ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › NAT250009468
NAT250009468 NAT · აუქციონის გარეშე contract signed On procurement.gov.ge ↗

თურქეთის რესპუბლიკაში, ქ. ალანიაში ხალხური ცეკვისა და მუსიკის საერთაშორისო ფესტივალში მონაწილეობისათვის .ა.(ი)პ "ბოლნისის მუნიციპალიტეტის კულტურის ცენტრთან" არსებული ფოლკლორული ანსამბლ "ბოლნისის" წევრთა ტრანსპორტით მომსახურების შესყიდვა

10% outside our line

Can we win this?

10% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 17% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 1.0 bidders, 65% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Deal size ₾10k–50k: we have won 8 of 15 bids in this range.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 60100000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Contract N71 fulfilled Contract PDF ↗
15,650 ₾ contract amount 15,650 ₾ (100%) actually paid 09.06.2025 – 30.08.2025
PaymentSourceYear QuarterPaid on
15,650.00 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2025 Q2 27.06.2025

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT250009468
შესყიდვის სტატუსიხელშეკრულება დადებულია
შემსყიდველიბოლნისის მუნიციპალიტეტის კულტურის ცენტრი
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია60100000-საავტომობილო ტრანსპორტის მომსახურებები
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება15`650.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხილეთ სატენდერო დოკუმენტაციაში
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი22.05.2025 16:15
წინადადებების მიღება იწყება28.05.2025 00:02
წინადადებების მიღება მთავრდება30.05.2025 12:00
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი156.00 GEL
გარანტიის ოდენობა157 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადა2025 წლის 18- 26 ივნისი.
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გათვალისწინებით
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (1)

NAT250009468_ოქმი №2.pdf.pdf რუსუდანი ქიტიაშვილი 03.06.2025 16:18

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
ინდივიდუალური მეწარმე მარიამი შველიძე 15,650 15,650 won
NAT250009468_ფასების ცხრილი_დანართი N1 (ფასების ცხრილი)-signed.pdf.pdf · NAT250009468_ინფ. გამოცდილების თაობაზე_ინფორმაცია გამოცდილების თაობაზე-signed.pdf.pdf · NAT250009468_ინფ. მატერიალურ-ტექნიკურ ბაზის შესახებ_ინფორმაცია მატერიალურ-ტექნიკური ბაზის შესახებ-signed.pdf.pdf · NAT250009468_მიღება-ჩაბარების აქტი 13.05.25.pdf.pdf · NAT250009468_მიღება-ჩაბარების აქტი 24.04.25.pdf.pdf · NAT250009468_მინდობილობა.pdf.pdf · NAT250009468_გამოდილების დასტურად_მარიამ შველიძე - წინანდალი.pdf.pdf · NAT250009468_ავერსი ხელშეკრულება - მარიამი შველიძე.pdf.pdf · NAT250009468_მიღება-ჩაბარების აქტი N16-signed-signed.pdf.pdf · NAT250009468_ავტობუსის რეგისტრაციის მოწმობა I გვერდი.pdf.pdf · NAT250009468_ავტობუსის რეგისტრაციის მოწმობა II გვერდი.pdf.pdf · NAT250009468_მძღოლის მართვის მოწმობა.pdf.pdf · NAT250009468_მძღოლის მართვის მოწმობა II გვერდი.pdf.pdf · NAT250009468_მეორე მძღოლი.pdf.pdf

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 22.05.2025 16:15 Announced
  • 28.05.2025 00:02 Bidding opens
  • 30.05.2025 10:51 First bid placed (1 bidders in total)
  • 30.05.2025 10:51 Last bid activity
  • 30.05.2025 12:00 Bidding closes
  • 03.06.2025 16:18 Buyer published: NAT250009468_ოქმი №2.pdf
  • 09.06.2025 00:00 Contract signed: N71 — 15,650 ₾
  • 27.08.2026 05:04 Current status: contract signed

