ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › NAT250005103
NAT250005103 NAT · აუქციონის გარეშე contract signed On procurement.gov.ge ↗

ორტაქტიანი ზეთი და საპოხი მასალა

შპს საქართველოს მელიორაცია 472 tenders 1.4 avg bidders 165 failed 287 CMR deals
10% outside our line

Can we win this?

10% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 8% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 1.7 bidders, 39% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Deal size ₾10k–50k: we have won 8 of 15 bids in this range.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 09200000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Contract N1-213 მიმდინარე ხელშეკრულება - საგარანტიო პერიოდი Contract PDF ↗
13,491 ₾ contract amount 13,491 ₾ (100%) actually paid 17.04.2025 – 31.08.2025
PaymentSourceYear QuarterPaid on
6,508.88 ₾ პროგრამები სახელმწიფო ბიუჯეტიდან 2025 Q2 08.05.2025
6,982.06 ₾ პროგრამები სახელმწიფო ბიუჯეტიდან 2025 Q2 09.06.2025

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT250005103
შესყიდვის სტატუსიხელშეკრულება დადებულია
შემსყიდველიშპს საქართველოს მელიორაცია
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია09200000-ნავთობი, ქვანახშირი და ნავთობპროდუქტები
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება12`690.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობასაპოხი მასალა - 400 კგ; ზეთი ორტაქტიანი - 1330 ლიტრი.
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი12.03.2025 17:21
წინადადებების მიღება იწყება18.03.2025 00:00
წინადადებების მიღება მთავრდება20.03.2025 14:30
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი51.00 GEL
გარანტიის ოდენობა127 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადახელშეკრულების გაფორმებიდან არაუგვიანეს 45 სამუშაო დღეში.
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გარეშე
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (12)

NAT250005103_ოქმი N2.pdf.pdf ნიკოლოზ ლასურაშვილი 27.03.2025 17:55
NAT250005103_ოქმი N3.pdf.pdf ნიკოლოზ ლასურაშვილი 02.04.2025 17:54
NAT250005103_დანართი N2.pdf (07/04/2025 05:04) ლიანა გვასალია 04.04.2025 15:33
NAT250005103_Lukoil 2T.pdf.pdf ლიანა გვასალია 04.04.2025 15:34
NAT250005103_Литол-24 Люкс.pdf.pdf ლიანა გვასალია 04.04.2025 15:34
NAT250005103_ხარისხის პასპორტი ლიტოლ 24.pdf.pdf ლიანა გვასალია 04.04.2025 15:34
NAT250005103_დანართი N2.pdf.pdf ლიანა გვასალია 07.04.2025 17:06
NAT250005103_ვებ ბმული.pdf.pdf ლიანა გვასალია 07.04.2025 17:06
NAT250005103_წერილი.pdf.pdf ლიანა გვასალია 07.04.2025 17:07
NAT250005103_New Microsoft Word Document (2).pdf (07/04/2025 05:04) ლიანა გვასალია 07.04.2025 17:29
NAT250005103_New Microsoft Word Document 1.pdf.pdf ლიანა გვასალია 07.04.2025 17:36
NAT250005103_ოქმი N4.pdf.pdf ნათია დევნოზაშვილი 11.04.2025 17:51

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
შპს ჯენტო ტრეიდინგი 11,433 11,433 won
NAT250005103_დანართი N2.pdf.pdf · NAT250005103_დანართი N1 - 2025-03-09T225613.338.xlsx.xlsx
შპს უჯ ლუბრიკანტს ტრეიდინგი 11,525 11,525
NAT250005103_დანართი N1 - 2025-03-09T225613.338-signed.pdf.pdf · NAT250005103_დანართი N1 - 2025-03-09T225613.338.xlsx.xlsx · NAT250005103_დანართი N2-signed.pdf.pdf · NAT250005103_ვებ გვერდი-signed.pdf.pdf · NAT250005103_ხარისხის პასპორტები.pdf.pdf
თეგეტა მოტორსი 12,625 12,625
NAT250005103_დანართი N1.xlsx.xlsx · NAT250005103_დანართი N2 +.pdf.pdf

