ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › NAT250012829
NAT250012829 NAT · აუქციონის გარეშე contract signed On procurement.gov.ge ↗

სსიპ „საგანმანთლებლო და სამეცნიერო ინფრასტრუქტურის განვითარების სააგენტო“-ს მიერ 2025 წლის სახელმწიფო ბიუჯეტის დაფინანსების ფარგლებში საქართველოს საჯარო სკოლებისთვის საჭირო სამედიცინო აღჭურვილობის სახელმწიფო შესყიდვა

7% outside our line

Can we win this?

7% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 18% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 1.5 bidders, 45% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Deal size ₾50k–200k: we have won 2 of 12 bids in this range.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 33100000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Contract N320701 running 1 amendment Contract PDF ↗
57,507 ₾ contract amount 57,507 ₾ (100%) actually paid 08.08.2025 – 31.12.2025
PaymentSourceYear QuarterPaid on
47,706.68 ₾ სახელმწიფო ბიუჯეტი 2025 Q4 25.12.2025
560.32 ₾ სახელმწიფო ბიუჯეტი 2025 Q4 25.12.2025
9,240.00 ₾ სახელმწიფო ბიუჯეტი 2025 Q4 26.12.2025

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT250012829
შესყიდვის სტატუსიხელშეკრულება დადებულია
შემსყიდველისაგანმანათლებლო და სამეცნიერო ინფრასტრუქტურის განვითარების სააგენტო
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია33100000-სამედიცინო მოწყობილობები
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება78`048.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხილეთ ატვირთული დოკუმენტაცია
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი17.07.2025 15:08
წინადადებების მიღება იწყება23.07.2025 00:00
წინადადებების მიღება მთავრდება25.07.2025 12:00
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი700.00 GEL
გარანტიის ოდენობა780 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადაეტაპობრივად, ხელშეკრულების გაფორმებიდან 60 კალენდარული დღე
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გათვალისწინებით
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (16)

NAT250012829_NAT250005840_25-090 rk.pdf.pdf დავითი 29.07.2025 17:23
NAT250012829_NAT250005840 მჩ#23 rk.pdf.pdf დავითი 29.07.2025 17:23

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
პი.ემ.ჯი 57,507 57,507 won
NAT250012829_15 - 11475.pdf.pdf · NAT250012829_28 46032.pdf.pdf · NAT250012829_საგარანტიო .pdf.pdf
შპს პრიმაქს-ჯორჯია 67,783 67,783
NAT250012829_ფასების ცხრილი - სამედიცინო პუნქტის ინვენტარი (15 კომპლექტი).pdf.pdf · NAT250012829_ფასების ცხრილი - სამედიცინო კაბინეტის ინვენტარი (28 კომპლექტი).pdf.pdf
შპს ბგ კომპანი 77,348 69,687
NAT250012829_ფასების ცხრილი - სამედიცინო პუნქტის ინვენტარი (15 კომპლექტი)-signed.pdf.pdf · NAT250012829_ფასების ცხრილი - სამედიცინო კაბინეტის ინვენტარი (28 კომპლექტი)-signed.pdf.pdf

