ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › NAT250009477
NAT250009477 NAT · აუქციონის გარეშე contract signed On procurement.gov.ge ↗

ქ.თბილისში, ჩუღურეთის რაიონის ტერიტორიაზე, არსებული სპორტული მოედნების მიმდინარე შეკეთების სამუშაოები

7% outside our line

Can we win this?

7% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 17% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 2.6 bidders, 26% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Deal size ₾50k–200k: we have won 2 of 12 bids in this range.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 45100000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Contract N02.09.13 fulfilled 2 amendments Contract PDF ↗
120,000 ₾ contract amount 120,000 ₾ (100%) actually paid 19.06.2025 – 31.01.2026
PaymentSourceYear QuarterPaid on
112,892.55 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2025 Q3 18.07.2025
6,963.89 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2025 Q4 10.10.2025
144.00 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2025 Q4 10.10.2025

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT250009477
შესყიდვის სტატუსიხელშეკრულება დადებულია
შემსყიდველიქალაქ თბილისის ჩუღურეთის რაიონის გამგეობა
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია45100000-სამშენებლო უბნის მოსამზადებელი სამუშაოები
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება150`000.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხილეთ სატენდერო დოკუმენტაცია
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი22.05.2025 16:34
წინადადებების მიღება იწყება07.06.2025 00:06
წინადადებების მიღება მთავრდება12.06.2025 12:00
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი1`500.00 GEL
გარანტიის ოდენობა1`500 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადახელშეკრულების გაფორმებიდან 2025 წლის 10 დეკემბრის ჩათვლით (ეტაპობრივად).
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გათვალისწინებით
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (6)

NAT250009477_ინტერესთა კონფლიქტი.pdf.pdf ბექა ნავერიანი 13.06.2025 15:24
NAT250009477_ჩუღურეთი-რეაბილიტაცია.pdf.pdf დავით კუკულავა 17.06.2025 19:55
NAT250009477_ჩუღურეთი-რეაბილიტაცია.xlsx.xlsx დავით კუკულავა 17.06.2025 19:55

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
შპსტიფლის კონსტრაქშენ 120,001 120,001 won
NAT250009477_ჩუღურეთი-რეაბილიტაცია.pdf.pdf · NAT250009477_გამოცდილება.pdf.pdf · NAT250009477_ჩუღურეთი-რეაბილიტაცია.xlsx.xlsx
შპს ჯორჯია ბილდინგ გრუპი 138,831 138,831
NAT250009477_NAT250009477 - დანართი #1 (ხარჯთაღრიცხვა).xlsx.xlsx · NAT250009477_NAT250009477 - დანართი #1 (ხარჯთაღრიცხვა)-signed.pdf.pdf
შპს გეგუ 142,012 142,012
NAT250009477_დანართი #1 (ხარჯთაღრიცხვა) 9477-signed.pdf.pdf · NAT250009477_დანართი #1 (ხარჯთაღრიცხვა).xlsx9477.xlsx.xlsx · NAT250009477_დანართი გამოცდილება-signed (saboloo) (1)-signed.pdf.pdf

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 22.05.2025 16:34 Announced
  • 07.06.2025 00:06 Bidding opens
  • 07.06.2025 00:08 First bid placed (3 bidders in total)
  • 12.06.2025 11:45 Last bid activity
  • 12.06.2025 12:00 Bidding closes
  • 13.06.2025 15:24 Buyer published: NAT250009477_ინტერესთა კონფლიქტი.pdf
  • 13.06.2025 15:24 Buyer published: NAT250009477_სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი N2.pdf
  • 13.06.2025 17:38 Buyer published: NAT250009477_სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი N3.pdf (13/06/2025 05:06)
  • 13.06.2025 17:57 Buyer published: NAT250009477_სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი N3.pdf
  • 17.06.2025 19:55 Buyer published: NAT250009477_ჩუღურეთი-რეაბილიტაცია.pdf
  • 17.06.2025 19:55 Buyer published: NAT250009477_ჩუღურეთი-რეაბილიტაცია.xlsx
  • 19.06.2025 00:00 Contract signed: N02.09.13 — 120,000 ₾
  • 27.08.2026 05:04 Current status: contract signed

