ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › NAT250004494
NAT250004494 NAT · აუქციონის გარეშე contract signed On procurement.gov.ge ↗

ა(ა)იპ-"ბათუმის ბოტანიკური ბაღი"-ს ტერიტორიაზე სათბურის მცირე რეაბილიტაციის მცენარეების თაროს მოწყობისა და სამუშაო ოთახების დამატების სამუშაოები

7% outside our line

Can we win this?

7% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 15% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 2.4 bidders, 29% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Deal size ₾50k–200k: we have won 2 of 12 bids in this range.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 45400000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Contract N059 running 94 days remaining 3 amendments Contract PDF ↗
57,380 ₾ contract amount 55,945 ₾ (97%) actually paid 31.03.2025 – 30.11.2026
PaymentSourceYear QuarterPaid on
10,241.40 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2025 Q2 05.06.2025
37,169.64 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2025 Q2 05.06.2025
1,843.45 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2025 Q2 05.06.2025
6,690.54 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2025 Q2 05.06.2025

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT250004494
შესყიდვის სტატუსიხელშეკრულება დადებულია
შემსყიდველია(ა)იპ ბათუმის ბოტანიკური ბაღი
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია45400000-შენობის დასრულების სამუშაოები
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება72`473.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხ. სატენდერო დოკუმენტაციაში
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი05.03.2025 15:49
წინადადებების მიღება იწყება14.03.2025 00:06
წინადადებების მიღება მთავრდება17.03.2025 13:00
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი1`200.00 GEL
გარანტიის ოდენობა725 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადახელშეკრულების გაფორმებიდან 90 კალენდარული დღე
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გათვალისწინებით
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (6)

NAT250004494_ოქმი №13-1.pdf.pdf გიორგი კომახიძე 18.03.2025 15:07
NAT250004494_ოქმი N13-2.pdf.pdf გიორგი კომახიძე 24.03.2025 14:25

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
შპს თონი 57,999 57,999 won
NAT250004494_162703 ხელშეკ მიღებ შესრუ ანგარიშფაქტურა.pdf.pdf · NAT250004494_233244 ხელშეკრულება მიღეშერულ ანგარიშ.pdf.pdf · NAT250004494_ინფორმაცია გამოცდილების შესახებ-signed.pdf.pdf · NAT250004494_68720.xlsx.xlsx
შპს ირე ქონსთრაქშენ 64,890 64,890
NAT250004494_ბოტანიკური თარო.xlsx.xlsx · NAT250004494_გამოცდილება-signed.pdf.pdf
ავთანდილ სანიკიძე 65,000 65,000
NAT250004494_ფასების ცხრილი - 2025-03-17T105453.502 ბოტანიკური.xlsx.xlsx · NAT250004494_ინფორმაცია გამოცდილების შესახებ ი.მ ავთანდილ სანიკიძე.pdf.pdf
ერთობლივი საქმიანობის ამხანაგობა "ბათუმი კაპიტალი" 65,951 65,951
NAT250004494_NAT250004494 ფასების ცხრილი.xlsx.xlsx · NAT250004494_NAT250004494 ფასების ცხრილი-signed.pdf.pdf · NAT250004494_NAT250004494 დანართი N4 - ამხანაგობის განაწილება-signed.pdf.pdf · NAT250004494_დანართი N4 - გამოცდილება ამხანაგობა-signed.pdf.pdf · NAT250004494_მინდობილობა-signed.pdf.pdf
იმედი XXI 67,333 67,333
NAT250004494_ხარჯთაღრიცხვა.xlsx.xlsx · NAT250004494_ხარჯთაღრიცხვა=.pdf.pdf · NAT250004494_გამოცდილების ცხრილი - შპს იმედი XXI-=.pdf.pdf

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 05.03.2025 15:49 Announced
  • 14.03.2025 00:06 Bidding opens
  • 14.03.2025 11:12 First bid placed (5 bidders in total)
  • 17.03.2025 12:59 Last bid activity
  • 17.03.2025 13:00 Bidding closes
  • 18.03.2025 15:06 Buyer published: NAT250004494_ინფორმაცია ინტერესთა კონფლიქტის შესახებ..pdf
  • 18.03.2025 15:07 Buyer published: NAT250004494_ოქმი №13-1.pdf
  • 20.03.2025 02:31 Buyer published: NAT250004494_დაზუსტებუკი ხარჯთაღრიცხვა 57994,41.xlsx
  • 20.03.2025 02:31 Buyer published: NAT250004494_დაზუსტებული ხარჯთაღრიცხვა57994.41-signed.pdf
  • 20.03.2025 02:39 Buyer published: NAT250004494_გეგმა-გრაფიკი სათბური-signed.pdf
  • 24.03.2025 14:25 Buyer published: NAT250004494_ოქმი N13-2.pdf
  • 31.03.2025 00:00 Contract signed: N059 — 57,380 ₾
  • 27.08.2026 04:46 Current status: contract signed