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 17.07.2025 15:08 Announced
  • 23.07.2025 00:00 Bidding opens
  • 25.07.2025 01:40 First bid placed (3 bidders in total)
  • 25.07.2025 11:43 Last bid activity
  • 25.07.2025 12:00 Bidding closes
  • 25.07.2025 17:25 Buyer published: NAT250012829_ოქმი N2 დაზუსტებული ტექნიკური დოკუმენტაციისა და ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასკვნის წარმოდგენის თაობაზე.pdf
  • 29.07.2025 17:23 Buyer published: NAT250012829_NAT250005840_25-090 rk.pdf
  • 29.07.2025 17:23 Buyer published: NAT250012829_NAT250005840 მჩ#23 rk.pdf
  • 29.07.2025 17:23 Buyer published: NAT250012829_NAT240018943_2024-6.5 პი.ემ.ჯი.pdf
  • 29.07.2025 17:23 Buyer published: NAT250012829_2024-6.5_24.01_38500 ლარი ს (1).pdf
  • 29.07.2025 17:26 Buyer published: NAT250012829_NAT250001209_N125 ხელშეკრულება - ~.pdf
  • 29.07.2025 17:26 Buyer published: NAT250012829_მიღება-ჩაბარება baTumi.pdf
  • 30.07.2025 11:24 Buyer published: NAT250012829_NAT240006476_signed_1714048727_ხელშეკრულება (2).pdf
  • 30.07.2025 11:24 Buyer published: NAT250012829_NAT240006476_signed_1718002367_შეთანხმება_N320701_036_4-1.pdf
  • 30.07.2025 11:24 Buyer published: NAT250012829_NAT240006476_პი_ემ_ჯი_64-2.pdf
  • 30.07.2025 11:24 Buyer published: NAT250012829_NAT240006476_პი_ემ_ჯი_64-3.pdf
  • 30.07.2025 11:26 Buyer published: NAT250012829_სამსახურებრივი ბარათი.pdf
  • 30.07.2025 11:27 Buyer published: NAT250012829_signed_1728480222_მიღება-ჩაბარება__შპს_„პი_ემ_ჯი“-სააგენტო.pdf
  • 30.07.2025 11:28 Buyer published: NAT250012829_signed_1734680134_სააგენტო-შპს_ პი-ემ-ჯი .pdf
  • 30.07.2025 12:07 Buyer published: NAT250012829_NAT250012829 შპს პი.ემ.ჯი ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასკვნა.pdf
  • 04.08.2025 15:31 Buyer published: NAT250012829_ოქმი N3 - გამარჯვებულად გამოვლენა.pdf
  • 08.08.2025 00:00 Contract signed: N320701 — 57,507 ₾
  • 27.08.2026 05:31 Current status: contract signed

