ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › NAT250011911
NAT250011911 NAT · აუქციონის გარეშე contract signed On procurement.gov.ge ↗

სს „საქართველოს განვითარების ფონდის“ შენობის სამშენებლო-სამონტაჟო სამუშაოების შესყიდვა, კერძოდ: შენობის სახურავზე სადრენაჟო არხების მოწყობა, ტერასაზე არსებული ფილების დაზიანებული შოვების შევსება, აღდგენა და პლინტუსის მოწყობა, დაზიანებული ჭერის შეკეთება, საკონფერენციო და მისი მიმდებარე ოთახების კოსმეტიკური სარემონტო სამუშაოები, ინტერიერსა და ექსტერიერში ნესტისგან დაზიანებული კედლების მოწესრიგება, სანათების, კარებები საკეტებით, როზეტების, სუსტი დენების მოწყობა, ავეჯითა და ტექნიკით აღჭურვა

7% outside our line

Can we win this?

7% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 17% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 2.4 bidders, 31% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Deal size ₾50k–200k: we have won 2 of 12 bids in this range.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 45300000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Contract N40 fulfilled 1 amendment Contract PDF ↗
133,954 ₾ contract amount 133,851 ₾ (100%) actually paid 28.07.2025 – 30.11.2025
PaymentSourceYear QuarterPaid on
133,850.97 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2025 Q3 28.10.2025

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT250011911
შესყიდვის სტატუსიხელშეკრულება დადებულია
შემსყიდველისს "საქართველოს განვითარების ფონდი"
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია45300000-სამშენებლო-სამონტაჟო სამუშაოები
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება149`000.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხ ტექნიკური დავალება
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი03.07.2025 16:56
წინადადებების მიღება იწყება11.07.2025 00:04
წინადადებების მიღება მთავრდება14.07.2025 13:00
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი1`000.00 GEL
გარანტიის ოდენობა1`490 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადახელშეკრულების გაფორმებიდან 70 კალენდარული დღე
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გათვალისწინებით
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (4)

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
შპს გრანიტი 149,000 133,990 won
NAT250011911_Rekomendacia - 202 SKOLA 03.11.2023.pdf.pdf · NAT250011911_ხარჯთაღრიცხვა განვითარების ფონდი 14.07.2025 ASATVIRTI-1-signed.pdf.pdf · NAT250011911_ხარჯთაღრიცხვა განვითარების ფონდი 14.07.2025 ASATVIRTI.xlsx.xlsx · NAT250011911_GRANITI gamocdileba 2015-2024-signed.pdf.pdf · NAT250011911_სარეკომენდაციო წერილი CHUGURETIS GAMGEOBA.pdf.pdf · NAT250011911_შესრულების და საგარანტიო ვადა-signed.pdf.pdf
შპს ნოსტრა 146,900 146,900
NAT250011911_ხარჯთაღრიცხვა (1) ასატვირთი.xlsx.xlsx · NAT250011911_ხარჯთაღრიცხვა (1) ასატვირთი (1)-signed.pdf.pdf · NAT250011911_გამოცდილება 250011911-signed.pdf.pdf · NAT250011911_ხელშეკრულება ასტორია.pdf.pdf · NAT250011911_2020 წლის 01 ივლისის ხელშეკრულების დანართი 1პროექტი.pdf.pdf · NAT250011911_2020 წლის 01 ივლისის ხელშეკრულების დანართი 2 ხარჯთაღრიცხვა.pdf.pdf · NAT250011911_შუალედური მიღება-ჩაბარება.pdf.pdf · NAT250011911_ანგარიშ ფაქტურა.pdf.pdf

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 03.07.2025 16:56 Announced
  • 11.07.2025 00:04 Bidding opens
  • 14.07.2025 11:04 First bid placed (2 bidders in total)
  • 14.07.2025 12:40 Last bid activity
  • 14.07.2025 13:00 Bidding closes
  • 21.07.2025 18:55 Buyer published: NAT250011911_ინტერესთა კონფლიქტი გრანიტი signed.pdf
  • 21.07.2025 18:55 Buyer published: NAT250011911_შეტყობინება პრეტენდენტისათვის მოცემულია ოქმში N25 signed.pdf
  • 24.07.2025 20:17 Buyer published: NAT250011911_ხარჯთაღრიცხვა განვითარების ფონდი SAXELSHEKRULEBO-signed.pdf
  • 24.07.2025 20:18 Buyer published: NAT250011911_ხარჯთაღრიცხვა განვითარების ფონდი SAXELSHEKRULEBO.xlsx
  • 28.07.2025 00:00 Contract signed: N40 — 133,954 ₾
  • 27.08.2026 05:38 Current status: contract signed

