შპს აჭარის პროექტების მართვის კომპანიას (ს/კ 445409415) ბალანსზე რიცხული, სარგებლობაში გადმოცემული ან/და მისაღები აქტივ(ებ)ის (მოძრავი, უძრავი) საბაზრო ღირებულების განსაზღვრის აუდიტორული შეფასების, საკუთარ კაპიტალში შეტანილი/შესატანი ცვლილების თაობაზე აუდიტორული ანგარიშის (დასკვნის) მომზადების მომსახურების შესყიდვა
Can we win this?
10% — outside our line: this does not look like something we sell.
- Our line of business only 17% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
- Expected competition this category averages 1.9 bidders, 41% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
- Deal size ₾10k–50k: we have won 8 of 15 bids in this range.
- Incumbent შპს კონსაუდი has won 2 of the last 3 awards from this buyer here.
- Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
- Category fit 79200000: we have never bid in this category.
- Buyer relationship we have never bid with this buyer.
Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.
| Payment | Source | Year | Quarter | Paid on |
|---|---|---|---|---|
| 23.60 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2025 | Q3 | 08.09.2025 |
| 236.00 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2025 | Q4 | 13.10.2025 |
Main details — as published
| განცხადების ნომერი | NAT250008390 |
|---|---|
| შესყიდვის სტატუსი | ხელშეკრულება დადებულია |
| შემსყიდველი | შპს აჭარის პროექტების მართვის კომპანია |
| შესყიდვის ტიპი | ელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT) |
| შესყიდვის კატეგორია | 79200000-საბუღალტრო, აუდიტორული და ფისკალური მომსახურებები |
| კლასიფიკატორის კოდები | — |
| შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება | 11`140.00 GEL |
| შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა | იხ. სატენდერო დოკუმენტაციაში |
| შესყიდვის გამოცხადების თარიღი | 02.05.2025 17:12 |
| წინადადებების მიღება იწყება | 11.05.2025 00:09 |
| წინადადებების მიღება მთავრდება | 13.05.2025 16:00 |
| შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი | 200.00 GEL |
| გარანტიის ოდენობა | 111 GEL |
| გარანტიის მოქმედების ვადა | 160 დღე |
| მოწოდების ვადა | ხელშეკრულების გაფორმებიდან 2025 წლის 31 დეკემბრის ჩათვლით. |
| წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს | დღგ-ს გარეშე |
| დამატებითი ინფორმაცია | — |
Buyer documents & protocols (9)
Bidders — everyone, including who lost
"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.
History
- 02.05.2025 17:12 Announced
- 11.05.2025 00:09 Bidding opens
- 13.05.2025 13:12 First bid placed (3 bidders in total)
- 13.05.2025 15:53 Last bid activity
- 13.05.2025 16:00 Bidding closes
- 20.05.2025 16:09 Buyer published: NAT250008390_ოქმი N8-2 დაზუსტება (აუდიტორული მომსახურება - 2025)-signed.pdf
- 22.05.2025 22:15 Buyer published: NAT250008390_ფასების ცხრილი N1 N2 N3 (აუდიტორული მომსახურება - 2025)-signed-signed-signed.pdf
- 22.05.2025 22:15 Buyer published: NAT250008390_certificate1.pdf
- 22.05.2025 22:15 Buyer published: NAT250008390_certificate2.pdf
- 22.05.2025 22:15 Buyer published: NAT250008390_სერტიფიკატების უწყვეტობა (1)-signed.pdf
- 22.05.2025 22:16 Buyer published: NAT250008390_შრომითი ხელშეკრულება-signed.pdf
- 22.05.2025 22:16 Buyer published: NAT250008390_გამოცდილება-signed.pdf
- 22.05.2025 22:17 Buyer published: NAT250008390_SARAS-.pdf
- 28.05.2025 16:09 Buyer published: NAT250008390_ოქმი N8-3 გამარჯვებულის გამოვლენა-მოწვევა (აუდიტორული მომსახურება - 2025)-signed.pdf
- 03.06.2025 00:00 Contract signed: N61 — 260 ₾
- 27.08.2026 05:12 Current status: contract signed
Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.
Tender documentation — all 15 sections
The same thing, bought before
შპს აჭარის პროექტების მართვის კომპანიას (ს/კ 445409415) ბალანსზე რიცხული, სარგებლობაში …
1.1.1.შპს „აჭარის ნარჩენების მართვის კომპანიი“-ს (ს/ნ 245626684) ბალანსზე რიცხული ან/და…
შესყიდვის ობიექტს წარმოადგენს: წალენჯიხის მუნიციპალიტეტის საკუთრებაში არსებული უძრავი (…
შესყიდვის ობიექტს წარმოადგენს: წალენჯიხის მუნიციპალიტეტის საკუთრებაში არსებული უძრავი (…
შპს ,,აჭარის პროექტების მართვის კომპანია“-ს 2025 წლის 31 დეკემბრის და 2026 წლის 31 დეკე…
Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.
Same buyer, same category — have they bought this before?
შპს აჭარის პროექტების მართვის კომპანიას (ს/კ 445409415) ბალანსზე რიცხული, სარგებლობაში …
შპს ,,აჭარის პროექტების მართვის კომპანია“-ს 2025 წლის 31 დეკემბრის და 2026 წლის 31 დეკე…
შპს აჭარის პროექტების მართვის კომპანიას (ს/კ 445409415) ბალანსზე რიცხული, სარგებლობაში …
შპს ,,აჭარის პროექტების მართვის კომპანია“-ს მიერ 2024 წლის 31 დეკემბრის მდგომარეობით და…
This buyer usually awards to
across all categories
| შპს კონსაუდი | 2× |
| შპს "სანდასუფთავება" | 2× |
| შპს ემ კა ეს | 1× |
| სს სუპპორტ ინ სპორტ ეასტერნ ეუროფე ინ… | 1× |
| შპს ზაისი და კომპანია | 1× |