ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › NAT250012455
NAT250012455 NAT · აუქციონის გარეშე contract signed On procurement.gov.ge ↗

ერთჯერადი ჭურჭელი

10% outside our line

Can we win this?

10% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 7% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 1.8 bidders, 39% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Deal size ₾10k–50k: we have won 8 of 15 bids in this range.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 39200000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Contract N0808 running Contract PDF ↗
17,740 ₾ contract amount 17,740 ₾ (100%) actually paid 08.08.2025 – 31.01.2026
PaymentSourceYear QuarterPaid on
6,250.00 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2025 Q4 01.09.2025
835.00 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2025 Q3 30.09.2025
1,705.00 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2025 Q4 23.10.2025
480.00 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2025 Q4 30.10.2025
4,224.00 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2025 Q4 18.11.2025
4,246.00 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2025 Q4 17.12.2025

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT250012455
შესყიდვის სტატუსიხელშეკრულება დადებულია
შემსყიდველიშპს სახელმწიფო კვებითი უზრუნველყოფა
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია39200000-ავეჯის აქსესუარები
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება18`240.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხ.სატენდერო დოკუმენტაცია
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი10.07.2025 18:32
წინადადებების მიღება იწყება16.07.2025 00:01
წინადადებების მიღება მთავრდება18.07.2025 14:00
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი73.00 GEL
გარანტიის ოდენობა182 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადაიხ.სატენდერო დოკუმენტაცია
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გათვალისწინებით
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (3)

NAT250012455_ოქმი 2.pdf.pdf სალომე რევაზიშვილი 25.07.2025 17:47
NAT250012455_ოქმი 3.pdf.pdf სალომე რევაზიშვილი 01.08.2025 12:57

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
შპს ლანჩ გრუპ 17,740 17,740 won
NAT250012455_ფასების ცხრილი სახ კვ უზრ-signed.pdf.pdf
შპს ნიუვეი 18,240 18,240
NAT250012455_ფასების ცხრილი signed.pdf.pdf

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 10.07.2025 18:32 Announced
  • 16.07.2025 00:01 Bidding opens
  • 17.07.2025 18:56 First bid placed (2 bidders in total)
  • 18.07.2025 12:42 Last bid activity
  • 18.07.2025 14:00 Bidding closes
  • 25.07.2025 17:47 Buyer published: NAT250012455_ოქმი 2.pdf
  • 28.07.2025 09:58 Buyer published: NAT250012455_სახ.კვება წერილი ნიმუშების წარდგენაზე.pdf
  • 01.08.2025 12:57 Buyer published: NAT250012455_ოქმი 3.pdf
  • 08.08.2025 00:00 Contract signed: N0808 — 17,740 ₾
  • 27.08.2026 05:34 Current status: contract signed

