შესყიდვის ობიექტს წარმოადგენს „კარგი მასპინძლის“ პროექტის ფარგლებში სტატუსის მქონე საოჯახო სასტუმროს მფლობელებისთვის, მომსახურების განვითარებაზე ორიენტირებული პერსონალური სატრენინგო მომსახურების ორგანიზება
Can we win this?
5% — outside our line: this does not look like something we sell.
- Our line of business only 14% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
- Expected competition this category averages 1.6 bidders, 49% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
- Deal size ₾50k–200k: we have won 2 of 12 bids in this range.
- Incumbent საქართველოს პროფესიული განვითარების ცენტრი has won 2 of the last 4 awards from this buyer here.
- Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
- Category fit 80500000: we have never bid in this category.
- Buyer relationship we have never bid with this buyer.
Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.
| Payment | Source | Year | Quarter | Paid on |
|---|---|---|---|---|
| 2,500.00 ₾ | ავტონომიური რესპუბლიკის ბიუჯეტი | 2025 | Q3 | 09.07.2025 |
| 108,350.00 ₾ | ავტონომიური რესპუბლიკის ბიუჯეტი | 2025 | Q3 | 09.07.2025 |
Main details — as published
| განცხადების ნომერი | NAT250006726 |
|---|---|
| შესყიდვის სტატუსი | ხელშეკრულება დადებულია |
| შემსყიდველი | ტურისტული პროდუქტების განვითარების სააგენტო |
| შესყიდვის ტიპი | ელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT) |
| შესყიდვის კატეგორია | 80500000-სატრენინგო მომსახურებები |
| კლასიფიკატორის კოდები | — |
| შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება | 150`000.00 GEL |
| შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა | მოცემულია სატენდერო დოკუმენტაციაში |
| შესყიდვის გამოცხადების თარიღი | 02.04.2025 17:07 |
| წინადადებების მიღება იწყება | 11.04.2025 00:00 |
| წინადადებების მიღება მთავრდება | 14.04.2025 12:00 |
| შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი | 1`500.00 GEL |
| გარანტიის ოდენობა | 1`500 GEL |
| გარანტიის მოქმედების ვადა | 160 დღე |
| მოწოდების ვადა | 2025 წლის 10 ივლისამდე. |
| წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს | დღგ-ს გათვალისწინებით |
| დამატებითი ინფორმაცია | — |
Buyer documents & protocols (18)
Bidders — everyone, including who lost
| Company | First offer | Final offer | Result |
|---|---|---|---|
| შპს ემპიარ | 98,900 | 98,900 | — |
| NAT250006726_ფასების ცხრილი.pdf.pdf | |||
| შპს მოტომო ციფრული სააგენტო | 147,750 | 147,750 | won |
| NAT250006726_ფასების ცხრილი_ფასების ცხრილი - დანართი N1.pdf.pdf | |||
"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.
