ტსTenderscope

Filters

Apply to every page — dashboards, lists, buyers, categories

Period

or an exact range

Applies to the date a tender was announced; plans by their year, direct purchases by their date.

Categories

30125100 ტონერიანი კარტრიჯები, 30200000 კომპიუტერული მოწყობილ…, 31400000 აკუმულატორები, დენის …, 32200000 რადიოტელეფონიის, რადი… and 11 more — manage the list in the classifier →

Buyers

Suppliers

Tenders where any of these took part; wins where they won.

Status

Procedure

Estimated value ₾

Categories: 15 watched ×
HomeTenders › NAT250012334
NAT250012334 NAT · აუქციონის გარეშე no result On procurement.gov.ge ↗

შესყიდვის ობიექტს წარმოადგენს, ზოგადსაგანმანათლებლო დაწესებულებებში ინტეგრირებული პროფესიული საგანმანათლებლო პროგრამების დანერგვის მიზნით, შესაბამისი კვალიფიკაციის მქონე მასწავლებლების, აგრეთვე, სკოლების ადმინისტრაციის წარმომადგენლებისათვის ტრენინგების ჩატარების უზრუნველყოფის ფარგლებში, ქ. თბილისში სასტუმროში დაბინავების მომსახურება

7% outside our line

Can we win this? how the score works →

7% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 18% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 1.7 bidders, 39% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 12 of 21.
  • Deal size ₾50k–200k: we have won 2 of 12 bids in this range.
  • Procedure NAT: 20 wins from 51 bids.
  • Category fit 55100000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 56 decided bids (20 won, 36% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT250012334
შესყიდვის სტატუსიდასრულებულია უარყოფითი შედეგით
შემსყიდველია(ა)იპ პროფესიული უნარების სააგენტო
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია55100000-სასტუმროს მომსახურება
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება135`540.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხილეთ სატენდერო დოკუმენტაცია
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი09.07.2025 18:06
წინადადებების მიღება იწყება18.07.2025 00:03
წინადადებების მიღება მთავრდება21.07.2025 12:30
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი1`355.00 GEL
გარანტიის ოდენობა1`355 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადაიხ. სატენდერო დოკუმენტაცია
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გათვალისწინებით
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (6)

NAT250012334_სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი 25.pdf.pdf თორნიკე შემოზაშვილი 25.07.2025 17:39
NAT250012334_სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი 33.pdf.pdf თორნიკე შემოზაშვილი 01.08.2025 15:39
NAT250012334_სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი 37.pdf.pdf თორნიკე შემოზაშვილი 04.08.2025 18:23
NAT250012334_სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი 48.pdf.pdf თორნიკე შემოზაშვილი 11.08.2025 18:55
NAT250012334_სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი N50.pdf.pdf თორნიკე შემოზაშვილი 13.08.2025 12:26

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
შპს ტენდერი 2019 105,540 95,500
NAT250012334_ფასების ცხრილი ხარჯთაღრიცხვა დანართი N1 (2)-signed.pdf.pdf · NAT250012334_გამოცდილება-signed.pdf.pdf
შპს ბიგფუტი 104,667 104,667
NAT250012334_ფასების ცხრილი ხარჯთაღრიცხვა დანართი #1-signed.pdf.pdf
შპს ა & დ პარტნიორები 106,355 106,355
NAT250012334_ფასების ცხრილი ხარჯთაღრიცხვა დანართი N1-signed.pdf.pdf · NAT250012334_დანართი N2 - გამოცდილება-signed.pdf.pdf

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 09.07.2025 18:06 Announced
  • 18.07.2025 00:03 Bidding opens
  • 20.07.2025 23:20 First bid placed (3 bidders in total)
  • 21.07.2025 12:23 Last bid activity
  • 21.07.2025 12:30 Bidding closes
  • 25.07.2025 17:39 Buyer published: NAT250012334_სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი 25.pdf
  • 01.08.2025 15:39 Buyer published: NAT250012334_სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი 33.pdf
  • 04.08.2025 18:23 Buyer published: NAT250012334_სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი 37.pdf
  • 08.08.2025 16:44 Buyer published: NAT250012334_სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი N43.pdf
  • 11.08.2025 18:55 Buyer published: NAT250012334_სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი 48.pdf
  • 13.08.2025 12:26 Buyer published: NAT250012334_სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი N50.pdf
  • 27.08.2026 05:35 Current status: no result

