სატრანსპორტო საშუალებებისა და მათთან დაკავშირებული მოწყობილობების შეკეთება, ტექნიკური მომსახურება და მასთან დაკავშირებული მომსახურებები (სერვისი) გულისხმობს შ.პ.ს. ,,ამბროლაურის სერვის ცენტრის'' სარგებლობაში არსებული სპეცტექნიკის გრეიდერი HBM-NOBAS BG 160T-4 სახ.ნომერი LL233V გამოშვების წელი 2009 - დროულ და სრულყოფილ შეკეთებას, პროფილაქტიკური და დიაგნოსტიკური სამუშაოების ჩატარებას, ნაწილების შეკეთებას და/ან გამოცვლას
Can we win this?
9% — outside our line: this does not look like something we sell.
- Our line of business only 17% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
- Expected competition this category averages 1.4 bidders, 52% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
- Incumbent შპს რაჭა მოტორსი has won 3 of the last 6 awards from this buyer here.
- Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
- Category fit 50100000: we have never bid in this category.
- Buyer relationship we have never bid with this buyer.
Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.
| Payment | Source | Year | Quarter | Paid on |
|---|---|---|---|---|
| 1,249.00 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2025 | Q3 | 29.07.2025 |
| 506.00 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2025 | Q3 | 02.09.2025 |
| 6,864.00 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2025 | Q3 | 30.09.2025 |
Main details — as published
| განცხადების ნომერი | NAT250011306 |
|---|---|
| შესყიდვის სტატუსი | ხელშეკრულება დადებულია |
| შემსყიდველი | შპს ,,ამბროლაურის სერვის ცენტრი" |
| შესყიდვის ტიპი | ელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT) პრეისკურანტით |
| შესყიდვის კატეგორია | 50100000-სატრანსპორტო საშუალებებისა და მათთან დაკავშირებული მოწყობილობების შეკეთება, ტექნიკური მომსახურება და მასთან დაკავშირებული მომსახურებები |
| კლასიფიკატორის კოდები | — |
| შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა | სატენდერო დოკუმენტაციის შესაბამისად |
| შესყიდვის გამოცხადების თარიღი | 24.06.2025 16:20 |
| წინადადებების მიღება იწყება | 05.07.2025 00:05 |
| წინადადებების მიღება მთავრდება | 07.07.2025 15:00 |
| შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი | 400.00 GEL |
| გარანტიის ოდენობა | 200 GEL |
| გარანტიის მოქმედების ვადა | 160 დღე |
| მოწოდების ვადა | სატენდერო დოკუმენტაციია შესაბამისად |
| წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს | დღგ-ს გათვალისწინებით |
| დამატებითი ინფორმაცია | — |
| პრეისკურანტის სავარაუდო ღირებულება | 66`278.60 GEL |
| შესყიდვის ობიექტის სახელშეკრულებო ღირებულება | 20`000.00 GEL |
Buyer documents & protocols (5)
Bidders — everyone, including who lost
| Company | First offer | Final offer | Result |
|---|---|---|---|
| ინდივიდუალური მეწარმეონისე ონიანი | 59,651 | 59,651 | — |
| NAT250011306_გრეიდერის პრეისკურანტი.xlsx.xlsx · NAT250011306_გრეიდერის პრეისკურანტი-signed.pdf.pdf · NAT250011306_თანხმობა-signed.pdf.pdf | |||
| ინდივიდუალური მეწარმე რუსლან შარაძე | 66,279 | 66,279 | won |
| NAT250011306_გრეიდერის პრეისკურანტი (1) (1)-signed.pdf.pdf | |||
"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.
History
- 24.06.2025 16:20 Announced
- 05.07.2025 00:05 Bidding opens
- 06.07.2025 16:36 First bid placed (2 bidders in total)
- 07.07.2025 09:46 Last bid activity
- 07.07.2025 15:00 Bidding closes
- 08.07.2025 20:12 Buyer published: NAT250011306_ინტერესთა კონფლიქტი-signed (6)-signed-signed-signed-signed.pdf
- 08.07.2025 20:12 Buyer published: NAT250011306_ოქმი N2-signed (2)-signed-signed-signed-signed.pdf
- 16.07.2025 10:56 Buyer published: NAT250011306_ოქმი N3 (1)-signed-signed-signed-signed (1)-signed.pdf
- 16.07.2025 11:56 Buyer published: NAT250011306_ინტერესთა კონფლიქტი 2-signed-signed-signed-signed (1)-signed.pdf
- 16.07.2025 11:56 Buyer published: NAT250011306_ოქმი N4-signed-signed-signed-signed-signed.pdf
- 22.07.2025 00:00 Contract signed: N45 — 20,000 ₾
- 27.08.2026 05:15 Current status: contract signed
Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.
Tender documentation — all 16 sections
The same thing, bought before
სატრანსპორტო საშუალებებისა და მათთან დაკავშირებული მოწყობილობების შეკეთება, ტექნიკური მ…
სატრანსპორტო საშუალებებისა და მათთან დაკავშირებული მოწყობილობების შეკეთება, ტექნიკური მ…
ავტომანქანების შეკეთება და ტექნიკური მომსახურება (სერვისი) გულისხმობს შ.პ.ს. ,,ამბროლაუ…
ავტომანქანების შეკეთება და ტექნიკური მომსახურება (სერვისი) გულისხმობს შ.პ.ს. ,,ამბროლაუ…
მომსახურება (სერვისი) გულისხმობს ა(ა) იპ „გორის მუნიციპალიტეტის კეთილმოწყობის სააგენტო“…
Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.
Same buyer, same category — have they bought this before?
ავტომანქანების შეკეთება და ტექნიკური მომსახურება (სერვისი) გულისხმობს შ.პ.ს. ,,ამბროლაუ…
სატრანსპორტო საშუალებებისა და მათთან დაკავშირებული მოწყობილობების შეკეთება, ტექნიკური მ…
შესყიდვია ობიექტია საბურავების შეკეთება, დაყენებისა და ბალანსირების ჩათვლით
სატრანსპორტო საშუალებებისა და მათთან დაკავშირებული მოწყობილობების შეკეთება, ტექნიკური მ…
სატრანსპორტო საშუალებებისა და მათთან დაკავშირებული მოწყობილობების შეკეთება, ტექნიკური მ…
This buyer usually awards to
across all categories
| ხატია გოგსაძე | 3× |
| შპს რაჭა მოტორსი | 3× |
| ინდიკო დვალი | 3× |
| ლელა იაკობიძე | 3× |
| ინდივიდუალური მეწარმე მიხეილ გიორგობი… | 2× |