ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › SPA250000689
SPA250000689 SPA · რევერსული აუქციონი contract signed On procurement.gov.ge ↗

სხვადასხვა ფარმაცევტული პროდუქტები

10% outside our line

Can we win this?

10% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 14% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 0.9 bidders, 51% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Deal size ₾10k–50k: we have won 8 of 15 bids in this range.
  • Procedure SPA: 0 wins from 1 bids.
  • Category fit 33600000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Contract N297 fulfilled Contract PDF ↗
17,234 ₾ contract amount 16,104 ₾ (93%) actually paid 16.07.2025 – 30.01.2026
PaymentSourceYear QuarterPaid on
1,224.00 ₾ სახელმწიფო ბიუჯეტი 2025 Q3 14.08.2025
10,530.00 ₾ სახელმწიფო ბიუჯეტი 2025 Q3 14.08.2025
1,420.00 ₾ სახელმწიფო ბიუჯეტი 2025 Q3 26.08.2025
100.00 ₾ სახელმწიფო ბიუჯეტი 2025 Q3 19.09.2025
1,030.00 ₾ სახელმწიფო ბიუჯეტი 2025 Q4 25.12.2025
1,800.00 ₾ სახელმწიფო ბიუჯეტი 2025 Q4 25.12.2025

Main details — as published

განცხადების ნომერიSPA250000689
შესყიდვის სტატუსიხელშეკრულება დადებულია
შემსყიდველისაქართველოს სახელმწიფო დაცვის სპეციალური სამსახური
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი(SPA)
შესყიდვის კატეგორია33600000-ფარმაცევტული პროდუქტები
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება17`234.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობასატენდერო დოკუმენტაციაში მოცემული ცხრილის შესაბამისად
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი26.06.2025 15:30
წინადადებების მიღება იწყება02.07.2025 00:01
წინადადებების მიღება მთავრდება04.07.2025 12:00
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი172.00 GEL
გარანტიის ოდენობა172 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადაეტაპობრივად, ხელშეკრულების გაფორმებიდან 2025 წლის 20 დეკემბრის ჩათვლით
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გათვალისწინებით
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (4)

SPA250000689_ფასების ცხრილი-signed.pdf.pdf ანი ლებანიძე 08.07.2025 18:19
SPA250000689_ფასების ცხრილი.xlsx.xlsx ანი ლებანიძე 08.07.2025 18:20

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
შპს BUeno 17,234 17,234 won
SPA250000689_ფასების ცხრილი-signed.pdf.pdf · SPA250000689_ფასების ცხრილი.xlsx.xlsx

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 26.06.2025 15:30 Announced
  • 02.07.2025 00:01 Bidding opens
  • 02.07.2025 10:57 First bid placed (1 bidders in total)
  • 02.07.2025 10:57 Last bid activity
  • 04.07.2025 12:00 Bidding closes
  • 08.07.2025 18:11 Buyer published: SPA250000689_689 - ოქმი #2 - ინტ.კონფლიქტი - დამოწმებული.pdf
  • 08.07.2025 18:19 Buyer published: SPA250000689_ფასების ცხრილი-signed.pdf
  • 08.07.2025 18:20 Buyer published: SPA250000689_ფასების ცხრილი.xlsx
  • 10.07.2025 16:21 Buyer published: SPA250000689_689 - ოქმი #3 - ინტ.კონფლიქტი - დამოწმებული.pdf
  • 16.07.2025 00:00 Contract signed: N297 — 17,234 ₾
  • 27.08.2026 05:14 Current status: contract signed

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 16 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
სხვადასხვა ფარმაცევტული პროდუქტები
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
დეტალური ინფორმაცია იხილეთ მიბმულ ფაილში
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
ეტაპობრივად, ხელშეკრულების გაფორმებიდან 2025 წლის 20 დეკემბრის ჩათვლით, მოთხოვნიდან 5 დღის განმავლობაში.
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
ქ. თბილისი, ანზორ ერქომაიშვილის ქ. #4 (ყოფილი ჭოროხის ქ.#6)
1.7.1 მოთხოვნა საგარანტიო ვადის შესახებ
- მიწოდებული საქონლის ვარგისიანობის ვადა უნდა იყოს არანაკლებ 1 წელი მიწოდების მომენტიდან. გარდა იმ პროდუქციისა, რომელთაც თავისებურებიდან გამომდინარე, აქვთ 1 წელზე ნაკლები ვარგისიანობის ვადა.
2.1.1 მოთხოვნა შესყიდვის ობიექტის სასაქონლო ნიშანთან, პატენტთან, მოდელთან, წარმოშობის წყაროსთან ან/და მწარმოებელთან დაკავშირებით
სატენდერო წინადადება უნდა შეიცავდეს ინფორმაციას შესყიდვის ობიექტის მწარმოებლის (კომპანია ან ბრენდი) შესახებ; „ელექტრონული ტენდერის ჩატარების წესის დამტკიცების შესახებ“ სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს თავმჯდომარის 2017 წლის 14 ივნისის #12 ბრძანების 27-ე მუხლის მე-3 პუნქტის შესაბამისად, დაზუსტებას არ ექვემდებარება ტექნიკური დოკუმენტაცია, თუ არ იქნება წარმოდგენილი ინფორმაცია შესყიდვის ობიექტის მწარმოებლის (კომპანია ან ბრენდი) შესახებ.
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
- პრეტენდენტმა, ფასების ცხრილი, ერთიან ელექტრონულ სისტემაში, უნდა წარმოადგინოს „Excel“-ის ფორმატში.
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
ფასწარმოქმნის ადეკვატურობა შესაძლებელია დასაბუთდეს ექსპერტიზის დასკვნით/შესყიდვის ობიექტის მიწოდებასთან დაკავშირებით პრეტენდენტის მიერ დადებული ხელშეკრულებით/ანგარიშფაქტურით/ინვოისით. ყველა დოკუმენტი შედგენილი უნდა იყოს 2025 წელს. ექსპერტიზის დასკვნის წარმოდგენის შემთხვევაში, დასკვნა დამოწმებული უნდა იყოს აკრედიტებული შემფასებელთა სერთიფიკაციის ორგანოს სერთიფიცირებული შემფასებლის მიერ.
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 5 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
ფაქტობრივად მოწოდებული საქონლისა და შესაბამისი დოკუმენტების წარმოდგენის საფუძველზე.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
ფაქტობრივად მოწოდებული საქონლისა და შესაბამისი დოკუმენტების წარმოდგენიდან 10 (ათი) სამუშაო დღე.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
თამარ რამაზაშვილი, 577305130, tamoramazashvili@gmail.com
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

შპს რევა მოტორსი
შპს GLOBAL DEFENSE GROUP
ინდივიდუალური მეწარმე ლილე ყიფიანი
თეგეტა მოტორსი
შპს ჯეო-ემ-ტექს