ახალგაზრდული და სპორტული ღონისძიების, კერძოდ: სხვადასხვა სპორტულ და ახალგაზრდულ ღონისძიებებში მონაწილეთა ტრანსპორტირების მომსახურების შესყიდვა. სახელმწიფო შესყიდვა ხორციელდება ქალაქ ფოთის მუნიციპალიტეტის 2025 წლის ადგილობრივი ბიუჯეტის სახსრებით, ახალგაზრდული და სპორტული ღონისძიებების მუხლის შესაბამისად
Can we win this?
8% — outside our line: this does not look like something we sell.
- Our line of business only 14% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
- Incumbent ინდივიდუალური მეწარმე მიხეილი გურჯიძე has won 3 of the last 3 awards from this buyer here.
- Expected competition this category averages 1.0 bidders, 65% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
- Deal size under ₾10k: we have won 8 of 18 bids in this range.
- Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
- Category fit 60100000: we have never bid in this category.
- Buyer relationship we have never bid with this buyer.
Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.
| Payment | Source | Year | Quarter | Paid on |
|---|---|---|---|---|
| 1,330.00 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q2 | 05.06.2025 |
| 3,070.00 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q2 | 18.06.2025 |
| 590.00 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q3 | 15.07.2025 |
Main details — as published
| განცხადების ნომერი | NAT250007302 |
|---|---|
| შესყიდვის სტატუსი | ხელშეკრულება დადებულია |
| შემსყიდველი | ქალაქ ფოთის მუნიციპალიტეტი |
| შესყიდვის ტიპი | ელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT) |
| შესყიდვის კატეგორია | 60100000-საავტომობილო ტრანსპორტის მომსახურებები |
| კლასიფიკატორის კოდები | — |
| შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება | 5`080.00 GEL |
| შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა | იხილეთ სატენდერო პირობები. |
| შესყიდვის გამოცხადების თარიღი | 11.04.2025 17:33 |
| წინადადებების მიღება იწყება | 23.04.2025 00:04 |
| წინადადებების მიღება მთავრდება | 25.04.2025 12:00 |
| შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი | 51.00 GEL |
| გარანტიის ოდენობა | 51 GEL |
| გარანტიის მოქმედების ვადა | 160 დღე |
| მოწოდების ვადა | იხილეთ სატენდერო პირობები. |
| წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს | დღგ-ს გარეშე |
| დამატებითი ინფორმაცია | — |
Buyer documents & protocols (2)
Bidders — everyone, including who lost
| Company | First offer | Final offer | Result |
|---|---|---|---|
| ინდივიდუალური მეწარმე მიხეილი გურჯიძე | 4,990 | 4,990 | won |
| NAT250007302_დანართი N1-signed.pdf.pdf · NAT250007302_ხელშეკრულებები-signed.pdf.pdf · NAT250007302_საბუთები-signed.pdf.pdf | |||
"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.
History
- 11.04.2025 17:33 Announced
- 23.04.2025 00:04 Bidding opens
- 25.04.2025 10:45 First bid placed (1 bidders in total)
- 25.04.2025 10:45 Last bid activity
- 25.04.2025 12:00 Bidding closes
- 29.04.2025 19:07 Buyer published: NAT250007302_ინტგერესთა კონფლიქტი.pdf
- 29.04.2025 19:08 Buyer published: NAT250007302_სხდომის ოქმი N 2.pdf
- 06.05.2025 00:00 Contract signed: N50 — 4,990 ₾
- 27.08.2026 04:54 Current status: contract signed
Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.
Tender documentation — all 15 sections
The same thing, bought before
სხვადასხვა კულტურულ და საგანმანათლებლო ღონისძიებებში მონაწილეთა ტრანსპორტირების მომსახუ…
სხვადასხვა კულტურულ და საგანმანათლებლო ღონისძიებებში მონაწილეთა ტრანსპორტირების მომსახუ…
სხვადასხვა კულტურულ და საგანმანათლებლო ღონისძიებებში მონაწილეთა ტრანსპორტირების მომსახუ…
მუნიციპალიტეტში შიდა გადაადგილების ტრანსპორტით მომსახურების (დიდაჭარა-დიდაჭარის მთა-დიდ…
მუნიციპალიტეტში შიდა გადაადგილების ტრანსპორტით მომსახურების (დიდაჭარა-დიდაჭარის მთა-დიდ…
Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.
Same buyer, same category — have they bought this before?
სხვადასხვა კულტურულ და საგანმანათლებლო ღონისძიებებში მონაწილეთა ტრანსპორტირების მომსახუ…
ახალგაზრდული და სპორტული ღონისძიების, კერძოდ: სხვადასხვა სპორტულ და ახალგაზრდულ ღონისძი…
სხვადასხვა კულტურულ და საგანმანათლებლო ღონისძიებებში მონაწილეთა ტრანსპორტირების მომსახუ…
სხვადასხვა კულტურულ და საგანმანათლებლო ღონისძიებებში მონაწილეთა ტრანსპორტირების მომსახუ…
This buyer usually awards to
across all categories
| შპს მშენებელი 2017 | 7× |
| შპს ქარდა 701 | 5× |
| ინდივიდუალური მეწარმე მიხეილი გურჯიძე | 4× |
| შპს კომპანია GEOSM | 4× |
| ვიქტორია სექიურითი | 4× |