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 17 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
ა(ა)იპ-"ბათუმის ბოტანიკური ბაღი"-ს ტერიტორიაზე სათბურის მცირე რეაბილიტაციის მცენარეების თაროს მოწყობისა და სამუშაო ოთახების დამატების სამუშაოები.
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
ტექნიკური პირობები: პრეტენდეტნმა უნდა უზრუნველყოს ა(ა) - იპ "ბათუმის ბოტანიკური ბაღი"-ს ტერიტორიაზე სათბურის მცირე რეაბილიტაციის მცენარეების თაროს მოწყობისა და სამუშაო ოთახების დამატების სამუშაოების შესრულება. სამუშაოთა შესრულების წესი: სამუშაოების წარმოების პირობები უნდა შეესაბამებოდეს საქართველოს მოქმედი კანონმდებლობით დადგენილ წესებსა და ნორმებს. სამუშაოების შესრულების პროცესში პრეტენდენტმა უნდა უზრუნველყოს სამუშაო ადგილის შემოფარგვლა და დამცავი გამაფრთხილებელი თვალსაჩინოების და შუქნიშნების დაყენება. მასალები უნდა ინახებოდეს დახურული წესით, გარდა იმ მასალებისა, რომელიც ნორმების მიხედვით ინახება ღია ცის ქვეშ. მიმწოდებლების მასალებისა და კონსტრუქციების ხარისხი უნდა შეესაბამებოდეს საქართველოში მოქმედ სტანდარტებსა და სამშენებლო ნორმებს. სამუშაოს დაწყებისთანავე წარმოდგენილი იქნეს სამუშაოს წარმოების ჟურნალი. შემსრულებელმა უნდა აწარმოოს ფარული სამუშაოების აქტები იმ სამუშაოებზე, რომლებზეც საჭიროა აღნიშნული დოკუმენტაციის წარმოება. მშენებლობის დროს აუცილებელია სამშენებლო ნორმებითა და წესებით ხელმძღვანელობა, შესრულება და დაცვა მათი მოთხოვნებისა შრომის დაცვასა და უსაფრთხოების ტექნიკაში. მომუშავენი უზრუნველყოფილი უნდა იყვნენ ინდივიდუალური დაცვის საშუალებებით და ასევე უნდა სრულდებოდეს საერთო კოლექტიური დაცვის ღონისძიებებიც. აუცილებელია უსაფრთხოების ტექნიკის, საწარმოო სანიტარიის და ხანძარსაწინააღმდეგო მომქმედი წესების, ნორმებისა და ინსტრუქციების დაცვა. სამუშაოების შესრულებისას, მიმწოდებელმა თითოეული სამუშაოსთვის უნდა უზრუნველყოს ისეთი უსაფრთხო და ადამიანის ჯანმრთელობისათვის უვნებელი სამუშაო პირობები, რის შესაძლებლობასაც იძლევა საქმიანობის ხასიათი. ყველა სამუშაო უნდა შესრულდეს იმ ადგილობრივი და სახელმწიფო კანონების, კოდექსების, მოთხოვნებისა და დადგენილებების შესაბამისად, რომლებიც ეხება ადამიანთა უსაფრთხოებას, ჯანმრთელობის დაცვასა და კეთილდღეობას. შემსრულებელი კარგად უნდა იცნობდეს და უნდა ემორჩილებოდეს ყველა სამშენებლო წესს, რომელიც კანონითაა დადგენილი. სამუშაო ადგილის მომზადება, გარემოს დაცვა: მიმწოდებელი პასუხისმგებელია: ა) შეასრულოს სამუშაოები შრომის უსაფრთხოების პირობების დაცვით; ბ) უზრუნველყოს სამუშაო ადგილის ფარგლებში გარემოზე ეკოლოგიური ზემოქმედების მინიმუმამდე დაყვანა; გ) უზრუნველყოს სამუშაო ადგილის ფარგლებში მოზარდი ხეების და მცენარეების სიცოცხლისუნარიანობა; დ) მინიმუმამდე დაიყვანოს სამუშაოებთან დაკავშირებული ხმაურის, ვიბრაციის და მტვრის გავლენა გარემოზე; ე) სამუშაოების დასრულების შემდეგ შემსრულებელი თავისი ძალებით და სახსრებით 5 დღის განმავლობაში ვალდებულია გაათავისუფლოს სამუშაო ადგილი სამშენებლო მოწყობილობა-დანადგარებისაგან, მასალებისაგან, დროებითი ნაგებობებისაგან, ნარჩენი მასალებისგან და ა.შ. ექსპერტიზის დასკვნა შესრულებულ სამუშაოებზე: ტენდერში გამარჯვებული პრეტენდენტი ვალდებულია ანგარიშსწორებამდე საკუთარი სახსრებით უზრუნველყოს „სსიპ-ლევან სამხარაულის სახელობის სასამართლო ექსპერტიზის ეროვნული ბიუროს ან/და სხვა აკრედიტებული პირის“ მიერ გაცემული დასკვნის წარმოდგენა ყველა შესრულებული სამუშაოს შესაბამისობაზე საპროექტო-სახარჯთაღრიცხვო და სატენდერო დოკუმენტაციით გათვალისწინებულ პირობებთან (აკრედიტებული პირის მიერ გაცემულ დასკვნასთან ერთად წარმოდგენილი უნდა იქნას დასკვნის გამცემი პირის აკრედიტაციის დამადასტურებელი დოკუმენტის ასლი).
