ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › NAT250004418
NAT250004418 NAT · აუქციონის გარეშე contract signed On procurement.gov.ge ↗

სსიპ საქართველოს სტატისტიკის ეროვნული სამსახურის მიერ ორგანიზებული სემინარის მონაწილეთათვის სასტუმრო და საკონფერენციო დარბაზით მომსახურების გაწევა, ტრანსპორტირებითა და სამჯერადი კვების გათვალისწინებით

10% outside our line

Can we win this?

10% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 14% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 1.7 bidders, 40% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Deal size ₾10k–50k: we have won 8 of 15 bids in this range.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 55100000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Contract N1 fulfilled Contract PDF ↗
18,398 ₾ contract amount 18,398 ₾ (100%) actually paid 27.03.2025 – 31.12.2025
PaymentSourceYear QuarterPaid on
18,398.00 ₾ სახელმწიფო ბიუჯეტი 2025 Q2 06.05.2025

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT250004418
შესყიდვის სტატუსიხელშეკრულება დადებულია
შემსყიდველისაქართველოს სტატისტიკის ეროვნული სამსახური (საქსტატი)
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია55100000-სასტუმროს მომსახურება
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება18`400.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხ.სატენდერო დოკუმენტაცია
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი04.03.2025 15:58
წინადადებების მიღება იწყება10.03.2025 00:02
წინადადებების მიღება მთავრდება12.03.2025 12:00
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი180.00 GEL
გარანტიის ოდენობა184 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადაიხ.სატენდერო დოკუმენტაცია
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გარეშე
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (15)

NAT250004418_ინტერესთა კონფლიქტი.pdf.pdf სალომე ზარიძე 13.03.2025 12:29
NAT250004418_Hotel Euphoria Batumi.pdf.pdf ბექა დარჩიძე 13.03.2025 23:10
NAT250004418_იჯარა -signed.pdf.pdf ბექა დარჩიძე 13.03.2025 23:22
NAT250004418_ინტერესთა კონფლიქტი.pdf.pdf სალომე ზარიძე 18.03.2025 14:03

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
შპს რებე 007 18,400 14,800
NAT250004418_2.pdf.pdf · NAT250004418_Copy of დანართი N2 - ფასების ცხრილი-signed.pdf.pdf · NAT250004418_Doc1.pdf.pdf
შპს არგო მენეჯმენტი 18,400 18,400 won
NAT250004418_ტექნიკური დავალება_დანართი N1 - ტექნიკური დავალება.pdf.pdf · NAT250004418_ფასების ცხრილი_დანართი N2 - ფასების ცხრილი.pdf.pdf

