ტსTenderscope
My categories only 15 + 3 orgs
Hiding everything outside your 15 watched categories and 3 followed organisations. Include everything else
HomeTenders › NAT250006618
NAT250006618 NAT · აუქციონის გარეშე contract signed On procurement.gov.ge ↗

ვანის მუნიციპალიტეტის ,,საბავშვო ბაღების გაერთიანება"-ში შემავალი საბავშვო ბაღებისათვის სხვადასხვა დასახელების ავეჯის შესყიდვა

7% outside our line

Can we win this?

7% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 14% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 2.4 bidders, 30% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Deal size ₾50k–200k: we have won 2 of 12 bids in this range.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 39100000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Contract N29 fulfilled Contract PDF ↗
37,492 ₾ contract amount 37,492 ₾ (100%) actually paid 02.05.2025 – 31.08.2025
PaymentSourceYear QuarterPaid on
36,548.14 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2025 Q2 30.05.2025
944.00 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2025 Q2 30.05.2025

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT250006618
შესყიდვის სტატუსიხელშეკრულება დადებულია
შემსყიდველივანის მუნიციპალიტეტის "საბავშვო ბაღების გაერთიანება"
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია39100000-ავეჯი
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება51`000.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხილეთ სატენდერო დოკუმენტაცია
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი01.04.2025 18:01
წინადადებების მიღება იწყება09.04.2025 00:08
წინადადებების მიღება მთავრდება11.04.2025 12:00
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი510.00 GEL
გარანტიის ოდენობა510 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადახელშეკრულების დადებიდან 30(ოცდაათი) სამუშაო დღე.
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გარეშე
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (5)

NAT250006618_ინტ.კონფ. ავეჯი-1.pdf.pdf გვანცა სიგუა 14.04.2025 16:21
NAT250006618_ოქმი N4 ავეჯი ნიმუშის-1.pdf.pdf გვანცა სიგუა 23.04.2025 13:53
NAT250006618_ოქმი N5 გამარჯვ. ავეჯი-1.pdf.pdf გვანცა სიგუა 28.04.2025 15:42

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
შპს ნივე ჯგუფი 31,773 31,773 won
NAT250006618_ვანი-დანართი#2 ფასების ცხრილი ავეჯი-signed.pdf.pdf
ნიკო ლონდარიძე 48,880 36,130
NAT250006618_დანართი#2 ფასების ცხრილი ავეჯი-signed.pdf.pdf
შპს ჯიენსი ჯგუფი 24 50,400 37,500
NAT250006618_დანართი#2 ფასების ცხრილი ავეჯი (ვანი)-signed.pdf.pdf · NAT250006618_დანართი#2 ფასების ცხრილი ავეჯი.xlsx.xlsx
შპს ბათუმი ლაივი 2 44,885 40,801
NAT250006618_დანართი#2 ფასების ცხრილი ავეჯი-signed.pdf.pdf
შპს N&G 50,370 44,944
NAT250006618_დანართი#2 ფასების ცხრილი ავეჯი-signed.pdf.pdf · NAT250006618_დანართი#2 ფასების ცხრილი ავეჯი.xlsx.xlsx
შპს ვესტლამ 45,052 45,052
NAT250006618_ფასების ცხრილი ავეჯი დანართი#2 -signed.pdf.pdf

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 01.04.2025 18:01 Announced
  • 09.04.2025 00:08 Bidding opens
  • 10.04.2025 18:08 First bid placed (6 bidders in total)
  • 11.04.2025 11:56 Last bid activity
  • 11.04.2025 12:00 Bidding closes
  • 14.04.2025 16:21 Buyer published: NAT250006618_ინტ.კონფ. ავეჯი-1.pdf
  • 14.04.2025 16:21 Buyer published: NAT250006618_ოქმი N3 (ფას.ადეკვ) ავეჯი-1.pdf
  • 17.04.2025 15:31 Buyer published: NAT250006618_NAT250006618 შპს ნივე ჯგუფი ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასკვნა.pdf
  • 23.04.2025 13:53 Buyer published: NAT250006618_ოქმი N4 ავეჯი ნიმუშის-1.pdf
  • 28.04.2025 15:42 Buyer published: NAT250006618_ოქმი N5 გამარჯვ. ავეჯი-1.pdf
  • 02.05.2025 00:00 Contract signed: N29 — 37,492 ₾
  • 27.08.2026 04:59 Current status: contract signed