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
ხელშეკრულების გაფორმების შემდგომ 90 კალენდარული დღე.
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
სამუშაოს შესრულების ადგილია ქ. ბათუმი, დასახლება მწვანე კონცხი, ბათუმის ბოტანიკური ბაღი. შესრულების ფორმა იხილეთ ტექნიკურ პირობებში.
1.6 შესასრულებელი სამუშაოს საგარანტიო ვადა
სამუშაოების დასრულებიდან (საბოლოო მიღება-ჩაბარების აქტის გაფორმებიდან) 12 თვე. (მიმწოდებელი ვალდებულია შეტყობინების მიღებიდან არაუმეტეს 7 სამუშაო დღის ვადებში მოახდინოს გამოვლენილი ხარვეზის გამოსწორებაზე მუშაობის დაწყება და დაასრულება გონივრულ ვადებში)
2.2.1 მოთხოვნა პრეტენდენტის გამოცდილების შესახებ
ტენდერში მონაწილე პრეტენდენტს უკანასკნელი წლეების განმავლობაში (2020 წლის 01 იანვრიდან, 2025 წლის აღნიშნული ტენდერის გამოცხადებამდე) შესრულებული უნდა ჰქონდეს ტენდერით გათვალისწინებული მსგავსი ხასიათის, სირთულისა და შინაარსის (სამშენებლო ან/და სარემონტო სამუშაოები და შედუღების სამუშაობი). სამუშაოები საერთო ღირებულებით არანაკლებ 150000 (ასორმოცდაათიათასი) ლარის ოდენობით; ა) ინფორმაცია წარმოდგენილ უნდა იქნეს ცხრილის შესაბამისად; ბ) პრეტენდენტმა უნდა წარმოადგინოს ტენდერით გათვალისწინებული მსგავსი ხასიათის სირთულისა და შინაარსის მომსახურების შესრულების დამადასტურებელი დოკუმენტების ასლები (ხელშეკრულების ასლები, სამუშაოს შესრულების ფორმა N2, მიღება-ჩაბარების აქტების ასლები, დღგ-ს გადამხდელის შემთხვევაში ანგარიშ-ფაქტურები) ან/და სახელმწიფო შესყიდვის შესახებ ხელშეკრულებ(ებ)ის არსებობის შემთხვევაში თუ მოცემული დოკუმენტები ატვირთულია სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში საკმარისია შესაბამისი განცხადების ნომრ(ებ)ის (SPA, NAT, CMR ან/და სხვა ნომერ(ებ)ი) წარმოდგენა შესაბამის ცხრილში.
2.5.1 მოთხოვნა საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადებთან დაკავშირებით (გეგმა-გრაფიკი)
სამუშაოების შესრუელბის გეგმა-გრაფიკი: ა) სამუშაოების წარმოება უნდა განხორციელდეს მიმწოდებლის მიერ სატენდერო წინადადებით წარმოდგენილი გეგმა-გრაფიკის მიხედვით განსაზღვრულ ვადაში. ბ) სამუშაოების მიმდინარეობის პროცესში, შემსყიდველის მხრიდან ტექნიკურ ზედამხედველსა და მიმწოდებელს შორის შესაძლებელია დაზუსტდეს სამუშაოების შესრულების გეგმა-გრაფიკი. სამუშაოების გეგმა-გრაფიკში შესული ცვლილებები არ გამოიწვევს ხელშეკრულებაში დამატებით ცვლილებას, გარდა იმ შემთხვევისა, როცა გეგმა-გრაფიკით განსაზღვრული სამუშაოების შესრულების ვადები გამოიწვევს ხელშეკრულებით განსაზღვრული სამუშაოების დასრულების ვადის ცვლილებას. იხილეთ "გეგმა-გრაფიკი".
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