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 04.03.2025 15:58 Announced
  • 10.03.2025 00:02 Bidding opens
  • 12.03.2025 00:39 First bid placed (2 bidders in total)
  • 12.03.2025 11:45 Last bid activity
  • 12.03.2025 12:00 Bidding closes
  • 13.03.2025 12:29 Buyer published: NAT250004418_ოქმი N2 სასტუმრო-საკონფერენციო მომსახურება.pdf
  • 13.03.2025 12:29 Buyer published: NAT250004418_ინტერესთა კონფლიქტი.pdf
  • 13.03.2025 23:10 Buyer published: NAT250004418_Hotel Euphoria Batumi.pdf
  • 13.03.2025 23:11 Buyer published: NAT250004418_გენერატორი , წყლის ავზი.pdf
  • 13.03.2025 23:22 Buyer published: NAT250004418_იჯარა -signed.pdf
  • 13.03.2025 23:23 Buyer published: NAT250004418_შშმ პირთათვის გამოყოფილი ნომერი.pdf
  • 13.03.2025 23:29 Buyer published: NAT250004418_ევაკუაცია და სახანძრო სისტემა.pdf
  • 17.03.2025 17:27 Buyer published: NAT250004418_ოქმი N3 სასტუმრო-საკონფერენციო მომსახურება.pdf
  • 18.03.2025 14:03 Buyer published: NAT250004418_ოქმი N4 სასტუმრო-საკონფერენციო მომსახურება.pdf
  • 18.03.2025 14:03 Buyer published: NAT250004418_ინტერესთა კონფლიქტი.pdf
  • 18.03.2025 17:17 Buyer published: NAT250004418_სახანძრო უსაფრთხოება 2,9 პუნქტის მიხედვით_სახანძრო უსაფრთხოება.pdf
  • 18.03.2025 17:18 Buyer published: NAT250004418_სახანძრო უსაფრთხოება 2.9 პუნქტის მიხედვით_სახანძრო უსაფრთხოება.pdf (18/03/2025 05:03)
  • 18.03.2025 17:27 Buyer published: NAT250004418_შშმ პირებისთვის განკუთვნილი ნომერი_შშმ პირისთვის გამოყოფი განკუთვნილი ნომერი.pdf
  • 19.03.2025 11:45 Buyer published: NAT250004418_შშმ პირებისთვის განკუთვნილი ნომერი_შშმ პირისთვის გამოყოფი განკუთვნილი ნომერი.pdf
  • 21.03.2025 11:45 Buyer published: NAT250004418_ოქმი N5 სასტუმრო-საკონფერენციო მომსახურება.pdf
  • 27.03.2025 00:00 Contract signed: N1 — 18,398 ₾
  • 27.08.2026 04:47 Current status: contract signed