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 19 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
ვანის მუნიციპალიტეტის ,,საბავშვო ბაღების გაერთიანება"-ში შემავალი საბავშვო ბაღებისათვის სხვადასხვა დასახელების ავეჯის შესყიდვა.
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
დამზადებული ავეჯის კიდეები უნდა იყოს უსაფრთხო, პლასტმასის წიბოთი არანაკლებ 1,8მმ და მომრგვალებული კუთხეებით. პრეტენდენტმა უნდა წარმოადგინოს საქონელი ტექნიკური მახასაითებლებითა და რაოდენობით, რომელიც მითითებულია - დანართი #1- ში. შესყიდვის ობიექტის ტექნიკური მახასიათებლები და ესკიზები მოცემულია დანართი #1-ში.
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
ხელშეკრულების დადებიდან 30 (ოცდაათი) სამუშაო დღე.
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
საქონლის მიწოდება უნდა განხორციელდეს შემსყიდველი ორგანიზაციის 13(ცამეტი) ლოკაციაზე და ა(ა)იპ ვანის მუნიციპალიტეტის ,,საბავშვო ბაღების გაერთიანება"-ის ადმინისტრაციის მისამართებზე: გაერთიანების ადმინისტრაცია ვანი ,თავისუფლების ქ.N65 შუამთის ს/ბ ვანი, სოფ. შუამთა ტობანიერის ს/ბ ვანი, სოფ. ტობანიერი ამაღლების ს/ბ ვანი, სოფ. ამაღლება ფერეთას ს/ბ ვანი, სოფ. ფერეთა მუქედის ს/ბ ვანი,სოფ. მუქედი დიხაშხოს ს/ბ ვანი,სოფ . დიხაშხო ბზვანის ს/ბ ვანი, სოფ. ბზვანი უხუთის ს/ბ ვანი, სოფ. უხუთი საპრასიას ს/ბ ვანი, სოფ.საპრასია ყუმურის ს/ბ ვანი, სოფ. ყუმური ინაშაურის ს/ბ ვანი.სოფ. ინაშაური მიქელეფონის ს/ბ ვანი,სოფ.მიქელეფონი ძულუხის ს/ბ ვანი.სოფ.ძულუხი მიმწოდებელი ვალდებულია საბავშო ბაღებში ავეჯის მიწოდების დროს საქონელი განათავსოს შემსყიდველის მიერ მითითებულ ადგილებზე. ბაღების მისამართები კილომეტრაჟის მითითებით მოცემულია დანართი#3 - ში. იხილეთ კითხვარების 9.2 ველი. კონკრეტულ საბავშვო ბაღში მისაწოდებელი კონკრეტული საქონლის ჩამონათვალი და რაოდენობა მითითებულია დანართი#4-ში (ავეჯის განაწილება) იხილეთ კითხვარების 9.2 ველი.
1.7.1 მოთხოვნა საგარანტიო ვადის შესახებ
მიწოდებულ საქონელზე საგარანტიო პერიოდი შეადგენს საბოლოო მიღება-ჩაბარების აქტის გაფორმების დღიდან 12 (თორმეტი) თვეს. საგარნატიო პერიოდში მოწოდებულ ავეჯზე გამოვლენილი დეფექტის/წუნის შემთხვევაში, მიმწოდებელი ვალდებულია შემსყიდველის მოთხოვნიდან არაუმეტეს 10 კალენდარული დღის ვადაში უზრუნველყოს ავეჯის შეკეთება ან ახლით შეცვლა.
2.1.1 მოთხოვნა შესყიდვის ობიექტის სასაქონლო ნიშანთან, პატენტთან, მოდელთან, წარმოშობის წყაროსთან ან/და მწარმოებელთან დაკავშირებით
პრეტენდენტმა ფასების ცხრილში უნდა მიუთითოს შესყიდვის ობიექტის წარმოშობის ქვეყანის და მწარმოებელი. თუ პრეტენდენტის მიერ არ იქნება წარმოდგენილი ზემოაღნიშნული ინფორმაციები, პრეტენდენტი დაექვემდებარება ტენდერიდან დისკვალიფიკაციას სახელმწიფო შესყიდვების კანონმდებლობის შესაბამისად, ყოველგვარი დაზუსტების პროცედურის გარეშე.
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
ყველა ატვირთული დოკუმენტაცია უნდა იყოს დამოწმებული ელექტრონული ბეჭდით ან ხელმოწერით.ავეჯის მიტანა და მონტაჟი უნდა განხორციელდეს დანართი #3-ში მითითებულ მისამართებზე შემსყიდველთან წინასწარი შეთანხმებით და დანართი#4 მიხედვით.
3.1.1 მოთხოვნა შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის შესახებ
პრეტენდენტმა უნდა წარმოადგინოს ნიმუში შემდეგ პოზიციებზე: 1-ი პოზიცია - მასწავლებლის სკამი; მე - 2 პოზიცია - საბავშვო სკამი პლასტმასის და მე -10 პოზიცია - საბავშვო საწოლის მხოლოდ მატრასი.
