შსს ქ. თბილისის პოლიციის დეპარტამენტის და მისი ტერიტორიული დანაყოფების ადმინისტრაციულ შენობებში არსებული ზამთარ - ზაფხულის სისტემის სხვადასხვა მარკის კონდენციონერების და კონდიცირება – ვენტილაციის სხვადასხვა სისტემების შეკეთება და ტექნიკური მომსახურება
Can we win this?
9% — outside our line: this does not look like something we sell.
- Our line of business only 18% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
- Expected competition this category averages 1.5 bidders, 48% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
- Incumbent შპს ფორმილა კომპანი has won 3 of the last 6 awards from this buyer here.
- Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
- Category fit 50700000: we have never bid in this category.
- Buyer relationship we have never bid with this buyer.
Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.
| Payment | Source | Year | Quarter | Paid on |
|---|---|---|---|---|
| 1,635.53 ₾ | სახელმწიფო ბიუჯეტი | 2025 | Q2 | 02.05.2025 |
| 3,669.61 ₾ | სახელმწიფო ბიუჯეტი | 2025 | Q2 | 28.05.2025 |
| 1,506.16 ₾ | სახელმწიფო ბიუჯეტი | 2025 | Q2 | 03.06.2025 |
| 17,733.78 ₾ | სახელმწიფო ბიუჯეტი | 2025 | Q2 | 09.06.2025 |
| 8,769.93 ₾ | სახელმწიფო ბიუჯეტი | 2025 | Q3 | 01.07.2025 |
| 7,598.60 ₾ | სახელმწიფო ბიუჯეტი | 2025 | Q3 | 24.07.2025 |
| 2,903.77 ₾ | სახელმწიფო ბიუჯეტი | 2025 | Q3 | 07.08.2025 |
| 1,532.73 ₾ | სახელმწიფო ბიუჯეტი | 2025 | Q3 | 20.08.2025 |
| 5,915.43 ₾ | სახელმწიფო ბიუჯეტი | 2025 | Q4 | 13.10.2025 |
| 529.82 ₾ | სახელმწიფო ბიუჯეტი | 2025 | Q4 | 06.11.2025 |
| 2,576.62 ₾ | სახელმწიფო ბიუჯეტი | 2025 | Q4 | 19.11.2025 |
| 5,594.30 ₾ | სახელმწიფო ბიუჯეტი | 2025 | Q4 | 08.12.2025 |
| 2,401.78 ₾ | სახელმწიფო ბიუჯეტი | 2026 | Q1 | 15.01.2026 |
| 1,872.79 ₾ | სახელმწიფო ბიუჯეტი | 2026 | Q1 | 18.02.2026 |
| 3,597.34 ₾ | სახელმწიფო ბიუჯეტი | 2026 | Q1 | 12.03.2026 |
| 778.87 ₾ | სახელმწიფო ბიუჯეტი | 2026 | Q2 | 01.04.2026 |
| 427.99 ₾ | სახელმწიფო ბიუჯეტი | 2026 | Q2 | 17.04.2026 |
Main details — as published
| განცხადების ნომერი | NAT250004838 |
|---|---|
| შესყიდვის სტატუსი | ხელშეკრულება დადებულია |
| შემსყიდველი | საქართველოს შსს ქ.თბილისის პოლიციის დეპარტამენტი |
| შესყიდვის ტიპი | ელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT) პრეისკურანტით |
| შესყიდვის კატეგორია | 50700000-შენობის მოწყობილობების შეკეთება და ტექნიკური მომსახურება |
| კლასიფიკატორის კოდები | — |
| შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა | იხილეთ სატენდერო დოკუმენტაციის 1.2 და 1.3 პუნქტი |
| შესყიდვის გამოცხადების თარიღი | 10.03.2025 14:43 |
| წინადადებების მიღება იწყება | 21.03.2025 00:05 |
| წინადადებების მიღება მთავრდება | 24.03.2025 15:00 |
| შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი | 100.00 GEL |
| გარანტიის ოდენობა | 700 GEL |
| გარანტიის მოქმედების ვადა | 160 დღე |
| მოწოდების ვადა | ხელშეკრულების გაფორმებიდან 2026 წლის 31 მარტის ჩათვლით |
| წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს | დღგ-ს გათვალისწინებით |
| დამატებითი ინფორმაცია | — |
| პრეისკურანტის სავარაუდო ღირებულება | 10`083.36 GEL |
| შესყიდვის ობიექტის სახელშეკრულებო ღირებულება | 70`000.00 GEL |
Buyer documents & protocols (20)
Bidders — everyone, including who lost
| Company | First offer | Final offer | Result |
|---|---|---|---|
| ჯეოონო | 10,083 | 10,083 | won |
| NAT250004838_მომსახურების პრეისკურანტი კონდიციონერები.xls [Compatibility Mode]-signed.pdf.pdf · NAT250004838_მომსახურების პრეისკურანტი კონდიციონერები.xls.xls | |||
"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.
