ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › NAT250010638
NAT250010638 NAT · აუქციონის გარეშე contract signed On procurement.gov.ge ↗

ამბროლაურის მუნიციპალიტეტის ტერიტორიაზე მგზავრთა გადაყვანა

ამბროლაურის მუნიციპალიტეტი 208 tenders 1.4 avg bidders 64 failed 260 CMR deals
4% outside our line

Can we win this?

4% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 11% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 1.0 bidders, 65% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Incumbent შპს ახალი ტრანსპორტი has won 5 of the last 6 awards from this buyer here.
  • Deal size ₾50k–200k: we have won 2 of 12 bids in this range.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 60100000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Contract N95 fulfilled Contract PDF ↗
57,468 ₾ contract amount 56,354 ₾ (98%) actually paid 30.06.2025 – 31.10.2025
PaymentSourceYear QuarterPaid on
18,921.60 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2025 Q3 04.08.2025
19,132.40 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2025 Q3 02.09.2025
18,300.00 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2025 Q4 06.10.2025

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT250010638
შესყიდვის სტატუსიხელშეკრულება დადებულია
შემსყიდველიამბროლაურის მუნიციპალიტეტი
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია60100000-საავტომობილო ტრანსპორტის მომსახურებები
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება58`071.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობასატენდერო დოკუმენტაციის შესაბამისად
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი12.06.2025 18:08
წინადადებების მიღება იწყება20.06.2025 00:04
წინადადებების მიღება მთავრდება23.06.2025 12:00
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი500.00 GEL
გარანტიის ოდენობა581 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადახელშეკრულების გაფორმებიდან 2025 წლის 30 სექტემბრის ჩათვლით
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გათვალისწინებით
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (1)

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
შპს ახალი ტრანსპორტი 57,469 57,469 won
NAT250010638_ავტობუსების რეგისტრაციის მოწმობა II (1).pdf.pdf · NAT250010638_ავტობუსების რეგისტრაციის მოწმობა.pdf.pdf · NAT250010638_დანართი N2-signed.pdf.pdf · NAT250010638_დანართი N3 - გამოცდილება-signed.pdf.pdf · NAT250010638_უსასყიდლოდ სარგებლობაში უფლების ხელშეკრულება N11.pdf.pdf · NAT250010638_უსასყიდლოდ სარგებლობაში უფლების ხელშეკრულებაN2.PDF.pdf · NAT250010638_ხელშეკრულება N15.PDF.pdf · NAT250010638_ხელშეკრულება N16.PDF.pdf · NAT250010638_ხელშეკრულება N17.PDF.pdf · NAT250010638_ხელშეკრულება N18.PDF.pdf · NAT250010638_ხელშეკრულება N19.PDF.pdf · NAT250010638_57468.4 ლარი-signed.pdf.pdf

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 12.06.2025 18:08 Announced
  • 20.06.2025 00:04 Bidding opens
  • 20.06.2025 11:32 First bid placed (1 bidders in total)
  • 20.06.2025 11:32 Last bid activity
  • 23.06.2025 12:00 Bidding closes
  • 23.06.2025 18:04 Buyer published: NAT250010638_ოქმი N2 მგზავრთა გადაყვანა-SIGNED.PDF
  • 30.06.2025 00:00 Contract signed: N95 — 57,468 ₾
  • 27.08.2026 05:20 Current status: contract signed

