ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › NAT250008801
NAT250008801 NAT · აუქციონის გარეშე contract signed On procurement.gov.ge ↗

ქალაქ კასპში, კუტურის სახლის მიმდებარედ ლედ მონიტორის მიწოდება-მონტაჟი

კასპის მუნიციპალიტეტი 176 tenders 2.4 avg bidders 46 failed 234 CMR deals
28% weak

Can we win this?

28% — weak, helped by expected competition and held back by deal size.

  • Expected competition this category averages 1.6 bidders, 41% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Deal size ₾50k–200k: we have won 2 of 12 bids in this range.
  • Category fit 32300000: 0 wins from 3 bids.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Our line of business 32300000 is a category we bid in (0 wins from 3 bids), though the wording is unlike our past bids.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Contract N69 running Contract PDF ↗
70,123 ₾ contract amount 70,123 ₾ (100%) actually paid 12.06.2025 – 31.10.2025
PaymentSourceYear QuarterPaid on
66,757.00 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2025 Q4 05.11.2025
3,366.00 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2025 Q4 05.11.2025

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT250008801
შესყიდვის სტატუსიხელშეკრულება დადებულია
შემსყიდველიკასპის მუნიციპალიტეტი
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია32300000-ტელე- და რადიოსიგნალის მიმღებები და აუდიო- ან ვიდეოგამოსახულების ჩამწერი ან აღწარმოების აპარატურა
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება89`147.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხ. ტექნიკური დოკუმენტაცია
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი08.05.2025 20:45
წინადადებების მიღება იწყება18.05.2025 00:08
წინადადებების მიღება მთავრდება20.05.2025 12:30
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი1`000.00 GEL
გარანტიის ოდენობა891 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადაიხ. ტექნიკური დოკუმენტაცია
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გათვალისწინებით
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (8)

NAT250008801_ოქმი #2.pdf.pdf ეკა მურღული 28.05.2025 12:34
NAT250008801_კონტროლერის ლინკი.pdf (02/06/2025 02:06) მამუკა გოგუაძ 02.06.2025 14:06
NAT250008801_კონტროლერის ლინკი-signed.pdf.pdf მამუკა გოგუაძ 02.06.2025 14:06
NAT250008801_ოქმი #3.pdf.pdf ეკა მურღული 04.06.2025 17:53
NAT250008801_ოქმი #4.pdf.pdf ეკა მურღული 05.06.2025 11:57

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
შპს ლედმონ სარეკლამო კომპანია 70,123 70,123 won
NAT250008801_ფასების ცხრილი - მონიტ.-signed.pdf.pdf · NAT250008801_ტექნიკური დავალება-signed.pdf.pdf
სეიფ X 78,000 78,000
NAT250008801_ფასების ცხრილი_ფასების ცხრილი - მონიტ..pdf.pdf · NAT250008801_ფასების ცხრილი_ფასების ცხრილი - მონიტ..xlsx.xlsx · NAT250008801_ტექნიკური დავალება_ტექნიკური დავალება 1.pdf.pdf · NAT250008801_გამოცდილება_დანართი N3 - გამოცდილება.pdf.pdf
შპს აუთმედია 82,375 82,375
NAT250008801_ფასების ცხრილი - მონიტ.-signed.pdf.pdf · NAT250008801_დანართი N2 - გამოცდილება;-signed.pdf.pdf · NAT250008801_მიღება-ჩაბარების აქტი.pdf.pdf
იაკობ ლომსაძე 88,130 88,130
NAT250008801_ხარჯთაღრიცხვა მონიტორი_ხარჯთაღრიცხვა კასპის მონიტორი.pdf.pdf · NAT250008801_გამოცდილება_დანართი N3 - გამოცდილება.pdf.pdf · NAT250008801_შესრულებული_ტაბლოს ინვოისი.pdf.pdf · NAT250008801_ფაქტურა_ტაბლოს ფაქტურა .pdf.pdf · NAT250008801_სერთიფიკატი_სერთ იაკობი.pdf.pdf · NAT250008801_RoHS _RoHS .pdf.pdf · NAT250008801_FCC _FCC .pdf.pdf · NAT250008801_EMC_EMC.pdf.pdf · NAT250008801_CE_CE.pdf.pdf