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 16 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
სს „საქართველოს განვითარების ფონდის“ შენობის სამშენებლო-სამონტაჟო სამუშაოების შესყიდვა, კერძოდ: შენობის სახურავზე სადრენაჟო არხების მოწყობა, ტერასაზე არსებული ფილების დაზიანებული შოვების შევსება, აღდგენა და პლინტუსის მოწყობა, დაზიანებული ჭერის შეკეთება, საკონფერენციო და მისი მიმდებარე ოთახების კოსმეტიკური სარემონტო სამუშაოები, ინტერიერსა და ექსტერიერში ნესტისგან დაზიანებული კედლების მოწესრიგება, სანათების, კარებები საკეტებით, როზეტების, სუსტი დენების მოწყობა, ავეჯითა და ტექნიკით აღჭურვა.
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
1. შესასრულებელი სამუშაოს აღწერა და რაოდენობა/მოცულობა მოცემულია ხარჯთაღრიცხვაში. 2. სამუშაოს შესრულება უნდა განხორციელდეს წინამდებარე ტექნიკური დავალებით, დეფექტური აქტით და კანონით დადგენილი პირობებისა და წესების დაცვით; 2. მიმწოდებელმა მოსამზადებელი სამუშაოების, სადემონტაჟო და უშუალოდ სამშენებლო სამუშაოთა წარმოებისას, უნდა დაიცვას შესაბამისი სამშენებლო ნორმებითა და წესებით განსაზღვრული ღონისძიებები; 3. მიმწოდებლის მიერ წარმოებულმა სამუშაოებმა ხელი არ უნდა შეუშალოს დაწესებულების სამუშაო რეჟიმს; 4. მიმწოდებელი ვალდებულია ტერასის დემონტაჟისა და მოწყობისას თავიდან აიცილოს ნალექის დროს შენობის შიდა ინფრასტრუქტურის დაზიანება. 5. სამუშაოების მიმდინარეობის პროცესში, პერსონალთან კოორდინაციაში, მიმწოდებელმა უნდა უზრუნველყოს ავეჯის და ინვენტარის გადაადგილება; 6. ხელშეკრულების გაფორმების შემდგომ, სამუშაოების მიმდინარეობის პროცესში, შემსყიდველი უფლებამოსილია მოსთხოვოს მიმწოდებელს ამ სამუშაოების ფარგლებში მიღებული ან/და გამოწერილი ზედნადებები, ან/და ხარჯების ამსახველი სხვა დოკუმენტაცია; 7. მიმწოდებელი ვალდებულია სამუშაოები განახორციელოს საქართველოში მოქმედი სამშენებლო ნორმებისა და წესების მოთხოვნათა სრული დაცვით. მათ შორის: აწარმოოს სამუშაოების ხარისხის კონტროლი, მოთხოვნის შემთხვევაში წარუდგინოს შემსყიდველს გამოყენებული მასალა-ნაკეთობების ხარისხის დამადასტურებელი დოკუმენტაცია (შესაბამისი სერთიფიკატები , წარმოადგინოს შესაბამისი ლაბორატორიული თუ სხვა სატესტო კვლევების დოკუმენტაცია); 8. კომპიუტერული და სატელეკომუნიაციო ქსელის მოწყობისას, სამუშაოების პროცესში ქსელის წერტილების ზუსტი ადგილმდებარეობები უნდა შეთანხმდეს ადგილზე აიტის თანამშრომელთან; 9. მიმწოდებელმა თავისი ამწე-კალათის და ელექტრიკოსის მეშვეობით უნდა განახორციელოს სამონტაჟო და სარეაბილიტაციო სამუშაოების შესრულება; 10. სამუშაოს შესრულების პროცესში მიმწოდებელმა უნდა უზრუნველყოს ხარისხისა და სამუშაოების მიმდინარეობის ზედამხედველობისა და კონტროლის განმახორციელებელ პირთა მიერ გაცემული, როგორც ზეპირი ასევე წერილობითი რეკომენდაციების და მითითებების შესრულება მოთხოვნის შესაბამისად; 11. სამუშაოებზე გამოყენებული მასალების ხარისხი უნდა შეესაბამებოდეს საქართველოში მოქმედ სტანდარტებსა და სამშენებლო ნორმებს. ყველა გამოყენებული მასალა უნდა იყოს ახალი; 12. ფარული სამუშაოების წარმოებისას მიმწოდებელი ვალდებულია შეადგინოს ფარული სამუშაოების დამადასტურებელი წერილობითი აქტები. ფარული სამუშაოები წარმოებული უნდა იქნეს შემსყიდველის მიერ განსაზღვრულ ინსპექტირების განმახორციელებელ პირ(ებ)თან ერთად; უნდა მოხდეს ფოტო და