ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › NAT250014239
NAT250014239 NAT · აუქციონის გარეშე terminated On procurement.gov.ge ↗

აჭარის ავტონომიური რესპუბლიკის 2025 წლის რესპუბლიკური ბიუჯეტით კაპიტალური ტრანსფერის ფარგლებში გათვალისწინებულ მუნიციპალიტეტის შიდა სასოფლო გზების პრობლემატური მონაკვეთების მოსაწყობად მზა ბეტონის (ზონა - NII) (ვაშლოვანი, სხალთა, თხილვანა) შესყიდვა

ხულოს მუნიციპალიტეტი 546 tenders 1.2 avg bidders 209 failed 72 CMR deals
7% outside our line

Can we win this?

7% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 19% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 1.7 bidders, 35% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Deal size ₾50k–200k: we have won 2 of 12 bids in this range.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 44100000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT250014239
შესყიდვის სტატუსიშეწყვეტილია
შემსყიდველიხულოს მუნიციპალიტეტი
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია44100000-სამშენებლო მასალები და დამხმარე სამშენებლო მასალები
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება162`390.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხილეთ სატენდერო დოკუმენტაცია
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი06.08.2025 19:26
წინადადებების მიღება იწყება15.08.2025 00:00
წინადადებების მიღება მთავრდება18.08.2025 15:00
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი2`000.00 GEL
გარანტიის ოდენობა1`624 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადახელშეკრულების გაფორმებიდან არაუგვიანეს 35 (ოცდათხუთმეტი) კალენდარულ დღეში
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გათვალისწინებით
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (1)

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
შპსგზატკეცილი 2023 162,390 162,390
NAT250014239_NAT250014239 ფასების ცხრილი დანართი #2 (2).xlsx.xlsx · NAT250014239_საქონლის წარმოშობის ქვეყანა და მწარმოებელი კომპანია დანართი #3 (1).xlsx.xlsx · NAT250014239_ტექნიკური დავალება დანართი #1.pdf.pdf · NAT250014239_auditis daskvna.pdf.pdf · NAT250014239_ijaris xelshekruleba.pdf.pdf · NAT250014239_გარანტია.pdf.pdf · NAT250014239_დანართი N 4 მანქნების რეესტრი.pdf.pdf

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 06.08.2025 19:26 Announced
  • 15.08.2025 00:00 Bidding opens
  • 15.08.2025 15:34 First bid placed (1 bidders in total)
  • 15.08.2025 15:34 Last bid activity
  • 18.08.2025 15:00 Bidding closes
  • 20.08.2025 14:12 Buyer published: NAT250014239_შესყიდვის შეწყვეტის ოქმი_ოქმი 202-1.pdf
  • 27.08.2026 05:52 Current status: terminated