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 19 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
ერთჯერადი ჭურჭელი.
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
1. კონტეინერი სამგანყოფილებიანი- ქაფპლასტის ერთჯერადი, ოთხკუთხა ფორმის (მომრგვალებული/ოვალური კუთხეებით) თავსახურის და კონტეინერის ერთობლიობით "ჩამკეტით", სამი განყოფილებით, ზომები (დახურულ მდგომარეობაში) 23სმ (± 3 სმ), სიგანე 20სმ (± 3 სმ), სიმაღლე 8 სმ (± 2 სმ), საკვებ პროდუქტებთან თავსებადი (დატანილი უნდა იყოს შესაბამისი ნიშანი ქარხნული წესით) - 80 000 ცალი; 2. კონტეინერი 500 გრ. (ერთჯერადი)-კონტეინერი, პლასტიკატის 500 გრ ერთჯერადი, ოთხკუთხა ფორმის, თვსახურით საკვებ პროდუქტენთან თავსებადი ( დატანილი უნდა იყოს შესაბამისი ნიშანი ქარხნული წესით) - 50 000 ცალი; 3. პლასტიკატის კონტეინერი 250 გრ.- კონტეინერი, პლასტიკატის 250გრ ერთჯერადი, ოთხკუთხა ფორმის, თავსახურით საკვებ პროდუქტებთნ თავსებადი ( დატანილი უნდა იყოს შესაბამისი ნიშანი ქარხნული წესით) - 10 000 ცალი; 4. პლასტმასის კონტეიმერი 60-80 გრ - კონტეინერი, პლასტიკატის 60-80 გრ. ერთჯერადი, ოთხკუთხა ფორმის, თავსახურით საკვებ პროდუქტებთან თავსებადი (დატანილი უნდა იყოს შესაბამისი ნიშანი ქარხნული წესით) - 2 000 ცალი; შენიშვნა 1: აღნიშნულ ტენდერში მონაწილეობა იმავდროულად ნიშნავს, რომ პრეტენდენტი თანახმაა სატენდერო დოკუმენტაციის საქონლის ტექნიკური სპეციფიკაციის მოთხოვნების სრულად დაცვით განახორციელოს საქონლის მოწოდება. შენიშვნა 2: ტექნიკურ დოკუმენტაციაში მითითებული რაოდენობა არის საორიენტაციო, შესაბამისად შემსყიდველი არ არის ვალდებული მოცემული რაოდენობები აითვისოს სრულად.
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
ხელშეკრულების გაფორმებიდან 2025 წლის 31 დეკემბრის ჩათვლით. მიწოდება უნდა განხორციელდეს თვეში არაუმეტეს 2-ჯერ (მოთხოვნის შესაბამისად). მოთხოვნის შესახებ მიმწოდებელს ეცნობება მინიმუმ სამი კალენდარული დღით ადრე.
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
შპს "სახელმწიფო კვებითი უზრუნველყოფა"-ს საწყობები - დაბ ვაზიანი ან/და კვინიტაძის N20 ან/და ქ.ქუთაისში (თაბუკაშვილის ქ. N96)
1.7.1 მოთხოვნა საგარანტიო ვადის შესახებ
„მიმწოდებელი“ მოსაწოდებელ საქონელზე უნდა ავრცელებს გარანტიას/შენახვის საქონლის ფაქტობრივად მიღებიდან არანაკლებ 12 თვის განმავლობაში, შემდეგი პირობებით: ა) საგარანტიო პირობები მოქმედებს იმ შემთხვევაში თუ შესყიდვის ობიექტი არ დაზიანდება რაიმე სახის ფიზიკური ზემოქმედებით. ბ) საგარანტიო ვადის განმავლობაში შესყიდვის ობიექტის მიერ დეფექტის/წუნის/ხარვეზის გამოვლენის შემთხვევაში იგი უნდა შეიცვალოს ახლით, არაუმეტეს 5 (ხუთი) სამუშაო დღეში. გ) „მიმწოდებელი“ საგარანტიო პირობებს არ ავრცელებს თუ საქონლის დაზიანება გამოწვეულია „შემსყიდველის“ მიერ დაუდევრობით ან გაუფრთხილებლობით. დ) საგარანტიო პირობების შეუსრულებლობისთვის/არაჯეროვნად შესრულულებისთვის „შემსყიდველი“ უფლებამოსილია „მიმწოდებელს“ დაარიცხოს საურავი 20 (ოცდი) ლარის ოდენობით ყოველ გადაცილებულ დღეზე. ე) „მიმწოდებლის“ მიერ პირგასამტეხლოს გადახდა არ ათავისუფლებს „მიმწოდებელს“ შესასრულებელი ვალდებულებისაგან.
2.1.1 მოთხოვნა შესყიდვის ობიექტის სასაქონლო ნიშანთან, პატენტთან, მოდელთან, წარმოშობის წყაროსთან ან/და მწარმოებელთან დაკავშირებით