ვიდეო ფიქსაცია, იმ სამუშაოებზე, რომლებიც განეკუთვნება ფარული სამუშაოების კატეგორიას; 13. მიმწოდებელმა უნდა გამოყოს ობიექტზე პასუხისმგებელი პირ(ებ)ი და უზრუნველყოს სამუშაოების წარმოება მისი/მათი მუდმივი ზედამხედველობით. სამუშაოების მიმდინარეობის პროცესში, თანამშორმლებისა და მოქალაქეების უსაფრთხოების დაცვისთვის, მიმწოდებელმა საჭიროების შემთხვევაში უნდა უზრუნველყოს სამუშაო პერიმეტრის შემოსაზღვრა დამცავი ბარეიერებისა ან/და გამყოფი ლენტების მეშვეობით, მომუშავენი უზრუნველყოფილი უნდა იყვნენ ინდივიდუალური დაცვის საშუალებებით; 14. აუცილებელია უსაფრთხოების ტექნიკის, საწარმოო სანიტარიის და ხანძარსაწინააღმდეგო მოქმედი წესების, ნორმებისა და ინსტრუქციების დაცვა. სამუშაოების შესრულებისას, მიმწოდებელმა თითოეული სამუშაოსთვის უნდა უზრუნველყოს უსაფრთხო და ადამიანის ჯანმრთელობისათვის უვნებელი სამუშაო პირობები. ყველა სამუშაო უნდა შესრულდეს ადგილობრივი და სახელმწიფო კანონების, კოდექსების, მოთხოვნებისა და დადგენილებების შესაბამისად, რომლებიც ეხება ადამიანთა უსაფრთხოებას, ჯანმრთელობის დაცვასა და კეთილდღეობას; 15. ობიექტზე მომუშავე პირთა სიცოცხლისა და ჯანმრთელობისათვის უსაფრთხოების წესების დაცვაზე სრულად პასუხისმგებელია მიმწოდებელი; 16. შესასრულებელი სამუშაოების უსაფრთხოებისათვის პასუხისმგებლობა ეკისრება მიმწოდებელს და მის მიერ უსაფრთხოებისათვის გამოყოფილ პასუხისმგებელ პირს. ყველა სახის სამუშაოების შესრულების დროს დაცული უნდა იყოს უსაფრთხოების წესები და ნორმები; 17. მიმწოდებელი სამუშაოების წარმოების პროცესში ვალდებულია დაიცვას სამშენებლო ნორმებით გათვალისწინებული ყველა წესი. უსაფრთხოებისა და სამშენებლო ნორმებით გათვალისწინებული წესების დაუცველობის შემთხვევაში, მიმწოდებელი ვალდებულია სრულად აანაზღაუროს შესაბამისი ზარალი საქართველოს მოქმედი კანონმდებლობის შესაბამისად; 18. მიმწოდებელი ვალდებულია აღმოფხვრას სამუშაო ადგილის ფარგლებში მისი მიზეზით გამოწვეული დაზიანებები და აღადგინოს პირვანდელი მდგომარეობა; 19. სამუშაოების მიმდინარეობის პარალელურად ნარჩენების გატანას და ტერიტორიის დასუფთავებას, მოქმედი კანონმდებლობის მოთხოვნათა დაცვით უზრუნველყოფს მიმწოდებელი საკუთარი სახსრებით, ხოლო სამუშაოების დასრულების შემდეგ მიმწოდებელი ვალდებულია დაუყოვნებლივ გაათავისუფლოს სამუშაო ადგილი მანქანა-მექანიზმებისაგან, მოწყობილობა-დანადგარებისაგან, მასალებისაგან და მოახდინოს შენობის და რეაბილიტირებული ფართების გენერალური დასუფთავება; 20. ყველა სახის მოსამზადებელი სამუშაოების დაწყება შეთანხმებული უნდა იყოს დამკვეთთან; 21. მიმწოდებელი ვალდებულია სამუშაოთა წარმოებისას უზრუნველყოს საქართველოში მოქმედი სამშენებლო ნორმებით და წესებით. სამუშაო ადგილის ფარგლებში მინიმუმამდე დაიყვანოს გარემოზე ეკოლოგიური ზემოქმედება, მუშაობით გამოწვეული ხმაურის, ვიბრაციის და მტვრის გავლენა; 22. სამუშაოს შესრულების პროცესში გამოყენებული ყველა ტექნიკური აღჭურვილობა და ინსტრუმენტი უნდა იყოს გამართულ მდგომარეობაში, მათი ექსპლუატაცია უნდა ხდებოდეს მწარმოებლის მიერ განსაზღვრული წესით. სამუშაოებზე გამოყენებული მასალებისა და კონსტრუქციების ხარისხი უნდა შეესაბამებოდეს საქართველოში მოქმედ სტანდარტებსა და სამშენებლო ნორმებს. ტექნიკური აღჭურვილობის, ხელსაწყოების, ინსტრუმენტის ექსპლუატაციისას დაუშვებელია არაქარხნული (კუსტარული) წესით დამზადებული დეტალის ან/და სათადარიგო