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 17 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
აჭარის ავტონომიური რესპუბლიკის 2025 წლის რესპუბლიკური ბიუჯეტით კაპიტალური ტრანსფერის ფარგლებში გათვალისწინებულ მუნიციპალიტეტის შიდა სასოფლო გზების პრობლემატური მონაკვეთების მოსაწყობად მზა ბეტონის (ზონა - NII) (ვაშლოვანი, სხალთა, თხილვანა) შესყიდვა
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
მოსაწოდებელი მზა ბეტონის მოცულობა შეადგენს სულ -477 კუბ.მ. ცალკეული სოფლების გზის მონაკვეთები და შესაბამისად მოსაწოდებელი მზა ბეტონის მოცულობები განსაზღვრულია დანართი #1 -ის მიხედვით. ცვლილება გზების ჩამონათვალში (დან. #1) შესაძლებელია განხორციელდეს მხოლოდ შემსყიდველის გადაწყვეტილების საფუძველზე, რაზედაც წერილობით აცნობებს მიმწოდებელს.
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
ხელშეკრულების გაფორმებიდან არაუგვიანეს 35 (ოცდათხუთმეტი) კალენდარულ დღეში
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
-საქონლის მიწოდების ადგილია ხულოს მუნიციპალიტეტის სოფლები რომლებიც მოცემულია ტექნიკურ დავალება დანართ N1-ში. - მიაწოდოს შემსყიდველს ხულოს მუნიციპალიტეტის სოფლებში დანართი #1-ით განსაზღვრული გზების ჩამონათვალის თანახმად სასაქონლო ბეტონი მ-250 (B-20) მერიის ყოველი ცალკეული წერილობითი მოთხოვნის შესაბამისად, სადაც დაფიქსირებული იქნება გზის მონაკვეთი, მოსაწოდებელი მზა ბეტონის მოცულობები და მიწოდების ვადები. მიმწოდებელი ვალდებულია მიაწოდოს ბეტონი მერიის მიერ მოთხოვნის შესაბამის ადგილზე მიტანით. წერილობითი შეტყობინებიდან არაუგვიანეს 3 დღის ვადაში დაიწყოს მოთხოვნილი ბეტონის მიწოდება და დაასრულოს წერილში მითითებულ ვადაში. ცვლილება გზების ჩამონათვალში (დან. #1) შესაძლებელია განხორციელდეს მხოლოდ შემსყიდველის გადაწყვეტილების საფუძველზე, რაზედაც წერილობით აცნობებს მიმწოდებელს.
1.7.1 მოთხოვნა საგარანტიო ვადის შესახებ
საქონლის საბოლოოდ მიღება-ჩაბარების აქტის გაფორმებიდან 1 (ერთი) წელი
2.1.1 მოთხოვნა შესყიდვის ობიექტის სასაქონლო ნიშანთან, პატენტთან, მოდელთან, წარმოშობის წყაროსთან ან/და მწარმოებელთან დაკავშირებით
მიმწოდებელმა უნდა წარმოადგინოს ინფორმაცია მოსაწოდებელი საქონლის წარმოშობის ქვეყნისა და მწარმოებელის შესახებ დანართი #3 შესაბამისად; დაზუსტებას არ ექვემდებარება ტექნიკური დოკუმენტაცია, თუ სატენდერო დოკუმენტაციის მოთხოვნ(ებ)ის შესაბამისად, არ არის წარდგენილი ან მასში არ არის მითითებული ინფორმაცია შესყიდვის ობიექტის წარმოშობის ქვეყნის და მწარმოებლის შესახებ.
2.3.1 მოთხოვნა პრეტენდენტის მატერიალურ-ტექნიკური ბაზის შესახებ
-პრეტენდენტ პირს ტენდერით გათვალისწინებული საქონლის მისაწოდებლად უნდა გააჩნდეს საკუთარი ან საქართველოს სამოქალაქო კოდექსით ნებადართული ( ქირა,იჯარა, თხოვება და ა. შ.) თანამედროვე ტექნიკური მოთხოვნების შესაბამისი მატერიალურ ტექნიკური ბაზა, კერძოდ: - პრეტენდენტს საკუთრებაში ან/და იჯარით სარგებლობაში უნდა გააჩნდეს მზა ბეტონის ნარევის დამამზადებელი ქარხანა ან/და მზა ბეტონის ნარევის დამამზადებელ მოქმედ ქარხანასთან გაფორმებული უნდა ქონდეს ხელშეკრულება მზა ბეტონის მოწოდებაზე, ქარხნის საშუალო წარმადობა უნდა იყოს საათში არანაკლებ 35 კუბ/მ-სა რაზედაც წარმოდგენილი უნდა იქნას აუდიტის დასკვნა და იჯარით სარგებლობაში ან/და საკუთრებაში არანაკლებ 3 ერთეული ბეტონმრევი მანქანა. - მზა ბეტონის ნარევის დამამზადებელ მოქმედ ქარხანასთან გაფორმებული ხელშეკრულებით ბეტონის მოწოდებაზე ან/და ქარხნის იჯარით აღების შემთხვევაში, წარმოდგენილი აუდიტის დასკვნით უნდა დასტურდებოდეს დამამზადებელი ქარხნის საშუალო წარმადობა საათში არანაკლებ 35 კუბ/მ-სა და მეიჯარის ქარხნის საკუთრებაში არსებობა. -წარმოდგენილი იქნას მექანიზმების სარეგისტრაციო მოწმობის ან/და საკუთრების ან/და სარგებლობის უფლების დამადასტურებელი დოკუმენტების ასლები. იჯარის შემთხვევაში წარმოდგენილი იქნას როგორც საიჯარო ხელშეკრულებების, ასევე სარეგისტრაციო მოწმობის ასლებიც, ამასთან საიჯარო ხელშეკრულებაში მითითებული ავტოსატრანსპორტო საშუალების გამქირავებლის საკუთრებაში უნდა იმყოფებოდეს