პრეტენდენტმა ფასების ცხრილში (დანართი N1) უნდა მიუთითოს შესყიდვის ობიექტის წარმოების ქვეყანა და მწარმოებელი. შენიშვნა: იმ შემთხვევაში, თუ პრეტენდენტი არ მიუთითებს შესყიდვის ობიექტის წარმოების ქვეყანასა და მწარმოებელს დანართ N1-ში, პრეტენდენტი დაზუსტების გარეშე დაექვემდებარება დისკვალიფიკაციას. ასევე, პრეტენდენტის მიერ დაზუსტებული სატენდერო წინადადების წარმოდგენისას (ასეთის არსებობის შემთხვევაში) შემოთავაზებული საქონლის წარმოების ქვეყნისა ან/და მწარმოებლის ცვლილება გამოიწვევს პრეტენდენტის დისკვალიფიკაციას.
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
1. სატენდერო წინადადებაში საერთო და ერთეულის ფასი გამოსახული უნდა იყოს საქართველოს კანონმდებლობით გათვალისწინებული და შესყიდვის ობიექტის მიწოდებასთან დაკავშირებული ყველა გადასახადის გათვალისწინებით, მათ შორის ტრანსპორტირების ხარჯის. 2. სატენდერო წინადადების საერთო და ერთეულის ფასის წარმოდგენა დასაშვებია მხოლოდ ლარში. 3. სატენდერო წინადადების წარდგენით პრეტენდენტი ავტომატურად გამოხატავს თანხმობას სატენდერო პირობებით განსაზღვრულ მოთხოვნებზე.
3.1.1 მოთხოვნა შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის შესახებ
ყველაზე დაბალი ფასის წარმომდგენი პრეტენდეტი ვალდებულია წარმოადგინოს შემოთავაზებული საქონლის ნიმუშები, ფასთა ცხრილის თითოეული პოზიციის მიხედვით. ნიმუშ(ებ)ის წარმოუდგენლობა ან ხარვეზით წარმოდგენა გამოიწვევს პრეტენდენტის დისკვალიფიკაციას სატენდერო პროცედურებიდან.
3.1.2 შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 3 სამუშაო დღის ვადაში
3.1.3 შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის წარმოდგენის ადგილი
შპს „სახელმწიფო კვებითი უზრუნველყოფის“ ოფისში, ქ. თბილისი, თემქა მე-9 კვარტალი, 21-ე კორპუსის მიმდებარედ.
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
იმ შემთხვევაში, თუ ყველაზე დაბალი წინადადების ფასის მქონე პრეტენდენტის მიერ ელექტრონული ვაჭრობის შედეგად დაფიქსირებული წინადადების საბოლოო ფასი 20%-ით ან მეტით ნაკლებია შესყიდვის ობიექტის სავარაუდო ღირებულებაზე, სატენდერო კომისია პრეტენდენტისგან ითხოვს ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარდგენას. ფასწარმოქმნის ადეკვატურობა, შესაძლებელია დასაბუთდეს საექსპერტო, აუდიტორული ან/და საშემფასებლო დასკვნით, რომელიც ადასტურებს პრეტენდენტის მიერ დაფიქსირებულ ფასად ხელშეკრულებით ნაკისრი ვალდებულებების შესრულების შესაძლებლობას. (პრეტენდენტის მიერ, დასკვნასთან ერთად, ასევე, წარმოდგენილი უნდა იქნას დასკვნის გამცემი პირის ან/და ორგანიზაციის შესაბამისი უფლებამოსილების დამადასტურებელი დოკუმენტი). დასკვნის წარმოუდგენლობა ან/და უარყოფითი დასკვნის წარმოდგენა გამოიწვევს შესაბამისი მომწოდებლის დისკვალიფიკაციას.
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 3 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
1. ანგარიშსწორების ფორმა - უნაღდო. 2. წინასწარი ანგარიშსწორება (ავანსი) არ გამოიყენება.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
1. ანგარიშსწორება მოხდება შემდეგი წესით: ყოველი თვის 16 (თხუთმეტი) და 30 (ოცდაათი) რიცხვებში ”შემსყიდველი”, „მიმწოდებელს” გადაუხდის წინა (ბუღალტრული ურთიერთშედარებიდან შემდგომ ურთიერთშედარებამდე ან/და მიღება ჩაბარების გაფორმებიდან) პერიოდში მიწოდებული საქონლის ღირებულებას სრულად, აღნიშნულ თარიღებამდე 5 (ხუთი) დღით ადრე მხარეთა შორის ურთიერთშედარების აქტის გაფორმების შემთხვევაში და მოცემულ აქტში მითითებული დავალიანების შესაბამისად. 2. თუ მოცემული ანგარიშსწორების დღე(ებ)ი ემთხვევა არასამუშაო დღე(ებ)ს, ანგარიშსწორება განხორციელდება მომდევნო სამუშაო დღეს.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
