ა(ა)იპ ბორჯომის სოფლის წყალის ტრანსპორტის სათადარიგო ნაწილების შესყიდვა თანდართული ავტოტექმომსახურეობით
Can we win this?
9% — outside our line: this does not look like something we sell.
- Our line of business only 17% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
- Expected competition this category averages 1.4 bidders, 52% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
- Procedure SPA: 0 wins from 1 bids.
- Category fit 50100000: we have never bid in this category.
- Buyer relationship we have never bid with this buyer.
Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.
| Payment | Source | Year | Quarter | Paid on |
|---|---|---|---|---|
| 3,310.00 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q1 | 17.03.2025 |
| 2,499.00 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q2 | 23.04.2025 |
| 3,630.00 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q2 | 20.05.2025 |
| 1,745.00 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q2 | 24.06.2025 |
| 3,285.00 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q3 | 10.07.2025 |
| 4,280.00 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q3 | 19.09.2025 |
| 4,369.00 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q4 | 17.10.2025 |
| 4,140.00 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q4 | 27.11.2025 |
| 2,725.00 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q4 | 03.12.2025 |
Main details — as published
| განცხადების ნომერი | SPA250000187 |
|---|---|
| შესყიდვის სტატუსი | ხელშეკრულება დადებულია |
| შემსყიდველი | ააიპ ბორჯომის სოფლის წყალი |
| შესყიდვის ტიპი | ელექტრონული ტენდერი(SPA) პრეისკურანტით |
| შესყიდვის კატეგორია | 50100000-სატრანსპორტო საშუალებებისა და მათთან დაკავშირებული მოწყობილობების შეკეთება, ტექნიკური მომსახურება და მასთან დაკავშირებული მომსახურებები |
| კლასიფიკატორის კოდები | — |
| შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა | იხ. სატენდერო დოკუმენტაცია |
| შესყიდვის გამოცხადების თარიღი | 19.02.2025 16:00 |
| წინადადებების მიღება იწყება | 02.03.2025 00:02 |
| წინადადებების მიღება მთავრდება | 04.03.2025 14:30 |
| შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი | 395.00 GEL |
| გარანტიის ოდენობა | 300 GEL |
| გარანტიის მოქმედების ვადა | 160 დღე |
| მოწოდების ვადა | ხელშეკრულების გაფორმებიდან 2025 წლის 31 დეკემბრის ჩათვლით |
| წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს | დღგ-ს გარეშე |
| დამატებითი ინფორმაცია | — |
| პრეისკურანტის სავარაუდო ღირებულება | 98`710.00 GEL |
| შესყიდვის ობიექტის სახელშეკრულებო ღირებულება | 30`000.00 GEL |
Buyer documents & protocols (3)
Bidders — everyone, including who lost
| Company | First offer | Final offer | Result |
|---|---|---|---|
| ინდივიდუალური მეწარმე ნოდარი ლელაშვილი | 98,710 | 98,710 | won |
| SPA250000187_დანართი #1-signed.pdf.pdf · SPA250000187_დანართი #3-signed.pdf.pdf · SPA250000187_882019465656.pdf.pdf · SPA250000187_ijaris xelshekruleba ნ_ლ-signed-signed.pdf.pdf | |||
"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.
History
- 19.02.2025 16:00 Announced
- 02.03.2025 00:02 Bidding opens
- 04.03.2025 12:39 First bid placed (1 bidders in total)
- 04.03.2025 12:39 Last bid activity
- 04.03.2025 14:30 Bidding closes
- 05.03.2025 17:01 Buyer published: SPA250000187_ინტერესთა კომფლიქტი.PDF
- 05.03.2025 17:01 Buyer published: SPA250000187_ოქმი 2 გამარჯვებულად გამოვლენა.PDF
- 05.03.2025 17:02 Buyer published: SPA250000187_წერილი გამარჯვებულად გამოვლენა.pdf
- 11.03.2025 00:00 Contract signed: N8 — 29,983 ₾
- 27.08.2026 04:20 Current status: contract signed
Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.
Tender documentation — all 17 sections
The same thing, bought before
ა(ა)იპ ბორჯომის სოფლის წყალის ტრანსპორტის სათადარიგო ნაწილების შესყიდვა თანდართული ავტო…
ა(ა)იპ ბორჯომის დასუფთავება და კეთილმოწყობის ტრანსპორტის სათადარიგო ნაწილების შესყიდვა …
ა(ა)იპ ბორჯომის დასუფთავება და კეთილმოწყობის ტრანსპორტის სათადარიგო ნაწილების შესყიდვა …
ა(ა)იპ ბორჯომის დასუფთავება და კეთილმოწყობის ტრანსპორტის სათადარიგო ნაწილების შესყიდვა …
ა(ა)იპ ბორჯომის დასუფთავება და კეთილმოწყობის ტრანსპორტის სათადარიგო ნაწილების შესყიდვა …
Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.
Same buyer, same category — have they bought this before?
ა(ა)იპ ბორჯომის სოფლის წყალის ტრანსპორტის სათადარიგო ნაწილების შესყიდვა თანდართული ავტო…
ა(ა)იპ ბორჯომის სოფლის წყალის ტრანსპორტის სათადარიგო ნაწილების შესყიდვა თანდართული ავტო…
This buyer usually awards to
across all categories
| შპს უნივერსალი 2020 | 2× |
| შპს არტ რესტაილინგი | 1× |
| აკვალაინი | 1× |
| შპს ერა ჯორჯია 2023 | 1× |
| მარიამ დოღონაძე ავტო პლიუსი | 1× |