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 18 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
სსიპ „საგანმანთლებლო და სამეცნიერო ინფრასტრუქტურის განვითარების სააგენტო“-ს მიერ 2025 წლის სახელმწიფო ბიუჯეტის დაფინანსების ფარგლებში საქართველოს საჯარო სკოლებისთვის საჭირო სამედიცინო აღჭურვილობის სახელმწიფო შესყიდვა
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
- სატენდერო დოკუმენტაციის დანართი N1 და დანართი N2-ით წარმოდგენილია თითოეულ საჯარო სკოლაში მისაწოდებელი სამედიცინო აღჭურვილობის ჩამონათვალი და რაოდენობა (პრეტენდენტმა უნდა გაითვალისწინოს, რომ ცხრილი მოიცავს ერთ კომპლექტში შემავალ შესყიდვის ობიექტის დასახელებასა და რაოდენობას). - იხ. მიმაგრებული ფაილ(ებ)ი - წარმოდგენილი ფოტო-სურათები ატარებენ მხოლოდ საილუსტრაციო ხასიათს. ფოტოზე რომელიმე ბრენდის სახელწოდების არსებობის შემთხვევაში იგულისმება მსგავსი, ექვივალენტი.
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
1.4.1. ტენდერში გამარჯვებულმა შესყიდვის ობიექტის მიწოდება უნდა უზრუნველყოს საკუთარი ხარჯებით. შესყიდვის ობიექტის მიწოდების ვადაა ხელშეკრულების გაფორმებიდან 60 კალენდარული დღე, სატენდერო დოკუმენტაციის დანართებში მოცემული პირობების (რაოდენობები, აღწერილობა და მისამართები) გათვალისწინებით.
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
1.5.1. 28 კომპლექტი სამედიცინო კაბინეტის ინვენტარის და 15 კომპლექტი სამედიცინო პუნქტის ინვენტარის მიწოდება უნდა განხორციელდეს დანართ N3-ში მითითებული საჯარო სკოლების მისამართებზე.
1.7.1 მოთხოვნა საგარანტიო ვადის შესახებ
1.7.1.1. შესყიდვის ობიექტს უნდა გააჩნდეს არანაკლებ 1 (ერთი) წლიანი საგარანტიო ვადა. საგარანტიო ვადის განმავლობაში, რაიმე სახის ნაკლის, ხარვეზის, ქარხნული წუნის აღმოჩენის შემთხვევაში მიმწოდებელი ვალდებულია საკუთარი ხარჯებით, (სატრანსპორტო საშუალებების ჩათვლით) შემსყიდველის მხრიდან დამატებითი დანახარჯების გაწევის გარეშე, სათანადო შეტყობინებიდან 10 (ათი) კალენდარული დღის განმავლობაში საქონელი შეცვალოს ახლით.
2.1.1 მოთხოვნა შესყიდვის ობიექტის სასაქონლო ნიშანთან, პატენტთან, მოდელთან, წარმოშობის წყაროსთან ან/და მწარმოებელთან დაკავშირებით
პრეტენდენტმა ფასების ცხრილში უნდა მიუთითოს შემოთავაზებული საქონლის მწარმოებელი, მწარმოებელი ქვეყანა და მოდელი (არსებობის შემთხვევაში); იმ შემთხვევაში, თუ საქონელს მოდელი არ გააჩნია, ფასების ცხრილის მოდელის გრაფაში უნდა გაკეთდეს შესაბამისი მითითება ("არ გააჩნია"). დაზუსტებას არ ექვემდებარება ტექნიკური დოკუმენტაცია, თუ სატენდერო დოკუმენტაციის მოთხოვნ(ებ)ის შესაბამისად, არ არის წარდგენილი ან მასში არ არის მითითებული ინფორმაცია შესყიდვის ობიექტის მწარმოებელი ქვეყნის, მწარმოებლის და მოდელის შესახებ, ასევე არ არის ან განუფასებლადაა წარდგენილი ფასების ცხრილი. ამასთან, პრეტენდენტის მიერ სატენდერო წინადადების წარმოდგენის შემდგომ, შემოთავაზებული საქონლის მწარმოებელის, მწარმოებელი ქვეყნისა და მოდელის (არსებობის შემთხვევაში) დასახელების ცვლილება გამოიწვევს პრეტენდენტის დისკვალიფიკაციას.
2.2.1 მოთხოვნა პრეტენდენტის გამოცდილების შესახებ
2.2.1.1. ტენდერში მონაწილე პრეტენდენტს 2022 წლის 01 იანვრიდან წინამდებარე ტენდერში წინადადებების მიღების დასრულების დღემდე საჭიროა ჰქონდეს არანაკლებ 100 000 (ასი ათასი) ლარის ღირებულების ლაბორატორიული ან სამედიცინო ან ზუსტი საზომი მოწყობილობების მიწოდების გამოცდილება. 2.2.1.2. პრეტენდენტმა უნდა წარმოადგინოს სატენდერო დოკუმენტაციის 2.2.1.1 პუნქტით გათვალისწინებულ საქონლის მიწოდებაზე გაფორმებული ხელშეკრულებ(ები)ა და მიღება-ჩაბარების აქტ(ებ)ი.
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