ა) სატენდერო დოკუმენტაციით განსაზღვრული დოკუმენტების ატვირთვა სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში: -ფასების ცხრილი (ხარჯთაღრიცხვის (განფასების) წარმოუდგენლობა გამოიწვევს პრეტენდენტის დიკვალიფიკაციას); -ინფორმაცია პრეტენდენტის გამოცდილების შესახებ: -გეგმა-გრაფიკი. ბ) ყველა დოკუმენტი ხელმოწერილი და ბეჭედდასმული უნდა იყოს უფლებამოსილი პირის მიერ. დოკუმენტაციის უცხო ენაზე წარმოდგენის შემთხვევაში თან უნდა დაერთოს ნოტარიულად დამოწმებული თარგმანი ქართულ ენაზე. დოკუმენტთან დაკავშირებული სადავო საკითხ(ებ)ის გადაწყვეტისას უცხოურენოვან დოკუმენტსა და მის ქართულ შესრულებულ თარგმანს შორის პრიორიტეტის მინიჭების საკითხს წყვეტს სატენდერო კომისია; გ) ფასების ცხრილი - ხარჯთაღრიცხვა (პუნქტი 1.3) - სასურველია პრეტენდენტის მიერ განფასება წარმოდგენილ იქნას „MS Excel“ ფორმატით; დ) ტენდერში მონაწილეობის მიღებით, პრეტენდენტი ადასტურებს მის თანხმობას ამ სატენდერო დოკუმენტაციაში მოცემული პირობების შესრულებაზე, იმის მიუხედავად, შეიცავს თუ არა მისი სატენდერო წინადადება ასეთ თანხმობას/დადასტურებას. ამის საწინააღმდეგო ნებისმიერი დათქმა თუ ჩანაწერი პრეტენდენტის სატენდერო წინადადებაში ბათილია; შენიშვნა: 1) სატენდერო დოკუმენტაციით მოთხოვნილი,ელექტრონულ სისტემაში ატვირთული პრეტენდენტის მიერ შექმნილი ყველა დოკუმენტი ან/და ინფორმაცია ,,ელექტრონული დოკუმენტისა და ელექტრონული სანდო მომსახურების შესახებ“ საქართველოს კანონის შესაბამისად, სავალდებულოა დამოწმებული/დადასტურებული იყოს კვალიფიციური ხელმოწერით ან/და კვალიფიციური შტამპით. ამასთანავე, ხელმოწერა უნდა განხორციელდეს შესაბამისი უფლებამოსილი პირის მიერ (საჭიროების შემთხვევაში ატვირთული უნდა იქნეს მინდობილობა). გარდა იმ შემთხვევისა, როდესაც სატენდერო დოკუმენტაციის 2.9 პუნქტის გ) ქვეპუნქტით მოთხოვნილი ფასების ცხრილი - ხარჯთაღრიცხვა, პრეტენდენტის მიერ სისტემაში წარმდგენილი იქნება „MS Excel“-ის ფორმატში.
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
იმ შემთხვევაში, თუ ტენდერში პრეტენდენტის მიერ სისტემაში დაფიქსირებული საბოლოო ფასი 20%-ით ან მეტით დაბალი იქნება შესყიდვის ობიექტის სავარაუდო ღირებულებაზე, პრეტენდენტმა შემსყიდველი ორგანიზაციის წერილობითი მოთხოვნის საფუძველზე, უნდა წარმოადგინოს (სისტემაში ატვირთოს) ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტი. ა) ფასწარმოქმნის ადეკვატურობა, შესაძლებელია დასაბუთდეს: სსიპ „ლევან სამხარაულის სახელობის სასამართლო ექსპერტიზის ეროვნული ბიუროს“ ან/და შესაბამის სფეროში საქართველოს კანონმდებლობით განსაზღვრული უფლებამოსილების/აკრედიტაციის მქონე პირის მიერ გაცემული საექსპერტო ან/და საშემფასებლო დასკვნით (პრეტენდენტის მიერ, დასკვნასთან ერთად, ასევე, წარმოდგენილი უნდა იქნას დასკვნის გამცემი პირის შესაბამის სფეროში უფლებამოსილების/აკრედიტაციის დამადასტურებელი დოკუმენტი. დოკუმენტში გარკვევით უნდა იკითხებოდეს თუ რომელ სფეროშია აკრედიტირებული დასკვნის გამცემი პირი); ან/და სხვა იმ პირის მიერ, რომელშიც დასაქმებულია აკრედიტებული შემფასებელთა სერტიფიკაციის ორგანოს მიერ შესაბამის სფეროში სერტიფიცირებული შემფასებელი. სხვა პირის მიერ გაცემული საექსპერტო ან/და საშემფასებლო დასკვნა განხორციელებული უნდა იყოს და შეფასების ანგარიშზე/დასკვნაზე ხელი მოწერილი უნდა ჰქონდეს აკრედიტებული შემფასებელთა სერტიფიკაციის ორგანოს მიერ სერტიფიცირებულ შემფასებელს; პრეტენდენტის მიერ შეფასების ანგარიშთან/დასკვნასთან ერთად წარმოდგენილ უნდა იქნას აკრედიტებული შემფასებელთა სერტიფიკაციის ორგანოს მიერ შემფასებელზე გაცემული სერტიფიკატის ასლი (სერთიფიკატის გამცემი შემფასებელთა