ნაწილის გამოყენება; 23. ელექტრო მოწყობილობებში დენის წყაროს მიწოდებისას, კატეგორიულად უნდა აიკრძალოს – კავშირების მიერთება და განცალკავება; სამუშაოების წარმოებისას გამოყენებული უნდა იქნას ისეთი ცეცხლგამძლე მასალები, რაც გამორიცხავს მათ აალებას. ელექტრო სამუშაოების წარმოებისას მომუშავე პერსონალის მიერ გამოყენებული უნდა იქნეს დიელექტრიკული ფეხსაცმელი და სხვა აუცილებელი უსაფრთხოებისათვის საჭირო ხელსაწყოები; 24. პრეტენდენტის მიერ შევსებული უნდა იყოს დეფექტური აქტის ყველა უჯრა, სადაც მითითებულია ნული. - დაზუსტებას არ დაექვემდებარება ხარჯთაღრიცხვის წარმოუდგენლობა ან თუ წარდგენილ ხარჯთაღრიცხვაში განუფასებელი პოზიცი(ებ)ის რაოდენობა აღემატება განსაფასებელი პოზიციების 1%-ს. - ხარჯთაღრიცხვა წარმოდგენილი უნდა იქნას Excel ფაილის სახით. იხ. მიბმული ფაილები: 1. პროექტები 2. ჭკვიანი დაფის ტექნიკური დავალება
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
ხელშეკრულების გაფორმებიდან არაუგვიანეს 70 კალენდარული დღე, ხოლო თუ შესრულების ბოლო დღე დაემთხვევა არასამუშაო დღეს, შესრულება გადაიწევს პირველივე სამუშაო დღეზე.
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
სს „საქართველოს განვითარების ფონდის“ შენობა - ქ. თბილისი, ვუკოლ ბერიძის ქ. N6
1.6 შესასრულებელი სამუშაოს საგარანტიო ვადა
საგარანტიო ვადა უნდა შეადგენდეს საბოლოო მიღება-ჩაბარების აქტის გაფორმებიდან: - არანაკლებ 2 (ორი) წელს შესრულებულ სამუშაოებზე; - არანაკლებ 1 (ერთი) წელს - კონდიციონერებზე და ჭკვიან დაფაზე.
2.2.1 მოთხოვნა პრეტენდენტის გამოცდილების შესახებ
შესრულებული მსგავსი სამუშაოების ჯამური ღირებულება 2021 წლის 1 იანვრიდან ტენდერის გამოცხადების თარიღამდე უნდა შეადგენდეს არანაკლებ 2 000 000 (ორი მილიონი) ლარს. 2021, 2022, 2023, 2024 წლებში თითოეულ წელზე - არანაკლებ 500 000 (ხუთასი ათასი) ლარი. ანალოგიური გამოცდილების დასადასტურებლად წარმოდგენილ უნდა იქნას მითითება სახელმწიფო შესყიდვების ერთიანი ელექტრონული სისტემის შესაბამის ნომერზე ან/და შემსყიდველის/დამკვეთის მიერ გაცემული წერილობითი დოკუმენტი ობიექტის აღწერის, სამუშაოების დასრულების და ღირებულების აღნიშვნით და ხელშეკრულებ(ებ)ი და მისი (მათი) შესრულების დამადასტურებელი დოკუმენტები:დადასტურებული საგადასახადო ანგარიშ-ფაქტურა/(ები), მიღებაჩაბარების აქტები ან/და ფორმა N2(ები).
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
- .პრეტენდენტმა უნდა წარმოადგინოს მინიმუმ 2 (ორი) სარეკომენდაციო წერილი; სარეკომენდაციო წერილები გაცემული უნდა იქნეს სახელმწიფო შესყიდვების სისტემაში დარეგისტრირებული შემსყიდველის მიერ.
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
იმ შემთხვევაში, თუ ტენდერში ყველაზე დაბალი ფასის წინადადების მქონე პრეტენდენტის მიერ სისტემაში დაფიქსირებული საბოლოო ფასი 20%-ით ან მეტით დაბალია შესყიდვის ობიექტის სავარაუდო ღირებულებაზე, პრეტენდენტი ვალდებულია დაასაბუთოს ფასწარმოქმნის ადეკვატურობა. ფასწარმოქმნის ადეკვატურობა შესაძლებელია დასაბუთდეს სსიპ ლ. სამხარაულის სახელობის სასამართლო ექსპერტიზის ეროვნული ბიუროს ან სხვა კანონმდებლობით გათვალისწინებული წესით შესაბამის სფეროში აკრედიტებული დაწესებულების/პირის დასკვნით/ანგარიშით. თუ დასკვნის/ანგარიშის გამცემი არ იქნება სსიპ ლ. სამხარაულის სახელობის სასამართლო ექსპერტიზის ეროვნული ბიურო, პრეტენდენტმა დასკვნას/ანგარიშს უნდა დაურთოს მისი გამცემი დაწესებულების/პირის აკრედიტაციის დამადასტურებელი დოკუმენტი.
