აჭარის ავტონომიური რესპუბლიკის 2025 წლის რესპუბლიკური ბიუჯეტით განსაზღვრული შუახევის მუნიციპალიტეტზე გადასაცემი კაპიტალური ტრანსფერის ფარგლებში განსახორციელებელი კაპიტალური პროექტი - (მუნიციპალიტეტის შიდა საუბნო გზების რეაბილიტაცია (ბეტონის საფარის, ახალი გზის მშენებლობა, დამცავი ბაგირების მოწყობა და მზა ბეტონის შესყიდვა) - დღვანის ადმინისტრაციული ერთეულის სოფლის გზებზე ბეტონის საფარის მოწყობა
Can we win this?
5% — outside our line: this does not look like something we sell.
- Our line of business only 16% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
- Deal size over ₾200k: we have won 0 of 6 bids in this range.
- Expected competition this category averages 2.0 bidders, 30% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
- Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
- Category fit 45200000: we have never bid in this category.
- Buyer relationship we have never bid with this buyer.
Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.
| Payment | Source | Year | Quarter | Paid on |
|---|---|---|---|---|
| 120.24 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q2 | 05.06.2025 |
| 97,688.63 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q2 | 05.06.2025 |
| 87.67 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q3 | 04.07.2025 |
| 121,325.14 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q3 | 04.07.2025 |
| 964.40 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q3 | 19.09.2025 |
| 16,309.98 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q3 | 19.09.2025 |
| 718.92 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q4 | 05.11.2025 |
| 13,279.76 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q4 | 05.11.2025 |
Main details — as published
| განცხადების ნომერი | NAT250003507 |
|---|---|
| შესყიდვის სტატუსი | ხელშეკრულება დადებულია |
| შემსყიდველი | შუახევის მუნიციპალიტეტი |
| შესყიდვის ტიპი | ელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT) |
| შესყიდვის კატეგორია | 45200000-მთლიანი ან ნაწილობრივი სამშენებლო სამუშაოები და სამოქალაქო მშენებლობის სამუშაოები |
| კლასიფიკატორის კოდები | — |
| შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება | 294`925.00 GEL |
| შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა | იხილეთ ტექნიკური დოკუმენტაცია |
| შესყიდვის გამოცხადების თარიღი | 19.02.2025 16:58 |
| წინადადებების მიღება იწყება | 07.03.2025 00:09 |
| წინადადებების მიღება მთავრდება | 12.03.2025 16:30 |
| შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი | 2`000.00 GEL |
| გარანტიის ოდენობა | 2`949 GEL |
| გარანტიის მოქმედების ვადა | 160 დღე |
| მოწოდების ვადა | სატენდერო დოკუმენტაციის 1.4 პუნქტის შესაბამისად |
| წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს | დღგ-ს გათვალისწინებით |
| დამატებითი ინფორმაცია | — |
Buyer documents & protocols (4)
Bidders — everyone, including who lost
| Company | First offer | Final offer | Result |
|---|---|---|---|
| შპს მგელ 2023 | 250,495 | 250,495 | won |
| NAT250003507_294500 l.xlsx.xlsx | |||
| შპს ბილდინგ რიფიერსი | 287,005 | 284,989 | — |
| NAT250003507_ფასების ცხრილი დღვანი.xlsx.xlsx | |||
| შპს მიზანი-2020 | 294,925 | 294,925 | — |
| NAT250003507_ფასების ცხრილი==294.xlsx.xlsx | |||
"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.
History
- 19.02.2025 16:58 Announced
- 07.03.2025 00:09 Bidding opens
- 12.03.2025 15:19 First bid placed (3 bidders in total)
- 12.03.2025 16:24 Last bid activity
- 12.03.2025 16:30 Bidding closes
- 17.03.2025 15:53 Buyer published: NAT250003507_3507 -ხელწერილი ინტერესთა კონფლიქტის არ არსებობის შესახებ.pdf
- 17.03.2025 15:54 Buyer published: NAT250003507_3507- სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი N2.pdf
- 27.03.2025 17:43 Buyer published: NAT250003507_FG.25 000080 507.pdf
- 31.03.2025 00:00 Contract signed: N87 — 250,495 ₾
- 31.03.2025 16:29 Buyer published: NAT250003507_ხელშეკრულება N87(3)-signed.pdf (31/03/2025 04:03)
- 27.08.2026 04:20 Current status: contract signed
Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.
Tender documentation — all 21 sections
The same thing, bought before
აჭარის ავტონომიური რესპუბლიკის 2026 წლის რესპუბლიკური ბიუჯეტით განსაზღვრული შუახევის მუ…
აჭარის ავტონომიური რესპუბლიკის 2025 წლის რესპუბლიკური ბიუჯეტით განსაზღვრული შუახევის მუ…
აჭარის ავტონომიური რესპუბლიკის 2025 წლის რესპუბლიკური ბიუჯეტით განსაზღვრული შუახევის მუ…
აჭარის ავტონომიური რესპუბლიკის 2026 წლის რესპუბლიკური ბიუჯეტით განსაზღვრული შუახევის მუ…
აჭარის ავტონომიური რესპუბლიკის 2026 წლის რესპუბლიკური ბიუჯეტით განსაზღვრული შუახევის მუ…
Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.
Same buyer, same category — have they bought this before?
აჭარის ავტონომიური რესპუბლიკის რესპუბლიკური ბიუჯეტით გათვალისწინებული ავტონომიური რესპუ…
აჭარის ავტონომიური რესპუბლიკის რესპუბლიკური ბიუჯეტით გათვალისწინებული ავტონომიური რესპუ…
აჭარის ავტონომიური რესპუბლიკის რესპუბლიკური ბიუჯეტით გათვალისწინებული ავტონომიური რესპუ…
აჭარის ავტონომიური რესპუბლიკის რესპუბლიკური ბიუჯეტით გათვალისწინებული ავტონომიური რესპუ…
აჭარის ავტონომიური რესპუბლიკის რესპუბლიკური ბიუჯეტით გათვალისწინებული ავტონომიური რესპუ…
This buyer usually awards to
across all categories
| შპს გაბ ბილდინგი | 18× |
| მურმან ბეჟანიძე | 18× |
| შპს ზურა-2012 | 16× |
| შპს ნენია 2023 | 15× |
| შპს რ.მ 2025 | 13× |