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 08.05.2025 20:45 Announced
  • 18.05.2025 00:08 Bidding opens
  • 20.05.2025 11:17 First bid placed (4 bidders in total)
  • 20.05.2025 12:24 Last bid activity
  • 20.05.2025 12:30 Bidding closes
  • 28.05.2025 12:34 Buyer published: NAT250008801_ოქმი #2.pdf
  • 02.06.2025 13:18 Buyer published: NAT250008801_დანართი N3 - გამოცდილება-signed.pdf
  • 02.06.2025 14:06 Buyer published: NAT250008801_კონტროლერის ლინკი.pdf (02/06/2025 02:06)
  • 02.06.2025 14:06 Buyer published: NAT250008801_კონტროლერის ლინკი-signed.pdf
  • 02.06.2025 18:22 Buyer published: NAT250008801_მწარმოებლის ტექნიკური დოკუმენტაცია.pdf
  • 03.06.2025 16:02 Buyer published: NAT250008801_NAT250008801 შპს ლედმონ სარეკლამო კომპანია ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასკვნა.pdf
  • 04.06.2025 17:53 Buyer published: NAT250008801_ოქმი #3.pdf
  • 05.06.2025 11:57 Buyer published: NAT250008801_ოქმი #4.pdf
  • 12.06.2025 00:00 Contract signed: N69 — 70,123 ₾
  • 27.08.2026 05:09 Current status: contract signed