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 5 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
ანგარიშსწორება განხორციელდება ერთ ეტაპად, სამუშაოების დასრულების შემდეგ.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
ანგარიშსწორება განხორციელდება ანგარიშსწორებისთვის აუცილებელი დოკუმენტაციის სრულყოფილად გაფორმებიდან 10 სამუშაო დღის ვადაში.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
ნათია ოდიშარია, 577429955, nodisharia@fund.ge
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
10.1.1. შესასრულებელი სამუშაოების ხარჯთაღრიცხვა წარმოდგენილი უნდა იყოს Excel ფორმატში, სატენდერო დოკუმენტაციაზე თანდართული დეფექტური აქტის მიხედვით, რომელიც დაანგარიშებული უნდა იყოს საქართველოს მთავრობის 2014 წლის 14 იანვრის №55 დადგენილებით დამტკიცებული - „სამშენებლო სამუშაოების სახელმწიფო შესყიდვისას ზედნადები ხარჯებისა და გეგმური მოგების განსაზღვრის წესით“ - დადგენილი მოთხოვნების შესაბამისად; 10.1.2. ტენდერთან დაკავშირებული ყველა დოკუმენტი ან/და ინფორმაცია წარმოდენილი უნდა იყოს ქართულ ენაზე. 10.1.3. დოკუმენტების ან/და ინფორმაციის უცხოურ ენაზე წარმოდგენის შემთხვევაში მათ უნდა დაერთოს საქართველოს კანონმდებლობით დადგენილი წესით შესრულებული თარგმანი ქართულ ენაზე. 10.1.4. სატენდერო წინადადებაში საერთო და ერთეულის ფასი გამოსახული უნდა იყოს საქართველოს კანონმდებლობით გათვალისწინებული და შესყიდვის ობიექტის მიწოდებასთან დაკავშირებული ყველა ხარჯისა და გადასახადის გათვალისწინებით.ხარჯები, რომელიც სატენდერო წინადადებაში არ არის გათვალისწინებული არ ანაზღაურდება. 10.1.5. პრეტენდენტი ვალდებულია, „ელექტრონული დოკუმენტისა და ელექტრონული სანდო მომსახურების შესახებ“ საქართველოს კანონის მე-3 მუხლის მე-3 პუნქტის საფუძველზე, სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ასატვირთ ელექტრონულ დოკუმენტებზე შეასრულოს კვალიფიციური ელექტრონული ხელმოწერა ან/და ეს დოკუმენტები დაამოწმოს კვალიფიციური ელექტრონული შტამპით. 10.1.6. პრეტენდენტის მიერ სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ატვირთული ყველა დოკუმენტი ან/და ინფორმაცია ხელმოწერილი უნდა იყოს უფლებამოსილი პირის მიერ (საჭიროების შემთხვევაში ატვირთულ უნდა იქნას მინდობილობა ან რწმუნებულება). 10.1.7. პრეტენდენტს არ აქვს უფლება წარმოადგინოს ალტერნატიული წინადადება. 10.1.8. სატენდერო წინადადების ფასი გამოსახული უნდა იყოს ეროვნულ ვალუტაში - ლარში, შესყიდვის ობიექტის მიწოდებასთან დაკავშირებული მიმწოდებლის ყველა ხარჯის (მ.შ კანონმდებლობით გათვალისწინებული გადასახადები) გათვალისწინებით, დღგ-ს ჩათვლით; 10.1.9. პრეტენდენტის მიერ სისტემაში ასატვირთი ინფორმაცია და დოკუმენტები: ა) ხარჯთაღრიცხვა - სატენდერო დოკუმენტაციის 1.2 და 1.3 პუნქტების შესაბამისად; ბ) ინფორმაცია სამუშაოს შესრულების ვადის შესახებ - სატენდერო დოკუმენტაციის 1.4 პუნქტის შესაბამისად; გ) ინფორმაცია საგარანტიო ვადის შესახებ - სატენდერო დოკუმენტაციის 1.6 პუნქტის შესაბამისად; დ) ინფორმაცია პრეტენდენტის გამოცდილების შესახებ - სატენდერო დოკუმენტაციის 2.2.1. პუნქტის შესაბამისად; ე) სარეკომენდაციო წერილები - სატენდერო დოკუმენტაციის 2.9 პუნქტის შესაბამისად;
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

