მონიტორების შესყიდვა
Can we win this?
61% — strong, helped by expected competition and held back by category fit.
- Expected competition this category averages 1.6 bidders, 41% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
- Category fit 32300000: 0 wins from 3 bids.
- Our line of business reads like our own bids (მონიტორების) — 46% match to our bidding history. Closest thing we have bid on: "კომპიუტერის მონიტორები".
- Deal size under ₾10k: we have won 8 of 18 bids in this range.
- Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
- Buyer relationship we have never bid with this buyer.
Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.
| Payment | Source | Year | Quarter | Paid on |
|---|---|---|---|---|
| 7,390.00 ₾ | სახელმწიფო ბიუჯეტი | 2025 | Q2 | 01.05.2025 |
Main details — as published
| განცხადების ნომერი | NAT250004870 |
|---|---|
| შესყიდვის სტატუსი | ხელშეკრულება დადებულია |
| შემსყიდველი | საქართველოს შინაგან საქმეთა სამინისტრო |
| შესყიდვის ტიპი | ელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT) |
| შესყიდვის კატეგორია | 32300000-ტელე- და რადიოსიგნალის მიმღებები და აუდიო- ან ვიდეოგამოსახულების ჩამწერი ან აღწარმოების აპარატურა |
| კლასიფიკატორის კოდები | — |
| შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება | 8`000.00 GEL |
| შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა | იხილეთ სატენდერო დოკუმენტაცია |
| შესყიდვის გამოცხადების თარიღი | 10.03.2025 17:13 |
| წინადადებების მიღება იწყება | 23.03.2025 00:08 |
| წინადადებების მიღება მთავრდება | 25.03.2025 12:30 |
| შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი | 80.00 GEL |
| გარანტიის ოდენობა | 80 GEL |
| გარანტიის მოქმედების ვადა | 160 დღე |
| მოწოდების ვადა | იხილეთ სატენდერო დოკუმენტაცია |
| წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს | დღგ-ს გათვალისწინებით |
| დამატებითი ინფორმაცია | — |
Buyer documents & protocols (4)
Bidders — everyone, including who lost
| Company | First offer | Final offer | Result |
|---|---|---|---|
| შპს სპექტრი | 7,390 | 7,390 | won |
| NAT250004870_ფასთა ცხრილი_ფასების ცხრილი (დანართი N1)-signed.pdf.pdf · NAT250004870_ტექნიკური მახასიათებლები_DHI-LM43-F200_Datasheet.pdf.pdf | |||
| სეიფ X | 7,500 | 7,500 | — |
| NAT250004870_ფასების ცხრილი_ფასების ცხრილი (დანართი N1) .pdf.pdf | |||
| შპს ელ შოპი | 8,000 | 7,890 | — |
| NAT250004870_ფასების ცხრილი-signed.pdf.pdf | |||
"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.
History
- 10.03.2025 17:13 Announced
- 23.03.2025 00:08 Bidding opens
- 23.03.2025 10:39 First bid placed (3 bidders in total)
- 24.03.2025 18:14 Last bid activity
- 25.03.2025 12:30 Bidding closes
- 27.03.2025 18:46 Buyer published: NAT250004870_შეტყობინება პრეტენდენტისათვის მოცემულია სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმის „კომისიამ დაადგინა“ ნაწილში. იხილეთ მიმაგრებული ოქმი“_ოქმი №2 - ინტერესთა კონფლიქტის ხელწერილით.pdf
- 28.03.2025 10:30 Buyer published: NAT250004870_ტექნიკური ინფორმაციის დაზუსტება_დაზუსტება - ფასების ცხრილი (დანართი N1)-signed.pdf
- 04.04.2025 18:44 Buyer published: NAT250004870_შეტყობინება პრეტენდენტისათვის მოცემულია სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმის „კომისიამ დაადგინა“ ნაწილში. იხილეთ მიმაგრებული ოქმი“_ოქმი №4 - ინტერესთა კონფლიქტის ხელწერილით.pdf (04/04/2025 06:04)
- 04.04.2025 18:45 Buyer published: NAT250004870_შეტყობინება პრეტენდენტისათვის მოცემულია სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმის „კომისიამ დაადგინა“ ნაწილში. იხილეთ მიმაგრებული ოქმი“_ოქმი №3 - ინტერესთა კონფლიქტის ხელწერილით.pdf
- 14.04.2025 00:00 Contract signed: N525 — 7,390 ₾
- 27.08.2026 04:43 Current status: contract signed
Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.
Tender documentation — all 17 sections
The same thing, bought before
სატელეკომუნიკაციო მოწყობილობების შესყიდვა
ტელევიზორების შესყიდვა
ტელევიზორების შესყიდვა
ტელევიზორების შესყიდვა
პროფესიონალური ციფრული ხმის ჩამწერი მოწყობილობის შესყიდვა
Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.
Same buyer, same category — have they bought this before?
პროფესიონალური ციფრული ხმის ჩამწერი მოწყობილობის შესყიდვა
კომპლექტი რადიო მიკროფონის და 1 ერთეული ხელის კამერის შესყიდვა
პროფესიონალური მულტიფუნქციური ეკრანების შესყიდვა
სატელეკომუნიკაციო მოწყობილობების შესყიდვა
ციფრული საბაზო რეტრანსლატორის შესყიდვა
This buyer usually awards to
across all categories
| ჯი ეს სი | 13× |
| შპს ემ კა ეს | 13× |
| შპს გლობალ თრეიდ გრუპ | 11× |
| შპს გამა-გ | 11× |
| შპს ჩინი | 10× |