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 16 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
თურქეთის რესპუბლიკაში, ქ. ალანიაში ხალხური ცეკვისა და მუსიკის საერთაშორისო ფესტივალში მონაწილეობისათვის .ა.(ი)პ "ბოლნისის მუნიციპალიტეტის კულტურის ცენტრთან" არსებული ფოლკლორული ანსამბლ "ბოლნისის" წევრთა ტრანსპორტით მომსახურების შესყიდვა.
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
1.2.1 - ფესტივალის ჩატარების ადგილი: თურქეთის რესპუბლიკა, ქალაქი ალანია; 1.2.2 - სატრანსპორტო საშუალება (ავტობუსი) უნდა იყოს ტექნიკურად გამართული და კომფორტაბელური მგზავრობისათვის. 1.2.3. - სარტანსპორტო საშუალება უნდა აკმაყოფილებდეს საერთაშორის სტანდარტებით დადგენილ ტექნიკურ ნორმებს. 1.2.4. -სატრანსპორტო საშუალება (ავტობუსი) აღჭურვილი უნდა იყოს გათბობა-კონდიცირების და აუდიო-ვიდეო გამართული სისტემით. 1.2.5. - სამგზავრო ადგილის რაოდენობა არანაკლებ 63 კაცზე. მომსახურეობას მიწოდებელი განახორციელებს სათანადო გამოცდილების მქონე არანაკლებ 2 თანამშრომელით (მძღოლით). 1.2.6. - სატრანსპორტო საშუალებას უნდა ჰქონდეს სატვირთო განყოფილება ანსაბლის გარდირობის განსათავსებლად. 1.2.7.--მიმწოდებელი იღებს პასუხისმგებლობას მის მიერ გამოყოფილი სატრანსპორტო საშუალების ტექნიკურ გამართულობაზე მომსახურების გაწევის მომენტში გაუმართაობის ან რაიმე ხარვეზის შემთხვევაში ვალდებულია ოპერატიულად გადაჭრას შექმნილი პრობლემა და უმოკლეს დროში უზრუნველყოს მგზავრების დანიშნულების ადგილამდე მიყვანა. 1.2.8.--სატრანსპორტო საშუალებას მომსახურების გაწევისას უნდა ჰქონდეთ გავლილი ავტოსატრანსპორტო საშუალებების სავალდებულო ტექნიკური დათვალიერება და გზისთვის ვარგისობაზე ტესტირება საქართველოს მოქმედი კანონმდებლობის შესაბამისად, აკრედიტირებულ ცენტრ(ებ)ში; ამასთან უნდა გააჩნდეს სრულყოფილი დოკუმენტაცია კონკრეტულ ქვეყანაში სატრანსპორტო საშუალების მოძრაობის ნებართვის უფლებასთან დაკავშირებით.
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
1.4.1. --გასვლა ქ. ბოლნისიდან 2025 წლის 18 ივნისს. 1.4.2.--ჩამოსვლა ქ. ბოლნისში 2025 წლის 26 ივნისს. 1.4.3 - ფესტივალის მსვლელობის დროს ქ. ალანიაში სატრანსპორტო მომსახურება.
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
მომსახურება უნდა გახორციელდეს შემდეგი მარშრუტით: ქ. ბოლნისი - თურქეთის რესპუბლიკა, ქ. ალანია - თურქეთი. ქ. ალანია ქ. ბოლნისი.
2.2.1 მოთხოვნა პრეტენდენტის გამოცდილების შესახებ
1)პრეტენდენტს უნდა გააჩნდეს ანალოგიური მომსახურეობის გაწევის გამოცდილება. ინფორმაცია წარმოდგელი უნდა იყოს დანართი №2–ის შესაბამისად; 2) შესყიდვაში მონაწილეობის მსურველმა პირმა უნდა წარმოადგინოს 1ლ პუნქტში მითითებულ მომსახურებაზე გაფორმებული ხელშეკრულების და ამ მომსახურების დასრულების დამადასტურებელი დოკუმენტაცია (მომსახურების გაწევის აქტი, ან/და გაწეული მომსახურების მიღება-ჩაბარების აქტი); 3) იმ შემთხვევაში თუ, პრეტენდენტის მიერ გაწეული მომსახურება განეკუთვნება სახელმწიფო შესყიდვებს და აღნიშნული ინფორმაცია სრულად (ხელშეკრულებ(ებ)ი; შესრულების/მიღება-ჩაბარების აქტები და სხვა) იძებნება სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში (გებ-გვერდზე --www. procurement.gov.ge). ასეთ შემთხვევაში პრეტენდენტი თავისუფლდება მე-2 პუნქტში მოთხოვნილი დოკუმენტაციის წარმოდგენის ვალდებულებისაგან და მოეთხოვება სრულყოფილად შევსებული გამოცდილების დამადასტურებელი ფორმის წარმოდგენა ( დანართი N2). 4) იმ შემთხვევაში თუ, პრეტენდენტის მიერ გაწეული მომსახურება არ განეკუთვნება სახელმწიფო შესყიდვებს შემსყიდველის მოთხოვნის შემთხვევაში, პრეტენდენტი ვალდებულია დამატებით წარმოადგინოს მომსახურების გაწევასთან დაკავშირებული ის დოკუმენტაცია, რომელიც მოთხოვნილია მე-2 პუნქტში.
