეხბურთო კლუბი პორტუსი.pdf
- 14.03.2025 15:17 Buyer published: NAT250002849_ოქმი გამარჯვებულად გამოვლენის შესახებ - თემატური ფორუმები.pdf
- 21.03.2025 00:00 Contract signed: N18 — 100,061 ₾
- 27.08.2026 04:25 Current status: contract signed
Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.
Tender documentation — all 16 sections
The same thing, bought before
პროგრამის ახალგაზრდების ინტელექტუალური, კულტურული და კარიერული განვითარების მხარდაჭერა …
პროგრამის ’’ახალგაზრდების ინტელექტუალური, კულტურული და კარიერული განვითარების მხარდაჭერ…
პროგრამის ’’ახალგაზრდების ინტელექტუალური, კულტურული და კარიერული განვითარების მხარდაჭერ…
პროგრამის ’’ახალგაზრდების ინტელექტუალური, კულტურული და კარიერული განვითარების მხარდაჭერ…
პროგრამის ’’ახალგაზრდების ინტელექტუალური, კულტურული და კარიერული განვითარების მხარდაჭერ…
Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.
Same buyer, same category — have they bought this before?
პროგრამის ’’ახალგაზრდების ინტელექტუალური, კულტურული და კარიერული განვითარების მხარდაჭერ…
პროგრამის ’’ახალგაზრდების ინტელექტუალური, კულტურული და კარიერული განვითარების მხარდაჭერ…
პროგრამის ’’ახალგაზრდების ინტელექტუალური, კულტურული და კარიერული განვითარების მხარდაჭერ…
პროგრამის ’’ახალგაზრდების ინტელექტუალური, კულტურული და კარიერული განვითარების მხარდაჭერ…
პროგრამის ’’ახალგაზრდების ინტელექტუალური, კულტურული და კარიერული განვითარების მხარდაჭერ…
This buyer usually awards to
across all categories
| მარკა | 5× |
| შპს ბეტა პრინტი | 5× |
| ივენთს ენდ თრეინინგ ფექთორი | 3× |
| შპს მარლეი | 3× |
| კამერტონი | 2× |