იმ შემთხვევაში, თუ ტენდერში ყველაზე დაბალი ფასის წინადადების მქონე პრეტენდენტის მიერ სისტემაში დაფიქსირებული საბოლოო ფასი 20%-ით ან მეტით დაბალი იქნება შესყიდვის ობიექტის სავარაუდო ღირებულებაზე, პრეტენდენტმა უნდა წარმოადგინოს ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასაბუთება. ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასაბუთება უნდა მოხდეს სსიპ ,,აკრედიტაციის ერთიანი ეროვნული ორგანო აკრედიტაციის ცენტრი’’-ს მიერ აკრედიტებული ორგანიზაციის (პირი) დასკვნის საფუძველზე (დასკვნასთან ერთად ერთიან ელექტრონულ სისტემაში წარმოდგენილი უნდა იყოს აკრედიტაციის დამადასტურებელი დოკუმენტი), ან სსიპ ლევან სამხარაულის სახელობის სასამართლო ექსპერტიზის ეროვნული ბიუროს დასკვნით, ან აუდიტის დასკვნით (დასკვნას თან უნდა ახლდეს „ბუღალტრული აღრიცხვის, ანგარიშგებისა და აუდიტის შესახებ“ საქართველოს კანონის შესაბამისად უფლებამოსილი ორგანოს მიერ გაცემული საექსპერტო ან/და აუდიტორული საქმიანობის განხორციელების უფლების დამადასტურებელი დოკუმენტი). ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ით ხელშეკრულებით ნაკისრი ვალდებულებების შესრულების შესაძლებლობა უნდა დასტურდებოდეს როგორც პრეტენდენტის მიერ დაფიქსირებული წინადადების ფასთან (ხარჯთაღრიცხვის ჯამურ ღირებულებასთან), ასევე ხარჯთაღრიცხვის ერთეულებთან მიმართებით.
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 5 სამუშაო დღის ვადაში
7.1.1 წინასწარ გადასახდელი თანხის ოდენობა და პირობები
7.1.1.1. წინასწარი ანგარიშსწორება განხორციელდება მიმწოდებლის მოთხოვნით, ხელშეკრულების ჯამური ღირებულების არაუმეტეს 40%-ის ოდენობით. 7.1.1.2. საავანსო ანგარიშსწორება შესაძლებელია შემსყიდველთან შეთანხმებული შინაარსის, უპირობო, გამოუთხოვადი, წინასწარი (საავანსო) ანგარიშსწორების უზრუნველყოფის საბანკო გარანტიის წარმოდგენის საფუძველზე, რომლის მოქმედების ვადა მინიმუმ 30 (ოცდაათი) კალენდარული დღით უნდა აღემატებოდეს ხელშეკრულების მოქმედების ვადას და რომელიც სავალდებულოდ გაცემული უნდა იყოს საქართველოს კანონმდებლობის შესაბამისად ლიცენზირებული დაწესებულებიდან, ეროვნულ ვალუტაში - ლარში (ან უცხო ქვეყნის საბანკო დაწესებულებიდან, რომელიც გადაზღვეული იქნება საქართველოს ეროვნული ბანკის მიერ ლიცენზირებული საბანკო დაწესებულების მიერ), შემდეგი ფორმის დაცვით: დაბეჭდილი, გარანტიის გამცემი დაწესებულების ტიტულიან ფურცელზე (ბლანკი), ხელმოწერილი, უფლებამოსილი პირის მიერ და ბეჭედდასმული. 7.1.1.3. ავანსის სახით გადახდილი თანხის გაქვითვა მოხდება ეტაპობრივად, ფაქტიურად მოწოდებული საქონლის ღირებულების პროპორციულად. 7.1.1.4. საავანსო გარანტია წარმოდგენილი უნდა იქნას დანართის შესაბამისად (იხილეთ მიბმული ფაილი: საავანსო გარანტიის ფორმა).
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
7.2.1. შემსყიდველი ანგარიშსწორებას ახორციელებს ეტაპობრივად, ფაქტობრივად საქონლის მიწოდების დასრულების (მიღება-ჩაბარების აქტის გაფორმების) შემდეგ მიწოდებული საქონლის რაოდენობის მიხედვით. 7.2.2. საბოლოო ანგარიშსწორება შემსყიდველის მიერ მოხდება საქონლის მიწოდების დასრულების შემდეგ, ფაქტობრივად მოწოდებული საქონლის მიხედვით, საბოლოო მიღება–ჩაბარების აქტის ხელმოწერის, შესაბამისი საგადასახადო ანგარიშფაქტურის გამოწერისა და წარმოდგენის შემდეგ არაუგვიანეს 10 (ათი) სამუშაო დღის ვადაში; 7.2.3. მიმწოდებელი ვალდებულია ანგარიშფაქტურაზე მიუთითოს ხელშეკრულების ნომერი. წინააღმდეგ შემთხვევაში შემსყიდველს უფლება აქვს არ მიიღოს ანგარიშფაქტურა.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
მიმწოდებელთან ეტაპობრივი/საბოლოო ანგარიშსწორება განხორციელდება შესაბამისი დოკუმენტაციის წარმოდგენიდან არაუგვიანეს 10 (ათი) სამუშაო დღის ვადაში.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
