საბურთალოს რაიონის ტერიტორიაზე არსებული საჯარო სკოლებისთვის სპორტული მოედნების მოწყობა/რეაბილიტაციის სამუშაოების შესყიდვა
Can we win this?
5% — outside our line: this does not look like something we sell.
- Our line of business only 25% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
- Deal size over ₾200k: we have won 0 of 6 bids in this range.
- Expected competition this category averages 2.6 bidders, 26% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
- Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
- Category fit 45100000: we have never bid in this category.
- Buyer relationship we have never bid with this buyer.
Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.
| Payment | Source | Year | Quarter | Paid on |
|---|---|---|---|---|
| 116,146.25 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q4 | 22.10.2025 |
| 83,788.34 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q4 | 14.11.2025 |
| 1,042.50 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q4 | 14.11.2025 |
| 70,507.78 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q4 | 24.11.2025 |
| 131,935.75 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q4 | 25.12.2025 |
| 10,344.12 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q4 | 31.12.2025 |
Main details — as published
| განცხადების ნომერი | NAT250013920 |
|---|---|
| შესყიდვის სტატუსი | ხელშეკრულება დადებულია |
| შემსყიდველი | საბურთალოს რაიონის გამგეობა |
| შესყიდვის ტიპი | ელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT) |
| შესყიდვის კატეგორია | 45100000-სამშენებლო უბნის მოსამზადებელი სამუშაოები |
| კლასიფიკატორის კოდები | — |
| შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება | 551`199.00 GEL |
| შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა | იხ. სატენდერო დოკუმენტაცია |
| შესყიდვის გამოცხადების თარიღი | 04.08.2025 15:59 |
| წინადადებების მიღება იწყება | 12.08.2025 00:06 |
| წინადადებების მიღება მთავრდება | 15.08.2025 14:00 |
| შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი | 5`000.00 GEL |
| გარანტიის ოდენობა | 5`512 GEL |
| გარანტიის მოქმედების ვადა | 160 დღე |
| მოწოდების ვადა | ხელშეკრულების გაფორმებიდან 2025 წლის 20 დეკემბრის ჩათვლით (ეტაპობრივად) |
| წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს | დღგ-ს გათვალისწინებით |
| დამატებითი ინფორმაცია | — |
Buyer documents & protocols (6)
Bidders — everyone, including who lost
| Company | First offer | Final offer | Result |
|---|---|---|---|
| პარმა | 440,960 | 417,000 | won |
| NAT250013920_ფასების ცხრილი სატნდერო.xlsx.xlsx | |||
| შპს დოკასპორტი | 433,000 | 433,000 | — |
| NAT250013920_ხარჯთაღრიცხვა.xlsx.xlsx · NAT250013920_ხარჯთაღრიცხვა (1)-signed.pdf.pdf | |||
| "ფერმო ფენსი" | 440,960 | 440,960 | — |
| NAT250013920_ფასების ცხრილი სატნდერო (2) (1).xlsx.xlsx · NAT250013920_ფასების ცხრილი სატნდერო (2)-signed.pdf.pdf · NAT250013920_mindobiloba Yusuf Yarar.PDF.pdf | |||
"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.
History
- 04.08.2025 15:59 Announced
- 12.08.2025 00:06 Bidding opens
- 12.08.2025 00:07 First bid placed (3 bidders in total)
- 15.08.2025 13:23 Last bid activity
- 15.08.2025 14:00 Bidding closes
- 18.08.2025 10:58 Buyer published: NAT250013920_ინტერესთა კონფლიქტი და ოქმი 2_Scan10002-SIGNED.PDF
- 19.08.2025 17:24 Buyer published: NAT250013920_gamocdileba-signed.pdf
- 22.08.2025 22:44 Buyer published: NAT250013920_ფასების ცხრილი სატნდერო.xlsx
- 22.08.2025 22:44 Buyer published: NAT250013920_ფასების ცხრილი სატნდერო-signed.pdf
- 22.08.2025 22:44 Buyer published: NAT250013920_ინსპექტირების ანგარიში 744-25.pdf
- 26.08.2025 11:37 Buyer published: NAT250013920_ოქმი 3-ით პრეტენდენტის დაბარება ხელშეკრულების გაფორმებაზე_Scan1-SIGNED.PDF
- 15.09.2025 00:00 Contract signed: N07.02.06.06 — 413,765 ₾
- 27.08.2026 05:55 Current status: contract signed
Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.
Tender documentation — all 20 sections
The same thing, bought before
საბურთალოს რაიონის ტერიტორიაზე არსებულ საჯარო სკოლებში სპორტული მოედნების მოწყობა/რეაბი…
საბურთალოს რაიონის ტერიტორიაზე სპორტული მოედნების მოწყობა/რეაბილიტაციისა და ფრაგმენტული…
საბურთალოს რაიონის ტერიტორიაზე სპორტული მოედნების მოწყობა/რეაბილიტაციისა და ფრაგმენტული…
საბურთალოს რაიონის ტერიტორიაზე სპორტული მოედნების მოწყობა/რეაბილიტაციისა და ფრაგმენტული…
საბურთალოს რაიონის ტერიტორიაზე სკვერების მოწყობა/რეაბილიტაციისა და ფრაგმენტული შეკეთები…
Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.
Same buyer, same category — have they bought this before?
საბურთალოს რაიონის ტერიტორიაზე სკვერების მოწყობა/რეაბილიტაციისა და ფრაგმენტული შეკეთები…
საბურთალოს რაიონის ტერიტორიაზე არსებულ საჯარო სკოლებში სპორტული მოედნების მოწყობა/რეაბი…
საბურთალოს რაიონის ტერიტორიაზე სპორტული მოედნების მოწყობა/რეაბილიტაციისა და ფრაგმენტული…
1. ვახტანგ ჭაბუკიანის ქ. N7-ის მიმდებარედ (ს.კ
საბურთალოს რაიონის ტერიტორიაზე, სოფ. დიღომში არსებული მდინარე მილის ხევის ნატანისგან (გ…
This buyer usually awards to
across all categories
| შპს ოკრიბა | 6× |
| პარმა | 6× |
| შპს ემ ენ ბილდინგ | 5× |
| თბილლიფტსერვისი | 5× |
| ლაგო | 5× |