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 16 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
ქ.თბილისში, ჩუღურეთის რაიონის ტერიტორიაზე, არსებული სპორტული მოედნების მიმდინარე შეკეთების სამუშაოები.
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
1.2.1.შესარულებელი სამუშაოების ჩამონათვალი და ოდენობები მითითებულია დანართი #1-ში (იხ. დანართი #1) 1.2.2. პრეტენდენტის მიერ დანართი N1 (ხარჯთაღრიცხვა) ატვირთული უნდა იქნას Excel-ის ფორმატის ფაილის სახით. პრეტენდენტის მიერ წარმოდგენილი ერთეულის ფასები არ უნდა აღემატებოდეს დანართ N1-ში მითითებული შესაბამისი ერთეული ზღვრული ფასების ოდენობას. 1.2.3. მიმწოდებელს სამშენებლო ობიექტის კონკრეტული მისამართი, შესასრულებელი სამუშაოების დეფექტური აქტი, სქემატური ნახაზი (საჭიროების შემთხვევაში), სამუშაოებისთვის განსაზღვრული ვადები გადაეცემა წერილობით. 1.2.4.სამუშაოს სპეციფიკიდან გამომდინარე შემსყიდველი არ იღებს ვალდებულებას სამუშაოების შესრულების მოქმედების ვადაში ტექნიკური დავალებით გათვალისწინებული სამუშაოების მოცულობების სრულად დაკვეთის შესახებ. 1.2.5.მიმწოდებელმა სამუშაოების დაწყებამდე თვალსაჩინო ადგილას უნდა განათავსოს მინიმუმ 1 ცალი საინფორმაციო დაფა (100სმ/80სმ) შემსყიდველის მიერ გადაცემული ესკიზის შესაბამისად. 1.2.6.მიმწოდებელი ვალდებულია სამუშაოები დაიწყოს დავალების მიღებიდან არაუგვიანეს 3(სამი) კალენდარული დღის ვადაში. 1.2.7.შემსყიდველის მოთხოვნის შემთხვევაში მიმწოდებელმა უნდა უზრუნველყოს ერთდროულად არანაკლებ 3 (სამი) ობიექტზე მუშაობა. მიმწოდებლის მიერ ხელშეკრულებით ნაკისრი ვალდებულების (ან მისი ნაწილის) შესრულება დადასტურდება მხარეთა შორის გაფორმებული მიღება-ჩაბარების აქტებით. 1.2.8. მირება-ჩაბარების აქტის (მთლიანი ან ნაწილობრივ შესრულებულ სამუშაოებზე) გაფორმებისას მიმწოდებელი ვალდებულია წარმოადგინოს სსიპ „ლევან სამხარაულის სახელობის ექსპერტიზის ეროვნული ბიუროს" ან სხვა აკრედიტირებული პირის მიერ დადასტურებული ფორმა N2 (ნაზარდი ჯამით) და გაცემული დასკვნა შესრულებული (როგორც ხილული ასევე ფარული) სამუშაოების და მიწოდებული პროდუქციის ტექნიკურ და საპროექტო დოკუმენტაციის შესაბამისობაზე (მომსახურების ხარჯებს დაფარავს მიმწოდებელი) 1.2.9.სამუშაოების დასრულების შემდეგ შემსრულებელი ვალდებულია თავისი ძალებით და სახსრებით დაუყოვნებლივ გაათავისუფლოს სამუშაო ადგილი მანქანა-მექანიზმებისაგან, მოწყობილობა- დანადგარებისაგან, მასალებისაგან, და ა .შ. 1.2.10. მიმწოდებელი ვალდებულია მიღება-ჩაბარების აქტის გაფორმებამდე წარმოადგინოს ფაქტიურად მოწყობილი ელ. ქსელის საშემსრულებლო ნახაზი, დამიწების კონტურის გაზომვისა და უსაფრთხოების დამადასტურებელი დოკუმენტაცია და მოწყობილი ქსელი შემდგომი ექსპლუატაციის მიზნით გადააბაროს შესაბამის ორგანიზაციას. ელექტრო სამონტაჟო სამუშაოებზე მიღება-ჩაბარების აქტი გაფორმდება გადაბარების შემდეგ. 1.2.11.მიმწოდებელი ვალდებულია სამუშაოების შესრულებისას წარმოქმნილი ნარჩენები (ინერტული) განათავსოს სპეციალურად საამისოდ გამოყოფილ ადგილზე, თბილისის ტერიტორიაზე განთავსების შემთხვევაში - გლდანის რაიონი, თბილისის შემოვლითი საავტომობილო გზის მე-15 კმ. 1.2.12.ხარჯთაღრიცხვის ექსელის ფორმატის ფაილი, ატვირთულია სატენდერო დოკუმენტაციასთან ერთად. 1.2.13.