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 16 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
ამბროლაურის მუნიციპალიტეტის ტერიტორიაზე მგზავრთა გადაყვანა
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
1. მომწოდებელმა მომსახურება უნდა განახორციელოს დანართში მითითებულ მარშრუტებზე. 2. მომსახურება ხორციელდება ხელშეკრულების გაფორმებიდან 2025 წლის 30 სექტემბრის ჩათვლით. 3. მიმწოდებელმა უნდა უზრუნველყოს ყველა სატრანსპორტო ოპერაციის და პროცედურის (სათანადო დოკუმენტაციის მომზადება, სატრანსპორტო საშუალების გამართულ მდგომარეობაში ყოფნა და ა. შ.) განხორციელება მგზავრთა დროულად და უსაფრთხოდ გადაყვანისათვის. 4. სატრანსპორტო საშუალებებს უნდა ჰქონდეს გზისათვის ვარგისობის დამადასტურებელი დოკუმენტი (ტექნიკური დათვალიერება), გაცემული საქართველოს მოქმედი კანონმდებლობით დადგენილი წესით; 5. მომსახურების გაწევის პროცესში ავტოსატრანპორტო საშუალება უნდა იყოს ტექნიკურად გამართულ და სუფთა მდგომარეობაში; 6. პასუხისმგებლობა სატრანსპორტო საშუალების ტექნიკური გამართულობის შესახებ ეკისრება „მიმწოდებელს“. 7. იმ შემთხვევაში, თუ მგზავრობის დროს ტრანსპორტი გამოვა მწყობრიდან პრეტენდენტმა უნდა უზრუნველყოს მწყობრიდან გამოსული ტრანსპორტის ჩანაცვლება სხვა გამართული ტრანსპორტით, ისე რომ არ შეფერხდეს დაგეგმილი მომსახურება. 8. ანგარიშსწორება განხორციელდება ფაქტიურად გაწეული მომსახურების შესაბამისად, ერთეულის ღირებულების შეუცვლელად. 9. მგზავრობის ღირებულება შესაბამისობაში უნდა იყოს ამბროლაურის მუნიციპალიტეტის საკრებულოს განკარგულებაში შესაბამის მარშრუტზე მითითებულ სამგზავრო ტარიფთან.
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
მომსახურების გაწევა უნდა განხორციელდეს ხელშეკრულების გაფორმებიდან 2025 წლის 30 სექტემბრის ჩათვლით პერიოდში.
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
მომსახურება უნდა განხორციელდეს ამბროლაურის მუნიციპლიტეტის ტერიტორიაზე.
2.2.1 მოთხოვნა პრეტენდენტის გამოცდილების შესახებ
1. პრეტენდენტს ბოლო ხუთი წლის განმავლობაში უნდა ჰქონდეს ანალოგიური მომსახურების გაწევის გამოცდილება. 2. ინფორმაცია გამოცდილების შესახებ წარმოდგენილი უნდა იყოს დანართი N3–ის შესაბამისად; 3. პრეტენდენტი ვალდებულია წარმოადგინოს, საანგარიშო პერიოდში ანალოგიური სამუშაოების გამოცდილების დამადასტურებელი, მხარეთა მიერ ხელმოწერილი დოკუმენტები: ხელშეკრულებები და მათი შესრულების დამადასტურებელი დოკუმენტები: მიღება-ჩაბარების აქტები, ფორმა №2-ები; სახელმწიფო შესყიდვის შესახებ ხელშეკრულებ(ებ)ის არსებობის შემთხვევაში თუ მოცემული დოკუმენტები ატვირთულია სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში საკმარისია შესაბამისი განცხადების ნომრ(ებ)ის (SPA, NAT, DAP, CMR) წარმოდგენა.
2.3.1 მოთხოვნა პრეტენდენტის მატერიალურ-ტექნიკური ბაზის შესახებ
პრეტენდენტს ტენდერით გათვალისწინებული სამუშაოების შესასრულებლად უნდა გააჩნდეს საკუთარი ან საქართველის სამოქალაქო კოდექსით ნებადართული ან აუკრძალავი ნებართვის ფორმით (ქირა, თხოვება და ა.შ.) თანამედროვე ტექნიკური მოთხოვნების ავტოტრანსპორტი. (მ.შ ავტობუსი– 4,მიკროავტობუსი–4,მაღალი გამავლობის ავტომანქანა–1), ინფორმაცია წარმოდგენილი უნდა იქნას დანართი №2-ის შესაბამისად. აგრეთვე წარმოდგენილი უნდა იყოს ავტომანქანის (როგორც საკუთარზე, ასევე იჯარით აღებულზე) ტექნიკური პასპორტების, ან/და საკუთრების დამადასტურებელი სხვა დოკუმენტის ასლები. იჯარის შემთხვევაში დამატებით წარმოდგენილი უნდა იყოს აგრეთვე შესაბამისი საიჯარო ხელშეკრულება, მომსახურების სრული ვადის გათვალისწინებით.
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
პრეტენდენტმა ტექნიკური დოკუმენტაციის სახით სისტემაში უნდა ატვირთონ შემდეგი დოკუმენტები და ინფორმაცია: - ფასების ცხრილი; - ინფორმაცია სატრანსპორტო საშუალების ფლობის და მდგომარეობის შესახებ - ავტოტრანსპორტის ტექნიკური პასპორტი; - იჯარის შემთხვევაში დამატებით წარმოდგენილი უნდა იყოს აგრეთვე შესაბამისი საიჯარო ხელშეკრულება; - ინფორმაცია პრეტენდენტის გამოცდილების შესახებ;
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