ხატია რიგვავა, 595404494, khrigvava@scs.gov.ge
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
1. პრეტენდენტის მიერ ელ. ტენდერში მონაწილეობის მიღება (წინადადების წარმოდგენა) ნიშნავს, რომ იგი სრულად ეთანხმება შემსყიდველის ელ. ტენდერის დოკუმენტაციით გათვალისწინებულ მოთხოვნებს. 2. ხელშეკრულებაში დაფიქსირებული ფასების შეცვლა დაუშვებელია თუ ამ ცვლილების შედეგად იზრდება ხელშეკრულების საერთო ღირებულება ან უარესდება ხელშეკრულების პირობები “შემყიდველი”-სათვის. 3. ფასების ცხრილში ერთეულის ფასი გამოსახული უნდა იყოს არაუმეტეს მეათასედის სიზუსტით. იმ შემთხვევაში თუ ფასების ცხრილში დაფიქსირებულია მძიმის შემდეგ 3 (სამ) სიმბოლოზე მეტი, ერთეულის ფასად ჩაითვლება მხოლოდ მძიმის შემდეგ სამი სიმბოლო. 4. ელექტრონულ ტენდერთან დაკავშირებული ყველა დოკუმენტი ან/და ინფორმაცია წარმოდგენილი უნდა იქნეს ორიგინალის სახით (ასლის შემთხვევაში ნოტარიულად დამოწმებული ასლი) ქართულ ენაზე. დოკუმენტების ან/და ინფორმაციის უცხოურ ენაზე წარდგენის შემთხვევაში მათ უნდა დაერთოს ნოტარიულად დამოწმებული ქართული თარგმანი. 5. ტექნიკური დოკუმენტაციის განხილვისას უცხოენოვან დოკუმენტსა და მის ქართულ ენაზე შესრულებულ თარგმანს შორის, პრიორიტეტის მინიჭების საკითხს წყვეტს სატენდერო კომისია. 6. სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში (შემდგომში-სისტემა) ატვირთული ყველა დოკუმენტზე ან/და ინფორმაციაზე შესრულებული უნდა იყოს კვალიფიციური ელექტრონული ხელმოწერა ან/და დასმული უნდა იყოს კვალიფიციური ელექტრონული შტამპი უფლებამოსილი პირის მიერ (საჭიროების შემთხვევაში ატვირთული უნდა იქნას მინდობილობა ან რწმუნებულება). 7. სახელმწიფო შესყიდვების შესახებ ხელშეკრულების ფორმა და ძირითდი პირობები მოცემულია სატენდერო დოკუმენტაციაში ხელშეკრულების პროექტის სახით, რომელიც ხელშეკრულების დადების მომენტისათვის დაზუსტდება სატენდერო წინადადების შესაბამისად. 8. პრეტენდენტს არა აქვს უფლება წარმოადგინოს ალტერნატიული წინადადება. 9. სატენდერო წინადადებაში საერთო და ერთეულის ფასი გამოსახული უნდა იყოს საქართველოს კანონმდებლობით გათვალისწინებული და შესყიდვის ობიექტის მიწოდებასთან დაკავშირებული ყველა გადასახადის გათვალისწინებით, მათ შორის ტრანსპორტირების ხარჯი. 10. ტენდერში მონაწილე პრეტენდენტის შემოთავაზებული საქონელი არ უნდა იყოს ექსპლუატაციაში ნამყოფი (უნდა იყოს ახალი). 11. იმ შემთხვევაში თუ სატენდერო დოკუმენტაციაში შესყიდვის ობიექტის ტექნიკური და ხარისხობრივი მაჩვენებლების აღწერისას გამოყენებული იქნება სასაქონლო ნიშანი, მოდელი, პატენტი ან მწარმოებელი კომპანია, ასეთ შემთხვევაში აღნიშნული ტერმინები გამოყენებული არის „მსგავსისა“ და „ექვივალენტურის“ მნიშვნელობით და პრეტენდენტი ვალდებულია წარმოადგინოს ტექნიკური დოკუმენტაციით განსაზღვრული შესყიდვის ობიექტის მსგავსი ან ექვივალენტური მახასიათებლების მქონე საქონელი/მომსახურება.
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

შპს ლიმე 07
შპს ეგო
შპს ჯეობრეინ
შპს ჯი ემ ბილდინგი
შპს კომპანია GEOSM