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 16 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
შესყიდვის ობიექტს წარმოადგენს, ზოგადსაგანმანათლებლო დაწესებულებებში ინტეგრირებული პროფესიული საგანმანათლებლო პროგრამების დანერგვის მიზნით, შესაბამისი კვალიფიკაციის მქონე მასწავლებლების, აგრეთვე, სკოლების ადმინისტრაციის წარმომადგენლებისათვის ტრენინგების ჩატარების უზრუნველყოფის ფარგლებში, ქ. თბილისში სასტუმროში დაბინავების მომსახურება.
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
1.2.1 სასტუმროში დაბინავების მომსახურების გაწევა უნდა განხორციელდეს 2025 წლის აგვისტოს და სექტემბრის თვეებში, მითითებული თარიღებში: • 21-22 აგვისტო (ორი ღამე), ქ. თბილისში მდებარე სასტუმრო - 107 პერსონა; • 25-26 აგვისტო (ორი ღამე), ქ. თბილისში მდებარე სასტუმრო - 176 პერსონა; • 01 სექტემბერი (ერთი ღამე), ქ. თბილისში მდებარე სასტუმრო - 20 პერსონა. • 01-02 სექტემბერი (ორი ღამე), ქ. თბილისში მდებარე სასტუმრო - 55 პერსონა. • 03 სექტემბერი (ერთი ღამე), ქ. თბილისში მდებარე სასტუმრო - 31 პერსონა. • 04-05 სექტემბერი (ორი ღამე), ქ. თბილისში მდებარე სასტუმრო - 13 პერსონა. 1.2.2. პრეტენდენტის მიერ შესაძლებელია შემოთავაზებული იყოს ქ. თბილისში მდებარე რამოდენიმე სასტუმრო, რომლებიც უნდა იყოს თანამედროვე სტანდარტების და კომფორტული ინფრასტრუქტურის მქონე, არ უნდა იყოს განთავსებული საცხოვრებელი სახლის ნაწილში ან მიწისქვეშ, სასტუმრო არ უნდა იყოს საოჯახო ტიპის. 1.2.3.სასტუმროში ღამისთევის მომსახურების გაწევა უნდა განხორციელდეს თითოეული პერსონისათვის განკუთვნილ ინდივიდუალურ ნომრებში (საუზმით). 1.2.4. სასტუმროს ნომრები აღჭურვილი უნდა იყოს ინდივიდუალური სველი წერტილებით, ცივი და ცხელი წყლით (24 საათი), კონდიცირება-გათბობის გამართული სისტემით (24 საათი); თითოეულ ნომერში უზრუნველყოფილი უნდა იყოს არანაკლებ 1 ლიტრი სასმელი წყალი, ყოველდღიურად; სასტუმროს ნომრებში დაცული უნდა იყოს სანიტარული ნორმები, ნომერში განთავსებული უნდა იყოს შესაბამისი რაოდენობის პირველადი ჰიგიენის პროდუქტები (საპონი, შამპუნი, დასაბანი გელი, პირსახოცები და სხვა). ოთახის დალაგება და თეთრეულის გამოცვლა უნდა ხორციელდებოდეს სასტუმროში არსებული სტანდარტის მიხედვით, სველი/მშრალი წმენდით. 1.2.5. სასტუმრო ნომრებს უნდა ჰქონდეს ინტერნეტთან მუდმივი წვდომა - WiFi ქსელი. 1.2.6. სასტუმროში მონაწილეთა მიღების/გასტუმრების სავარაუდო განრიგი: მონაწილეთა სასტუმროს ნომრებში განთავსება 14:00 საათიდან; მონაწილეთა სასტუმროს ნომრის დატოვება 12:00 საათზე. 1.2.7. სასტუმროში დაბინავების მომსახურება უნდა მოცავდეს საუზმეს, რომლის მენიუში მინიმუმ უნდა შედიოდეს: საუზმე: ა. ცხელი კერძი (2 სახეობის) ბ. გარნირი (2 სახეობის) გ. რძის ნაწარმი (2 სახეობის) დ. ძეხვეული (2 სახეობის) ე. ცომეული (2 სახეობის, მ/შ პური) ვ. დესერტი (2 სახეობის) ზ. გამაგრილებელი არა გაზირებული სასმელი (2 სახეობის) თ. სეზონური ხილი ი. სასმელი (ყავა, ჩაი, რძე) შენიშვნა: საუზმისათვის გამოყოფილი სივრცე, უნდა მდებარეობდეს სასტუმროს შენობაში და უზრუნველყოფილი უნდა იყოს გათბობა/გაგრილების შესაბამსი სისტემით.
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