სერტიფიკაციის ორგანო აუცილებლად უნდა იყოს აკრედიტებული სსიპ ,,აკრედიტაციის ერთიანი ეროვნული ორგანო-აკრედიტაციის ცენტრი’’-ს მიერ). აღნიშნული დოკუმენტების წარმოუდგენლობა ან/და უარყოფითი დასკვნის წარმოდგენა გამოიწვევს შესაბამისი პრეტენდენტის დისკვალიფიკაციას. ბ) ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ით უნდა დასტურდებოდეს სატენდერო პირობებით განსაზღვრული ვალდებულების შესრულების შესაძლებლობა როგორც პრეტენდენტის მიერ დაფიქსირებული სატენდერო წინადადების ფასთან (ფასების ცხრილის (განფასების) ჯამურ ღირებულებასთან), ასევე ფასების ცხრილის (განფასების) ერთეულ ღირებულებასთან მიმართებით.
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 10 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
ა) ანგარიშსწორების ფორმა - უნაღდო, ვალუტა - ლარი; ბ) საავანსო ანგარიშსწორება არ გამოიყენება; გ) შესრულებული სამუშოების ანაზღაურება (ანგარიშსწორება) მიმწოდებელთან განხორციელდება ეტაპობრივად (არაუმეტეს ორი ეტაპი, შემსყიდველთან შეთახმებით. იგულისხმება ერთი შუალედური და საბოლოო ეტაპი) შემდეგი წესით: გ.ა) შესრულებული სამუშაოების (პირველი ეტაპის) ღირებულების 80 % - მიღება-ჩაბარების აქტის გაფორმებისა და შესაბამისი საგადასახადო დოკუმენტაციის წარმოდგენის შემდეგ 10 (ათი) სამუშაო დღის განმავლობაში; გ.ბ) შესრულებული სამუშაოების ღირებულების პირველი ეტაპის 20 % და დასრულებული სამუშაობის დარჩენილ ჯამურ ღირებულებას - სსიპ - „ლევან სამხარაულის სახელობის სასამართლო ექსპერტიზის ეროვნული ბიუროს“ ან/და სხვა აკრედიტებული პირის მიერ გაცემული დასკვნის წარმოდგენის და საბოლოო მიღბა-ჩაბარების აქტის გაფორმების შემდეგ. იმ შემთხვევაში თუკი ექსპერტიზის დასკვნის საფუძველზე მოხდება შესრულებული სამუშაოების ღირებულების კორექტირება, კორექტირებული მიღება-ჩაბარების აქტების გაფორმებისა და შესაბამისი საგადასახადო დოკუმენტაციის კორექტირებიდან 10 (ათი) სამუშაო დღის განმავლობაში. დ) საბოლოო ანგარიშსწორებისას შემსყიდველი ახდენს თანხის დაკავებას, ხელშეკრულებით გათვალისწინებული შესასრულებელი სამუშაოების საერთო ღირებულების 2.5%-ის ოდენობით. ე) მიმწოდებელს დაკავებული თანხის 2.5% დაუბრუნდება სამუშაოების დასრულებიდან 1 (ერთი) წლის შემდეგ (საგარანტიო ვადის გასვლის შემდგომ), მას შემდეგ, რაც ტექნიკური ზედამხედველი დაამოწმებს, რომ მის მიერ ყველა მითითებული დეფექტი (ასეთის არსებობის შემთხვევაში) აღმოფხვრილია მიმწოდებლის მიერ. მიმწოდებელს დაკავებული თანხა (2.5%) დაუბრუნდება საგარანტიო ვადის დასრულებიდან 2 თვის განმავლობაში.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
შესრულებული სამუშოების ანაზღაურება (ანგარიშსწორება) მიმწოდებელთან განხორციელდება მიღება-ჩაბარების აქტის გაფორმებისა და შესაბამისი საგადასახადო დოკუმენტაციის წარმოდგენის შემდეგ 10 (ათი) სამუშაო დღის განმავლობაში.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
გიორგი კომახიძე, 577255178, batumibotanicalgarden@gmail.com ლევან ლეონიძე, 577101606, levani.leonidze@gmail.com ედნარ დეკანაძე 577425551 - ინჟინერი; ედნარ ბოლქვაძე - 598091001 - ინჟინერი.
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
პროექტები/ნახაზები
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT250004495 05.03.2025 contract signed same category · 49% title match · same buyer · similar size