ნინო გლოველი, 577152075, gloveli.nino@gmail.com
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
10.1.1. ტენდერთან დაკავშირებული ყველა დოკუმენტი ან/და ინფორმაცია წარმოდგენილ უნდა იქნეს ქართულ ენაზე. დოკუმენტების ან/და ინფორმაციის უცხოურ ენაზე წარდგენის შემთხვევაში მათ უნდა დაერთოს საქართველოს კანონმდებლობით დადგენილი წესით შესრულებული თარგმანი ქართულ ენაზე. 10.1.2. ტექნიკური დოკუმენტაციის განხილვისას უცხოენოვან დოკუმენტსა და მის ქართულ ენაზე შესრულებულ თარგმანს შორის, პრიორიტეტის მინიჭების საკითხს წყვეტს სატენდერო კომისია. 10.1.3. სატენდერო წინადადებაში ფასი გამოსახული უნდა იყოს საქართველოს კანონმდებლობით გათვალისწინებული და შესყიდვის ობიექტის მიწოდებასთან დაკავშირებული ყველა გადასახადის გათვალისწინებით. სატენდერო წინადადების საერთო და ერთეულის ფასის წარმოდგენა დასაშვებია მხოლოდ ლარში. 10.1.4. პრეტენდენტს არა აქვს უფლება წარმოადგინოს ალტერნატიული სატენდერო წინადადება. 10.1.5. 2019 წლის 1 იანვრიდან, შემსყიდველი ორგანიზაციები და შესყიდვებში მონაწილეობის მსურველები/პრეტენდენტები/მიმწოდებლები „ელექტრონული დოკუმენტისა და ელექტრონული სანდო მომსახურების შესახებ“ საქართველოს კანონის მე-3 მუხლის მე-3 და მე-4 პუნქტების საფუძველზე ვალდებულები არიან, სახელმწიფო შესყიდვებში ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ასატვირთ ელექტრონულ დოკუმენტებზე შეასრულონ კვალიფიციური ელექტრონული ხელმოწერა ან/და ეს დოკუმენტები დაამოწმონ კვალიფიციური ელექტრონული შტამპით. 10.1.6. სატენდერო დოკუმენტაციის მოთხოვნებთან შესაბამისობის დადასტურების მიზნით, უცხოური საწარმოს/უცხოური საწარმოს ფილიალის/წარმომადგენლობის მიერ სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში წარმოგენილ, უცხო ქვეყანაში შედგენილ დოკუმენტზე ხელმოწერები დამოწმებული უნდა იყოს ნოტარიუსის ან შესაბამისი საჯაროსამართლებრივი უფლებამოსილების მქონე პირის მიერ, ხოლო ამ უკანასკნელის ხელმოწერა - ლეგალიზებული ან აპოსტილით დამოწმებული. 10.1.7. პრეტენდენტის მიერ ელექტრონულ სისტემაში ატვირთული სატენდერო დოკუმენტაცია უნდა იყოს ხელმოწერილი და ბეჭედდასმული უფლებამოსილი პირის მიერ. 10.1.8. იმ შემთხვევაში თუ სატენდერო დოკუმენტაციაში შესყიდვის ობიექტის ტექნიკური და ხარისხობრივი მაჩვენებლების აღწერისას გამოყენებული იქნება სასაქონლო ნიშანი, მოდელი, პატენტი ან მწარმოებელი კომპანია, ასეთ შემთხვევაში აღნიშნული ტერმინები გამოყენებული არის „მსგავსისა“ და „ექვივალენტურის“ მნიშვნელობით და პრეტენდენტი ვალდებულია წარმოადგინოს ტექნიკური დოკუმენტაციით განსაზღვრული შესყიდვის ობიექტის მსგავსი ან ექვივალენტური მახასიათებლების მქონე საქონელი/მომსახურება. 10.1.9. სახელმწიფო შესყიდვების შესახებ ხელშეკრულების ფორმა და პირობები მოცემულია სატენდერო დოკუმენტაციაში, რომელიც ხელშეკრულების დადების მომენტისათვის დაზუსტდება სატენდერო წინადადების შესაბამისად. 10.2. შესყიდვაში მონაწილე პირებმა (პრეტენდენტებმა) ერთიან ელექტრონულ სისტემაში უნდა ატვირთონ შემდეგი ტექნიკური ინფორმაცია/დოკუმენტები: ა) ფასების ცხრილი სატენდერო დოკუმენტაციის 1.3 და 2.1.1 პუნქტების მოთხოვნათა გათვალისწინებით; ბ) ინფორმაცია, შესყიდვის ობიექტის საგარანტიო ვადის შესახებ, სატენდერო დოკუმენტაციის 1.7.1 პუნქტით დადგენილ მოთხოვნათა გათვალისწინებით. გ) ინფორმაცია პრეტენდენტის გამოცდილების შესახებ, სატენდერო დოკუმენტაციის 2.2.1 პუნქტით დადგენილ მოთხოვნათა გათვალისწინებით.
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT260008510 27.04.2026 contract signed same category · 43% title match