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 12.03.2025 17:21 Announced
  • 18.03.2025 00:00 Bidding opens
  • 18.03.2025 12:49 First bid placed (3 bidders in total)
  • 20.03.2025 11:23 Last bid activity
  • 20.03.2025 14:30 Bidding closes
  • 27.03.2025 17:55 Buyer published: NAT250005103_ოქმი N2.pdf
  • 02.04.2025 17:54 Buyer published: NAT250005103_ოქმი N3.pdf
  • 04.04.2025 15:33 Buyer published: NAT250005103_დანართი N2.pdf (07/04/2025 05:04)
  • 04.04.2025 15:34 Buyer published: NAT250005103_Lukoil 2T.pdf
  • 04.04.2025 15:34 Buyer published: NAT250005103_Литол-24 Люкс.pdf
  • 04.04.2025 15:34 Buyer published: NAT250005103_ხარისხის პასპორტი ლიტოლ 24.pdf
  • 07.04.2025 17:06 Buyer published: NAT250005103_დანართი N2.pdf
  • 07.04.2025 17:06 Buyer published: NAT250005103_ვებ ბმული.pdf
  • 07.04.2025 17:07 Buyer published: NAT250005103_წერილი.pdf
  • 07.04.2025 17:29 Buyer published: NAT250005103_New Microsoft Word Document (2).pdf (07/04/2025 05:04)
  • 07.04.2025 17:36 Buyer published: NAT250005103_New Microsoft Word Document 1.pdf
  • 11.04.2025 17:51 Buyer published: NAT250005103_ოქმი N4.pdf
  • 17.04.2025 00:00 Contract signed: N1-213 — 13,491 ₾
  • 27.08.2026 04:41 Current status: contract signed