ა(ა)იპ-"ბათუმის ბოტანიკური ბაღი"-ს ტერიტორიაზე შესასვლელი ჭიშკრების მოწყობის, პანდუსის …

ა(ა)იპ ბათუმის ბოტანიკური ბაღი 45400000შენობის დასრულების სამუშაოები → შპს თონი 7 bidders 117,388 ₾
NAT250007838 22.04.2025 contract signed same category · 38% title match · same buyer · similar size

ა(ა)იპ-„ბათუმის ბოტანიკურ ბაღი“-ს ტერიტორიაზე არსებული მოაჯირების კედლების და აშ. სხვად…

ა(ა)იპ ბათუმის ბოტანიკური ბაღი 45400000შენობის დასრულების სამუშაოები → შპს ეგრისი 4 bidders 69,999 ₾
NAT250007839 22.04.2025 not held same category · 45% title match · same buyer · similar size

ა(ა)იპ-„ბათუმის ბოტანიკურ ბაღი“-ს ტერიტორიაზე არსებული ვარდნარიის შენობის შეფუთვა და რკ…

ა(ა)იპ ბათუმის ბოტანიკური ბაღი 45400000შენობის დასრულების სამუშაოები 0 bidders 45,412 ₾
NAT250010432 10.06.2025 contract signed same category · 45% title match · same buyer · similar size

ა(ა)იპ-„ბათუმის ბოტანიკურ ბაღი“-ს ტერიტორიაზე არსებული ვარდნარიის შენობის შეფუთვა და რკ…

ა(ა)იპ ბათუმის ბოტანიკური ბაღი 45400000შენობის დასრულების სამუშაოები → შპს ნირა 2 bidders 45,412 ₾
NAT250007681 17.04.2025 contract signed same category · 37% title match · same buyer · similar size

ა(ა)იპ-„ბათუმის ბოტანიკურ ბაღი“-ს ტერიტორიაზე შემავალი პირსის ხიდზე მოაჯირების შეცვლის …

ა(ა)იპ ბათუმის ბოტანიკური ბაღი 45400000შენობის დასრულების სამუშაოები → ავთანდილ სანიკიძე 8 bidders 70,017 ₾
NAT250007680 17.04.2025 contract signed same category · 34% title match · same buyer · similar size

ა(ა)იპ-„ბათუმის ბოტანიკურ ბაღი“-ს ტერიტორიაზე ბიბლიოთეკის შენობის სახურავის შეცვლა ახლი…

ა(ა)იპ ბათუმის ბოტანიკური ბაღი 45400000შენობის დასრულების სამუშაოები → ერთობლივი საქმიანობის ამხ… 9 bidders 127,609 ₾

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

ინდივიდუალური მეწარმე გიორგი ნადირაძე
ნატალია შათირიშვილი
ი/მეწარმე ,,ნოდარ სამარჯიშვილი"
შპს გაზაფხული
შპს ბიოსერვისი