სამუშაოების წარმოებისას გამოსაყენებელი მასალის ტექნიკური მახასიათებლები: ფეხბურთის მოედნის ხელოვნური ბალახის საფარის მონაცემები: ბალახის ღეროს მასალა: 100%–იანი მონოფილამენტი ბალახის ღეროს სიმაღლე: არანაკლებ 25მმ (± 1%) ნაკერებს შორის მანძილი: 3/8 დუიმი DTEX: არანაკლებ 16000 მიკრონი: არანაკლებ 360 (± 5%) ნაკერების ჯამი 1 მ2-ზე არანაკლებ 16800 (± 5%) ღეროების რაოდენობა 1 მ2-ზე არანაკლებ 260 000 ბალახის ღეროს წონა 1 კვ.მ : არანაკლებ 1460 გრ. (± 5%) ბალახის მთლიანი წონა 1 კვ.მ : არანაკლებ 2780 გრ. (± 10%) საფარის ძირი ლატექსით დამუშავებული ფერი: მწვანე. სპორტული მოედნის კონტურების დახაზვა (ხაზის სისქე 8მმ) მაღალი ხარისხის ზეთოვანი (თეთრი) საღებავით.
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
ხელშეკრულების გაფორმებიდან 2025 წლის 10 დეკემბრის ჩათვლით (ეტაპობრივად).
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
1.5.1. სამუშაოს მიწოდების ადგილია ქ. თბილისის მუნიციპალიტეტის ჩუღურეთის რაიონის ტერიტორია. 1.5.2. სამუშაოები შესრულდება ეტაპობრივად, შემსყიდველის მიერ გაცემული წერილობითი დავალების შესაბამისად,
1.6 შესასრულებელი სამუშაოს საგარანტიო ვადა
1.6.1. შესრულებული სამუშაოს ხარისხის საგარანტიო ვადად განისაზღვროს საბოლოო მიღება-ჩაბარების აქტის გაფორმებიდან 2 (ორი) წელი, გარდა ვანდალიზმის შემთხვევებისა. 1.6.2. სამუშაოების დასრულების შემდეგ საგარანტიო ვადის განმავლობაში რაიმე წუნის (ნაკლოვანებები, დეფექტი) აღმოჩენის შემთხვევაში, თუ დადგინდება რომ აღნიშნული წუნი (ნაკლოვანებები, დეფექტი) გამოწვეულია უხარისხო ან/და არაჯეროვანი შესრულებით. მიმწოდებელი ვალდებულია აღმოფხვრას უხარისხოდ შესრულებული სამუშაოები საკუთარი ხარჯებით.
2.2.1 მოთხოვნა პრეტენდენტის გამოცდილების შესახებ
2.2.1.1.პრეტენდენტს 2023 წლის 01 იანვრიდან უნდა გააჩნდეს არანაკლებ შესყიდვის სავარაუდო ღირებულების 150 %-ის ოდენობით ანალოგიური სამუშაოების (ხელოვნური ბალახის საფარიანი სპორტული მოედნების მოწყობა, ან/და აღდგენა-რეაბილიტაცია, ან/და ახლის მშენებლობა) შესრულების გამოცდილება, რომელიც წარმოდგენილი უნდა იქნას დანართი #2-ის შესაბამისად. 2.2.1.2 იმ შემთხვევაში, თუ ინფორმაციაში მითითებული შესყიდვ(ებ)ა არ განხორციელებულა სახელმწიფო შესყიდვების ერთიანი ელექტრონული სისტემის გამოყენებით, ან შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში არ არის ან არასრულად არ არის ატვირთული შესაბამისი დოკუმენტები, ამ შემთხვევაში გამოცდილების დასადასტურებლად პრეტენდენტის მიერ ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ატვირთულ უნდა იქნას: მხარეთა მიერ ხელმოწერილი ხელშეკრულებ(ები)ა, ამ ხელშეკრულებ(ებ)ის შესრულების დამადასტურებელი დოკუმენტები: 1) მიღება-ჩაბარების აქტი; 2) ფორმა N2 ან/და სხვა სახის დოკუმენტ(ებ)ი, რომლითაც გარკვევით დადასტურდება პრეტენდენტის მიერ შესრულებული სამუშაო. 3) დადასტურებული საგადასახადო ანგარიშ-ფაქტურა ან/და გადახდის დამადასტურებელი დოკუმენტი. შენიშვნა: სატენდერო დოკუმენტაციით გათვალისწინებული გამოცდილების მოთხოვნებთან შესაბამისობის დადასტურების მიზნით, სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში წარმოგენილ, უცხო ქვეყანაში შედგენილ დოკუმენტზე ხელმოწერები და ხელმომწერი პირების უფლებამოსილება დამოწმებული უნდა იყოს ნოტარიუსის ან შესაბამისი საჯაროსამართლებრივი უფლებამოსილების მქონე პირის მიერ, ხოლო ამ უკანასკნელის ხელმოწერა - ლეგალიზებული ან აპოსტილით დამოწმებული.