სასტუმროში ღამისთევის (საუზმით) მომსახურების გაწევა უნდა განხორციელდეს: • 21-22 აგვისტო (ორი ღამე), ქ. თბილისში მდებარე სასტუმრო - 107 პერსონა; • 25-26 აგვისტო (ორი ღამე), ქ. თბილისში მდებარე სასტუმრო - 176 პერსონა; • 01 სექტემბერი (ერთი ღამე), ქ. თბილისში მდებარე სასტუმრო - 20 პერსონა. • 01-02 სექტემბერი (ორი ღამე), ქ. თბილისში მდებარე სასტუმრო - 55 პერსონა. • 03 სექტემბერი (ერთი ღამე), ქ. თბილისში მდებარე სასტუმრო - 31 პერსონა. • 04-05 სექტემბერი (ორი ღამე), ქ. თბილისში მდებარე სასტუმრო - 13 პერსონა.
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
მომსახურების გაწევა უნდა განხორციელდეს, პრეტენდენტის მიერ შემოთავზაებულ სასტუმრო(ებ)ში (ქ. თბილისში), ტექნიკური დავალებით გათვალისწინებული მოთხოვნების შესაბამისად.
2.2.1 მოთხოვნა პრეტენდენტის გამოცდილების შესახებ
პრეტენდენტს, 2022, 2023, 2024 წლებში ჯამურად უნდა გააჩნდეს არანაკლებ 150 000.00 (ას ოთხმოცდაათი ათასი) ლარის ღირებულების სასტუმროში ღამისთევის (საუზმით) მომსახურების გაწევის გამოცდილება. აღნიშნული გამოცდილების დასადასტურებლად, პრეტენდენტმა, ერთიან ელექტრონულ სისტემაში უნდა ატვირთოს, ზემოთ მითითებულ წლებში, მსგავსი მომსახურების გაწევის მიზნით გაფორმებული ხელშეკრულებები და ამავე ხელშეკრულებ(ებ)ის შესრულების დამადასტურებელი დოკუმენტაცია (მიღება-ჩაბარების აქტი(ები) და ა.შ.). იმ შემთხვევაში, თუ პრეტენდენტის გამოცდილების დამადასტურებელი დოკუმენტები ატვირთულია სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში, საკმარისია პრეტენდეტმა მიუთითოს შესაბამისი SPA /NAT /CMR ნომრები და აღარ წარმოადგინოს მოთხოვნილი დოკუმენტაცია. შენიშვნა: პრეტენდენტის მიერ, გამოცდილების დადასურების მიზნით წარმოდგენილი გაწეული მომსახურებ(ებ)ის ღირებულების შესახებ ინფორმაცია მითითებულ უნდა იქნას ლარში. უცხოურ ვალუტაში გაწეული მომსახურების შემთხვევაში, აღნიშნული ინფორმაცია მითითებული უნდა იყოს მომსახურების გაწევის დამადასტურებელი დოკუმენტების გაფორმების თარიღისთვის, შესაბამისი ვალუტის მიმართ საქართველოს ეროვნული ბანკის მიერ დადგენილი, ლარის ოფიციალური გაცვლითი კურსის მიხედვით.
2.3.1 მოთხოვნა პრეტენდენტის მატერიალურ-ტექნიკური ბაზის შესახებ
2.3.1.1 პრეტენდენტმა, შემოთავაზებული სასტუმრო(ები)ს შესახებ, უნდა წარმოადგინოს შემდეგი ინფორმაცია: სასტუმრო(ები)ს სახელწოდებ(ები)ა, ზუსტი მისამართ(ებ)ი, ტელეფონის ნომერ(ებ)ი, მოკლე აღწერილობ(ები)ა, სასტუმროს ფოტოები, სასტუმროს ვებ-გვერდის მისამართი (არსებობის შემთხვევაში). 2.3.1.2 იმ შემთხვევაში, თუ პრეტენდენტი არ არის მის მიერ შემოთავაზებული სასტუმრო(ები)ს წარმომადგენელი, პრეტენდენტმა დამატებით უნდა წარმოადგინოს შემოთავაზებული სასტუმრო(ები)ს ხელმძღვანელ(ებ)ის ან/და უფლებამოსილი პი(ებ)ის მიერ დადასტურებული წერილობითი შეტყობინება, იმის თაობაზე, რომ შემოთავაზებული სასტუმროს ადმინისტრაცია გაცნობილია სატენდერო დოკუმენტაციის პირობებს და მზად არის გასწიოს სასტუმრო მომსახურება, სატენდერო დოკუმენტაციაში მითითებული პირობების მიხედვით. აღნიშნული დოკუმენტი დამოწმებული უნდა იყოს (ხელმოწერებით და/ან ბეჭდებით) როგორც სასტუმროს ადმინისტრაციის, ასევე პრეტენდენტის მიერ.
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