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 14 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
სსიპ საქართველოს სტატისტიკის ეროვნული სამსახურის მიერ ორგანიზებული სემინარის მონაწილეთათვის სასტუმრო და საკონფერენციო დარბაზით მომსახურების გაწევა, ტრანსპორტირებითა და სამჯერადი კვების გათვალისწინებით.
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
1.2.1 მომსახურების გაწევა უნდა განხორციელდეს: 2025 წლის 30 აპრილის 15:00 საათიდან 2 მაისის 15:00 საათამდე პერიოდში (8 პერსონა). 2025 წლის 1 მაისის 13:00 საათიდან 2 მაისის 15:00 საათამდე პერიოდში (19 პერსონა). სასტუმრო უნდა მდებარეობდეს ქ. ბათუმში, ერთ ლოკაციაზე. 1.2.2 ღამისთევის რაოდენობა : 8 პერსონა - 2 ღამე. 19 პერსონა - 1 ღამე. 1.2.3 სასტუმროს უნდა გააჩნდეს არანაკლებ 27 (ოცდაშვიდი) ერთეული ნომერი, სადაც შესაძლებელი იქნება ერთდროულად 27 (ოცდაშვიდი) პერსონის ინდივიდუალური სახით განთავსება. (მათ შორის არანაკლებ 1 შშმ პირი). 1.2.4 სასტუმროს თითოეული ნომერი აღჭურვილი უნდა იყოს: ა) ინდივიდუალური სველი წერტილით (ხელსაბანი, ტუალეტი, საშხაპე), ცივი და ცხელი წყლით. ბ) გათბობა-კონდიცირების სისტემით, გ) მაგიდით, სკამით, ტანსაცმლის კარადით, ჰიგიენური საშუალებებით, მაცივრით, ტელევიზორით; დ) ხელმისაწვდომი უფასო უსადენო ინტერნეტით; 1.2.5 პრეტენდენტი ვალდებულია 27 (ოცდაშვიდი) პერსონა სასტუმროში ცხოვრების პერიოდში უზრუნველყოს საუზმით, სადილითა და ვახშამით; 1.2.6 კვება უნდა იყოს მრავალფეროვანი და უნდა მოიცავდეს: საუზმე: ა) არანაკლებ 3 სახის ცივი კერძი. ბ)არანაკლებ 2 სახის ცხელი კერძი გ) რძის პროდუქტები (არანაკლებ -ყველი, კარაქი, არაჟანი), დ) არანაკლებ 2 სახეობის ჯემი, თაფლი, არანაკლებ 2 სახეობის ნამცხვარი. ე) არანაკლებ 2 სახეობის სასმელ წვენს, ვ) ჩაი, ყავა და შაქარი შეუზღუდავი ოდენობით; სადილი: ა) არანაკლებ 3 სახის ცხელი კერძი (მათ შორის 1 წვნიანი) ბ) არანაკლებ 5 სახის ცივი კერძი. გ) არანაკლებ 2 სახის ცომეული და დესერტი. დ) სასმელები - ყავა, ჩაი, წვენი (ჩაი და ყავა შეუზღუდავი რაოდენობით). ვახშამი: ა) არანაკლებ 4 სახის ცხელი კერძი. ბ) არანაკლებ 6 სახის ცივი კერძი. გ) არანაკლებ 2 სახის რძის ნაწარმი. დ) არანაკლებ 2 სახის დესერტი და 2 სახის ცომეული. ე) ასევე სასმელები - ყავა, ჩაი, წვენი (ჩაი და ყავა შეუზღუდავი რაოდენობით). ვ) ხილის ასორტი. ყავის შესვენება: ა) ყავა, ჩაი ბ) არანაკლებ 2 სახეობის ორცხობილა/ნამცხვარი. 1.2.7 მიმწოდებელმა უნდა უზრუნველყოს საკონფერენციო დარბაზით მომსახურება. საკონფერენციო დარბაზი უნდა იყოს გათვლილი მინიმუმ 27 (ოცდაშვიდი) პერსონაზე, წყობა U - ტიპის განლაგების პრინციპით, აღჭურვილი უნდა იყოს ინტერნეტით, პროექტორით, ეკრანით, ლეპტოპოთ, 27 (ოცდაშვიდი) ცალი მაგიდის მიკროფონი (თითოეულ პერსონაზე ინდივიდუალური), არანაკლებ 1 დისტანციური მიკროფონით, ბლოკნოტებით და საწერკალმებით თითოეული მონაწილისთვის, აგრეთვე თითოეული პერსონისთვის არანაკლებ 0.5 ლ წყლით. 1.2.8 სასტუმროს უნდა გააჩნდეს: ა) ალტერნატიული ელ. ენერგიის კვების წყარო, ბ) ალტერნატიული წყლით მომარაგების სისტემა (ავზი), გ) სახანძრო უსაფრთხოების საშუალებები (ცეცხლმაქრი, სახანძრო დეტექტორები, საევაკუაციო გეგმა), საევაკუაციო გასასვლელი. 1.2.9 სემინარი ჩატარდება შემდეგი გრაფიკით: ა) 30 აპრილი: - სასტუმროში დაბინავება (8 პერსონა) - 19:00-21:00 საათის შუალედში ვახშამი ბ) 1 მაისი: - 08:00 – 09:00 საუზმე (8 პერსონა); - 13:00 საათისთვის სასტუმროში მისვლა/ დაბინავება (19 პერსონა); - 13:00-14:00 სთ შუალედში სადილი (27 პერსონა); - 14:00-18:00 სემინარი (27 პერსონა); - 15:30-16:00 სთ შუალედში ერთი ყავის შესვენება (27 პერსონა); - 19:00-21:00 ვახშამი (27 პერსონა); გ) 2 მაისი: - 08:00 – 09:00 საათის შუალედში საუზმე; (27 პერსონა); - 09:00 – 13:00 სემინარი (27 პერსონა); - 10:45 – 11:00 საათის შუალედში ერთი ყავის შესვენება. (27 პერსონა); - 13:00 - 14:00 საათის შუალედში სადილი; (27 პერსონა); - 14:00 – 15:00 სემინარი (27 პერსონა); - 15:00 - გასვლა სასტუმროდან (27 პერსონა); 1.2.10 მიმწოდებელმა უნდა უზრუნველყოს 19 პერსონის 2025 წლის 01 მაისს ქ. ქუთაისიდან სასტუმროში და უკან 02 მაისს (მეორე დღეს) ქ. ქუთაისში ტრანსპორტირება. 