საქართველოს საჯარო სკოლებისთვის საჭირო სამედიცინო აღჭურვილობის სახელმწიფო შესყიდვა

შპს ,,საგანმანათლებლო რესურსები'' 33100000სამედიცინო მოწყობილობები → პი.ემ.ჯი 2 bidders 220,605 ₾
NAT260015986 03.08.2026 evaluation same category · 29% title match · similar size

შპს „აკადემიკოს ნიკოლოზ ყიფშიძის სახელობის ცენტრალური საუნივერსიტეტო კლინიკის“ მიერ 202…

შპს აკადემიკოს ნიკოლოზ ყიფშიძის სახელ… 33100000სამედიცინო მოწყობილობები 1 bidder 60,196 ₾
NAT260016941 13.08.2026 evaluation same category · similar size

ა(ა)იპ "ქუთაისის მიუსაფარ ცხოველთა პოპულაციის მართვის სააგენტო"-სთვის სხვადასხვა სამედი…

ქუთაისის მიუსაფარ ცხოველთა პოპულაციის… 33100000სამედიცინო მოწყობილობები 1 bidder 86,224 ₾
NAT260015929 03.08.2026 contract prep same category · similar size

შპს აკადემიკოს ნიკოლოზ ყიფშიძის სახელობის ცენტრალური საუნივერსიტეტო კლინიკის 2026 წლის …

შპს აკადემიკოს ნიკოლოზ ყიფშიძის სახელ… 33100000სამედიცინო მოწყობილობები → მოწინავე სამედიცინო ტექნო… 1 bidder 48,570 ₾
NAT260016970 13.08.2026 not held same category · 29% title match

შპს აკადემიკოს ნიკოლოზ ყიფშიძის სახელობის ცენტრალური საუნივერსიტეტო კლინიკის 2026 წლის …

შპს აკადემიკოს ნიკოლოზ ყიფშიძის სახელ… 33100000სამედიცინო მოწყობილობები 0 bidders 43,455 ₾

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

This buyer usually awards to

across all categories

ფავორიტი სტილი
შპს კომპანია GEOSM
პი.ემ.ჯი
იმგო
შპს უნივერსალ