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 17 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
ორტაქტიანი ზეთი და საპოხი მასალა.
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
1. ზეთი ორტაქტიანი - ორტაქტიანი 2T, პროდუქტს გააჩნია ტესტზე დაშვება: სტანდარტი: API TC ან/და ISO-L-EGB. შეფუთვა: არაუმეტეს 2 ლიტრიანი-1330 ლიტრი. 2. საპოხი მასალა - ლიტოლ 24 ან ანალოგი, დნობის ტემპერატურა -20°c დან არანაკლებ +119 °c ტემპერატურულ დიაპაზონში, შეფუთვა - არაუმეტეს 22 კგ-400 კგ. სატენდერო წინადადების ფასი და ფასების ცხრილი (დანართი N1) პრეტენდენტმა უნდა წარმოადგინოს (ატვირთოს სისტემაში) Excel ფორმატში.
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
ხელშეკრულების გაფორმებიდან არაუგვიანეს 45 სამუშაო დღეში.
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
ქ. თბილისი, რუსთავის გზატკეცილი N26.
1.7.1 მოთხოვნა საგარანტიო ვადის შესახებ
მიწოდებულ საქონელზე ვრცელდება ვარგისიანობის ვადა, რომელიც შეადგენს საქონლის მიწოდების შესახებ შედგენილი დოკუმენტის (მიღება-ჩაბარების აქტის) გაფორმების თარიღიდან არანაკლებ 2 (ორი) წელს. შენიშვნა: პრეტედენტს შეუძლია შემსყიდველს შესთავაზოს ზემოთ აღნიშნულ ვარგისიანობის ვადაზე მეტი მოქმედების ვადის მქონე, კონკრეტული ვარგისიანობის ვადა.
2.1.1 მოთხოვნა შესყიდვის ობიექტის სასაქონლო ნიშანთან, პატენტთან, მოდელთან, წარმოშობის წყაროსთან ან/და მწარმოებელთან დაკავშირებით
პრეტენდენტმა უნდა წარმოადგინოს ინფორმაცია შემოთავაზებული საქონლის მწარმოებლის შესახებ დანართი N2-ის შესაბამისად (სატენდერო პირობების 2.9. პუნქტი).
2.7.1 მოთხოვნა ლიცენზიასთან, აკრედიტაციასთან, სტანდარტებთან, ხარისხის შესაბამისობასთან და სხვ. დოკუმენტების შესახებ
მიმწოდებელმა წინამდებარე ელ. ტენდერის ფარგლებში უნდა წარმოადგინოს მწარმოებლის მიერ გაცემული დოკუმენტი ან/და მწარმოებლის ოფიციალური ინტერნეტ საიტის ბმული, რომელშიც მოცემული იქნება შემდეგი ინფორმაცია: 1. პირველ პოზიციაზე (ზეთი ორტაქტიანი): ტესტზე დაშვება: API TC ან/და ISO-L-EGB. დოკუმენტაცია/ინფორმაცია წარმოდგენილ უნდა იქნას ქართულ ენაზე. დოკუმენტის/ინფორმაციის უცხოურ ენაზე წარმოდგენის შემთხვევაში, უნდა იყოს ნათარგმნი ქართულ ენაზე და ნოტარიულად დამოწმებული.
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
წინამდებარე ელ. ტენდერის ფარგლებში, პრეტენდენტმა უნდა წარმოადგინოს შემდეგი დოკუმენტაცია: 1. შევსებული დანართი N1 EXCEL ფორმატში (წინამდებარე სატენდერო პირობების 1.3. პუნქტი); 2. შევსებული დანართი N2 (წინამდებარე სატენდერო პირობების 2.9. პუნქტი); 3. წინამდებარე სატენდერო პირობების 2.7.1 პუნქტით გათვალისწინებული დოკუმენტაცია/ინფორმაცია.
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
ფასწარმოქმნის ადეკვატურობა შესაძლებელია დასაბუთდეს აუდიტორების ან/და აუდიტორული ფირმების სახელმწიფო რეესტრში დარეგისტრირებული ან/და შესაბამის სფეროში აკრედიტირებული პირის დასკვნის საფუძველზე.
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 5 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
ანგარიშსწორება განხორციელდება უნაღდო ანგარიშწორების ფორმით.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
ანგარიშსწორება განხორციელდება 10 სამუშაო დღის განმავლობაში, გაფორმებული მიღება-ჩაბარების აქტისა და საქართველოს კანონმდებლობით გათვალისწინებული შესაბამისი საგადასახადო დოკუმენტაციის წარდგენის საფუძველზე.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
ნიკოლოზ ლასურაშვილი, 595887879, Nikoloz.Lasurashvili@ag.ge
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
- ყველგან, თუკი სადმე მითითებულია სასაქონლო ნიშანი, მოდელი ან მწარმოებელი იგულისხმება ,,მსგავსი“ ან ,,ექვივალენტური“. - სატენდერო წინადადება და მასთან დაკავშირებული ყველა დოკუმენტი ან/და ინფორმაცია წარმოდგენილ უნდა იქნეს ქართულ ენაზე. დოკუმენტების ან/და ინფორმაციის უცხოურ ენაზე წარდგენის შემთხვევაში მათ უნდა დაერთოს ნოტარიულად დამოწმებული ქართული თარგმანი. დოკუმენტთან დაკავშირებული სადავო საკითხ(ებ)ის გადაწყვეტისას უცხოურენოვან დოკუმენტსა და მის ქართულ ენაზე შესრულებულ თარგმანს შორის პრიორიტეტის მინიჭების საკითხს წყვეტს სატენდერო კომისია. - 2019 წლის 1 იანვრიდან, შემსყიდველი ორგანიზაციები და შესყიდვებში მონაწილეობის მსურველები/პრეტენდენტები/მიმწოდებლები „ელექტრონული დოკუმენტისა და ელექტრონული სანდო მომსახურების შესახებ“ საქართველოს კანონის მე-3 მუხლის მე-3 და მე-4 პუნქტების საფუძველზე ვალდებულები არიან, სახელმწიფო შესყიდვებში ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ასატვირთ, მის მიერ შექმნილ, ელექტრონულ დოკუმენტებზე შეასრულონ კვალიფიციური ელექტრონული ხელმოწერა ან/და ეს დოკუმენტები დაამოწმონ კვალიფიციური ელექტრონული შტამპით, გარდა საქართველოს კანონმდებლობით გათვალისწინებული შემთხვევებისა (იხილეთ სახელმძღვანელო ინსტრუქცია). - თუ ხელშეკრულების გაფორმების მომენტისთვის გამარჯვებული პრეტენდენტი იქნება დარეგისტრირებული დღგ-ს გადამხდელად შესასყიდი საქონლის ღირებულებას (შემოთავაზებულ მთლიან თანხას) დაემატება დღგ (18 %).
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT250002970 12.02.2025 contract signed same category · 30% title match · similar size

საპოხი ზეთები და საპოხი აგენტები

გორის მუნიციპალიტეტის კეთილმოწყობის ს… 09200000ნავთობი, ქვანახშირი და ნავთობპროდუქტები → შპს უჯ ლუბრიკანტს ტრეიდინ… 4 bidders 21,275 ₾

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

შპს ჯეოექსპერტი 10×
შპს ნიუ თაიმი
შპს გიორგი 77
შპს ოპტიმალ გრუპ
შპს ინსპექტ-ა