1.2.11 პრეტენტენტმა უნდა უზრუნველყოს: 1. შრომის უსაფრთხოების კანონმდებლობით დადგენილი პირობებისა და მოთხოვნების ზედმიწევნით შესრულება; 2. სახანძრო უსაფრთხოების წესები დაცვა (საევაკუაციო გეგმა, ხანძარსაწინააღმდეგო მოწყობილობები და სხვა). 3. სასტუმრო და მისი ნომრები, საკონფერენციო სივრცე და სასადილო უნდა იყოს შეზღუდული შესაძლებლობების მქონე პირებზე (მათ შორის ეტლით მოსარგებლეებზე) ადაპტირებული, სადაც უნდა განთავსდეს არანაკლებ ერთი შშმ პირი.(საჭიროების შემთხვევაში, შშმ პირთან ერთად უნდა განთავსდეს მისი თანმხლები პირი). 4. ტრენინგის მიმდინარეობის სრულ პერიოდში დარბაზის (სივრცის) შეუფერხებელი გათბობა/გაგრილება-კონდიცირება. 5. დაუშვებელია ვადაგასული და საკვებად უვარგისი პროდუქტების მიწოდება. ყველა კერძი უნდა იყოს ახლად მომზადებული. საკვები დამზადებული უნდა იყოს სურსათის ეროვნული სააგენტოს და ბავშვთა კვებაში გამოყენებული სტანდარტების გათვალისწინებით. 6. ჭურჭელი უნდა იყოს ერთნაირი, დაუზიანებელი, საუკეთესო სანიტარულ მდგომარეობაში, დაუშვებელია გატეხილი, გაბზარული ან სხვა მიზეზით არასათანადო ვიზუალურ და ჰიგიენურ მდგომარეობაში მყოფი ჭურჭლის გამოყენება. 7. შესყიდვის ობიექტის ღირებულება შეიძლება შემცირდეს ფაქტობრივად გაწეული მომსახურების მიხედვით. 8. ტენდერში შუამავალი (ქვეკონტრაქტორი) კომპანიის მონაწილეობა არ განიხილება. 9. ,,შემსყიდველი“ იტოვებს უფლებას საჭიროების შემთხვევაში შესყიდვის სტატუსის - შერჩევა/შეფასების ეტაპზე ადგილზე შეამოწმოს “მიმწოდებელი“-ს მიერ შეთავაზებული პირობები. 10. ,,შემსყიდველი“ იტოვებს უფლებას განახორციელოს არსებული მდგომარეობის (კვების, სამუშაო პირობების) კონტროლი. 11. პრეტენდენტმა სატენდერო წინადადებასთნ ერთად უნდა წარმოადგინოს სათანადო წესით შედგენილი და ხელმოწერით დადასტურებული დოკუმენტი - დანართიN1 (ტექნიკური დავალება).
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
მომსახურების გაწევა უნდა განხორციელდეს 2025 წლის 30 აპრილის 13:00 საათიდან 2 მაისის 15:00 საათამდე პერიოდში.
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
სასტუმრო უნდა მდებარეობდეს - ქ. ბათუმში, ერთ ლოკაციაზე.
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
2.9.1 ქვეკონტრაქტორები არ განიხილება. 2.9.2. პრეტენდენტმა უნდა წარმოადგინოს: 2.9.2.1. დანართი N1 ტექნიკური დავალება მისი სტრუქტურის დაცვით, რომელიც დადასტურებული უნდა იყოს კვალიფიციური ელექტრონული ხელმოწერით ან/და ელექტრონული შტამპით, უფლებამოსილი პირის მიერ. 2.9.2.2. დანართი N2 ფასების ცხრილი მისი სტრუქტურის დაცვით. 2.9.2.3. ალტერნატიული ელ. ენერგიის კვების წყარო, ალტერნატიული წყლით მომარაგების სისტემის (ავზის), სახანძრო უსაფრთხოების საშუალებების (ცეცხლმაქრის, სახანძრო დეტექტორების, საევაკუაციო გეგმის), საევაკუაციო გასასვლელის და შშპ პირისთვის განკუთვნილი ოთახის შესახებ ინფორმაცია (ფოტო სურათების სახით).
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