History
- 02.04.2025 17:07 Announced
- 11.04.2025 00:00 Bidding opens
- 11.04.2025 11:59 First bid placed (2 bidders in total)
- 14.04.2025 11:41 Last bid activity
- 14.04.2025 12:00 Bidding closes
- 16.04.2025 17:05 Buyer published: NAT250006726_ინტერესთა კონფლიქტის არარსებობის შესახებ.pdf
- 16.04.2025 17:06 Buyer published: NAT250006726_სხდომის ოქმი 5-2.pdf
- 17.04.2025 23:28 Buyer published: NAT250006726_განმარტებითი ბარათი - თხოვნა-signed.pdf
- 22.04.2025 15:15 Buyer published: NAT250006726_სხდომის ოქმი N5-3.pdf
- 22.04.2025 16:17 Buyer published: NAT250006726_ინტერესთა კონფლიქტის არარსებობის შესახებ.pdf
- 22.04.2025 16:18 Buyer published: NAT250006726_სხდომის ოქმი 5-4.pdf
- 23.04.2025 13:50 Buyer published: NAT250006726_გამოცდილება 1.1. _გამოცდილება 1.1.pdf
- 23.04.2025 13:50 Buyer published: NAT250006726_გამოცდილება 1.2_გამოცდილება 1.2.pdf
- 23.04.2025 13:50 Buyer published: NAT250006726_გამოცდილება 1.3_გამოცდილება 1.3.pdf
- 23.04.2025 13:50 Buyer published: NAT250006726_გამოცდილება 1.4_გამოცდილება 1.4.pdf
- 23.04.2025 13:50 Buyer published: NAT250006726_გამოცდილება 1.5_გამოცდილება 1.5.pdf
- 23.04.2025 14:22 Buyer published: NAT250006726_პერსონალური შეფი_ირაკლი ქამადაძე_პერსონალური შეფი_ირაკლი ქამადაძე .pdf (23/04/2025 05:04)
- 23.04.2025 14:22 Buyer published: NAT250006726_სერვირების ოსტატი_ქრისტინე თვალავაძე_სერვირების ოსტატი_ქრისტინე თვალავაძე.pdf
- 23.04.2025 14:23 Buyer published: NAT250006726_სოციალური მედია_ნათია მეტრეველი_სოციალური მედია_ნათია მეტრეველი.pdf
- 23.04.2025 14:23 Buyer published: NAT250006726_უსაფრთხოება_ლევან საგინაძე_უსაფრთხოება_ლევან საგინაძე.pdf
- 23.04.2025 17:35 Buyer published: NAT250006726_პერსონალური შეფი_ირაკლი ქამადაძე _პერსონალური შეფი_ირაკლი ქამადაძე .pdf
- 25.04.2025 15:25 Buyer published: NAT250006726_სხდომის ოქმი N5-5.pdf
- 01.05.2025 00:00 Contract signed: N27 — 110,850 ₾
- 01.05.2025 13:25 Buyer published: NAT250006726_ინტერესთა კონფლიქტი.pdf
- 27.08.2026 04:58 Current status: contract signed
Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.
Tender documentation — all 16 sections
The same thing, bought before
შესყიდვის ობიექტს წარმოადგენს პროექტ- „კარგი მასპინძელი“-ს ფარგლებში შერჩეული სტატუსის …
შესყიდვის ობიექტს წარმოადგენს ტურისტული საინფორმაციო ცენტრის თანამშრომლებისთვის საქართვ…
შესყიდვის ობიექტს წარმოადგენს ა(ა)იპ ტურისტული პროდუქტების განვითარების სააგენტოს ტურის…
პროექტის - „სამართლის კვირეული 2026“ - ფარგლებში, აფხაზეთიდან იძულებით გადაადგილებული პ…
შესყიდვის ობიექტია სსიპ საქართველოს დაზღვევის სახელმწიფო ზედამხედველობის სამსახურის საჭ…
Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.
Same buyer, same category — have they bought this before?
შესყიდვის ობიექტს წარმოადგენს პროექტ- „კარგი მასპინძელი“-ს ფარგლებში შერჩეული სტატუსის …
შესყიდვის ობიექტს წარმოადგენს ა(ა)იპ ტურისტული პროდუქტების განვითარების სააგენტოს ტურის…
შესყიდვის ობიექტს წარმოადგენს ტურისტული საინფორმაციო ცენტრის თანამშრომლებისთვის საქართვ…
შესყიდვის ობიექტს წარმოადგენს პროექტის „კარგი მასპინძელი“ ფარგლებში სტატუსის მქონე საოჯ…
შესყიდვის ობიექტს წარმოადგენს ტურისტული საინფორმაციო ცენტრის თანამშრომლებისთვის საქართვ…
This buyer usually awards to
across all categories
| შპს კრეატივ-ჯგუფი | 7× |
| შპს ჯითი ჰოლდინგი | 4× |
| შპს ჩვენი თეატრი | 3× |
| შპს სივრცე | 3× |
| ფავორიტი სტილი | 2× |