შესყიდვის ობიექტია ტექნიკურ დავალებაში მითიტებული სხვადასხვა დასახელების პრინტერებისთვის ორიგინალი და პრინტერთან თავსებადი კარტრიჯები
Can we win this?
10% — outside our line: this does not look like something we sell.
- Our line of business only 18% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
- Expected competition this category averages 1.5 bidders, 47% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
- Deal size ₾10k–50k: we have won 8 of 15 bids in this range.
- Category fit 30100000: 0 wins from 2 bids.
- Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
- Buyer relationship we have never bid with this buyer.
Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.
| Payment | Source | Year | Quarter | Paid on |
|---|---|---|---|---|
| 11,658.00 ₾ | სახელმწიფო ბიუჯეტი | 2025 | Q3 | 02.07.2025 |
Main details — as published
| განცხადების ნომერი | NAT250009753 |
|---|---|
| შესყიდვის სტატუსი | ხელშეკრულება დადებულია |
| შემსყიდველი | შეფასებისა და გამოცდების ეროვნული ცენტრი |
| შესყიდვის ტიპი | ელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT) |
| შესყიდვის კატეგორია | 30100000-საოფისე მანქანა-დანადგარები, აღჭურვილობა და საკანცელარიო ნივთები, კომპიუტერების, პრინტერებისა და ავეჯის გარდა |
| კლასიფიკატორის კოდები | — |
| შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება | 11`708.00 GEL |
| შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა | იხილეთ სატენდერო დოკუმენტაცია |
| შესყიდვის გამოცხადების თარიღი | 28.05.2025 16:45 |
| წინადადებების მიღება იწყება | 03.06.2025 00:01 |
| წინადადებების მიღება მთავრდება | 05.06.2025 12:00 |
| შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი | 47.00 GEL |
| გარანტიის ოდენობა | 117 GEL |
| გარანტიის მოქმედების ვადა | 160 დღე |
| მოწოდების ვადა | ხელშეკრულების გაფორმების დღიდან არაუგვიანეს 10 კალენდარულ დღეში |
| წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს | დღგ-ს გათვალისწინებით |
| დამატებითი ინფორმაცია | — |
Buyer documents & protocols (4)
Bidders — everyone, including who lost
| Company | First offer | Final offer | Result |
|---|---|---|---|
| მბს | 11,658 | 11,658 | won |
| NAT250009753_ფასების ცხრილი - კარტრიჯები მბს-signed.pdf.pdf · NAT250009753_MAF HP დამოწმებული.pdf.pdf | |||
| შპს allmarket.ge | 11,708 | 11,708 | — |
| NAT250009753_ფასების ცხრილი - კარტრიჯები all market-signed.pdf.pdf | |||
"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.
History
- 28.05.2025 16:45 Announced
- 03.06.2025 00:01 Bidding opens
- 04.06.2025 15:10 First bid placed (2 bidders in total)
- 05.06.2025 11:53 Last bid activity
- 05.06.2025 12:00 Bidding closes
- 05.06.2025 17:08 Buyer published: NAT250009753_ოქმი N2, ინტერესთა კონფლიქტი.pdf
- 06.06.2025 12:28 Buyer published: NAT250009753_წერილი ნიმუშები-signed.pdf (06/06/2025 05:06)
- 06.06.2025 17:16 Buyer published: NAT250009753_წერილი ნიმუშები-signed.pdf
- 10.06.2025 12:10 Buyer published: NAT250009753_ოქმი N3 - კარტრიჯები.pdf
- 16.06.2025 00:00 Contract signed: N76 — 11,658 ₾
- 27.08.2026 05:01 Current status: contract signed
Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.
Tender documentation — all 20 sections
The same thing, bought before
შესყიდვის ობიექტია HP LaserJet M806 პრინტერისთვის 2 (ორი) ცალი ორიგინალი კარტრიჯი და 2 …
შესყიდვის ობიექტია HP LaserJet Pro MFP M428dw და HP LaserJet Pro M1536 DNF (A4) პრინტერ…
სხვადასახვა ტიპის ფერადი პრინტერებისათვის თავსებადი კარტრიჯები
სხვადასახვა ტიპის ფერადი პრინტერებისათვის თავსებადი კარტრიჯები
შესყიდვის ობიექტია HP LaserJet 700 M712 პრინტერისთვის ორიგინალი კარტრიჯები
Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.
Same buyer, same category — have they bought this before?
შესყიდვის ობიექტია ტექნიკურ დავალებაში მითიტებული სხვადასხვა დასახელების პრინტერებისთვი…
შეკვრა არანაკლებ A3 ფორმატის 120 გრ. და 10 შეკვრა არანაკლებ A3 ფორმატის 160 გრ. საბეჭდი…
შესყიდვის ობიექტია 10000 ცალი მელნის კალამი
წინამდებარე სატენდერო დოკუმენტაციით განსაზღვრულ შესყიდვის ობიექტს წარმოადგენს 1 (ერთი) …
წინამდებარე სატენდერო დოკუმენტაციით განსაზღვრულ შესყიდვის ობიექტს წარმოადგენს მაღალი წა…
This buyer usually awards to
across all categories
| ნეოტექი | 14× |
| "პოლიგრაფი" | 7× |
| მბს | 3× |
| შპს "ომეგა" | 3× |
| შპს კომპანია GEOSM | 2× |