ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › SPA260000241
SPA260000241 SPA · რევერსული აუქციონი contract signed On procurement.gov.ge ↗

სხვადასხვა სახის ზეთები

10% outside our line

Can we win this?

10% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 14% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 1.7 bidders, 39% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Deal size ₾10k–50k: we have won 8 of 15 bids in this range.
  • Procedure SPA: 0 wins from 1 bids.
  • Category fit 09200000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Contract N15 fulfilled Contract PDF ↗
16,744 ₾ contract amount 16,744 ₾ (100%) actually paid 03.04.2026 – 30.05.2026
PaymentSourceYear QuarterPaid on
16,744.00 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q2 15.04.2026

Main details — as published

განცხადების ნომერიSPA260000241
შესყიდვის სტატუსიხელშეკრულება დადებულია
შემსყიდველიქარელის კეთილმოწყობის ცენტრი
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი(SPA)
შესყიდვის კატეგორია09200000-ნავთობი, ქვანახშირი და ნავთობპროდუქტები
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება20`320.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხილეთ სატენდერო დოკუმენტაცია
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი12.03.2026 10:25
წინადადებების მიღება იწყება18.03.2026 00:01
წინადადებების მიღება მთავრდება20.03.2026 12:30
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი400.00 GEL
გარანტიის ოდენობა203 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადახელშეკრულების გაფორმებიდან 10 სამუშაო დღეში
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გათვალისწინებით
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (4)

SPA260000241_ინტერესთა კომფლი.pdf.pdf ზვიად იმერლიშვილი 24.03.2026 11:47
SPA260000241_კომისიის ოქმი N2 ზეთები.pdf.pdf ზვიად იმერლიშვილი 24.03.2026 11:47
SPA260000241_კომისიის ოქმი N3 ზეთები.pdf.pdf ზვიად იმერლიშვილი 30.03.2026 14:53

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
ვისოლ ავტო ექსპრესი 16,744 16,744 won
SPA260000241_ქარელი SPA260000241.....pdf.pdf · SPA260000241_დანართი N4.......pdf.pdf
თეგეტა მოტორსი 18,780 18,780
SPA260000241_დანართი N4 +.pdf.pdf · SPA260000241_დანართი 1 ფასების ცხრილი ზეთები (1) +.pdf.pdf
შპს ჯენტო ტრეიდინგი 19,920 19,920
SPA260000241_დანართი N4.pdf.pdf · SPA260000241_დანართი 1 ფასების ცხრილი ზეთები.pdf.pdf

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 12.03.2026 10:25 Announced
  • 18.03.2026 00:01 Bidding opens
  • 19.03.2026 15:15 First bid placed (3 bidders in total)
  • 20.03.2026 11:36 Last bid activity
  • 20.03.2026 12:30 Bidding closes
  • 24.03.2026 11:47 Buyer published: SPA260000241_ინტერესთა კომფლი.pdf
  • 24.03.2026 11:47 Buyer published: SPA260000241_კომისიის ოქმი N2 ზეთები.pdf
  • 26.03.2026 18:58 Buyer published: SPA260000241_წერილი ნიმუშის წარდგენის შესახებ.pdf
  • 30.03.2026 14:53 Buyer published: SPA260000241_კომისიის ოქმი N3 ზეთები.pdf
  • 03.04.2026 00:00 Contract signed: N15 — 16,744 ₾
  • 23.08.2026 21:51 Current status: contract signed

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 19 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
სხვადასხვა სახის ზეთები
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
იხილეთ ამ მუხლში ატვირთული დანართი, რომელიც წარმოადგენს სატენდერო დოკუმენტაციის განუყოფელ ნაწილს და რომლის შევსება და წარმოდგენა სავალდებულოა პრეტენდენტისათვის.
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
ხელშეკრულების გაფორმებიდან 10 სამუშაო დღე.
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
საქონლის მიწოდების ადგილია - ა(ა)იპ ქარელის კეთილმოწყობის ცენტრი. ქარელი მგალობლიშვილის ჩიხი N2
1.7.1 მოთხოვნა საგარანტიო ვადის შესახებ
მიმწოდებელი იღებს გარანტიას, რომ მოწოდებული საქონელი იქნება ახალი, ხარისხიანი, შეესაბამება ამ საქონლისათვის დადგენილ ნორმებსა და სტანდარტებს და შეესაბამება ამ სატენდერო დოკუმენტაციის დანართი N4-ით გათვალისწინებულ ტექნიკურ პარამეტრებს. მიმწოდებელი ვალდებულია წუნდებული საქონლის შეცვლა განახორციელოს შემსყიდველის წერილობითი მოთხოვნიდან არაუმეტეს ერთი კალენდარული კვირის ვადაში
2.1.1 მოთხოვნა შესყიდვის ობიექტის სასაქონლო ნიშანთან, პატენტთან, მოდელთან, წარმოშობის წყაროსთან ან/და მწარმოებელთან დაკავშირებით
იხილეთ დანართი, რომელიც წარმოადგენს სატენდერო დოკუმენტაციის განუყოფელ ნაწილს და რომლის შევსება და წარმოდგენა სავალდებულოა პრეტენდენტისათვის.
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
3.1.1 მოთხოვნა შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის შესახებ
პრეტენდენტმა უნდა წარმოადგინოს შესყიდვის ობიექტის აღწერაში, ფასების ცხრილის პირველ პოზიციაზე მითითებულ საქონელზე თითო ნიმუში ტენდერისათვის სტატუსის ,,გამარჯვებული გამოვლენილია'' მინიჭებამდე
3.1.2 შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 3 სამუშაო დღის ვადაში
3.1.3 შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის წარმოდგენის ადგილი
ა(ა)იპ ქარელის კეთილმოწყობის ცენტრი. ქარელი მგალობლიშვილის ჩიხი N2
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
ფასწარმოქმნის ადექვატურობის დასადასტურებლად პრეტენდნტის მიერ წარმოდგენილი უნდა იქნეს აკრედიტებული ექსპერტის/აუდიტის დასკვნა, საქონლის მიწოდებასთან დაკავშირებით გაფორმებული ხელსეკრულება ან საქონლის შესყიდვისათვის საჭირო ინვოისი .
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 3 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
ანგარიშსწორება განხორციელდება უნაღდო ანგარიშწორების ფორმით გაფორმებული მიღება-ჩაბარების აქტისა და საგადასახადო ანგარიშ-ფაქტურის წარდგენის საფუძველზე.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
10 სამუშაო დღე.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
ზვიად იმერლიშვილი, 577315122, ketilmowyobis.centri@gmail.com 577600422 აკაკი
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT260000883 23.01.2026 contract signed same category · 53% title match · similar size

სხვადასხვა სახეობის ზეთების შესყიდვა

მცხეთის მუნიციპალიტეტის კეთილმოწყობის… 09200000ნავთობი, ქვანახშირი და ნავთობპროდუქტები → ვისოლ ავტო ექსპრესი 2 bidders 20,540 ₾

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

თორნიკე
ვისოლ ავტო ექსპრესი
საქკაბელი
რობიზონ გელოვანი
შპს უჯ ლუბრიკანტს ტრეიდინგი