იმ შემთხვევაში, თუ ტენდერში ყველაზე დაბალი ფასის წინადადების მქონე პრეტენდენტის მიერ სისტემაში დაფიქსირებული საბოლოო ფასი 20%-ით ან მეტით დაბალია შესყიდვის ობიექტის სავარაუდო ღირებულებაზე, შემსყიდველი ორგანიზაცია პრეტენდენტისაგან ითხოვს ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასაბუთებას, რაზეც პრეტენდენტმა უნდა წარმოადგინოს შესაბამის სფეროში საქართველოს კანონმდებლობით განსაზღვრული უფლებამოსილების ან/და აკრედიტაციის მქონე პირის მიერ გაცემული საექსპერტო ან/და აუდიტორული დასკვნა (დასკვნასთან ერთად წარმოსადგენია დასკვნის გამცემი პირის უფლებამოსილების დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის ასლი), რომელშიც უნდა დასტურდებოდეს (ტექსტობრივად მკაფიოდ უნდა იკვეთებოდეს) ტენდერში პრეტენდენტის მიერ ატვირთულ საბოლოო ფასების ცხრილში (შესაბამისი ტენდერის უნიკალური ნომრის მითითებით) დაფიქსირებული ერთეულის ფასებით და აგრეთვე ჯამური ღირებულებით ამავე ფასების ცხრილით განსაზღვრული მომსახურების გაწევის შესაძლებლობა.
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 2 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
ანგარიშსწორება განხორციელდება, ფაქტიურად გაწეული მომსახურების მიხედვით, უნაღდო ანგარიშსწორებით ლარში, შესაბამისი მიღება-ჩაბარების აქტის გაფორმებისა და საანგარიშსწორებო დოკუმენტაციის წარმოდგენის საფუძველზე.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
ანგარიშსწორება განხორციელდება შესაბამისი მიღება-ჩაბარების აქტის გაფორმებისა და საანგარიშსწორებო დოკუმენტაციის წარმოდგენიდან 10 (ათი) სამუშაო დღის ვადაში.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
სალომე ზარიძე, 577980790, szaridze@geostat.ge
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
10.1.1 სატენდერო წინადადების ფასი გამოსახული უნდა იყოს ეროვნულ ვალუტაში - ლარში, შესყიდვის ობიექტის მიწოდებასთან დაკავშირებული მიმწოდებლის ყველა ხარჯის (მ.შ კანონმდებლობით გათვალისწინებული გადასახადები) გათვალისწინებით, დღგ-ს გარეშე; 10.1.2 სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ატვირთული ყველა დოკუმენტი და ინფორმაცია დადასტურებული უნდა იყოს კვალიფიციური ელექტრონული ხელმოწერით ან/და ელექტრონული შტამპით, უფლებამოსილი პირის მიერ, გარდა ფასების ცხრილისა (დანართი N2); 10.1.3 სატენდერო წინადადება და თანმხლები დოკუმენტები შედგენილი უნდა იქნას ქართულ ენაზე. დოკუმენტების უცხოურ ენაზე წარდგენის შემთხვევაში, მათ უნდა დაერთოს საქართველოს კანონმდებლობით დადგენილი წესით შესრულებული თარგმანი ქართულ ენაზე; 10.1.4 ალტერნატიული სატენდერო წინადადება არ განიხილება; 10.1.5 ხელშეკრულების ფორმა და პირობები მოცემულია 8.1 პუნქტში, რომელიც ხელშეკრულების დადების მომენტისათვის დაზუსტდება სატენდერო წინადადების შესაბამისად. 10.1.6 ტენდერში მონაწილეობით პრეტენდენტი ეთანხმება სატენდრო დოკუმენტაციის ყველა იმ მოთხოვნას, რომელთა შესახებ ინფორმაციის წარმოდგენა ან/და სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ატვირთვა არ არის სავალდებულო. 10.1.7 სატენდერო დოკუმენტაციასთან დაკავშირებული განმარტებების მიღება პრეტენდენტს შეუძლია ერთიანი ელექტრონული სისტემის შესაბამისი მოდულის მეშვეობით. 10.1.8 სატენდერო წინადადებასთან ერთად, რეკვიზიტების სახით (მათ შორის საბანკო) წარმოდგენილი უნდა იყოს ისეთი ინფორმაცია, რომელიც არ არის შევსებული ელექტრონულ სისტემაში არსებულ მიმწოდებლის პროფილში. 10.1.9 შესყიდვა განხორციელდება საქართველოს სტატისტიკის ეროვნულ სამსახურსა (საქსტატი) და გაეროს ქალთა ორგანიზაციის წარმომადგენლობა საქართველოს (UN Women) შორის, 2024 წლის 12 მარტს გაფორმებული N1/გრ/24 საგრანტო ხელშეკრულების ბიუჯეტი ფარგლებში. აღნიშნული, პროექტი დარეგისტრირებულია საგადასახადო შეღავათით მოსარგებლეთა რეესტრში https://www.rs.ge/TaxPrivileges და შესაბამისად, ღირებულება წარმოდგენილი უნდა იყოს დღგ-ს გარეშე.
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT250020287 14.11.2025 contract signed same category · 100% title match · same buyer · similar size

