ა.(ა).ი.პ.-,,მარტვილის მუნიციპალიტეტის სკოლამდელი საგანმანათლებლო-სააღმზრდელო დაწესებულებათა ცენტრი"-სათვის მზა და დაკონსერვებული თევზის ,,გაყინული თევზის ფილე'' (ორაგული) შესყიდვა
Can we win this?
10% — outside our line: this does not look like something we sell.
- Our line of business only 22% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
- Expected competition this category averages 0.9 bidders, 52% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
- Deal size ₾10k–50k: we have won 8 of 15 bids in this range.
- Incumbent შპს გურამა has won 2 of the last 3 awards from this buyer here.
- Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
- Category fit 15200000: we have never bid in this category.
- Buyer relationship we have never bid with this buyer.
Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.
| Payment | Source | Year | Quarter | Paid on |
|---|---|---|---|---|
| 1,166.10 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q3 | 25.09.2025 |
| 1,071.80 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q3 | 29.09.2025 |
| 1,035.00 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q4 | 02.10.2025 |
| 874.00 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q4 | 10.10.2025 |
| 991.30 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q4 | 17.10.2025 |
| 1,087.90 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q4 | 28.10.2025 |
| 977.50 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q4 | 31.10.2025 |
| 947.60 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q4 | 07.11.2025 |
| 1,037.30 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q4 | 13.11.2025 |
| 1,101.70 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q4 | 21.11.2025 |
Main details — as published
| განცხადების ნომერი | NAT250014378 |
|---|---|
| შესყიდვის სტატუსი | ხელშეკრულება დადებულია |
| შემსყიდველი | მარტვილის მუნიციპალიტეტის სკოლამდელი საგანმანათლებლო სააღმზრდელო დაწესებულება |
| შესყიდვის ტიპი | ელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT) |
| შესყიდვის კატეგორია | 15200000-მზა და დაკონსერვებული თევზი |
| კლასიფიკატორის კოდები | — |
| შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება | 12`544.00 GEL |
| შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა | კგ |
| შესყიდვის გამოცხადების თარიღი | 08.08.2025 11:01 |
| წინადადებების მიღება იწყება | 16.08.2025 00:01 |
| წინადადებების მიღება მთავრდება | 18.08.2025 12:30 |
| შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი | 125.00 GEL |
| გარანტიის ოდენობა | 125 GEL |
| გარანტიის მოქმედების ვადა | 160 დღე |
| მოწოდების ვადა | ხელშეკრულების გაფორმებიდან 2025 წლის 31 დეკემბრის ჩათვლით |
| წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს | დღგ-ს გათვალისწინებით |
| დამატებითი ინფორმაცია | — |
Buyer documents & protocols (6)
Bidders — everyone, including who lost
| Company | First offer | Final offer | Result |
|---|---|---|---|
| ინდივიდუალური მეწარმე დავითი ქობალია | 11,648 | 10,304 | won |
| NAT250014378_ფასების ცხრილი (12)-signed.pdf.pdf | |||
| ინდივიდუალური მეწარმე ნათელა ყურაშვილი | 12,544 | 12,544 | — |
| NAT250014378_ფასების ცხრილი-signed.pdf.pdf | |||
"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.
History
- 08.08.2025 11:01 Announced
- 16.08.2025 00:01 Bidding opens
- 17.08.2025 16:43 First bid placed (2 bidders in total)
- 18.08.2025 12:29 Last bid activity
- 18.08.2025 12:30 Bidding closes
- 19.08.2025 13:27 Buyer published: NAT250014378_ინტერესთა კონფლიქტი.pdf
- 19.08.2025 13:28 Buyer published: NAT250014378_ოქმი N2.pdf
- 21.08.2025 12:30 Buyer published: NAT250014378_დაზუსტებული-signed.pdf (22/08/2025 11:08)
- 22.08.2025 23:32 Buyer published: NAT250014378_დაზუსტებული .-signed.pdf
- 22.08.2025 23:33 Buyer published: NAT250014378_ტექნიკური დავალება-signed.pdf
- 25.08.2025 13:00 Buyer published: NAT250014378_ოქმი N3.pdf
- 01.09.2025 00:00 Contract signed: N49 — 10,304 ₾
- 27.08.2026 05:51 Current status: contract signed
Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.
Tender documentation — all 16 sections
The same thing, bought before
ა.(ა).ი.პ.-,,მარტვილის მუნიციპალიტეტის სკოლამდელი საგანმანათლებლო-სააღმზრდელო დაწესებულ…
ა.(ა). ი.პ.-,,მარტვილის მუნიციპალიტეტის სკოლამდელი საგანმანათლებლო-სააღმზრდელო დაწესებუ…
ა(ა)იპ.-,,ჩხოროწყუს მუნიციპალიტეტის სკოლამდელი სააღმზრდელო დაწესებულებების გაერთიანება …
აბაშის სკოლამდელი და სკოლისგარეშე სააღმზრდელო დაწესებულებების ბაღებისათვის გაყინული თევ…
აბაშის სკოლამდელი და სკოლისგარეშე სააღმზრდელო დაწესებულებების ბაღებისათვის გაყინული თევ…
Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.
Same buyer, same category — have they bought this before?
ა.(ა).ი.პ.-,,მარტვილის მუნიციპალიტეტის სკოლამდელი საგანმანათლებლო-სააღმზრდელო დაწესებულ…
ა.(ა).ი.პ.-,,მარტვილის მუნიციპალიტეტის სკოლამდელი საგანმანათლებლო-სააღმზრდელო დაწესებულ…
ა.(ა). ი.პ.-,,მარტვილის მუნიციპალიტეტის სკოლამდელი საგანმანათლებლო-სააღმზრდელო დაწესებუ…
This buyer usually awards to
across all categories
| ი/მეწარმე ,,ნანი გოგოლაძე" | 8× |
| ინდივიდუალური მეწარმე დავითი ქობალია | 7× |
| შპს ნინო 2017 | 6× |
| რევაზ კვესელავა | 3× |
| შპს გურამა | 2× |