სარეგისტრაციო მოწმობაში დაფიქსირებული ტრანსპორტი, ან/და სარეგისტრაციო მოწმობაში დაფიქსირებულ სატრანსპორტო საშუალების მესაკუთრეს ნოტარიალურად დამოწმებული მინდობილობით უნდა ჰქონდეს გაცემული ტრანსპორტი გამქირავებელზე, ტრანსპორტის იჯარით გაცემის უფლებით. -იჯარის შემთხვევაში საიჯარო ხელშეკრულების ვადა განისაზღვროს არანაკლებ 2025 წლის 30 დეკემბრით. - ტექნიკის ლიზინგით სარგებლობაში არსებობა - პრეტენდენტს ჩაეთვლება საკუთრებაში. - აუდიტის დასკვნის წარმოდგენის შემთხვევაში, აუდიტის დასკვნა უნდა ადასტურებდეს მანქანა-მექანიზმების ან ქარხნის საკუთრებაში არსებობას და ქარხნის წარმადობას. აუდიტის დასკვნის წარმოდგენის შემთხვევაში, დოკუმენტი გაცემული უნდა იყოს ტენდერის გამოცხადების შემდეგი თარიღით. ინფორმაცია წარმოდგენილი იქნას დანართი #4-ის შესაბამისად. - აუდიტის დასკვნა გაცემული უნდა იყოს ისეთი ფირმისგან რომელიც „ბუღალტრული აღრიცხვის, ანგარიშგებისა და აუდიტის შესახებ“ საქართველოს 2016 წლის 8 ივნისის 5386 კანონის შესაბამისად რეგისტრირებულია აუდიტორების/აუდიტორული ფირმების სახელმწიფო რეესტრში და უფლებამოსილია განახორციელოს აუდიტორული საქმიანობა/მომსახურება (ვებ. გვერდი: saras.gov.ge) ან/და ,,აკრედიტაციის ერთიანი ეროვნული ორგანოს აკრედიტაციის ცენტრის“ მიერ აკრედიტირებული ორგანოსგან მინიჭებული უფლებამოსილი ფირმისგან.
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
გარდა ფასების ცხრილისა პრეტენდენტის მხრიდან შედგენილი ყველა წარმოსადგენი დოკუმენტები დამოწმებული უნდა იქნეს „ელექტრონული დოკუმენტისა და ელექტრონული სანდო მომსახურების შესახებ“ საქართველოს კანონით დადგენილი წესით
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
მიმწოდებელმა უნდა დაასაბუთოს ფასწარმოქმნის ადეკვატურობა ან/და ამ ფასად ტენდერით გათვალისწინებული ვალდებულების შესრულების შესაძლებლობა, რისთვისაც ვალდებულია უზრუნველყოს შესაბამისი დადებითი დასკვნის წარმოდგენა, რომელიც გაცემული უნდა იყოს სსიპ „ლევან სამხარაულის სახელობის სასამართლო ექსპერტიზის ეროვნული ბიუროს“ ან სხვა აკრედიტებული პირის მიერ. აკრედიტებული პირის მიერ დასკვნის გაცემის შემთხვევაში, დასკვნასთან ერთად წარმოდგენილი უნდა იქნას დასკვნის გამცემი პირის აკრედიტაციის დამადასტურებელი დოკუმენტი. ექსპერტიზის ჩატარებასთან დაკავშირებული ნებისმიერი მოქმედებების (მათ შორის საჭიროების შემთხვევაში დოკუმენტაციის წარდგენა და სხვა) დროულად განხორციელებაზე სრული პასუხისმგებლობა ეკისრება პრეტენდენტს. აღნიშნული დასაბუთების და/ან ექსპერტიზის დასკვნის წარმოუდგენლობა გამოიწვევს ტენდერში მონაწილე პრეტენდენტის დისკვალიფიკაციას. ექსპერტიზის ხარჯებს გაიღებს პრეტენდენტი.
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 5 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
ანგარიშსწორება მიმწოდებელთან ხორციელდება მიმწოდებლის მიერ საგადასახადო დოკუმენტაციის, შესაბამისი ბეტონის მარკის დამადასტურებელი ლაბორატორიული დასკვნის წარმოდგენისა და მიღება-ჩაბარების აქტის გაფორმების შემდეგ
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
ანგარიშსწორება მიმწოდებელთან განხორციელდება 7.2 პუნქტით განსაზღვრული დოკუმენტაციის წარმოდგენიდან არაუგვიანეს 10 სამუშაო დღის განმავლობაში.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
ასმათ ბოლქვაძე, 598091784, khulocityhall@gmail.com
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
პრეტენდენტმა ტექნიკური დოკუმენტაციის სახით უნდა წარმოადგინოს შემდეგი დოკუმენტები: ა) ტექნიკური დავალება დანართი #1; ბ) ფასების ცხრილი დანართი #2; გ) ინფორმაცია მოსაწოდებელი საქონლის წარმოშობის ქვეყნისა და მწარმოებელი კომპანიის შესახებ დანართი #3; დ) ინფორმაცია საგარანტიო პერიოდის შესახებ სატენდერო დოკუმენტაციის „1.7.1“„ პუნქტის შესაბამისად; ე) ინფორმაცია მატერიალურ-ტექნიკური ბაზის შესახებ, სატენდერო დოკუმენტაციის 2.3.1“ პუნქტისა და დანართი #4-ის შესაბამისად
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT250015130 20.08.2025 contract signed same category · 100% title match · same buyer · similar size

