ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › NAT250012331
NAT250012331 NAT · აუქციონის გარეშე terminated On procurement.gov.ge ↗

ხმის სიჩქარის პროფაილერი (Sound Velocity Profiler)

10% outside our line

Can we win this?

10% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 9% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 1.8 bidders, 39% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Deal size ₾10k–50k: we have won 8 of 15 bids in this range.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 38200000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT250012331
შესყიდვის სტატუსიშეწყვეტილია
შემსყიდველისაქართველოს სახელმწიფო ჰიდროგრაფიული სამსახური
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია38200000-გეოლოგიური და გეოფიზიკური ხელსაწყოები
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება38`300.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხილეთ სატენდერო დოკუმენტაცია.
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი09.07.2025 17:59
წინადადებების მიღება იწყება25.07.2025 00:03
წინადადებების მიღება მთავრდება28.07.2025 14:30
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი500.00 GEL
გარანტიის ოდენობა383 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადახელშეკრულების გაფორმებიდან 100 (ასი) კალენდარული დღე.
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გათვალისწინებით
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (4)

NAT250012331_ინტერესთა კონფლიქტი.pdf.pdf მარიამ ბარქაია 28.07.2025 18:01
NAT250012331_სხდომის ოქმი N2 დაზუსტება.pdf.pdf მარიამ ბარქაია 28.07.2025 18:03

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
შპს სოლენოიდ 27,435 27,435
NAT250012331_ფასების ცხრილი-signed.pdf.pdf

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 09.07.2025 17:59 Announced
  • 25.07.2025 00:03 Bidding opens
  • 26.07.2025 09:23 First bid placed (1 bidders in total)
  • 26.07.2025 09:23 Last bid activity
  • 28.07.2025 14:30 Bidding closes
  • 28.07.2025 18:01 Buyer published: NAT250012331_ინტერესთა კონფლიქტი.pdf
  • 28.07.2025 18:03 Buyer published: NAT250012331_სხდომის ოქმი N2 დაზუსტება.pdf
  • 29.07.2025 10:57 Buyer published: NAT250012331_1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები-signed.pdf
  • 05.08.2025 17:58 Buyer published: NAT250012331_შესყიდვის შეწყვეტის ოქმი_სხდომის ოქმი N 3.pdf
  • 27.08.2026 05:35 Current status: terminated