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
4.1.1.1. იმ შემთხვევაში, თუ ტენდერში ყველაზე დაბალი ფასის წინადადების მქონე პრეტენდენტის მიერ სისტემაში დაფიქსირებული საბოლოო ფასი 20%-ით ან მეტით დაბალია შესყიდვის ობიექტის სავარაუდო ღირებულებაზე, შემსყიდველი ორგანიზაცია პრეტენდენტისაგან ითხოვს ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასაბუთებას, რაზეც პრეტენდენტის მიერ წარმოდგენილი უნდა იქნას სსიპ „ლევან სამხარაულის სახელობის ექსპერტიზის ეროვნული ბიუროს" ან სხვა აკრედიტირებული პირის მიერ გაცემული შესაბამისი დასკვნა (დასკვნასთან ერთად წარმოდგენილ უნდა იქნას დასკვნის გამცემი პირის აკრედიტაციის დამადასტურებელი დოკუმენტის ასლი), რომელშიც ტექსტობრივად მკაფიოდ უნდა იკვეთებოდეს, 2017 წლის 26 სექტემბრის საქართველოს მთავრობის N439 დადგენილებით განსაზღვრული ტექნიკური რეგლამენტის - „სამშენებლო სამუშაოების ხარჯთაღრიცხვის ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დადგენის მეთოდიკის“ მოთხოვნებთან დასკვნის შესაბამისობა. წარმოდგენილი დასკვნით უნდა დასტურდებოდეს პრეტენდენტის მიერ ატვირთულ სატენდერო ხარჯთაღრიცხვაში (სატენდერო წინადადების საბოლოო ფასის შესაბამისი ხარჯთაღრიცხვა) დაფიქსირებული ერთეულის ფასებით (თითოეულ ერთეულთან მიმართებით) და აგრეთვე ჯამური ღირებულებით ამავე ხარჯთაღრიცხვით განსაზღვრული სამუშაოების შესრულების შესაძლებლობა. ექსპერტიზის დასკვნას თან უნდა ერთვოდეს სატენდერო ხარჯთაღრიცხვა და რესურსული მეთოდით შედგენილი ხარჯთაღრიცხვა. ექსპერტიზის დასკვნის წარმოუდგენლობა ან/და უარყოფითი დასკვნის წარმოდგენა გამოიწვევს შესაბამისი პრეტენდენტის დისკვალიფიკაციას. ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასაბუთებაზე ვრცელდება სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს თავმჯდომარის 2017 წლის 14 ივნისის N12 ბრძანების 28-ე მუხლის პირველი, მე-2, მე-3, მე-5, მე-6 და მე-7 პუნქტებით განსაზღვრული პირობები.
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 5 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
7.2.1. ანგარიშსწორება განხორციელდება მხარეთა შორის შესრულებულ სამუშაოებზე გაფორმებული მიღება-ჩაბარების აქტის საფუძველზე. 7.2.2.მთლიან ან ცალკეულ ობიექტებზე შესრულებულ სამუშაოებზე მიღება-ჩაბარების აქტის გაფორმებისას, მიმწოდებელი ვალდებულია წარმოადგინოს სსიპ „ლევან სამხარაულის სახელობის სასამართლო ექსპერტიზის ეროვნული ბიურო“-ს ან სხვა აკრედიტირებული პირის მიერ გაცემული დასკვნა შესრულებული სამუშაოების შესაბამისობის შესახებ, კერძოდ: ა) ფაქტობრივად შესრულებული სამუშაოების (როგორც ხილულ ასევე ფარულ სამუშაოებზე) მოცულობების დადგენა და შესრულების დამადასტურებელი ფორმა N2-ის დადასტურება, ბ) მიწოდებული პროდუქციის (დაგებული ხელოვნური ბალახის) შესაბამისობის დადგენა ხელშეკრულებით მოთხოვნილ და მიმწოდებლის მიერ შემოთავაზებული ხელოვნური ბალახის მახასიათებლებთან.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
ანგარიშსწორება მოხდება 2025 წ. ბიუჯეტის სახსრებით, ეტაპობრივად, კონკრეტულ ობიექტზე სამუშაოების სრულად დასრულების და მიღება– ჩაბარების აქტის გაფორმებიდან 10 (ათი) სამუშაო დღის ვადაში.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