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 18 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
ქალაქ კასპში, კუტურის სახლის მიმდებარედ ლედ მონიტორის მიწოდება-მონტაჟი
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
სამუშაოები უნდა განხორციელდეს შემსყიდველის მიერ წარმოდგენილი ფასების ცხრილისა და ტექნიკური დოკუმენტაციის შესაბამისად.
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
საქონლის მიწოდება-მონტაჟი უნდა განხორციელდეს ხელშეკრულების გაფორმებიდან არაუგვიანეს 100 კალენდარულ დღეში
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
საქონლის მიწოდება უნდა განხორციელდეს მიმწოდებლის ხარჯებით, საქონლის მიწოდების ადგილია ქალაქი კასპი, მიმწოდებელი ვალდებულია განახორციელოს მიწოდებული საქონლის მონტაჟი.
1.7.1 მოთხოვნა საგარანტიო ვადის შესახებ
შემოთავაზებულ საქონელზე უნდა ვრცელდებოდეს არანაკლებ 1 (ერთი) წლიანი საგარანტიო ვადა მიღება-ჩაბარების აქტის გაფორმებიდან (პრეტენდენტი ვალდებულია ფასების ცხრილში (დანართი N1) მიუთითოს ინფორმაცია საგარანტიო ვადის შესახებ). მიმწოდებელმა, საგარანტიო ვადის პერიოდში გამოვლენილი წუნდებული საქონლის შეკეთება უნდა უზრუნველყოს საკუთარი ხარჯებით, მოთხოვნიდან არაუგვიანეს 5 (ხუთი) კალენდარული დღის ვადაში, ხოლო საქონლის შეცვლის საჭიროების შემთხვევაში, მისი შეცვლა ახლით უნდა უზრუნველყოს 20 (ოცდახუთი) კალენდარული დღის განმავლობაში. მიმწოდებლისთვის მოთხოვნის გაგზავნა განხორციელდება სატელეფონო შეტყობინებითა და ასევე ელექტრონული ფოსტის საშუალებით.
2.1.1 მოთხოვნა შესყიდვის ობიექტის სასაქონლო ნიშანთან, პატენტთან, მოდელთან, წარმოშობის წყაროსთან ან/და მწარმოებელთან დაკავშირებით
2.1.1.1 პრეტენდენტის მიერ ფასების ცხრილში მითითებული უნდა იქნას ინფორმაცია შემოთავაზებული შესყიდვის ობიექტის წარმოშობის ქვეყნის, მწარმოებელი/ბრენდის და მოდელის შესახებ. გარდა ფასების ცხრილის მე-4 და 5-ე პოზიციებისა
2.2.1 მოთხოვნა პრეტენდენტის გამოცდილების შესახებ
1. პრეტენდნტს 2022 წლიდან ტენდერის გამოცხადების დღემდე უნდა გააჩნდეს არანაკლებ 1 (ერთი) გარე გამოყენების ლედ-მონიტორის მიწოდება-მონტაჟის გამოცდილება; 2. პრეტენდენტი ვალდებულია წარმოადგინოს, საანგარიშო პერიოდში საქონლის მიწოდება-მონტაჟის გამოცდილების დამადასტურებელი მხარეთა მიერ ხელმოწერილი დოკუმენტები: ხელშეკრულებები და მათი შესრულების დამადასტურებელი დოკუმენტები: მიღება-ჩაბარების აქტები და საგადასახადო ანგარიშფაქტურები (არსებობის შემთხვევაში); 3. სახელმწიფო შესყიდვის შესახებ ხელშეკრულებ(ებ)ის არსებობის შემთხვევაში თუ მოცემული დოკუმენტები ატვირთულია სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში საკმარისია შესაბამისი განცხადების ნომრ(ებ)ის (SPA, NAT, DAP, CMR) წარმოდგენა 4. ინფორმაცია გამოცდილების შესახებ წარმოდგენილი უნდა იყოს დანართი N3–ის შესაბამისად;
2.7.1 მოთხოვნა ლიცენზიასთან, აკრედიტაციასთან, სტანდარტებთან, ხარისხის შესაბამისობასთან და სხვ. დოკუმენტების შესახებ
2.7.1.1. პრეტენდენტმა უნდა წარმოადგინოს, მის მიერ შემოთავაზებული საქონლის მწარმოებლის მიერ დადასტურებული ტექნიკური პასპორტი ან/და მწარმოებლის მიერ დადასტურებული სხვა სახის ოფიციალური დოკუმენტი (უცხოურენოვანის შემთხვევაში უნდა დაერთოს ქართულ ენაზე ნათარგმნი და ნოტარიულად დამოწმებული თარგმანი), ან/და მწარმოებლის ოფიციალური საიტის ლინკ(ებ)ი, რომლითაც დადასტურდება მის მიერ შემოთავაზებული საქონლის მახასიათებლების შესაბამისობა სატენდერო დოკუმენტაციის ტექნიკურ დავალებაში მოცემულ მახასიათებლებთან. შენიშვნა: 2.7.1.1. პუნქტით გათვალისწინებული მოთხოვნა არ ვრცელდება მისაწოდებელი საქონლის ფასების ცხრილის მე-4 და 5-ე პოზიციაზე მითითებულ საქონელზე.
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
იმ შემთხვევაში, თუ ტენდერში ყველაზე დაბალი ფასის წინადადების მქონე პრეტენდენტის მიერ სისტემაში დაფიქსირებული საბოლოო ფასი 20%-ით ან მეტით დაბალია შესყიდვის ობიექტის სავარაუდო ღირებულებაზე, პრეტენდენტმა შემსყიდველი ორგანიზაციის წერილობითი მოთხოვნის შემდეგ უნდა წარმოადგინოს/ატვირთოს ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასაბუთება. ფასწარმოქმნის ადეკვატურობა, შესაძლებელია დასაბუთდეს სსიპ ლევან სამხარაულის სასამართლო ექსპერტიზის ეროვნული ბიუროს ან/და შესაბამის სფეროში საქართველოს კანონმდებლობით განსაზღვრული უფლებამოსილების/აკრედიტაციის მქონე პირის მიერ გაცემული საექსპერტო ან/და აუდიტორული, ან/და საშემფასებლო დასკვნით (პრეტენდენტის მიერ, დასკვნასთან ერთად, ასევე, წარმოდგენილი უნდა იქნას დასკვნის გამცემი პირის შესაბამისი უფლებამოსილების/აკრედიტაციის დამადასტურებელი დოკუმენტი).