2.3.1 მოთხოვნა პრეტენდენტის მატერიალურ-ტექნიკური ბაზის შესახებ
1.შესყიდვაში მონაწილეობის მსურველ პირს ტენდერით გათვალისწინებული მომსახურების შესასრულებლად უნდა გააჩნდეს საკუთარი ან საქართველოს სამოქალაქო კოდექსით ნებადართული ან აუკრძალავი ნებისმიერი ფორმით (ქირა, თხოვება ) თანამედროვე ტექნიკური მოთხოვნების შესაბამისი, მინიმუმ დანართი N3-ში და ტექნიკურ დავალებაში ასახული რაოდენობის და ტიპის მანქანა-მექანიზმები. 2. საკუთრებაში არსებული მანქანა-მექანიზმების შესახებ ინფორმაციაში შევსებულ დანართთან ერთად წარმოდგენილი უნდა იყოს მანქანა-მექანიზმების სარეგისტრაციო მოწმობები ან/და საკუთრების დამადასტურებელი სხვა დოკუმენტები. 3. საქართველოს სამოქალაქო კოდექსით ნებადართული ან აუკრძალავი ნებისმიერი ფორმით (ქირა, თხოვება ) წარმოსადგენ მანქანა-მექანიზმების შესახებ ინფორმაციაში, შევსებულ დანართთან, მანქანა-მექანიზმების სარეგისტრაციო მოწმობებთან ან/და საკუთრების დამადასტურებელი სხვა დოკუმენტებთან ერთად დამატებით წარმოდგენილი უნდა იყოს ქირავნობის ან/და თხოვების, შესაბამისი ხელშეკრულებები, რომელთა მოქმედების ვადად განსაზღვრული უნდა იყოს მინიმუმ კონკრეტული ტენდერით გათვალისწინებული მომსახურების შესასრულებლად განსაზღვრული პერიოდი.
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
1. პრეტენდენტის მიერ ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ტექნიკური დოკუმენტაციის სახით წარმოსადგენი დოკუმენტაცია: 1.1 დანართი N1-- ფასების ცხრილი; 1.2 დანართი N2 -- ინფორმაცია მატერიალურ-ტექნიკური ბაზის შესახებ; 1.3 დანართი N3 -ინფორმაცია გამოცდილების თაობაზე. 2. სატენდერო წინადადებაში საერთო ფასი გამოსახული უნდა იყოს საქართველოს კანონმდებლობით გათვალისწინებული შესყიდვის ობიექტთან დაკავშირებული ყველა ხარჯი(მათ შორის დ.ღ.გ.) (ავტობუსის მძღოლების კვების, სასტუმროს, საზღვრის კვეთასთან , ტრანსპორტის გადადგილებასთან დაკავშირებული ყველა ხარჯი ( საწვავი, ფასიანი ავტომაგისტრალი და სხვა.) ხარჯები, რომელიც სატენდერო წინადადების ფასში არ იქნება გათვალისწინებული არ დაექვემდებარება ანაზღაურებას. 3. პრედენდენტს არა აქვს უფლება წარმოადგინოს ალტერნატიული სატენდერო წინადადება. 4. პრეტენდენტი ვალდებულია, მის მიერ შექმნილი, წინადადების სახით წარსადგენი დოკუმენტები (მაგ., ფასების ცხრილი და ა.შ.). დაამოწმოს/დაადასტუროს კვალიფიციური ხელმოწერით/კვალიფიციური შტამპით.
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
1. იმ შემთხვევაში, თუ ტენდერში ელექტრონული ვაჭრობის შედეგად ყველაზე დაბალი ფასის მქონე პრეტენდენტის მიერ სისტემაში დაფიქსირებული საბოლოო ფასი 20%-ით ან მეტით დაბალი იქნება შესაბამისი ტენდერის შესყიდვის ობიექტის სავარაუდო ღირებულებაზე, პრეტენდენტი ვალდებულია, ფასწარმოქმნის ადეკვატურობა დაასაბუთოს -- მომსახურების გაწევისათვის საჭირო დეტალური-ჩაშლილი ხარჯთაღრიცხვით -- რომელშც გაწერილი იქნება: • მომსახურების გაწევისათვის გათვალისწინებული ყველა შესაძლო ხარჯი (საწვავის ხარჯი-გამყარებული შესაბამისი ინვოისით ან/და ხელშეკრულებით; ტრანსპორტის ქირავნობის ხარჯი (საჭიროების შემთხვევაში)-გამყარებული შესაბამისი ხელშეკრულებ(ებ)ით; მუშა-მოსამსახურეთა (მძღოლები) ხელფასები-გამყარებული შესაბამისი ხელშეკრულებ(ებ)ით, და ა.