კობა ცინცაძე, 599182181, koba102102@gmail.com ტექნიკურ საკითხებთან დაკავშირებით ა. ნარიმანიძე 591110715
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
10.1.1 ტენდერთან დაკავშირებული ყველა დოკუმენტი ან/და ინფორმაცია წარმოდგენილ უნდა იქნეს ქართულ ენაზე. დოკუმენტების ან/და ინფორმაციის უცხოურ ენაზე წარდგენის შემთხვევაში მათ უნდა დაერთოს ნოტარიულად დამოწმებული ქართული თარგმანი. 10.1.2 ტექნიკური დოკუმენტაციის განხილვისას უცხოენოვან დოკუმენტსა და მის ქართულ ენაზე შესრულებულ თარგმანს შორის, პრიორიტეტის მინიჭების საკითხს წყვეტს სატენდერო კომისია. 10.1.3 სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ატვირთული დოკუმენტები უნდა აკმაყოფილებდეს ელექტრონული დოკუმენტისა და ელექტრონული სანდო მომსახურების შესახებ საქართველოს კანონის მოთხოვნებს. (დანართი N1-ის Excel-ის ფორმატის ფაილი არ საჭიროებს ელექტრონული ხელმოწერის შესრულებას ან კვალიფიციური ელექტრონული შტამპის დასმას). საჭიროების შემთხვევაში ატვირთულ უნდა იქნას მინდობილობა ან რწმუნებულება. 10.1.4 სატენდერო დოკუმენტაციაში განსაზღვრულ შესასყიდ საქონელზე, სადაც მითითებული იქნება კონკრეტული სასაქონლო ნიშანი, მოდელი, წარმოშობის წყარო ან მწარმოებელი (ასეთის არსებობის შემთხვევაში) იგულისხმება „მსგავსი“ ან „ეკვივალენტური“. 10.1.5 სატენდერო წინადადებაში ფასი გამოსახული უნდა იყოს საქართველოს კანონმდებლობით გათვალისწინებული და შესყიდვის ობიექტის მიწოდებასთან დაკავშირებული ყველა გადასახადის გათვალისწინებით. სატენდერო წინადადების საერთო და ერთეულის ფასის წარმოდგენა დასაშვებია მხოლოდ ლარში. 10.1.6 პრეტენდენტს არა აქვს უფლება წარმოადგინოს ალტერნატიული სატენდერო წინადადება. 10.1.7 სატენდერო დოკუმენტაციის მოთხოვნებთან შესაბამისობის დადასტურების მიზნით, სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში წარმოგენილ, უცხო ქვეყანაში შედგენილ დოკუმენტზე ხელმოწერები და ხელმომწერი პირების უფლებამოსილება დამოწმებული უნდა იყოს ნოტარიუსის ან შესაბამისი საჯაროსამართლებრივი უფლებამოსილების მქონე პირის მიერ, ხოლო ამ უკანასკნელის ხელმოწერა - ლეგალიზებული ან აპოსტილით დამოწმებული. 10.1.8 სამუშაოების წარმოების პროცესში, სამუშაოს ახალი პოზიცი(ებ)ის წარმოქმნის შემთხვევაში, შემსყიდევლის მხრიდან ანაზღაურება განხორციელდება სსიპ - ლევან სამხარაულის სახელობის სასამართლო ექსპერტიზის ეროვნული ბიუროს ან სხვა აკრედიტებული პირის მიერ გაცემული დასკვნით განსაზღვრული ახალი პოზიციის ერთეულის ფასის ფარგლებში, ექსპერტიზის დასკვნით დადგენილი ფაქტობრივი დანახარჯების მიხედვით. 10.2 პრეტენდენტის მიერ ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ასატვირთი მონაცემები: 1. ხარჯთაღრიცხვა დანართი N1– ის მიხედვით (ხარჯთაღრიცხვის წარმოუდგენლობა ან/და ხარჯთაღრიცხვის განსაფასებელი პოზიციების რაოდენობის 1%-ზე მეტის განუფასებლად წარმოდგენა დაზუსტებას არ დაექვემდებარება და გამოიწვევს პრეტენდენტის დისკვალიფიკაციას). 2. ინფორმაცია/დოკუმენტაცია გამოცდილების შესახებ დანართი N2–ის და სატენდერო დოკუმენტაციის 2.2.1 პუნქტის მოთხოვნების შესაბამისად.
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT260000947 23.01.2026 contract signed same category · 100% title match · same buyer · similar size