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 15 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
ხმის სიჩქარის პროფაილერი (Sound Velocity Profiler)
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
ხმის სიჩქარის პროფილერი რომელიც უზრუნველყოფს მაღალ ხარისხში მონაცემთა(წყალში ბგერის გავრცელების სიჩქარის) შეგროვებას ჰიდროგრაფიული კვლევებისთვის. უნდა გააჩნდეს შემდეგი სენსორები და ფუნქციური მახასიათებლები: • დიაპაზონი: 1,375-1,900 მ/წმ • გარჩევადობა არანაკლებ: 0.001 მ/წმ • სიზუსტე არანაკლებ: ±0.02 მ/წმ • წნევის სენსორი: • დიაპაზონი არანაკლებ: 50 ბარი • გარჩევადობა არანაკლებ: 0.001% FS • სიზუსტე არანაკლებ: ±0.01% FS • ტემპერატურის სენსორი: • დიაპაზონი არანაკლებ: -5°C – +35°C • გარჩევადობა არანაკლებ: 0.001°C • სიზუსტე არანაკლებ: ±0.01°C • ფიზიკური მახასიათებლები • მასალები: უჟანგავი ფოლადი, სასურველია ტიტანის გარსით. • სიღრმის დიაპაზონი არანაკლებ: 500 მ • წონა არაუმეტეს: 3.0 კგ (ჰაერში), 2 კგ (წყალში); ჩამძირის წონის გარეშე. • კომუნიკაცია და პროგრამული უზრუნველყოფა • USB • Bluetooth • პროგრამული უზრუნველყოფა: თავსებადი windows სისტემასთან. (სასურველია ასევე თავსებადობა iOS, Android სისტემებთან) • ჩაშენებული GNSS მოდული. • ელექტრული მახასიათებლები • შიდა დატენვადი ელემენტი. • მუშაობის ხანგრძლივობა: სრული დამუხტვიდან მინიმუმ 6 საათი მოწყობილობას უნდა გააჩნდეს: • LED ინდიკატორი (მუშაობის სტატუსის გამოსაჩენად) მოწყობილობას უნდა მოჰყვებოდეს: • ჩამძირი, რომლის წონა არაუმეტეს 1,2 კგ- (Ballast Weight) • დამტენი კაბელი და ადაპტერი • ოპერაციული სახელმძღვანელო ან ინსტრუქცია • ტრანსპორტირების ყუთი დამზადებული მყარი მასალისგან (system transit case). მოწყობილობა უნდა იყოს ახალი, გამოყენებაში არ ნამყოფი.
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
მიწოდების ვადა: არაუგვიანეს 100 კალენდარული დღე ხელშეკრულების გაფორმებიდან.
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
მიწოდების ადგილი: საქართველო, ფოთი, დ. თავდადებულის 93. სერვისისა და ტექნიკური მხარდაჭერის შესაძლებლობა საქართველოში ან დისტანციურად.
1.7.1 მოთხოვნა საგარანტიო ვადის შესახებ
საგარანტიო მომსახურება არანაკლებ 12 თვისა.
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
იმ შემთხვევაში, თუ ტენდერში ყველაზე დაბალი ფასის წინადადების მქონე პრეტენდენტის მიერ სისტემაში დაფიქსირებული საბოლოო ფასი 20%-ით ან მეტით დაბალი იქნება შესყიდვის ობიექტის სავარაუდო ღირებულებაზე, პრეტენდენტს მოეთხოვება ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასაბუთება, პრეტენდენტის მიერ ფასწარმოქმნის ადეკვატურობა უნდა დასაბუთდეს ექსპერტიზის/აუდიტის დასკვნით, ან/და მის მიერ გაფორმებული ხელშეკრულებებით, ანგარიშფაქტურით (ინვოისით), რომელიც დაადასტურებს პრეტენდენტის მიერ დაფიქსირებულ ფასად ხელშეკრულებით ნაკისრი ვალდებულებების შესრულების შესაძლებლობას. შენიშვნა: ექსპერტიზის ჩამტარებელი პირი (ფიზიკური, იურიდიული) არ უნდა იყოს მიმწოდებლთან, საქართველოს საგადასახადო კოდექსის მე–19 მუხლის პირველი და მე–2 პუნქტებით, გათვალისწინებული ურთიერთდამოკიდებული პირი.
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 5 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
საბოლოო ანგარიშსწორება მოხდება უნაღდო ანგარისწორებით ლარში, ფაქტიური მიწოდების შესაბამისად.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
ანგარიშსწორება მოხდება მიღება–ჩაბარების აქტის გაფორმებიდან და საანგარიშსწორებო დოკუმენტაციის წარმოდგენიდან 10 (ათი) სამუშაო დღის ვადაში.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
მარიამ ბარქაია, 598919988, m.barkaia@hydrography.ge ტექნიკურ საკითხებზე, კომისიის წევრი - გიორგი ქართველიშვილი - 555 443 992
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT250016345 05.09.2025 contract signed same category · 43% title match

1. ხმის სიჩქარის პროფაილერი (Sound Velocity Profiler) - 1 ცალი; 2. ზღვის დონის პორტატულ…

საზღვაო ტრანსპორტის სააგენტო 38200000გეოლოგიური და გეოფიზიკური ხელსაწყოები → მობილფონი 3 bidders 78,800 ₾
NAT260000153 09.01.2026 contract signed same category · similar size

ელექტრული ტაქეომეტრის შესყიდვა თანმდევი მომსახურებით (ტრენინგის ჩატარება შემსყიდველის პ…

სს ,,საქართველოს რკინიგზა" 38200000გეოლოგიური და გეოფიზიკური ხელსაწყოები → ტექნო S 1 bidder 37,450 ₾
NAT250014770 13.08.2025 terminated same category · similar size

GNSS მიმღები მოწყობილობა საველე კონტროლერით და მაკომპლექტებელი ნაწილებით

საქართველოს ინფრასტრუქტურის სამინისტრ… 38200000გეოლოგიური და გეოფიზიკური ხელსაწყოები 0 bidders 34,464 ₾
NAT240015305 01.08.2024 contract signed same category · similar size

(ასათი) ერთეული GNSS სმარტ ანტენის სამაგრი ჯოხისა (ჭოკი) და 25 (ოცდახუთი) ცალი ჭოკის და…

საჯარო რეესტრის ეროვნული სააგენტო 38200000გეოლოგიური და გეოფიზიკური ხელსაწყოები → მაი მობაილ 4 bidders 41,920 ₾

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

შპს სონოიო
შპს ეგო
შპს ადელაინი
ჯ _ ტეხმარინი
შპს VITA