თუ, ტენდერში ყველაზე დაბალი ფასის წინადადების მქონე პრეტენდენტის მიერ, სისტემაში დაფიქსირებული საბოლოო ფასი, 20%-ით ან მეტით დაბალია შესყიდვის ობიექტის სავარაუდო ღირებულებაზე, პრეტენდენტი ვალდებულია დაასაბუთოს ფასწარმოქმნის ადეკვატურობა ექსპერტიზის ან აუდიტორის დასკვნით, რომელიც ადასტურებს პრეტენდენტის მიერ დაფიქსირებულ ფასად ხელშეკრულებით ნაკისრი ვალდებულებების შესრულების შესაძლებლობას როგორც პრეტენდენტის მიერ დაფიქსირებული წინადადების ფასთან (ფასების ცხრილის ჯამურ ღირებულებასთან), ასევე ფასების ცხრილის ერთეულებთან მიმართებით. ექსპერტიზის ან აუდიტორის დასკვნის წარმოდგენის შემთხვევაში, აუდიტორული კომპანია/აუდიტორი უნდა ირიცხებოდეს ბუღალტრული აღრიცხვის, ანგარიშგების და აუდიტის ზედამხედველობის სამსახურის შესაბამის რეესტრში. ასევე, შესაძლებელია სახელმწიფოს მიერ აღიარებული ორგანიზაციის მიერ გაცემული საექპერტო დასკვნის წარმოდგენა.
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 3 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
ანგარიშსწორება განხორციელდება, ორ ეტაპად, თითოულ თვეში (აგვისტო, სექტემბერი) ფაქტობრივად მოწოდებულ მომსახურებაზე გაფორმებული მიღება-ჩაბარების აქტის საფუძველზე, უნაღდო ანგარიშსწორების ფორმით, ეროვნულ ვალუტაში.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
ანგარიშშწორება განხორციელდება, მიღება–ჩაბარების აქტის გაფორმებიდან, 10 (ათი) სამუშაო დღის ვადაში.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
თორნიკე შემოზაშვილი, 514040014, tshemozashvili@geoskills.ge , ტექნიკურ საკითხებთან დაკავშირებით საკონტაქტო პირი: რატი ფრუიძე 551000644
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
10.1.1. სატენდერო წინადადების ფასის წარმოდგენა დასაშვებია მხოლოდ ლარში. 10.1.2. პრეტენდენტის მიერ ელექტრონულ ტენდერთან დაკავშირებული ყველა დოკუმენტი ან/და ინფორმაცია წარმოდგენილი უნდა იქნას ქართულ ენაზე. დოკუმენტების ან/და ინფორმაციის უცხოურ ენაზე წარდგენის შემთხვევაში, მათ უნდა დაერთოს საქართველოს კანონმდებლობით დადგენილი წესით შესრულებული თარგმანები ქართულ ენაზე. 10.1.3. დავის შემთხვევაში უცხოენოვან დოკუმენტსა და მის ქართულ ენაზე შესრულებულ თარგმანს შორის, პრიორიტეტის მინიჭების საკითხს წყვეტს სატენდერო კომისია. 10.1.4. პრეტენდენტის მიერ წარმოდგენილი დოკუმენტაცია (რომლიც უშუალოდ მის მიერ არის შემუშავებული) დამოწმებული უნდა იყოს კვალიფიციური ელექტრონული ხელმოწერით ან შტამპით, „ელექტრონული დოკუმენტისა და ელექტრონული სანდო მომსახურების შესახებ“ საქართველოს კანონის შესაბამისად. 10.1.5. სახელმწიფო შესყიდვების შესახებ ხელშეკრულების ფორმა და პირობები მოცემულია სატენდერო დოკუმენტაციაში, რომელიც ხელშეკრულების დადების მომენტისათვის დაზუსტდება სატენდერო წინადადების შესაბამისად. 10.1.6. პრეტენდენტს არა აქვს უფლება წარმოადგინოს ალტერნატიული სატენდერო წინადადება. 10.1.7. ტენდერში მონაწილეობით პრეტენდენტი ეთანხმება სატენდრო დოკუმენტაციის ყველა იმ მოთხოვნას, რომელთა შესახებ ინფორმაციის წარმოდგენა ან/და სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ატვირთვა არ არის სავალდებულო. 10.2. პრეტენდენტმა ტექნიკური დოკუმენტაციის სახით ერთიან ელექტრონულ სისტემაში უნდა ატვირთოს: 10.2.1 ფასების ცხრილი (დანართი N1), სატენდერო დოკუმენტაციის 1.3. პუნქტში ატვირთული ცხრილის შესაბამისად. 10.2.2 ინფორმაცია პრეტენდენტის გამოცდილების შესახებ, სატენდერო დოკუმენტაციის 2.2.1 პუნქტით გათვალისწინებულის მოთხოვნების შესაბამისად. 10.2.3 ინფორმაცია სასტუმრო(ები)ს შესახებ, სატენდერო დოკუმენტაციის 2.3.1 პუნქტით გათვალისწინებული მოთხოვნების შესაბამისად.
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