შ), • და საქართველოს კანონმდებლობით გათვალისწინებული მომსახურების გაწევისათვის საჭირო ყველა გადასახადი. რომელიც დაადასტურებს დაფიქსირებულ ფასად ტენდერით გათვალისწინებული ვალდებულებების შესრულების შესაძლებლობას. 2. პირველ პუნქტში ასახული ფაქტის დადგომის შემთხვევაში მაგრამ აუცილებლად ტენდერისათვის „გამარჯვებული გამოვლენილია“ სტატუსის მინიჭებამდე, სატენდერო კომისიის მიერ პრეტენდენტს განესაზღვრება ვადა -- პირველ პუნქტში ასახული დოკუმენტაციის წარმოსადგენად. 3. პრეტენდენტის მიერ წარმოდგენილი დოკუმენტაცია დაზუსტებას არ ექვემდებარება. 4. პირველ პუქნტში მოთხოვნილი დოკუმენტაციის წარმოუდგენლობა ან/და წარმოდგენილი დოკუმენტაციით ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის ვერდასაბუთება -- გამოიწვვევს პრეტენდენტის დისკვალიფიკაციას.
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 2 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
1. ანგარიშწორება მოხდება უნაღდო ანგარიშწორებით. 2. ანგარიშწორება განხორციელდება ეროვნულ ვალუტაში (ლარში).
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
მომსახურეობის გაწევის თაობაზე გაფორმებული შესაბამისი დოკუმენტაციის ხელმოწერიდან 10 სამუშაო დღის ვადაში.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
რუსუდანი ქიტიაშვილი, 599852290, bolnisiskulturiscentri@gmail.com
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
1. სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში (შემდგომში – „სისტემა“) შესყიდვის პროცედურები ხორციელდება საქართველოს კანონის „სახელმწიფო შესყიდვების შესახებ“ და სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს თავმჯდომარის 2017 წლის 14 ივნისის N12 ბრძანებით დამტკიცებული „ელექტრონული ტენდერის ჩატარების წესის“ შესაბამისად. 2. ტექნიკური და სარეგისტრაციო/უფლებრივი მონაცემების ამსახველი დოკუმენტ(ებ)ი წარდგენა შესაძლებელია განხორციელდეს როგორც ქართულ, ისე უცხოურ ენებზე. დოკუმენტების უცხოურ ენაზე წარმოდგენის შემთხვევაში, მათ უნდა დაერთოს საქართველოს კანონმდებლობით დადგენილი წესით შესრულებული თარგმანები ქართულ ენაზე. დოკუმენტაციასთან დაკავშირებული სადაო საკითხების გადაწყვეტისას უცხოურენოვან დოკუმენტსა და მის ქართულ ენაზე შესრულებულ თარგმანს შორის პრიორიტეტის მინიჭების საკითხს გადაწყვეტს სატენდერო კომისია. 3. სახელმწიფო შესყიდვების შესახებ ხელშეკრულების ფორმა და პირობები მოცემულია სატენდერო დოკუმენტაციაში, რომელიც ხელშეკრულების დადების მომენტისათვის დაზუსტდება სატენდერო წინადადების შესაბამისად. 4. პრეტენდენტის მიერ წარდგენილი სატენდერო წინადადება ძალაშია კონკრეტულ ელექტრონულ ტენდერში ”ხელშეკრულება დადებულია”, ”დასრულებულია უარყოფითი შედეგით” და ”ტენდერი შეწყვეტილია” სტატუსებიდან -- ერთ-ერთის მინიჭებამდე. 5. სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში სატენდერო წინადადების წარდგენით პრეტენდენტი ავტომატურად გამოხატავს თანხმობას სატენდერო განცხადებითა და სატენდერო დოკუმენტაციით განსაზღვრულ მოთხოვნებს.
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT250008987 14.05.2025 not held same category · 97% title match · same buyer · similar size