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 5 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
1. ანგარიშსწორება იწარმოებს უნაღდო ანგარიშსწორების ფორმით, საქართველოს ეროვნულ ვალუტაში, ხელშეკრულებით გათვალისწინებულ რეკვიზიტებზე. 2. ანგარიშსწორება მოხდება მიღებული სამუშაოების საბოლოო შემოწმების, მერიის ინსპექტირების ჯგუფის მიერ მიღება-ჩაბარების აქტის გაფორმებისა და სხვა საფინანსო დოკუმენტაციის წარმოდგენის შემდეგ;
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
1. შემსყიდველი ორგანიზაცია ვალდებულია, ანგარიშსწორება განახორციელოს მიწოდებულ საქონელზე გაფორმებული მიღება-ჩაბარების აქტების გაფორმებიდან 10 სამუშაო დღის ვადაში.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
ირმა შერმადინი, 599857395, irma.kaspi@gmail.com ეკა მურღული, 577607298, murgulieka@gmail.com
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
1. სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში შესყიდვის პროცედურები ხორციელდება საქართველოს კანონის „სახელმწიფო შესყიდვების შესახებ“ და სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს თავმჯდომარის 2017 წლის 14 ივნისის N12 ბრძანებით დამტკიცებული "ელექტრონული ტენდერის ჩატარების წესის“ შესაბამისად. 2. ტენდერთან დაკავშირებული ყველა დოკუმენტი ან/და ინფორმაცია წარმოდგენილ უნდა იქნას ქართულ ენაზე. დოკუმენტების ან/და ინფორმაციის უცხოურ ენაზე წარმოდგენის შემთხვევაში მათ უნდა დაერთოს საქართველოს კანონმდებლობით დადგენილი წესით შესრულებული თარგმანები ქართულ ენაზე. იმ შემთხვევაში თუ ტენდერში მონაწილე პირი უცხოეთის მოქალაქეა ან უცხოეთში რეგისტრირებული იურიდიული პირია, აუცილებელია წარმოდგენილ იქნას პირის ადმინისტრაციული ორგანოებიდან წარმოსადგენი სარეგისტრაციო/უფლებრივი მონაცემების ამსახველი დოკუმენტები. აღნიშნული დოკუმენტები დამოწმებული უნდა იყოს კანონმდებლობით დადგენილი წესით (ლეგალიზებული ან აპოსტილით დამოწმებული) და მას თან უნდა ერთვოდეს ნოტარიულად დამოწმებული ქართული თარგმანი. 3. სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ატვირთული ყველა დოკუმენტი და/ან ინფორმაცია ხელმოწერილი და/ან ბეჭედდასმული (ბეჭდის არსებობის შემთხვევაში) უნდა იქნას უფლებამოსილი პირის მიერ (საჭიროების შემთხვევაში, ატვირთული უნდა იქნას მინდობილობა ან რწმუნებულება). იმ შემთხვევაში, თუ ხელისმომწერი პირი არ არის წარმომადგენლობითი უფლებამოსილებით აღჭურვილი, პრეტენდენტმა სისტემაში უნდა წარმოადგინოს ხელისმომწერი პირის ხელმოწერისათვის გაცემული მინდობილობა. დამატებით პრეტენდენტმა უნდა ატვირთოს შესასრულებელი სამუშაოების ხარჯთაღრიცხვა ექსელის (Excel) და PDF ფაილის სახით. PDF ფაილი უნდა დაამოწმოს/დაადასტუროს კვალიფიციური ხელმოწერით/კვალიფიციური შტამპით. 4. სახელმწიფო შესყიდვების შესახებ ხელშეკრულების ფორმა და პირობები მოცემულია სატენდერო დოკუმენტაციაში, რომელიც ხელშეკრულების დადების მომენტისათვის დაზუსტდება სატენდერო წინადადების შესაბამისად. 5. პრეტენდენტს არა აქვს უფლება წარმოადგინოს ალტერნატიული სატენდერო წინადადება. 6. სატენდერო წინადადებაში საერთო ფასი გამოსახული უნდა იყოს საქართველოს კანონმდებლობით გათვალისწინებული შესყიდვის ობიექტის მიწოდებასთან დაკავშირებული ყველა ხარჯისა და გადასახადის გათვალისწინებით. 7. სატენდერო კომისიის მიერ პრეტენდენტი დისკვალიფიცირებული იქნება ტენდერიდან (დაზუსტების გარეშე), თუ არ იქნება წარმოდგენილი ტექნიკური დოკუმენტაციის 1.3 პუნქტით გათვალისწინებული ფასების ცხრილი (ხარჯთაღრიცხვა) ან წარდგენილ ხარჯთაღრიცხვაში განუფასებელი პოზიცი(ებ)ის რაოდენობა აღემატება განსაფასებელი პოზიციების 1%-ს. 8. პრეტენდენტი ვალდებულია, მის მიერ შექმნილი, წინადადების სახით წარსადგენი დოკუმენტები (მაგ., ფასების ცხრილი, ინფორმაცია საკუთარი გამოცდილების შესახებ, საგარანტიო პირობები და ა.შ.). დაამოწმოს/დაადასტუროს კვალიფიციური ხელმოწერით/კვალიფიციური შტამპით. აღნიშნულისთვის პრეტენდენტს აქვს ორი შესაძლო გზა: • ყველა PDF დოკუმენტი სათითაოდ დაამოწმოს/დაადასტუროს კვალიფიციური ხელმოწერით ან/და კვალიფიციური შტამპით; • გააერთიანოს წარსადგენი დოკუმენტები ერთ PDF ფაილად, ხოლო თუ ერთი ფაილის ზომა აღემატება 20 მეგაბაიტს – რამდენიმე PDF ფაილად და ის/ისინი დაამოწმოს/დაადასტუროს კვალიფიციური ხელმოწერით ან/და კვალიფიციური შტამპით.
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT260011984 10.06.2026 contract signed same category · similar size