ქ.თბილისში, ჩუღურეთის რაიონის ტერიტორიაზე, არსებული სპორტული მოედნების მიმდინარე შეკეთე…

ქალაქ თბილისის ჩუღურეთის რაიონის გამგ… 45100000სამშენებლო უბნის მოსამზადებელი სამუშაოები → შპს ჯეო ქონსთრაქშენი 3 bidders 192,856 ₾
NAT250017836 02.10.2025 contract signed same category · 62% title match · same buyer · similar size

ქ. თბილისში, ჩუღურეთის რაიონის ტერიტორიაზე (N 150 დგებუაძის ქუჩა N 8, N 36 სხულუხიას ქუ…

ქალაქ თბილისის ჩუღურეთის რაიონის გამგ… 45100000სამშენებლო უბნის მოსამზადებელი სამუშაოები → შპსტიფლის კონსტრაქშენ 5 bidders 117,358 ₾
NAT260015446 27.07.2026 contract prep same category · 55% title match · same buyer · similar size

ქ. თბილისის მუნიციპალიტეტის ჩუღურეთის რაიონის ტერიტორიაზე არსებული სკვერების აღდგენა-შე…

ქალაქ თბილისის ჩუღურეთის რაიონის გამგ… 45100000სამშენებლო უბნის მოსამზადებელი სამუშაოები → შპს გაბრიელი 2 bidders 200,001 ₾
NAT250012461 11.07.2025 contract signed same category · 55% title match · same buyer · similar size

ქ. თბილისის მუნიციპალიტეტის ჩუღურეთის რაიონის ტერიტორიაზე არსებული სკვერების აღდგენა-შე…

ქალაქ თბილისის ჩუღურეთის რაიონის გამგ… 45100000სამშენებლო უბნის მოსამზადებელი სამუშაოები → შპს კომპასი ჯ.კ. 1 bidder 100,000 ₾
NAT260001499 30.01.2026 contract signed same category · 55% title match · same buyer

ქ. თბილისის მუნიციპალიტეტის ჩუღურეთის რაიონის ტერიტორიაზე არსებული სკვერების აღდგენა-შე…

ქალაქ თბილისის ჩუღურეთის რაიონის გამგ… 45100000სამშენებლო უბნის მოსამზადებელი სამუშაოები → შპს კომპასი ჯ.კ. 5 bidders 341,999 ₾
NAT260011391 01.06.2026 terminated same category · 47% title match · same buyer · similar size

ქ. თბილისის მუნიციპალიტეტის ჩუღურეთის რაიონის ტერიტორიაზე, ავარიული სახლების წინსმწრებ-…

ქალაქ თბილისის ჩუღურეთის რაიონის გამგ… 45100000სამშენებლო უბნის მოსამზადებელი სამუშაოები 0 bidders 250,000 ₾

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

შპს თემიდა 2022
შპს გიასი
შპსდაგუ 13
შპს ჯი აი სი ჯგუფი
შპს და-ლე ქონსთრაქშენ