ხელვაჩაურის მუნიციპალიტეტში მახვილაურის ტერიტორიაზე არქეოლოგიური გათხრების მომსახურების შესყიდვა
Can we win this?
10% — outside our line: this does not look like something we sell.
- Our line of business only 13% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
- Expected competition this category averages 1.8 bidders, 30% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
- Deal size ₾10k–50k: we have won 8 of 15 bids in this range.
- Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
- Category fit 71300000: we have never bid in this category.
- Buyer relationship we have never bid with this buyer.
Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.
| Payment | Source | Year | Quarter | Paid on |
|---|---|---|---|---|
| 24,474.00 ₾ | ავტონომიური რესპუბლიკის ბიუჯეტი | 2025 | Q3 | 15.08.2025 |
Main details — as published
| განცხადების ნომერი | NAT250010516 |
|---|---|
| შესყიდვის სტატუსი | ხელშეკრულება დადებულია |
| შემსყიდველი | სსიპ - აჭარის კულტურული მემკვიდრეობის დაცვის სააგენტო |
| შესყიდვის ტიპი | ელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT) |
| შესყიდვის კატეგორია | 71300000-საინჟინრო მომსახურებები |
| კლასიფიკატორის კოდები | — |
| შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება | 25`000.00 GEL |
| შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა | სატენდერო დოკუმენტაციის შესაბამისად |
| შესყიდვის გამოცხადების თარიღი | 11.06.2025 10:37 |
| წინადადებების მიღება იწყება | 20.06.2025 00:04 |
| წინადადებების მიღება მთავრდება | 23.06.2025 14:00 |
| შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი | 250.00 GEL |
| გარანტიის ოდენობა | 250 GEL |
| გარანტიის მოქმედების ვადა | 160 დღე |
| მოწოდების ვადა | 2025 წლის 1 ოქტომბრამდე |
| წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს | დღგ-ს გარეშე |
| დამატებითი ინფორმაცია | — |
Buyer documents & protocols (9)
Bidders — everyone, including who lost
| Company | First offer | Final offer | Result |
|---|---|---|---|
| ეთნოკულტურული კვლევების ცენტრი | 24,474 | 24,474 | won |
| NAT250010516_მახვილაურის ხარჯთაღრიცხვა -signed.pdf.pdf | |||
"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.
History
- 11.06.2025 10:37 Announced
- 20.06.2025 00:04 Bidding opens
- 22.06.2025 22:44 First bid placed (1 bidders in total)
- 22.06.2025 22:44 Last bid activity
- 23.06.2025 14:00 Bidding closes
- 25.06.2025 16:27 Buyer published: NAT250010516_interesta konflicti arkeologia.pdf
- 25.06.2025 16:27 Buyer published: NAT250010516_oqmi 12-2.pdf
- 30.06.2025 09:05 Buyer published: NAT250010516_CV - გურამ ჩხატარაშვილი (1).pdf
- 30.06.2025 09:05 Buyer published: NAT250010516_დოქტორის+დიპლომი.pdf
- 30.06.2025 09:05 Buyer published: NAT250010516_პირადობის მოწმობიოს ასლი.pdf
- 30.06.2025 09:05 Buyer published: NAT250010516_ნარგიზ სურმანიძე CV (1).pdf
- 30.06.2025 09:05 Buyer published: NAT250010516_ნარგიზ სურმანიძე. დოქტოტორის დიპლომი_compressed.pdf
- 30.06.2025 09:05 Buyer published: NAT250010516_ნარგიზ სურმანიძე (1)_compressed.pdf
- 02.07.2025 17:54 Buyer published: NAT250010516_oqmi 12-3.pdf
- 09.07.2025 00:00 Contract signed: N111 — 24,474 ₾
- 27.08.2026 05:21 Current status: contract signed
Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.
Tender documentation — all 15 sections
The same thing, bought before
ქედის მუნიციპალიტეტის კავიანის ციხისა და ხელვაჩაურის მუნიციპალიტეტის მახვილაურის ტერიტო…
შუახევის მუნიციპალიტეტში ოქროპილაურის ციხისა და მიმდებარე ტერიტორიაზე არქეოლოგიური გათხ…
ფიჭვნარის ტერიტორიაზე არქეოლოგიური გათხრების მომსახურების შესყიდვა
ფიჭვნარის ტერიტორიაზე არქეოლოგიური გათხრების მომსახურების შესყიდვა
ხულოს მუნიციპალიტეტის სოფელ წაბლანის ტერიტორიის (ქვედა მელეს უბანი) დეტალური საინჟინრო-…
Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.
Same buyer, same category — have they bought this before?
ხულოს მუნიციპალიტეტში, სოფელ ღორჯომში მდებარე ავარიულ მდგომარეობაში მყოფი კულტურული მემ…
ქედის მუნიციპალიტეტის კავიანის ციხისა და ხელვაჩაურის მუნიციპალიტეტის მახვილაურის ტერიტო…
პეტრას ციხის უბნების სარეაბილიტაციო სამუშაოების საპროექტო დოკუმენტაციის შედგენის მომსახ…
ქედის მუნიციპალიტეტის კავიანის ციხისა და ხელვაჩაურის მუნიციპალიტეტის მახვილაურის ტერიტო…
ფიჭვნარის ტერიტორიაზე არქეოლოგიური გათხრების მომსახურების შესყიდვა
This buyer usually awards to
across all categories
| შპს ელბი სტუდიო | 5× |
| ეთნოკულტურული კვლევების ცენტრი | 3× |
| შპს იბექსი | 2× |
| შპს ბეტა პრინტი | 2× |
| შპს "ძეგლები და ღირსშესანიშნავი ადგილ… | 2× |