აჭარის ავტონომიური რესპუბლიკის 2025 წლის რესპუბლიკური ბიუჯეტით კაპიტალური ტრანსფერის ფა…

ხულოს მუნიციპალიტეტი 44100000სამშენებლო მასალები და დამხმარე სამშენებლო მასალები → შპსგზატკეცილი 2023 1 bidder 162,390 ₾
NAT250019107 28.10.2025 contract signed same category · 94% title match · same buyer · similar size

აჭარის ავტონომიური რესპუბლიკის 2025 წლის რესპუბლიკური ბიუჯეტით კაპიტალური ტრანსფერის ფა…

ხულოს მუნიციპალიტეტი 44100000სამშენებლო მასალები და დამხმარე სამშენებლო მასალები → შპს რეზი + 2012 1 bidder 186,990 ₾
NAT260014521 13.07.2026 not held same category · 97% title match · same buyer · similar size

აჭარის ავტონომიური რესპუბლის 2026 წლის რესპუბლიკური ბიუჯეტით კაპიტალური ტრანსფერის ფარგ…

NAT260017517 19.08.2026 announced same category · 97% title match · same buyer · similar size

აჭარის ავტონომიური რესპუბლის 2026 წლის რესპუბლიკური ბიუჯეტით კაპიტალური ტრანსფერის ფარგ…

NAT250020462 17.11.2025 contract signed same category · 85% title match · same buyer · similar size

აჭარის ავტონომიური რესპუბლიკის 2025 წლის რესპუბლიკური ბიუჯეტით კაპიტალური ტრანსფერის ფა…

ხულოს მუნიციპალიტეტი 44100000სამშენებლო მასალები და დამხმარე სამშენებლო მასალები → შპს რეზი + 2012 1 bidder 128,835 ₾
NAT250014238 06.08.2025 contract signed same category · 81% title match · same buyer · similar size

აჭარის ავტონომიური რესპუბლიკის 2025 წლის რესპუბლიკური ბიუჯეტით კაპიტალური ტრანსფერის ფა…

ხულოს მუნიციპალიტეტი 44100000სამშენებლო მასალები და დამხმარე სამშენებლო მასალები → შპსგზატკეცილი 2023 1 bidder 212,580 ₾

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

შპს ედემი პალასი 18×
შპს ელ-მი 2022 16×
შპს რეზი + 2012 14×
შპს ევრო 222 11×
ლევან საგინაძე 10×