სს საჩხერეგაზის 2023 წლის 1 იანვრის მდომარეობით ძირითადი საშუალებების (შემდგომში შეფასებას დაქვემდებარებული აქტივები) სამართლიანი ღირებულების შეფასება და 2023 წლის 31 დეკემბერისა და 2024წლის 31 დეკემბერის მდგომარეობით კომპანიის ძირითადი საშუალებების გაუფასურების ტესტირება ბუღალტრული აღრიცხვის საერთაშორისო სტანდარტები 36 - აქტივების გაუფასურების შესაბამისად აქტივების შეფასება
Can we win this?
7% — outside our line: this does not look like something we sell.
- Our line of business only 18% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
- Expected competition this category averages 1.9 bidders, 41% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
- Deal size ₾50k–200k: we have won 2 of 12 bids in this range.
- Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
- Category fit 79200000: we have never bid in this category.
- Buyer relationship we have never bid with this buyer.
Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.
| Payment | Source | Year | Quarter | Paid on |
|---|---|---|---|---|
| 35,000.00 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2025 | Q3 | 10.10.2025 |
Main details — as published
| განცხადების ნომერი | NAT250012919 |
|---|---|
| შესყიდვის სტატუსი | ხელშეკრულება დადებულია |
| შემსყიდველი | საჩხერეგაზი |
| შესყიდვის ტიპი | ელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT) |
| შესყიდვის კატეგორია | 79200000-საბუღალტრო, აუდიტორული და ფისკალური მომსახურებები |
| კლასიფიკატორის კოდები | — |
| შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება | 59`000.00 GEL |
| შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა | იხილეთ სატენდერო დოკუმენტაციაში |
| შესყიდვის გამოცხადების თარიღი | 18.07.2025 15:21 |
| წინადადებების მიღება იწყება | 27.07.2025 00:06 |
| წინადადებების მიღება მთავრდება | 29.07.2025 13:00 |
| შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი | 700.00 GEL |
| გარანტიის ოდენობა | 590 GEL |
| გარანტიის მოქმედების ვადა | 160 დღე |
| მოწოდების ვადა | ხელშეკრულების გაფორმებიდან 30 სამუშაო დღე |
| წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს | დღგ-ს გათვალისწინებით |
| დამატებითი ინფორმაცია | — |
Buyer documents & protocols (2)
Bidders — everyone, including who lost
"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.
History
- 18.07.2025 15:21 Announced
- 27.07.2025 00:06 Bidding opens
- 28.07.2025 10:37 First bid placed (2 bidders in total)
- 29.07.2025 12:01 Last bid activity
- 29.07.2025 13:00 Bidding closes
- 29.07.2025 16:40 Buyer published: NAT250012919_ოქმი2 29,07,2025.pdf
- 29.07.2025 16:41 Buyer published: NAT250012919_ინტერესთა ხელწერილი შეფასება 29,07,2025.pdf
- 04.08.2025 00:00 Contract signed: N37 — 35,000 ₾
- 27.08.2026 05:31 Current status: contract signed
Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.
Tender documentation — all 15 sections
The same thing, bought before
შპს ,,აჭარის პროექტების მართვის კომპანია“-ს 2025 წლის 31 დეკემბრის და 2026 წლის 31 დეკე…
შპს „საქართველოს გაერთიანებული წყალმომარაგების კომპანიისთვის“, 2024 წლის 31 დეკემბრის მ…
შპს ,,ემ თი ეი“-ს (ყოფილი შპს „მთის კურორტების განვითარების კომპანია“) აუდიტორული მომსა…
შპს ,,ემ თი ეის“ აუდიტორული მომსახურება (უძრავი და მოძრავი ქონების შეფასება, კაპიტალის …
შპს ,,ემ თი ეის“ აუდიტორული მომსახურება (უძრავი და მოძრავი ქონების შეფასება, კაპიტალის …
Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.
Same buyer, same category — have they bought this before?
და 2025 წლის ფინანსური და მმართველობითი ანგარიშგების აუდიტი
This buyer usually awards to
across all categories
| შპს ანაჩი | 2× |
| შპს საქართველოს სავაჭრო სამრეწველო გა… | 1× |
| შპს ვვ გრუპ ჯორჯია | 1× |
| შპს ერა ჯორჯია 2023 | 1× |
| ბეიკერ ტილი ჯორჯია | 1× |