SPA260000620 03.07.2026 contract signed same category · similar size

სამშენებლო-სამონტაჟო სამუშაოები. სსიპ აკაკი წერეთლის სახელმწიფო უნივერსიტეტის I კორპუსი…

აკაკი წერეთლის სახელმწიფო უნივერსიტ… 45300000სამშენებლო-სამონტაჟო სამუშაოები → შპს TU-KA 2 bidders 135,000 ₾
SPA260000635 07.07.2026 contract signed same category · similar size

სამშენებლო-სამონტაჟო სამუშაოები. სსიპ აკაკი წერეთლის სახელმწიფო უნივერსიტეტის XIX კორპუ…

აკაკი წერეთლის სახელმწიფო უნივერსიტ… 45300000სამშენებლო-სამონტაჟო სამუშაოები → შ.პ.ს "სპეცჰელიომონტაჟი" 2 bidders 157,000 ₾
NAT260013074 25.06.2026 no result same category · similar size

სოფლის მხარდაჭერის პროგრამის ფარგლებში ხელვაჩაურის მუნიციპალიტეტის სოფელ ახალშენის მეურ…

ხელვაჩაურის მუნიციპალიტეტის მერია 45300000სამშენებლო-სამონტაჟო სამუშაოები 3 bidders 155,333 ₾
NAT260016885 12.08.2026 bids open same category · similar size

სოფლის მხარდაჭერის პროგრამის ფარგლებში ხელვაჩაურის მუნიციპალიტეტის სოფელ ახალშენის მეურ…

ხელვაჩაურის მუნიციპალიტეტის მერია 45300000სამშენებლო-სამონტაჟო სამუშაოები 0 bidders 155,333 ₾
NAT260016108 04.08.2026 bids open same category · similar size

სამშენებლო-სამონტაჟო სამუშაოების (ქ.თბილისში, ლადო გუდიაშვილის ქ. N5-ში მდებარე სსიპ - …

სსიპ - ილია ჭავჭავაძის სახელობის საქა… 45300000სამშენებლო-სამონტაჟო სამუშაოები 0 bidders 173,085 ₾
NAT260013525 01.07.2026 contract signed same category · similar size

სსე-ს სათაო ოფისის კიბის უჯრედებში არსებული ელ. გამანაწილებელი ფარების (ავტომატები, კონ…

სს "საქართველოს სახელმწიფო ელექტროსის… 45300000სამშენებლო-სამონტაჟო სამუშაოები → ელ 1 bidder 171,257 ₾

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

This buyer usually awards to

across all categories

შპს მოორ ეიბისი
სს არდი დაზღვევა
შპს იქსდატა
ბეიკერ ტილი ჯორჯია
შპს ალგანი