3.1.2 შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 2 სამუშაო დღის ვადაში
3.1.3 შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის წარმოდგენის ადგილი
პრეტენდნეტმა ნიმუშები უნდა წარმოადგინოს ვანის მუნიციპალიტეტის ა(ა)იპ ,,საბავშვო ბაღების გაერთიანების"-ის მისამართზე: ქ.ვანი, თავისუფლების ქ. N65.
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
იმ შემთხვევაში, თუ ტენდერში ელექტრონული ვაჭრობის შედეგად პრეტენდენტის მიერ სისტემაში დაფიქსირებული საბოლოო ფასი 20%-ით ან მეტით დაბალია შესყიდვის ობიექტის სავარაუდო ღირებულებაზე, პრეტენდენტმა უნდა დაასაბუთოს ფასწარმოქმნის ადეკვატურობა. ფასწარმოქმნის ადეკვატურობა შესაძლებელია დასაბუთდეს ექსპერტიზის ან აუდიტის დასკვნით, რომელიც ადასტურებს პრეტენდენტის მიერ დაფიქსირებულ ფასად ხელშეკრულებით ნაკისრი ვალდებულებების შესრულების შესაძლებლობას. ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტის დადგენილ ვადაში წარუდგენლობა ან სატენდერო პირობებთან ან/და ტექნიკურ დოკუმენტაციასთან შეუსაბამობა გამოიწვევს პრეტენდენტის დისკვალიფიკაციას, სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს თვმჯდომარის 2017 წლის 14 ივნისის №12 ბრძანებით დამტკიცებული „ელექტრონული ტენდერის ჩატარების წესის“ 32-ე მუხლის პირველი პუნქტის „დ“ ქვეპუნქტის საფუძველზე.
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 3 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
ანგარიშსწორება განხორციელდება საქონლის სრულად მიწოდების შემდეგ, მომსახურების შესრულების დამადასტურებელი დოკუმენტის,კერძოდ მიღება-ჩაბარების აქტის საფუძველზე. ანგარიშსწორება მოხდება უნაღდო ანგარიშსწორებით ლარში.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
ანგარიშსწორება განხორციელდება საბოლოო მიღება-ჩაბრების აქტის გაფორმებიდან 10 სამუშაო დღის ვადაში.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
გვანცა სიგუა, 591000999, vanisbagebi@gmail.com
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
პრეტენდენტმა სატენდერო წინადადების ღირებულება (შესაბამისად საქონლის ფასი)უნდა წარმოადგინოს დღგ-ს გარეშე. შემსყიდველი ორგანიზაცია ვალდებულია ხელშეკრულების ღირებულებაში გაითვალისწინოს სატენდერო წინადადების ფასის შესაბამისი დღგ-ს ოდენობა, თუ ხელშეკრულების დადების მომენტისთვის პრეტენდენტი არის დღგ-ის გადამხდელი საქართველოს კანონმდებლობის მოთხოვნათა შესაბამისად. სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ატვირთული ყველა დოკუმენტი წარმოდგენილი უნდა იქნას მოქმედი კანონმდებლობის შესაბამისად.
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT260005646 20.03.2026 contract signed same category · 49% title match · similar size

ქ. ბათუმის მუნიციპალიტეტის საკრებულოსათვის სხვადასხვა დასახელების საოფისე ავეჯის შესყიდ…

თვითმმართველი ქალაქის - ბათუმის მერია 39100000ავეჯი → შპს ჯიენსი ჯგუფი 24 5 bidders 77,110 ₾
NAT260016154 04.08.2026 contract prep same category · 29% title match · similar size

სსიპ გარემოდაცვითი ინფორმაციისა და განათლების ცენტრის საჭიროებისათვის სხვადასხვა დასახე…

გარემოსდაცვითი ინფორმაციისა და განათლ… 39100000ავეჯი → ჯეოსტილი 1 bidder 62,400 ₾

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

This buyer usually awards to

across all categories

შპს ნება პლიუსი
შპს გამა-გ
შპს მაიპისი
ინდივიდუალური მეწარმე დავითი ხუხია
შპს თ&ე კომპანი