სსიპ საქართველოს სტატისტიკის ეროვნული სამსახურის მიერ ორგანიზებული სემინარის მონაწილეთა…

საქართველოს სტატისტიკის ეროვნული სამს… 55100000სასტუმროს მომსახურება → შპს არგო მენეჯმენტი 2 bidders 18,472 ₾
NAT250019578 05.11.2025 no result same category · 100% title match · same buyer · similar size

სსიპ საქართველოს სტატისტიკის ეროვნული სამსახურის მიერ ორგანიზებული სემინარის მონაწილეთა…

საქართველოს სტატისტიკის ეროვნული სამს… 55100000სასტუმროს მომსახურება 1 bidder 18,472 ₾
NAT250018793 22.10.2025 no result same category · 100% title match · same buyer · similar size

სსიპ საქართველოს სტატისტიკის ეროვნული სამსახურის მიერ ორგანიზებული სემინარის მონაწილეთა…

საქართველოს სტატისტიკის ეროვნული სამს… 55100000სასტუმროს მომსახურება 1 bidder 18,472 ₾
NAT260017535 20.08.2026 announced same category · 81% title match · same buyer

სსიპ საქართველოს სტატისტიკის ეროვნული სამსახურის მიერ ორგანიზებული სემინარის მონაწილეთა…

საქართველოს სტატისტიკის ეროვნული სამს… 55100000სასტუმროს მომსახურება 0 bidders 84,946 ₾
NAT260001272 28.01.2026 contract signed same category · 36% title match · similar size

სსიპ იუსტიციის უმაღლესი სკოლის მიერ ორგანიზებული ტრენინგების და სემინარების მონაწილეთათ…

სსიპ ,,იუსტიციის უმაღლესი სკოლა" 55100000სასტუმროს მომსახურება → შპს ითანი 1 bidder 21,000 ₾
NAT260004266 04.03.2026 contract signed same category · similar size

ქ. ბათუმში 35 (ოცდათხუთმეტი) ადამიანისთვის სასტუმროს მომსახურების შესყიდვა (კერძოდ, 25 …

სსიპ - "აფხაზეთის ავტონომიური რესპუბლ… 55100000სასტუმროს მომსახურება → ინდივიდუალური მეწარმე ირი… 3 bidders 17,710 ₾

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

შპს აიფიემ მარკეტ ინტელიჯენს კაუკასუს
შპს არგო მენეჯმენტი
ორიენტ ლოჯიკ
შპს ლაბ
შპს ფორმილა კომპანი