ქ. თბილისის მუნიციპალიტეტის კრწანისის რაიონის ტერიტორიაზე მრავალბინიანი საცხოვრებელი სახლების (მ/შ ბრტყელი და ქანობიანი), წყალსაწრეტი მილების, წითელ ხაზებში მოქცეული შიდა და გარე წყალ - კანალიზაციის გაყვანილობის ქსელის მოწყობა -შეკეთების, სართულშუა ნაპრალების რეაბლიტაციის, სადარბაზოების შიდა რემონტის და სადარბაზოს შესასვლელის (წინაფრების) გადახურვის რეაბლიტაციის, სენსორული სანათების მონტაჟის, აივნების, კიბეების მოწყობა-რეაბლიტაციის, ჭიშკრის აღდგენა - რეაბლიტაციის, სადარბაზოს კარების დამზადება - მონტაჟის და შეკეთება რესტავრაციის სამუშაოების დეფექტური აქტებისა და საჭიროების შემთხვევაში სქემატური ნახაზის, განივის და გრძივი ჭრილების და შესაბამისი ესკიზური ნახაზის (gegma. Wrili) შედგენის სამუშაოების სახელმწიფო შესყიდვა
Can we win this?
10% — outside our line: this does not look like something we sell.
- Our line of business only 16% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
- Expected competition this category averages 1.8 bidders, 30% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
- Deal size ₾10k–50k: we have won 8 of 15 bids in this range.
- Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
- Category fit 71300000: we have never bid in this category.
- Buyer relationship we have never bid with this buyer.
Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.
| Payment | Source | Year | Quarter | Paid on |
|---|---|---|---|---|
| 259.43 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q3 | 25.09.2025 |
| 252.50 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q3 | 25.09.2025 |
Main details — as published
| განცხადების ნომერი | NAT250010058 |
|---|---|
| შესყიდვის სტატუსი | ხელშეკრულება დადებულია |
| შემსყიდველი | ქ. თბილისის კრწანისის რაიონის გამგეობა |
| შესყიდვის ტიპი | ელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT) |
| შესყიდვის კატეგორია | 71300000-საინჟინრო მომსახურებები |
| კლასიფიკატორის კოდები | — |
| შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება | 12`400.00 GEL |
| შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა | დეტალები იხილეთ სატენდერო დოკუმენტაციაში. |
| შესყიდვის გამოცხადების თარიღი | 03.06.2025 16:01 |
| წინადადებების მიღება იწყება | 14.06.2025 00:06 |
| წინადადებების მიღება მთავრდება | 17.06.2025 12:00 |
| შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი | 50.00 GEL |
| გარანტიის ოდენობა | 124 GEL |
| გარანტიის მოქმედების ვადა | 160 დღე |
| მოწოდების ვადა | ეტაპობრივად, წერილობითი დავალების შესაბამისად, ხელშეკრულების გაფორმებიდან 2025 წლის 25 დეკემბრის ჩათვლით. |
| წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს | დღგ-ს გათვალისწინებით |
| დამატებითი ინფორმაცია | — |
Buyer documents & protocols (3)
Bidders — everyone, including who lost
| Company | First offer | Final offer | Result |
|---|---|---|---|
| შპს საპროექტო გუნდი | 5,050 | 5,050 | won |
| NAT250010058_saproeqto-signed.pdf.pdf | |||
| შპს სითი პროგრეს გრუპ | 5,980 | 5,980 | — |
| NAT250010058_გამოცდილება-signed.pdf.pdf · NAT250010058_ფასთა ცხრილი დანართი N1-signed.pdf.pdf · NAT250010058_ფასთა ცხრილი დანართი N1.xlsx.xlsx | |||
| ზურაბ კვარაცხელია | 7,775 | 7,775 | — |
| NAT250010058_ფასთა ცხრილი დანართი კრწ.-signed.pdf.pdf | |||
"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.
History
- 03.06.2025 16:01 Announced
- 14.06.2025 00:06 Bidding opens
- 15.06.2025 14:51 First bid placed (3 bidders in total)
- 16.06.2025 17:39 Last bid activity
- 17.06.2025 12:00 Bidding closes
- 17.06.2025 14:49 Buyer published: NAT250010058_სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი N2 ხელწერილი ინტერესთა კონფლიქტის არარსებობის შესახებ-SIGNED.pdf
- 17.06.2025 14:57 Buyer published: NAT250010058_შ.პ.ს საპროექტო გუნდი ს.კ 400147701 გამოცდილება.pdf
- 19.06.2025 10:56 Buyer published: NAT250010058_სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი N3 ხელწერილი ინტერესთა კონფლიქტის არარსებობის შესახებ-SIGNED.pdf
- 25.06.2025 00:00 Contract signed: N5.1.16 — 5,050 ₾
- 27.08.2026 05:24 Current status: contract signed
Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.
Tender documentation — all 14 sections
The same thing, bought before
ქ. თბილისის მუნიციპალიტეტის კრწანისის რაიონის ტერიტორიაზე მრავალბინიანი საცხოვრებელი სა…
ქ. თბილისის მუნიციპალიტეტის კრწანისის რაიონის ტერიტორიაზე, არსებულ სკოლებში კაპიტალური …
ქ. თბილისში ისნის რაიონის ტერიტორიაზე ბინათმესაკუთრეთა ამხანაგობების საერთო საკუთრებაში…
ქ. თბილისში ისნის რაიონის ტერიტორიაზე ბინათმესაკუთრეთა ამხანაგობების საერთო საკუთრებაში…
ქ. თბილისის მუნიციპალიტეტის ჩუღურეთის რაიონის ტერიტორიაზე მრავალბინიანი საცხოვრებელი სა…
Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.
Same buyer, same category — have they bought this before?
ქ. თბილისში, კრწანისის რაიონის ტერიტორიაზე ბინათმესაკუთრეთა ამხანაგობების საერთო საკუთრ…
ქალაქ თბილისის მუნიციპალიტეტის კრწანისის რაიონის გამგეობა გეგმავს, გამოაცხადოს ელექტრონ…
ქ. თბილისის მუნიციპალიტეტის კრწანისის რაიონის ტერიტორიაზე ინფრასტრუქტურული სამუშაოების …
ქ. თბილისის მუნიციპალიტეტის კრწანისის რაიონის ტერიტორიაზე არსებულ ზოგადსაგანმანათლებო დ…
ქ. თბილისის მუნიციპალიტეტის კრწანისის რაიონის ტერიტორიაზე, არსებულ სკოლებში კაპიტალური …
This buyer usually awards to
across all categories
| შპს გაბრიელი | 13× |
| შპს ინსტალ | 8× |
| შპს ესტაკადა 2020 | 7× |
| შპს ჯი დი ეს კომპანი | 5× |
| შპს ნეივი ივენთს ენდ შოუს | 4× |