იმ შემთხვევაში, თუ ტენდერში ელექტრონული ვაჭრობის შედეგად ყველაზე დაბალი ფასის მქონე პრეტენდენტის მიერ სისტემაში დაფიქსირებული საბოლოო ფასი 20%-ით ან მეტით დაბალია შესყიდვის ობიექტის სავარაუდო ღირებულებაზე, პრეტენდენტმა უნდა დაასაბუთოს ფასწარმოქმნის ადეკვატურობა ან/და ამ ფასად ტენდერით გათვალისწინებული ვალდებულების შესრულების შესაძლებლობა, შესაბამისი უფლებამოსილი პირის მიერ გაცემული საექსპერტო/აუდიტორული დადებითი დასკვნით. ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტით ხელშეკრულებით ნაკისრი ვალდებულებების შესრულების შესაძლებლობა უნდა დასტურდებოდეს როგორც პრეტენდენტის მიერ დაფიქსირებული წინადადების ფასთან(ხარჯთაღრიცხვის ჯამურ ღირებულებასთან), ასევე ხარჯთაღრიცხვის ერთეულებთან მიმართებით.დასკვნასთან ერთად წარმოდგენილ უნდა იქნას დასკვნის გამცემი პირის უფლებამოსილების დამადასტურებელი დოკუმენტის ასლი.
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 3 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
ეტაპობრივი/საბოლოო ანგარიშსწორება განხორციელდება ფაქტობრივად შესრულებული სამუშაოს მიხედვით, მიღება-ჩაბარების აქტისა და შესაბამისი შესრულების დამადასტურებელი დოკუმენტაციის საფუძველზე.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
ეტაპობრივი/საბოლოო ანგარიშსწორება განხორციელდება შესრულების დამადასტურებელი დოკუმენტაციის წარმოდგენიდან 10 სამუშაო დღის ვადაში.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
ია სუთიძე, 598352014, ia_sutidze@iliauni.edu.ge
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
1. სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში შესყიდვის პროცედურები ხორციელდება საქართველოს კანონის „სახელმწიფო შესყიდვების შესახებ“ და სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს თავმჯდომარის 2017 წლის 14 ივნისის N12 ბრძანებით დამტკიცებული "ელექტრონული ტენდერის ჩატარების წესის “შესაბამისად. 2. ტენდერთან დაკავშირებული ყველა დოკუმენტი ან/და ინფორმაცია წარმოდგენილ უნდა იქნას ქართულ ენაზე. დოკუმენტების ან/და ინფორმაციის უცხოურ ენაზე წარმოდგენის შემთხვევაში მათ უნდა დაერთოს საქართველოს კანონმდებლობით დადგენილი წესით შესრულებული თარგმანები ქართულ ენაზე. იმ შემთხვევაში თუ ტენდერში მონაწილე პირი უცხოეთის მოქალაქეა ან უცხოეთში რეგისტრირებული იურიდიული პირია, აუცილებელია წარმოდგენილ იქნას პირის ადმინისტრაციული ორგანოებიდან წარმოსადგენი სარეგისტრაციო/უფლებრივი მონაცემების ამსახველი დოკუმენტები. აღნიშნული დოკუმენტები დამოწმებული უნდა იყოს კანონმდებლობით დადგენილი წესით (ლეგალიზებული ან აპოსტილით დამოწმებული) და მას თან უნდა ერთვოდეს ნოტარიულად დამოწმებული ქართული თარგმანი. 3. სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ატვირთული ყველა დოკუმენტი და/ან ინფორმაცია ხელმოწერილი და/ან ბეჭედდასმული (ბეჭდის არსებობის შემთხვევაში) უნდა იქნას უფლებამოსილი პირის მიერ (საჭიროების შემთხვევაში, ატვირთული უნდა იქნას მინდობილობა ან რწმუნებულება). იმ შემთხვევაში, თუ ხელისმომწერი პირი არ არის წარმომადგენლობითი უფლებამოსილებით აღჭურვილი, პრეტენდენტმა სისტემაში უნდა წარმოადგინოს ხელისმომწერი პირის ხელმოწერისათვის გაცემული მინდობილობა. 4. სახელმწიფო შესყიდვების შესახებ ხელშეკრულების ფორმა და პირობები მოცემულია სატენდერო დოკუმენტაციაში, რომელიც ხელშეკრულების დადების მომენტისათვის დაზუსტდება სატენდერო წინადადების შესაბამისად. 5. პრეტენდენტს არა აქვს უფლება წარმოადგინოს ალტერნატიული სატენდერო წინადადება. 6. სატენდერო წინადადებაში საერთო ფასი გამოსახული უნდა იყოს საქართველოს კანონმდებლობით გათვალისწინებული შესყიდვის ობიექტის მიწოდებასთან დაკავშირებული ყველა ხარჯისა და გადასახადის გათვალისწინებით. 7. სატენდერო კომისიის მიერ პრეტენდენტი დისკვალიფიცირებული იქნება ტენდერიდან (დაზუსტების გარეშე), თუ არ იქნება წარმოდგენილი ტექნიკური დოკუმენტაციის 1.3 პუნქტით გათვალისწინებული ფასების ცხრილი (ხარჯთაღრიცხვა) ან წარდგენილ ხარჯთაღრიცხვაში განუფასებელი პოზიცი(ებ)ის რაოდენობა აღემატება განსაფასებელი პოზიციების 1%-ს. 8. პრეტენდენტი ვალდებულია, მის მიერ შექმნილი, წინადადების სახით წარსადგენი დოკუმენტები (მაგ., ფასების ცხრილი, ინფორმაცია საკუთარი გამოცდილების შესახებ, საგარანტიო პირობები და ა.შ.). დაამოწმოს/დაადასტუროს კვალიფიციური ხელმოწერით/კვალიფიციური შტამპით. აღნიშნულისთვის პრეტენდენტს აქვს ორი შესაძლო გზა: • ყველა PDF დოკუმენტი სათითაოდ დაამოწმოს/დაადასტუროს კვალიფიციური ხელმოწერით ან/და კვალიფიციური შტამპით; • გააერთიანოს წარსადგენი დოკუმენტები ერთ PDF ფაილად, ხოლო თუ ერთი ფაილის ზომა აღემატება 20 მეგაბაიტს – რამდენიმე PDF ფაილად და ის/ისინი დაამოწმოს/დაადასტუროს კვალიფიციური ხელმოწერით ან/და კვალიფიციური შტამპით;
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT250016508 09.09.2025 contract signed same category · 100% title match · same buyer · similar size