თურქეთის რესპუბლიკაში, ქ. ალანიაში ხალხური ცეკვისა და მუსიკის საერთაშორისო ფესტივალში მ…

ბოლნისის მუნიციპალიტეტის კულტურის ცენ… 60100000საავტომობილო ტრანსპორტის მომსახურებები 0 bidders 15,650 ₾
NAT250007419 14.04.2025 contract signed same category · 57% title match · similar size

ა.ა.(ი)პ ხულოს კულტურის ცენტრთან არსებული ანსამბლების: ქორეოგრაფიული ანსამბლი ,,არგენეთ…

ხულოს მუნიციპალიტეტი 60100000საავტომობილო ტრანსპორტის მომსახურებები → ინდივიდუალური მეწარმე ზივო 2 bidders 21,200 ₾
NAT260008003 20.04.2026 contract signed same category · 52% title match · similar size

ა.ა.(ი)პ ხულოს კულტურის ცენტრთან არსებული ქორეოგრაფიული ანსამბლი არგინეთი ,,ახალი თაობა…

ხულოს მუნიციპალიტეტი 60100000საავტომობილო ტრანსპორტის მომსახურებები → ინდივიდუალური მეწარმე ზივო 1 bidder 21,000 ₾
NAT250009428 21.05.2025 contract signed same category · 43% title match · similar size

ქედის კულტურის ცენტრის ქორეოგრაფიული ანსამბლის ,,ბეთლემი“-ს თურქეთის რესპუბლიკის ქალაქ …

აჭარის ავტონომიური რესპუბლიკის კულტურ… 60100000საავტომობილო ტრანსპორტის მომსახურებები → მერაბ გორგაძე 3 bidders 15,000 ₾
NAT260012606 19.06.2026 contract signed same category · 29% title match · similar size

რუმინეთის ქალაქ ვატრა დორნეიში ფოლკლორის მე-19 საერთაშორისო ფესტივალში მონაწილე ანსამბლ…

ცაგერის ესთეტიკური აღზრდის ცენტრი 60100000საავტომობილო ტრანსპორტის მომსახურებები → შპს გოულდენ ბათ ტრანს 1 bidder 20,000 ₾
NAT260013534 01.07.2026 contract signed same category · similar size

ხარაგაულის მუნიციპალიტეტის მოსახლეობისათვის, სოციალური პირობების გაუმჯობესების მიზნით დ…

თვითმმართველი ერთეული ხარაგაულის მუნი… 60100000საავტომობილო ტრანსპორტის მომსახურებები → ინდივიდუალური მეწარმე გიო… 1 bidder 16,500 ₾

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

ინდივიდუალური მეწარმე ანა ტაბატაძე
სოფიო სეთურიძე
ინდივიდუალური მეწარმე მარიამი შველიძე