ვიდეოსამეთვალყურეო მოწყობილობების შესყიდვა თანმდევი მომსახურებით (მონტაჟი/ინსტალაცია/ექ…

NAT260011883 08.06.2026 contract signed same category · similar size

საკრებულოს ბიუროს დარბაზში არსებული გახმოვანების აპარატურის შესყიდვა

NAT260000669 21.01.2026 contract signed same category · similar size

სსიპ „საზოგადოებრივი მაუწყებლში“ არსებული Jimmi Jib Triangle camera crane - ოპერატორის …

NAT260015460 27.07.2026 no result same category · similar size

TETRA სისტემის რადიოსამატარებლო კავშირის სათადარიგო მოწყობილობები

NAT250024296 25.12.2025 terminated same category · similar size

1.1.1. შესასყიდი ობიექტის დასახელება: სსიპ შოთა მესხიას ზუგდიდის სახელმწიფო უნივერსიტეტ…

NAT260008607 28.04.2026 contract signed same category · similar size

1.1.1. შესასყიდი ობიექტის დასახელება: სსიპ შოთა მესხიას ზუგდიდის სახელმწიფო უნივერსიტეტ…

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

This buyer usually awards to

across all categories

შპს ,,კასპის კეთილმოწყობა"
შპს მშენებელი 2013
შპს ჩაგელა
შპს გზამკვლევი 2001
შპს სერვისი 2015