ამბროლაურის მუნიციპალიტეტის ტერიტორიაზე მგზავრთა გადაყვანა

ამბროლაურის მუნიციპალიტეტი 60100000საავტომობილო ტრანსპორტის მომსახურებები → შპს ახალი ტრანსპორტი 1 bidder 55,327 ₾
NAT250022985 10.12.2025 contract signed same category · 100% title match · same buyer

ამბროლაურის მუნიციპალიტეტის ტერიტორიაზე მგზავრთა გადაყვანა

ამბროლაურის მუნიციპალიტეტი 60100000საავტომობილო ტრანსპორტის მომსახურებები → შპს ახალი ტრანსპორტი 1 bidder 126,285 ₾
NAT260012194 12.06.2026 contract signed same category · 100% title match · same buyer

ამბროლაურის მუნიციპალიტეტის ტერიტორიაზე მგზავრთა გადაყვანა

ამბროლაურის მუნიციპალიტეტი 60100000საავტომობილო ტრანსპორტის მომსახურებები → შპს ახალი ტრანსპორტი 1 bidder 153,026 ₾
NAT260012611 19.06.2026 contract signed same category · 100% title match · similar size

ამბროლაურის მუნიციპალიტეტის ტერიტორიაზე მგზავრთა გადაყვანა

შპს ახალი ტრანსპორტი 60100000საავტომობილო ტრანსპორტის მომსახურებები → ინდივიდუალური მეწარმე თამ… 1 bidder 60,390 ₾
NAT250023227 12.12.2025 contract signed same category · 100% title match · similar size

ამბროლაურის მუნიციპალიტეტის ტერიტორიაზე მგზავრთა გადაყვანა

შპს ახალი ტრანსპორტი 60100000საავტომობილო ტრანსპორტის მომსახურებები → ინდივიდუალური მეწარმე თამ… 1 bidder 38,466 ₾

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

შპს ამბროლაურის სერვის ცენტრი 11×
შპს მეკა
შპს რაჭა მოტორსი
შპს ახალი ტრანსპორტი
შპს მუსერა