AI review what to offer, and whether to bid

Reviews run for tenders scoring 60% or more; this one scores 7%. You can still run one.

The same thing, bought before

NAT250012336 09.07.2025 no result same category · 94% title match · same buyer · similar size

შესყიდვის ობიექტს წარმოადგენს, ზოგადსაგანმანათლებლო დაწესებულებებში ინტეგრირებული პროფე…

ა(ა)იპ პროფესიული უნარების სააგენტო 55100000სასტუმროს მომსახურება 2 bidders 126,720 ₾
NAT250012335 09.07.2025 contract signed same category · 96% title match · same buyer

შესყიდვის ობიექტს წარმოადგენს, ზოგადსაგანმანათლებლო დაწესებულებებში ინტეგრირებული პროფე…

ა(ა)იპ პროფესიული უნარების სააგენტო 55100000სასტუმროს მომსახურება → შპს მარლეი 3 bidders 39,900 ₾
NAT250012339 09.07.2025 contract signed same category · 94% title match · same buyer

შესყიდვის ობიექტს წარმოადგენს, ზოგადსაგანმანათლებლო დაწესებულებებში ინტეგრირებული პროფე…

ა(ა)იპ პროფესიული უნარების სააგენტო 55100000სასტუმროს მომსახურება → ინდივიდუალური მეწარმე რუს… 4 bidders 31,680 ₾
NAT250012340 09.07.2025 no result same division · 91% title match · same buyer · similar size

შესყიდვის ობიექტს წარმოადგენს, ზოგადსაგანმანათლებლო დაწესებულებებში ინტეგრირებული პროფე…

ა(ა)იპ პროფესიული უნარების სააგენტო 55300000რესტორნებისა და კვების საწარმოების მომსახურეობები 1 bidder 138,500 ₾
NAT250013944 04.08.2025 terminated same division · 91% title match · same buyer · similar size

შესყიდვის ობიექტს წარმოადგენს, ზოგადსაგანმანათლებლო დაწესებულებებში ინტეგრირებული პროფე…

ა(ა)იპ პროფესიული უნარების სააგენტო 55300000რესტორნებისა და კვების საწარმოების მომსახურეობები 1 bidder 138,500 ₾
NAT250012342 09.07.2025 no result same division · 85% title match · same buyer

შესყიდვის ობიექტს წარმოადგენს, ზოგადსაგანმანათლებლო დაწესებულებებში ინტეგრირებული პროფე…

ა(ა)იპ პროფესიული უნარების სააგენტო 55300000რესტორნებისა და კვების საწარმოების მომსახურეობები 3 bidders 75,000 ₾

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

შპს ბიგფუტი
შპს ა & დ პარტნიორები
შპს მარლეი
ინდივიდუალური მეწარმე რუსუდან ბურჭულა…
შპს დი ემ კომპანი