History
- 10.03.2025 14:43 Announced
- 21.03.2025 00:05 Bidding opens
- 24.03.2025 13:58 First bid placed (1 bidders in total)
- 24.03.2025 13:58 Last bid activity
- 24.03.2025 15:00 Bidding closes
- 26.03.2025 16:10 Buyer published: NAT250004838_ოქმიN2.pdf
- 26.03.2025 17:35 Buyer published: NAT250004838_NAT240002427_ხელშეკრულება N74-signed.pdf
- 26.03.2025 17:42 Buyer published: NAT250004838_მიღება-ჩაბარების ატქი 1148 24-signed.pdf
- 26.03.2025 17:42 Buyer published: NAT250004838_ანგარიშფაქტურა 1148 24.pdf
- 26.03.2025 17:43 Buyer published: NAT250004838_მიღება-ჩაბარების აქტი 1150.51-signed.pdf
- 26.03.2025 17:43 Buyer published: NAT250004838_ანგარიშფაქტურა 1150 51.pdf
- 26.03.2025 17:44 Buyer published: NAT250004838_მიღება-ჩაბარების აქტი 2537 72.pdf
- 26.03.2025 17:44 Buyer published: NAT250004838_ანგარიშფაქტურა 2537 72.pdf
- 26.03.2025 17:52 Buyer published: NAT250004838_NAT240007443_N108-signed.pdf
- 26.03.2025 17:53 Buyer published: NAT250004838_4,715.57.pdf
- 26.03.2025 17:54 Buyer published: NAT250004838_4715.57.pdf
- 26.03.2025 17:54 Buyer published: NAT250004838_8676.24.pdf
- 26.03.2025 17:55 Buyer published: NAT250004838_ა.ფ-8676.24.pdf
- 26.03.2025 17:55 Buyer published: NAT250004838_9802.97.pdf
- 26.03.2025 17:55 Buyer published: NAT250004838_ა.ფ-9802.97.pdf
- 26.03.2025 17:55 Buyer published: NAT250004838_16386.46.pdf
- 26.03.2025 17:56 Buyer published: NAT250004838_ა.ფ-16386.46.pdf
- 26.03.2025 17:58 Buyer published: NAT250004838_გარანტია ქ. თბილისი-signed.pdf
- 28.03.2025 12:56 Buyer published: NAT250004838_გამოცდილება-ჯეოონო-signed.pdf
- 01.04.2025 15:35 Buyer published: NAT250004838_ოქმიN3.pdf
- 08.04.2025 00:00 Contract signed: N81 — 69,966 ₾
- 27.08.2026 04:43 Current status: contract signed
Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.
Tender documentation — all 16 sections
The same thing, bought before
შსს ქ. თბილისის პოლიციის დეპარტამენტის და მისი ტერიტორიული დანაყოფების ავტოსადგომებზე გ…
შსს ქ. თბილისის პოლიციის დეპარტამენტსა და მისი ტერიტორიული დანაყოფების ადმინისტრაციულ შ…
შსს ქ. თბილისის პოლიციის დეპარტამენტსა და მისი ტერიტორიული დანაყოფების ადმინისტრაციულ შ…
შსს ქ. თბილისის პოლიციის დეპარტამენტის და მისი ტერიტორიული დანაყოფების ადმინისტრაციულ შ…
სს ქ. თბილისის პოლიციის დეპარტამენტის და მისი ტერიტორიული დანაყოფების ადმინისტრაციულ შე…
Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.
Same buyer, same category — have they bought this before?
სს ქ. თბილისის პოლიციის დეპარტამენტის და მისი ტერიტორიული დანაყოფების ადმინისტრაციულ შე…
შსს ქ. თბილისის პოლიციის დეპარტამენტსა და მისი ტერიტორიული დანაყოფების ადმინისტრაციულ შ…
შსს ქ. თბილისის პოლიციის დეპარტამენტის და მისი ტერიტორიული დანაყოფების ადმინისტრაციულ შ…
შსს ქ. თბილისის პოლიციის დეპარტამენტის და მისი ტერიტორიული დანაყოფების ადმინისტრაციულ შ…
შსს ქ. თბილისის პოლიციის დეპარტამენტსა და მისი ტერიტორიული დანაყოფების ადმინისტრაციულ შ…
This buyer usually awards to
across all categories
| შპს ჯეო-ტეჩი | 6× |
| შპს კომპანია GEOSM | 4× |
| შპს ბილდდანი | 3× |
| შპს ინფინიტი 2024 | 3× |
| შპს ადელაინი | 3× |